Перейти до вмісту

Присутність чоловіка при пологах

Повідомлень в темі: 454

Опитування: Присутність чоловіка при пологах (134 користувачів проголосувало)

Присутність чоловіка при пологах:

1. Я - за! (68 голосів [50.75%])

Процент голосів: 50.75%

2. Я - проти! (36 голосів [26.87%])

Процент голосів: 26.87%

3. Нейтрал і інші пофігістичні відповіді (30 голосів [22.39%])

Процент голосів: 22.39%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#341 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 24.12.2009 – 22:42

Я за! Нехай знають звідки діти беруця! :blush:
  • 0

#342 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 24.12.2009 – 22:43

А що, хтось ще потрібен при пологах, крім чоловіка?
  • 0

#343 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 24.12.2009 – 22:44

Перегляд допису-=VJ=- (24.12.2009 22:26) писав:

Ну я звертався - ще жодного разу не було, щоб був повністю задоволений. Що далі?

Ага. Мені частенько розповідали, як я ледь сиротою не став - так гарно мене приймали.
А далі - далі я пропоную Вам бути присутнім при пологах. от і все.
  • 0

#344 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 24.12.2009 – 23:06

Перегляд дописуOdonacer (24.12.2009 22:43) писав:

Наші люди! :blush:

Перегляд дописуЛастiвочка (24.12.2009 22:44) писав:

А далі - далі я пропоную Вам бути присутнім при пологах. от і все.
А-а-а... Ви на свої пологи запрошуєте?

zav: сувора догана без занесення за порушення п. 2.2.

Повідомлення відредагував zav: 25.12.2009 – 00:53

• 0

#345 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 25.12.2009 – 13:41

Перегляд дописуАмфітамінка (26.10.2009 19:50) писав:

розриває Тебе на куски від болі
Та я б не сказала, що так боляче. Я б сказала, навіть, зовсім не боляче. Ну, неприємно - так. Дужже.
В основному, залежить від того, як настроїш себе. Мені от було цікаво, наскільки інтенсивні відчуття під час пологів.:blush:
  • 0

#346 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 25.12.2009 – 17:26

іноді ще потрібна жінка.

Чоловік без медичної освіти допоможе, якщо дитина не правильно розміщена і виходить не головою, а боком, якщо пуповина навколо горла закрутилася, якщо жінка виснажилася, а дитина не йде?

Цитата

Фантазія Дата Вчора, 17:39
Мій чоловік був при родах і не жаліє про це. Він ніколи не довірив би мене лікарям, бо всі вони - коновали!

Цитата

Правильне зауваження, не всі коновали, але, на жаль, мені доводилося в житті стикатися з такими.

так всі чи не всі. Ви якось визначтеся
  • 0

#347 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 25.12.2009 – 20:30

Не пробували думати? Спробуйте, це корисно.
  • 0

#348 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 25.12.2009 – 20:31

да. фотографи.
  • 0

#349 Фантазія

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 25.12.2009 – 22:08

Перегляд дописуЛасочка:) (25.12.2009 17:26) писав:

іноді ще потрібна жінка.

Чоловік без медичної освіти допоможе, якщо дитина не правильно розміщена і виходить не головою, а боком, якщо пуповина навколо горла закрутилася, якщо жінка виснажилася, а дитина не йде?

так всі чи не всі. Ви якось визначтеся
всі, з ким доводилося стикатися мені
  • 0

#350 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.12.2009 – 22:16

Перегляд дописуЛасочка:) (25.12.2009 17:26) писав:

А жінка без медичної освіти - допоможе?
  • 0

#351 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 26.12.2009 – 00:11

Перегляд допису-=VJ=- (25.12.2009 22:16) писав:

А жінка без медичної освіти - допоможе?

ні, не допоможе. ми ж зараз говоримо про присутність чоловіка при пологах.

а якщо ви(ти)( вже хтозна як) щодо оцього мого коментаря

Цитата

іноді ще потрібна жінка.
, то тут я мала на увазі жінку, що народжує.
  • 0

#352 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 19.01.2010 – 11:29

А знаєте, що помітила? при спільних пологах чоловіки менше бухають:D Може потім вже...Бо раніше, коли до жінок не пускали, а чоловіки нервово курили під вікнами то мало "устойчивих" було :o
  • 0

#353 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.01.2010 – 23:19

Перегляд дописуБоБриК (14.07.2008 09:50) писав:

А ти спочатку спробуй) Цікаво шо ти після того заговориш)) От мій 1 знайомий був присутній, потім з того горя в запой пішов, кошмари снилися вночі.

