Перейти до вмісту

Присутність чоловіка при пологах

Повідомлень в темі: 454

Опитування: Присутність чоловіка при пологах (134 користувачів проголосувало)

Присутність чоловіка при пологах:

1. Я - за! (68 голосів [50.75%])

Процент голосів: 50.75%

2. Я - проти! (36 голосів [26.87%])

Процент голосів: 26.87%

3. Нейтрал і інші пофігістичні відповіді (30 голосів [22.39%])

Процент голосів: 22.39%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#321 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 22.08.2009 – 22:14

Перегляд дописуЗварич (22.08.2009 22:20) писав:

Йа, йа, натюрліх... Може у вас, у Києві, скрізь так і є... А в нас, в Україні, все троха інакше. :ggggg:

Щось я не зрозумів - це типу описане паном zav є таким щастям, що про його відсутність десь треба вже плакати?
  • 0

#322 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 22.08.2009 – 23:13

Мені здається що народжувати без чоловіка можуть тільки сильні жінки - які всього самі в житті добиваються, і присутність чоловіка їм взагалі в житті не потрібна (тільки для народження дитини).
  • 0

#323 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 23.08.2009 – 07:45

Перегляд дописуЛілу (23.08.2009 00:13) писав:

Мені здається що народжувати без чоловіка можуть тільки сильні жінки - які всього самі в житті добиваються, і присутність чоловіка їм взагалі в житті не потрібна (тільки для народження дитини).
оце ти сказанула))))) я- сильна(принаймі так думаю), але чоловік мені потрібен не лише щоб зачати)))) я тебе прошу
  • 0

#324 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.08.2009 – 12:59

Перегляд дописуЛастiвочка (23.08.2009 08:45) писав:

оце ти сказанула))))) я- сильна(принаймі так думаю), але чоловік мені потрібен не лише щоб зачати)))) я тебе прошу
Я мала на увазі, що жінки, які взагалі можуть обійтися без чоловіків. Тобто - самі на себе заробляють, самі себе одягають, самі себегодують, і можуть самі поставити на ноги свою дитину.
  • 0

#325 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.08.2009 – 19:07

Останню дискусію переніс у тему "Обов'язки жінки".
  • 0

#326 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 23.08.2009 – 21:05

Цитата

Зварич, ви точно в Україні живете? Бо так є усюди..

Точно :ggggg: І ви добре знаєте, що можна знайти файних лікарів, надавати їм хабарів у вигляді допомоги і народити в окремій палаті...
А одну мою знайому нещодавно виписали з пологового будинку славного міста Станіславова. От тіко грошей в неї на "подєкуваць" лікарям не було, криза. Волала, доки не зірвала голос. І такі жахи розповідає, що йо ма йо. А зараз лікується разом з дитиною від якоїсь зарази. Чи Івано-Франківськ то вже не Україна?

Цитата

Щось я не зрозумів - це типу описане паном zav є таким щастям, що про його відсутність десь треба вже плакати?

Ні, то я взагалі, про відношення до наших жінок.

http://play.ukr.net/videos/show/key/6fcc60...3514656a6611cd/
  • 0

#327 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.08.2009 – 22:08

Перегляд дописуЗварич (23.08.2009 22:05) писав:

Точно :ggggg: І ви добре знаєте, що можна знайти файних лікарів, надавати їм хабарів у вигляді допомоги і народити в окремій палаті...
Народити в окремій палаті можна й без хабарів, аби була та палата.
  • 0

#328 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.08.2009 – 16:05

Перегляд дописуЗварич (23.08.2009 22:05) писав:

А одну мою знайому нещодавно виписали з пологового будинку славного міста Станіславова. От тіко грошей в неї на "подєкуваць" лікарям не було, криза. Волала, доки не зірвала голос. І такі жахи розповідає, що йо ма йо. А зараз лікується разом з дитиною від якоїсь зарази. Чи Івано-Франківськ то вже не Україна?
зваричу. про Станіславів можете не сумніватись - таки Україна. І я в ньому живу.
Щодо нашого роддому.. Знову ж таки. Неможна всіх рівняти однако. Ситуації бувають різні. Знову ж таки, не факт, що заплативши вона б не лікувалась від зарази. І такі випадки не тільки в Станіславові. І, повертаючись. до теми пологів з чоловіком... бувають ситуації, що ні присутність чоловіка, ні присутність хоч всієї родини на родах і купи грошей не забезпечать породіллі спокою...

Перегляд дописуzav (23.08.2009 23:08) писав:

Народити в окремій палаті можна й без хабарів, аби була та палата.
І я про теж.

До речі. скоро й Бамік татком стане. От розпитаємо за Івано-Франківський роддом. Мо теж страшилок порозказує..
  • 0

#329 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 26.08.2009 – 22:35

Цитата

зваричу. про Станіславів можете не сумніватись - таки Україна. І я в ньому живу.

Та я побачив, тому і згадав про знайому.

А пану Баміку бажаю заздалегідь прорахувати те питання. Ну його нафік так ризикувати здоров"ям рідних людей...
  • 0

#330 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 01:26

Коротше, діло було так...
О 23 годині дружина каже, що в неї перейми... але думає, що то тренувальні. Проте в інеті сайтик зі зручним секундмером щодо цього знайшла, і виходить перейма близько 40 с, перерва близько 3 хвилин. /Правда, потім я знайшов файлик, де вона рахувала перейми ще з 21 години, так./ Ну, полежала, туди сюди, потім її вже трусити почало. Поміркували, вирішили таки дружині начальника, акушерці пологового Червоний хутір /де доомовилися з нею народжувати, щоби вона все подивилася, зі всіма домовилася і щоби ніхто нічьо дурного не робив/, зателефонувати. Ну, вона каже, що може й тренувальні, але час є, давайте годинку зачекаємо - побачимо.
За пів години ще телефонували, то дружина, начитавшись інтернету, сказала, що болю майже нема, що просто "хапає", що біль не різкий... я аж здивувався - вона продихує, а біль не різкий, угу. Кажу, нефіґ брехати!
Десь на першу годину ночі вирішили таки висуватися. Потім начальник зателефонував, щоби ми таксі не брали, бо він усе-одно не спить, то зараз же їде по нас, і тоді дружину його підбераємо й до пологового прямо. Так і поїхали. Навіть були зупинені ДАІ... патамуша, як начальник запідозрив, щось у нього з фарами... але після слів "до пологового" одразу відпустили. Ги.
Ну, десь біля 3 години приїхали. Дружина начальника побігла домовлятися де ми куди, а ми на прийомі вписуватися. Лікар на прийомі, такий, дивиться дружину і питає "а води відходили?", а вона така "нє", тут-то вони й відійшли, ги. І розкриття 8-9 см, так.
Акушерка повернулася - така, еге собі, 9 см - часу не гаємо, саме коли треба приїхали. Повела дружину до родзалу /кажуть вони зараз у Києві всі індивідуальні - на одну роженицю/; я на прийомі анкету заповнювати лишився. Потім видали мені костюм стерильний, бо інакше не можна. Переодягся, і теж до родзалу почемчекував; це вже пів на четверту було.
У родзалі ліжко, кілька столиків з приладдям, шафа для речей, апарат перевірки серцебиття дитини, водопровід. І все таке охайне, хоч і не святкове.
Спершу дружина ходили палатою у перевах спираючись на мене, тоді прилягла. Потім акушерка вирішила її на стілець спеціяльний пересадити, щоби сиділа - так дитині зручніше опускатися. Ззаду я сів, щоби вона на мене спиралася між переймами, ну, балкали постійно, щоби не нудьгувала.
Посиділи з пів години до 4, і дружина почала акушерку діставати "а ще довго? а коли вже?", натомість та її заспкоюсявати "та ще півгодини й тужитимешся, а зараз продихуй ще, бо дитина ще не у проході, то сенсу?".
Ну, там потім сказали була особливість із положенням голови, що не дуже чітко у прохід увійшла, тому пів години тривали дві години, за які встигли дружину знову на ліжко покласти, але на бік, ну, й ближче до 6 почали народжувати...
Покликали вже лікаря, казали дружині набирати побільше повітря й давити наче ним на діяфрагму, що вона наче давитиме далі на дитину, й остання вилазитиме. І так тричі поспіль... то перший раз дружина ще вдихала гаразд, потім не дуже гарно, тому таких підходів було з десяток загалом, ще до 6 почали їх, а з лікарем кілька, бо він вирішив допомагати, бо бачить, що діла не буде... ну, й в кінці перейми, коли дружина вже несила тужитися, він однією рукою давив на живіт - типу на шлунок, виштовхуючи дитину, ще й акушерка піхву обережно розтягувала, щоби голова дитини краще проходила. Так і народили о пів на сьому годину. Педіятра дитячого завчасно покликали; пуповину я не захотів різати, бо лізти поміж людей та й заради чого, тому дитину на перевірку рухів, реякції, чи голос є, чи клір файний... ну, спершу-то син синій був, але дуже швидко почервонів. Як обтерли, то на маму поклали.
Із плацентою виявилася фіґня, як потім теща сказала, спадкова, тому її трохи хірургічним втручанням вийняли без ушкоджень. На цей час я вже вийшов із палати, бо там бригада фахівців працювала /ще анестезіолог додався/, то не заважав. А сина тимчасово під лампу грітися віднесли.
Загалом одна маленька тріщинка на піхві була, а так без ушкоджень пологи пройшли.
Дружині та операція дуже сподобалася, бо анастезія... каже, дуже ґлюки кумедні ловила, бґґ.
Ну, й десь на початку сьомої вже я з нею сидів, підгодовував чоколядкою та принесеним начальника дружиною чаєм та печивом.
Біля 8 дитину принесли з бірочками про вагу та зріст. А о 9 перевезли всіх до палати двомісної, і душ в комплекті.
Ну, то я й додому поїхав їсти готувати.
Отак все навіть не дуже цікаво.
Начальник потім розповів, що його дружина акушерка була невдоволена поведінкою моєї кханої дружини, бо вона категорично відмовилася від стимуюючих крапельниць, бо то наче боляче й узагалі, через що й довелося лікарю допомагати дитину виштовкувати, але син здоровий за всіма показниками, тому обійшлося.
Ну, й порада майбутнім роженицям: прес качайте і до басейну ходіть, бо там годину кожні три хвилини треба тужитися, то або скоротите трохи цей час /але без зайвого поспіху, бо розриви!/, або зовсім стомитеся й допомагатимуть /що теж імовірні розриви!/. Поки дитина не народжується й коли вже втут - ризики зводяться до мінімума, але коли дитина саме у проході, то ризики зростають - там нема коли ото чекати, треба хутчіш народжувати. Чого й серце дитині під час потуг контролюють найбільше кожні 10 хвилин.

Кошторс: 5000 гривень усе разом. Але це зі знайомою людиною "в системі", а так може вийти більше. А може й менше, і безкоштовно навіть, проте ризики: чи не трапиться йолоп-лікар, який стимулюватиме пологи несамовито та дитину виштовхуватиме, або недбалий акушер, який серце динини забуде перевірити планово. Тому краще домовлятися, але саме домовлятися, а не гроші платити; домовлятися так, щоби саме ця людина була на пологах, причому не стимулювала їх у свою зміну.

p.s. Та, щодо кохання, потягу та сприйняття дружини після партнерських пологів - нічьо не змінилося в гірший бік, хіба що в кращий. Якщо в когось щось істотно змінюється в гірший бік, то це хіба в слабкохарактерних та нервових, які бояцця самого вигляду крові, і їм бачити будь-які дії лікарів протипоказано.
  • 0

#331 Амфітамінка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 26.10.2009 – 19:50

Ви мені вибачте,я можу помилятися! Але нафік там чоловік....? Ну постоїть,ну потримає вас за руку,ну покричить"ааааааааа" разом з вами....а толку то? Скажете моральна підтримка...ніфіга,як на мене не підтримка.....))))
Лежиш там вся така нещасна,розриває Тебе на куски від болі,вся така страшна,розпатлана і ненамальована ги-ги....а тут ще й він шось там пригає збоку!
Я б свого можа туда не пустила,хіба б дуже наполягав ІМХО
Пе.Се.Знайома народжувала з чоловіком,так вона в пориві болі заверещала на весь родзал:"Та шоб я с...ка,ше хоть раз тобою спала!"
Я плакала як то почула! :rolleyes:
  • 0

#332 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 20:05

Перегляд дописуАмфітамінка (26.10.2009 19:50) писав:

Ви мені вибачте,я можу помилятися! Але нафік там чоловік....?
пан Зав в попередньому дописі пояснив навіщо :rolleyes:

Цитата

Лежиш там вся така нещасна,розриває Тебе на куски від болі,вся така страшна,розпатлана і ненамальована ги-ги....
повірте мені, як людині з досвідом в цій справі - ТОДІ ТАМ ВАМ БУДЕ ПОФІГ в чому ви, і які;)
  • 0

#333 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 22:24

А я от щоразу, то більше вагаюся. Мабуть принципової різниці не має. Хоча точніше знатиму коли буду вагітна )))
Якщо захоче чоловік бути поряд - тільки привітаю це рішення. Якшо ні - зрозумію.

Повідомлення відредагував Amili: 26.10.2009 – 22:25

• 0

#334 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 27.10.2009 – 00:10

Перегляд дописуАмфітамінка (26.10.2009 19:50) писав:

Ви мені вибачте,я можу помилятися! Але нафік там чоловік....? Ну постоїть,ну потримає вас за руку,ну покричить"ааааааааа" разом з вами....а толку то? Скажете моральна підтримка...ніфіга,як на мене не підтримка.....))))
Лежиш там вся така нещасна,розриває Тебе на куски від болі,вся така страшна,розпатлана і ненамальована ги-ги....а тут ще й він шось там пригає збоку!
Я б свого можа туда не пустила,хіба б дуже наполягав ІМХО
Пе.Се.Знайома народжувала з чоловіком,так вона в пориві болі заверещала на весь родзал:"Та шоб я с...ка,ше хоть раз тобою спала!"
Я плакала як то почула! :rolleyes:
Та чого.?.страшна і розпатлана ,кажете .тюю....Зі мною оно в пологовому такі дівчата лежали, що ще й перед пологами встигли макіяж накласти і на термобігуді накрутитисть.Отак -от думали як ви прям.;)чоловіки ж тільки за це на пологи йдуть нє?:cry:
  • 0

#335 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 27.10.2009 – 09:54

чорно-біла
Амфітамінка
Усне попередження за флейм! Дописи видалив.

• 0

#336 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 18:45

присутність чоловіка при пологах... страшно навіть уявити :)
  • 0

#337 Фантазія

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 24.12.2009 – 17:39

Мій чоловік був при родах і не жаліє про це. Він ніколи не довірив би мене лікарям, бо всі вони - коновали!
  • 0

#338 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.12.2009 – 18:17

Перегляд дописуФантазія (24.12.2009 17:39) писав:

Мій чоловік був при родах і не жаліє про це. Він ніколи не довірив би мене лікарям, бо всі вони - коновали!
так таки всі? І ви ніколи в житті не звертались до лікарів? ні ви, ні ваша родина? Зрештою на світ вас також якийсь коновал приймав - мали б бути вдячні
  • 0

#339 Фантазія

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 24.12.2009 – 22:25

Перегляд дописуЛастiвочка (24.12.2009 18:17) писав:

так таки всі? І ви ніколи в житті не звертались до лікарів? ні ви, ні ваша родина? Зрештою на світ вас також якийсь коновал приймав - мали б бути вдячні
Правильне зауваження, не всі коновали, але, на жаль, мені доводилося в житті стикатися з такими. Не везе...
  • 0

#340 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.12.2009 – 22:26

І ви ніколи в житті не звертались до лікарів?

Ну я звертався - ще жодного разу не було, щоб був повністю задоволений. Що далі?

Зрештою на світ вас також якийсь коновал приймав - мали б бути вдячні

Ага. Мені частенько розповідали, як я ледь сиротою не став - так гарно мене приймали.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних