Перейти до вмісту

Присутність чоловіка при пологах

Повідомлень в темі: 454

Опитування: Присутність чоловіка при пологах (134 користувачів проголосувало)

Присутність чоловіка при пологах:

1. Я - за! (68 голосів [50.75%])

Процент голосів: 50.75%

2. Я - проти! (36 голосів [26.87%])

Процент голосів: 26.87%

3. Нейтрал і інші пофігістичні відповіді (30 голосів [22.39%])

Процент голосів: 22.39%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 18:10

Перегляд дописуТеж пасічник... (24.05.2009 18:04) писав:

я - "за"
1.Краще бачити що відбувається, ніж міряти кроками коридори
2.можна підтримати, всеж не чужий серед натовпц лікарів
3.розумієш що це таке

і саме головне- дитину ти побачиш швидше від мами
це, по-твоєму, головне?!
  • 0

#242 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 24.05.2009 – 19:34

Перегляд дописучорно-біла (24.05.2009 17:54) писав:

А тепер до чоловіків. Чого ви кидаєтесь? Якщо жінка каже, що їй легше самій народжувати, то чого пхатися.

По-перше - ніхто не кидається.
По-друге між "мені легше самій буде народжувати" та "ті, хто народжував з чоловіками - слабкі дури" лежить не просто різниця, а велетенське провалля. Чи може я не правий?
  • 0

#243 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.05.2009 – 20:57

А ну ж і я нарвуся на закидування помідорами.Я народжувала в компанії лікаря, акушерки і медсестер.Я лежала ще до того в лікарні. Так сталося, що все вийшло несподівано швидко і поки чоловік приїхав - то я справилася. Але ще до того Я собі твердо вирішила, що чоловіка при пологах не буде. НІ, це не тому, що я маю слабкодухого мужа чи такого, що вважає це суто жіночою справою. Він просився, казав, шо буде поряд, але я сказала - ні. БО я хотіла зробити це сама, довести нарешті собі,що я таки зможу зробити те, що ніхто з лікарів мені не радив.Я ЗРОБИЛА ЦЕ!)))І я собою пишаюся. Є такі життєві ситуації, коли від власної рішучості залежить твоя подальше майбутнє як людини.Пологи для мене були якраз такою ситуацією.
Одразу ж уточню - я чудово розумію тих чоловіків, які готові народжувати разом із дружинами, і дружин, які цінують підтримку чоловіка у такий момент.
  • 0

#244 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 21:48

Перегляд дописувеснянка (24.05.2009 21:57) писав:

я чудово розумію тих чоловіків, які готові народжувати разом із дружинами, і дружин, які цінують підтримку чоловіка у такий момент.

Які ж тут можуть бути помідори? :unsure:
Вітаю з успішним посоромленням лікарів :) Вони визнали свою помилку? :)

До речі, "я зробила це" вже минуло. Які думки щодо наступних дітей, якщо такі плануються? :happy1:
  • 0

#245 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 24.05.2009 – 22:08

Перегляд дописуСаляма (24.05.2009 19:10) писав:

це, по-твоєму, головне?!

ну, мама технічно не може все бачити. А головне з цього чи ні - це як для кого. Але що саме цей момент найемоційніший - то ФАКТ!!!
  • 0

#246 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 24.05.2009 – 22:16

Ні за які бабки, нє-нє-нє.
  • 0

#247 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.05.2009 – 10:09

Перегляд допису-=VJ=- (24.05.2009 17:49) писав:

Коли пані перестане бігати світом, вважаючи, що вона вже доросла через те, що "півроку пожила з хлопцем", і справді стане дорослою - тоді й продовжимо цю розмову. Бо поки що виходить спілкування про квантову фізику викладача університету і першокласника.

А доти дуже не раджу вважати справді дорослих жінок, які до того ж вже й народили, "слабкими дурами". Бо пані виглядає через такі пости не лише недосвідченою, а ще й нахабою. А це не дуже добре, як би пані не здавалось це вигідним.
Мені не 30 років, але шо-та я думаю шо я побільше тебе бачила.
тиждень у шлюбі прожити - і звільнитися від будь-якої особистої інтимності чи рік з хлопцем і Не звільнитися- по-твоєму тут різниця лише у наявності штампа?

Я у тата свого запитала чи хотів би він бути присутнім при моєму народженні. Тата тоді взагалі навіть у країні не було,він був у відрядженні,коли мама мене народжувала. Тато сказав,що хотів би бути поряд,в коридорі,наприклад,але ДИВИТИСЯ- ні. на запитання "чому? я ж твоя дитина,ти шо нас з мамою не любиш?", зі сміхом відповів: "твоя мати б народжувати передумала,зупинилася,встала вигнала б мене,а потім тільки продовжила". Мама в мене,канєш,з характером,але...але якшо всьо нормально проходило,то присутність чоловіка як на мене нічим окрім власної прихоті її,рідше- його, не виправдана.
Ти не дуже-то й на першокласника схожий. Ну,принаймні мені так здається,що школу ти вже закінчив :)
А я й не вважаю. Народити можна й у 15 ,але дорослою і тим більше розумною жінкою це її одразу не зробить.
Та я думаю усім абсолютно все одно буду я нахабою чи ні.нахабою можна бути й абсолютно толерантно при цьому спілкуючись,головне відношення до тієї чи іншої людини:unsure:
  • 0

#248 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 25.05.2009 – 10:15

Перегляд дописуSensssorika (25.05.2009 11:09) писав:

тиждень у шлюбі прожити - і звільнитися від будь-якої особистої інтимності чи рік з хлопцем і Не звільнитися- по-твоєму тут різниця лише у наявності штампа?
Я собі так думаю, чим менше в пари буде особистих моментів які вони будуть не готові відкривати один одному тим краще...
  • 0

#249 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.05.2009 – 10:15

Перегляд дописучорно-біла (24.05.2009 17:54) писав:

Мені цікаво, як це, будучи жінкою, називати саму себе ідіоткою

так само ти не розумієш, як це можна не качати щодня прес. якось тобі не даються такі прості речі.)))
Мені ж здається, що з боку чоловіка дуже навіть хороший жест бажання бути присутнім. І це він робить, не тому що садист, який тащиться від страждань жінки. Раскінь мазґой, ти ж не дурна.
Я просто надто самокритична :unsure:
під "щодня" я розумію не кожен день,а "регулярно",тобто слідкувати за своїм здоров"ям і зовнішністю. Не треба все так буквально і поверхово сприймати)
не садист. Але я більше цінуватиму чоловіка який робитиме зі мною шопінг і не канючитиме "пішли додому",а не того,який погодився на роди дивитися. Поп-корну йому ше туди.
о! а ше деякі це все на камеру знімають,на пам"ять,щоб птім передивлятися! ужс :)
  • 0

#250 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.05.2009 – 11:14

Перегляд дописуSensssorika (25.05.2009 11:09) писав:

Мені не 30 років, але шо-та я думаю шо я побільше тебе бачила.

Я не любитель мірятися довжиною органів. Тим паче не збираюся цього робити з людиною, у якої навіть мірятися нема чим. Кому захочеться визначити, хто з нас більше бачив - хай це робить з наших дописів, а вихвалятися чимось подібним - це вже дитинство, тим паче, що головне не кількість побаченого, а зроблені висновки.
  • 0

#251 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 25.05.2009 – 12:32

Перегляд дописуSensssorika (25.05.2009 11:15) писав:

Поп-корну йому ше туди.
з вишенькою

Перегляд дописуSensssorika (25.05.2009 11:15) писав:

о! а ше деякі це все на камеру знімають,на пам"ять,щоб птім передивлятися! ужс :rolleyes:
а чо ,я б дивився, на сніданок
  • 0

#252 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.05.2009 – 13:17

Перегляд дописуManfred (25.05.2009 11:53) писав:

лікарям треба тільки одне, щоб це все якнайшвидше скінчилося, а задля цього вони ладні вколоти породіллі все що вони вважатимуть необхідним

Так, вище я десь цитував вже випадок, коли лікарю, якому заплатили добрячі гроші за спокійні пологи, треба було закінчувати зміну, і він, щоб не передавати "зароблене" іншому, "пришвидшив" процес так, що батькі і досі не раді.
  • 0

#253 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 16:01

Перегляд дописуyushchenko (24.05.2009 18:22) писав:

А ви "Красива половина людства". Особливо красиво бачити найеротичнішу частину жіночого тіла в таких екстремальних умовах. Ага.
Потім й петрушка не поможе.
а хто сказав, що присутність при пологах дозволяється чоловіку лише за умови споглядання безпосередньо місця з якого народжується дитина?
а просто поряд з дружиною постояти дивлячись їй в очі ніяк?
  • 0

#254 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 16:03

Перегляд дописуЗимова Дівчина (26.05.2009 17:01) писав:

а хто сказав, що присутність при пологах дозволяється чоловіку лише за умови споглядання безпосередньо місця з якого народжується дитина?
а просто поряд з дружиною постояти дивлячись їй в очі ніяк?

Ви шо, це ж не цікаво, нас же мужиків мучить питання одвічне - "Як воно звідти вилазить?"
ГГ
  • 0

#255 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 26.05.2009 – 16:06

Перегляд дописуNomad (26.05.2009 16:03) писав:

Ви шо, це ж не цікаво, нас же мужиків мучить питання одвічне - "Як воно звідти вилазить?"
ГГ
та жінок то питання ше більше мучить...

а я думала ви сміливіші...)))
  • 0

#256 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 16:48

Перегляд дописуNomad (26.05.2009 17:03) писав:

ГГ
якби дійсно мучило не писав би цього

Перегляд дописуNomad (24.05.2009 23:16) писав:

Ні за які бабки, нє-нє-нє.
; )
  • 0

#257 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 16:57

Перегляд дописуCarrion (26.05.2009 17:06) писав:

та жінок то питання ше більше мучить...

а я думала ви сміливіші...)))
Ми сміливі, але не на тверезу голову таке дивитися, Чужий відпочиває

Перегляд дописуЗимова Дівчина (26.05.2009 17:48) писав:

якби дійсно мучило не писав би цього

; )

НУ воно якби мене не то шо мучить, а якби деколи нагадує про те шо я його ше не вирішив, тобто не переконався як воно насправді є.
  • 0

#258 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:львів

Відправлено 14.06.2009 – 13:49

я "за" і чоловік "за"
був коло мене, хоча то не було заплановано
після того обоє переконалися що так і має бути

1. для моральної підтримки і для фізичної, типу масаж зробити, руку подати
2. пильнувати дії лікарів, в разі чого вправити їм мізки на місце, не давати ображати жінку своїми дурними жартиками тощо
ну коротше, має бути хтось близький на пологах: або чоловік, або хтось з родичів чи з друзів обов’язково :gryzin:
  • 0

#259 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 25.07.2009 – 14:06

В тему;)
Нині випадок був. Їхали з районного центру народжувати до нас в Центр...на таксі...жінка народила дівчинку прямо в таксі. Присутні при пологах і перші "лікарі" - чоловік і таксист. Найбільше постраждав таксист, чоловік взагалі в шоковому стані, обоє брудні, таксист теж шокований, курив,руки трясуться і все питав: шо тепер я з тою машиною маю робити? жінка сиділа з дитинкою на грудях на задньому сидінні вимучена і їй пофіг:0 Отаке от трапляється. Добре, що все обійшлось добре:D Але психологічну травму що таксист, що чоловік - отримали добрячу. Питають у жінки: чого ж ви так довго зволікали? - та в мене ще купа роботи не зробленої :(
  • 0

#260 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 25.07.2009 – 14:23

Перегляд дописугелена (14.06.2009 14:49) писав:

я "за" і чоловік "за"

Авжеж... робили разом, то і нормально пожинати разом.

Перегляд дописуЛастiвочка (25.07.2009 15:06) писав:

В тему:D
Нині випадок був. Їхали з районного центру народжувати до нас в Центр...на таксі...жінка народила дівчинку прямо в таксі. Присутні при пологах і перші "лікарі" - чоловік і таксист. Найбільше постраждав таксист, чоловік взагалі в шоковому стані, обоє брудні, таксист теж шокований, курив,руки трясуться і все питав: шо тепер я з тою машиною маю робити? жінка сиділа з дитинкою на грудях на задньому сидінні вимучена і їй пофіг:0 Отаке от трапляється. Добре, що все обійшлось добре:( Але психологічну травму що таксист, що чоловік - отримали добрячу. Питають у жінки: чого ж ви так довго зволікали? - та в мене ще купа роботи не зробленої :)

Таксіста жалко.
Тепер його ще хрещеним батьком треба причепити, щоб вже зовсім... ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• Bing