З якого такого горя? що побачив як на світ з"явилась його кровиночка? Так він хотів тієї дитини. . .Я сама народжувала свою донечку з чоловіком і маю тільки позитивні емоції,а мій чоловік перших 50 грам випив аж на хрестинах,а за дитину готовий порвати кожного,хто не так на неї гляне.

Перегляд дописуЛастiвочка (19.01.2010 11:29) писав:

А знаєте, що помітила? при спільних пологах чоловіки менше бухають:) Може потім вже...Бо раніше, коли до жінок не пускали, а чоловіки нервово курили під вікнами то мало "устойчивих" було :)

Згідна з тобою на всі 100%.Бо більше розуміють і більше переймаються проблемами жінки
  • 0

#354 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.03.2010 – 00:03

Корисна стаття для деяких людей з печерними поглядами :cry:

Ще в 2002 році Європейське бюро ВООЗ, стурбований високими показниками дитячої та материнської смертності, поставило мету до 2015 року знизити її на 75% за рахунок впровадження нових технологій в пологових будинках. Для цього і був створений проект «Здоров'я матері та дитини». Україна стала однією з перших на пострадянському просторі, де проект запрацював. Зараз він охоплює половину українських пологових будинків, і в них смертність дітей та матерів знизилася вдвічі.

Щоб діти народжувалися здоровими, а пологи проходили без ускладнень, виявляється, треба просто створити людські умови. Затишні сімейні пологові зали, зі звичайними ліжками. Обладнати їх гімнастичними стінками, м'ячами - все це діє як знеболювальне під час переймів. Дати можливість жінці самій вибирати зручне положення для пологів, а майбутньому татові брати участь у процесі. Обмежити застосування ліків (тільки в екстрених випадках) і не розлучати малюка з мамою після народження. Все це і є нові технології. Директор проекту говорить, окремо кожна технологія не дасть таких результатів, тільки їх комплекс здатний привести до зниження смертності та захворювань новонароджених.

- Елен, невже наша система охорони здоров'я була така погана?
- Коли в 2003 році вперше потрапила в український пологовий будинок, склалося враження, що повернулася років так на п'ятдесят тому. Все тому, що майже 70 років радянські медики були ізольовані від світової науки. А те, що побачила в пологових будинках, не було науково доведено, а часом і зовсім не піддавалося здоровому глузду.
- І що ж у наших пологових будинках робили не так?
- Практично всі українські жінки народжували лежачи на спині. Хоча давно доведено, що це положення найбільш небезпечне для плоду та породіллі. Є маса інших способів: зараз народжують і сидячи на спеціальному стільці у вигляді підкови, і спираючись на великий гумовий м'яч, і лежачи у ванні з водою, кому як зручно.

Кожній другій жінці під час пологів, або після них, ставили крапельницю, але часто в цьому не було необхідності. Та й взагалі, в Україні зловживають медикаментами - там, де досить одного препарату, призначають дві-три.

Мені було незрозуміло, чому маму і дитину після пологів розлучають. Адже так важливо покласти щойно народженого малюка мамі на живіт в контакт «шкіра до шкіри». Це виключає можливість гіпотермії, дитина обігрівається природним шляхом. І потім, коли малюк знаходиться весь час з мамою - це знижує ризик передачі госпітальних інфекцій у пологовому будинку, та й харчування завжди під рукою. Адже грудне молоко - оптимальна їжа для новонародженого і джерело антиінфекційних речовин.

Жодна наука не в змозі пояснити, навіщо немовлят закутують, як мумій, в пелюшки так, що вони не можуть поворухнути ні ручками, ні ніжками. Як, утім, і те, що рідний батько може побачити свою дитину тільки при виписці. Адже він так необхідний малюку і мамі ще під час пологів.

Тато, присутній при пологах, за словами Елен, це не данина моді, а медична необхідність. Роками практики було доведено, що присутність партнера удвічі знижує кількість медичних втручань під час пологів і на 90 хвилин скорочує їх тривалість.

- Коли ми починали впроваджувати проект, доводилося чути чимало безглуздих відмовок. Мене запевняли, що українські чоловіки ні за що не підуть на пологи, мовляв, не переживуть подібних випробувань, - згадує директор проекту. - А вони пішли, і ще ніхто не помер, навіть навпаки, кажуть, що стали уважніше ставитися до своїх дружин і дітей.

Елен говорить, що найважче навчання піддавалися столичні акушер-гінекологи. Київські лікарі ніяк не могли зрозуміти, навіщо щось міняти, та й в казкові результати нових технологій не вірили.

- Українські медики думають, що збільшення фінансування або нове обладнання вирішить всі проблеми. Але це омана, проблеми будуть до тих пір, поки не зміниться ставлення до роботи і пацієнта. У Києві лікарі занадто впевнені у собі, тому до наших рекомендацій поставилися як-небудь. Адже ми постійно відстежуємо, наскільки активно застосовують нові технології, розробили свою систему оцінювання. Оцінюємо пологового будинку по 9-ти показниками: наскільки активно використовуються партнерські пологи, поддержіваестя чи грудне вигодовування, чи застосовується вільне положення при пологах ... За цими показниками жоден зі столичних пологових будинків, що беруть участь в проекті, в лідери не потрапив. Але, коли їхала в Україну, я не мала ілюзій. Розуміла, що за 8 років (на стільки розраховано проект) людей по-іншому думати не навчиш. Але нам вдалося зрушити систему з мертвої точки, і це вже успіх.

Кращі
1 Житомирський обласний центр охорони здоров'я матері та дитини
2 Луцький клінічний пологовий будинок
З Старожінецкій районний пологовий будинок (Чернівецька область)
З 4-х київських пологових будинків, які беруть участь у проекті, лише одна - пологовий будинок № 7 - отримав сертифікат якості надання медичної допомоги. Решта навіть цього не були удостоєні.

• 0

#355 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.03.2010 – 00:27

Перегляд дописуЛастiвочка (19.01.2010 11:29) писав:

А знаєте, що помітила? при спільних пологах чоловіки менше бухають:cry:
Ну це взагалі дивно, тут тобі і медицинський спирт, і жінка кричатиме зовсім з іншого приводу.
  • 0

#356 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 25.03.2010 – 09:02

Звісно, що в такий момент коханий необхідний поруч! Хоча... В кого який коханий...
Якщо ще доведеться народжувати, то хотіла би це робити за підтримки любого. Навіть коли кладе руку на місце де болить, то проходить, так я можу уявити на скільки пологи стали б менш неприємні за його безпосередньої підтримки!
  • 0

#357 Гуцулочка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Раллі "Закарпаття - Львів - Знов Закарпаття"

Відправлено 25.03.2010 – 22:41

Мій чоловік був зі мною перед пологами, цілих 8 годин. Це мені дуже допомогло, він мене підтримував, заспокоював. Коли я народжувала, він вийшов. Тоді вже потрібні тільки лікарі, а чоловік може й не витримати такого "зрелища".
Зараз в нас все класно. Наші тосунки після родів не погіршилися, а тільки покращилися.
  • 0

#358 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень

Відправлено 11.04.2010 – 22:13

Чоловік, на мій погляд, може бути поруч, безпосередньо перед пологами, коли перейми - адже це може тягнутися декілька годин, дуже важких годин..
А от щодо присутності на самих пологах - я проти... Нехай жінка залишається загадкою :lol:
  • 0

#359 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.04.2010 – 22:52

для мене було несподіванкою, коливиявилося, що Артьом не поділяє моїх поглядів на цю тему. але все одно сказав: "Як скажеш" :)
  • 0

#360 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.04.2010 – 08:21

Перегляд дописуnochnaya_ulica (11.04.2010 23:13) писав:

Нехай жінка залишається загадкою <_<
Не варто плутати загадки з нестачею знань про анатомію людини.

Перегляд дописуSensssorika (11.04.2010 23:52) писав:

для мене було несподіванкою, коливиявилося, що Артьом не поділяє моїх поглядів на цю тему. але все одно сказав: "Як скажеш" :)
Це він присипляє вашу увагу, ґґґ.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних