Перейти до вмісту

Присутність чоловіка при пологах

Повідомлень в темі: 454

Опитування: Присутність чоловіка при пологах (134 користувачів проголосувало)

Присутність чоловіка при пологах:

1. Я - за! (68 голосів [50.75%])

Процент голосів: 50.75%

2. Я - проти! (36 голосів [26.87%])

Процент голосів: 26.87%

3. Нейтрал і інші пофігістичні відповіді (30 голосів [22.39%])

Процент голосів: 22.39%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 14.07.2008 – 11:27

Перегляд дописуДарця_Борхес (14.07.2008 11:28) писав:

Проте якщо чоловік не хоче з певних причин - тягнути силою бідного в пологовий будинок не треба.
робоцип!!! :happy1:
  • 0

#22 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6650 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 14.07.2008 – 11:48

Ну, хіба якщо чоловік був присутній при зачатті, то нехай буде присутній і при пологах. А сусідові там в будь-якому разі не місце.
  • 0

#23 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.07.2008 – 11:50

Даруйте, не дуже можу писати після пішого походу довжиною у 60 км, але спробую пояснити свою точку зору:
Категорично проти присутності чоловіків, тому що:
1). встояти на ногах (в прямому розумінні) можуть одиниці. Зазвичай гепаються без свідомості, і медперсоналу крім породілі, немовляти, потрібно ще надавати якусь допомогу чоловікові:happy1: (добре коли він хирляк троха, а як здорова арматура?).
2) добре, коли пологи проходять нормально і без ускладнень (а ускладнення тепер майже в кожної), коли купа розрирів і інші "тонкощі" - видовище не для слабкодухих - коли суцільне криваве місиво - це також впливає на психіку і залишається в пам"яті надовго. Потім, при статевому акті ця картина випливатиме перед очима чоловіка ще дуже довго...Він нічого не говоритиме дружині, але.....
3) при пологах жінка преребуває в стані афекту і говорить чи робить такі речі, за які потім буває дуже соромно.
Тому, дорогі дівчата, в мене до вас таке прохання: вам дуже хочеться, щоб кохана людинка була поруч, щоб потримав за руку чи пожалів, але якщо ви направду його кохаєте, то не примушуйте пройти через випробування. Ви в цьому випадку набагато сильніші і нехай ваш коханий бачить у вас сильну і люблячу жінку. Нехай радіє разом з вами, тим більше, що після пологів його до вас пустять...ви будете можливо змучені, бліді, виснажені, але щасливі, а ще...ще сильні...І навіть коли він вам цього не скаже, він оцінить ваше рішення, повірте, і можете йому жалітись на біль, на медиків і ти ди скільки захоче, можете вимагати будь-яку захцянку, можете прибрехнути трошки (він же там всеодно не був), але він настільки вас кохає, що повірить кожному слову;). І наостанок: медицина не стоїть на місці і є засоби обезболення пологів. А чоловіків не хочу бачити в пологовому залі, НІЗАЩО!!!!
  • 1

#24 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 11:55

Перегляд дописуЛастiвочка (14.07.2008 12:50) писав:

Даруйте, не дуже можу писати після пішого походу довжиною у 60 км, але спробую пояснити свою точку зору:
Категорично проти присутності чоловіків, тому що:
1). встояти на ногах (в прямому розумінні) можуть одиниці. Зазвичай гепаються без свідомості, і медперсоналу крім породілі, немовляти, потрібно ще надавати якусь допомогу чоловікові:happy1: (добре коли він хирляк троха, а як здорова арматура?).
2) добре, коли пологи проходять нормально і без ускладнень (а ускладнення тепер майже в кожної), коли купа розрирів і інші "тонкощі" - видовище не для слабкодухих - коли суцільне криваве місиво - це також впливає на психіку і залишається в пам"яті надовго. Потім, при статевому акті ця картина випливатиме перед очима чоловіка ще дуже довго...Він нічого не говоритиме дружині, але.....
3) при пологах жінка преребуває в стані афекту і говорить чи робить такі речі, за які потім буває дуже соромно.
Тому, дорогі дівчата, в мене до вас таке прохання: вам дуже хочеться, щоб кохана людинка була поруч, щоб потримав за руку чи пожалів, але якщо ви направду його кохаєте, то не примушуйте пройти через випробування. Ви в цьому випадку набагато сильніші і нехай ваш коханий бачить у вас сильну і люблячу жінку. Нехай радіє разом з вами, тим більше, що після пологів його до вас пустять...ви будете можливо змучені, бліді, виснажені, але щасливі, а ще...ще сильні...І навіть коли він вам цього не скаже, він оцінить ваше рішення, повірте, і можете йому жалітись на біль, на медиків і ти ди скільки захоче, можете вимагати будь-яку захцянку, можете прибрехнути трошки (він же там всеодно не був), але він настільки вас кохає, що повірить кожному слову;). І наостанок: медицина не стоїть на місці і є засоби обезболення пологів. А чоловіків не хочу бачити в пологовому залі, НІЗАЩО!!!!
Цілком згідний, сам ніколи не захочу на таке дивитись........
  • 0

#25 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 14.07.2008 – 11:58

А ти не дивися, хай тобі у вуха затички запхають, а очі завяжуть)) Будеш дівчину тіко за руку тримати для моральної підтримки
  • 0

#26 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 13:08

слухай моя мама працю в пологовому будинку і мені вистачає деколи самих криків які іздаются з вікон як з.....катувальні, волосся дибом стає, ну його....

тай ваще мені ше рано думати про пологи .... :happy1:

П,С, тим ГЕРОЯМ шо мені в репу ставлять це я панімаю ви тут такі смілі і відважні але побачите як штанці обмокнуть на місці .........

Цитата

Ольга Гридчина, психолог Центра дитячої творчості міста Саратова:
- Головне правило: ухвалюючи рішення щодо присутності при пологах чоловіка, жінка повинна в першу чергу керуватися його бажаннями. Вирішувати за чоловіка, примушувати його до цьому не можна. Забудьте про розповіді приятельок і вуж тим більше про статті фанатичних шанувальників "пологів разом". Кожна родина - сугубо індивідуальна ситуація. Простите за банальність, але те, що добре для інших, зовсім не обов'язково підійде й вам.

Повідомлення відредагував x-man: 14.07.2008 – 13:09

• 0

#27 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.07.2008 – 13:11

Перегляд дописуx-man (14.07.2008 13:56) писав:

слухай моя мама працю в пологовому будинку і мені вистачає деколи самих криків які іздаются з вікон як з.....катувальні, волосся дибом стає, ну його....

тай ваще мені ше рано думати про пологи .... :happy1:

П,С, тим ГЕРОЯМ шо мені в репу ставлять це я панімаю ви тут такі смілі і відважні але побачите як штанці обмокнуть на місці .........
На бачу проблеми у присутності на пологах: таке враження, що всі люди жахають крові неабияк. Для мене цілком звична справа. Особливо маючи доволі знайомих лікарів, не бачу принципової різниці в рисах їхніх характерів і мого.
p.s. Ну, що рано, то рано.
p.p.s. Я радий, що пан кажуть про мене в множині - це вельми тішить. Ги!
  • 0

#28 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 13:23

в нас, як завжди, всі теоретично - мудрі - вище нема куди. Хотілось би почути хоч одного практика, людина, яка пройшла через це, а так...то всьо ваші фантазії(без образ). Не завжди те, що хочеться - можеться:happy1:

відмодерувала. особиста переписка - в приват
  • 1

#29 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 14:01

Перегляд дописуЛастiвочка (14.07.2008 14:23) писав:

в нас, як завжди, всі теоретично - мудрі - вище нема куди. Хотілось би почути хоч одного практика, людина, яка пройшла через це, а так...то всьо ваші фантазії(без образ). Не завжди те, що хочеться - можеться:happy1:
Пройшла через що? Що в тому, через що треба пройти, такого особливого? Напевно панна проходила, що так завзято заперечує - так поділіться досвідом практика!
p.s.

Перегляд дописуЛастiвочка (14.07.2008 14:23) писав:

відмодерувала. особиста переписка - в приват
Це не "відмодерувала"©, це "уникнула відповіді".

Повідомлення відредагував zav: 14.07.2008 – 14:04

• 0

#30 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 14:09

Та мені й повторити не лінь...

Перегляд дописуreyneke (14.07.2008 14:43) писав:

Пані Ластівочко,
А чому лікарі забувають про свої прямі обов"язки? Невже часто так гепаються, що щось собі серйозно розбивають?
інше, хай буде по вашому, повертати не буду.
  • 0

#31 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київщина

Відправлено 14.07.2008 – 14:13

Читаючи дописи відразу видно юних романтиків і зрілих реалістів.
Тож скажу,ПОГОДЖУЮСЬ з Ластівочкою на всі 200% тож їй за це не один +
Все це істина правда,я думаю жоден чоловік не захоче побачити як його кохана відриває
батерею опалення(і звідки береться та сила),або погрожує весь чоловічий рід каструвати.
То тільки в кіно все так гарно.Дійсно підготовка психолога та інших спеціалістів перед цим
дійством не завадить.Особисто я -проти.
  • 1

#32 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.07.2008 – 14:21

Мій брат був присутній на пологах. Гейби гуд, все пройшло без ускладнень і т.п.

А я ніколи. Не затянуть і не впросять бути присутнім :happy1:
  • 0

#33 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 14:24

Перегляд дописуЛука (14.07.2008 15:13) писав:

Читаючи дописи відразу видно юних романтиків і зрілих реалістів.
Тож скажу,ПОГОДЖУЮСЬ з Ластівочкою на всі 200% тож їй за це не один +
Все це істина правда,я думаю жоден чоловік не захоче побачити як його кохана відриває
батерею опалення(і звідки береться та сила),або погрожує весь чоловічий рід каструвати.
То тільки в кіно все так гарно.Дійсно підготовка психолога та інших спеціалістів перед цим
дійством не завадить.Особисто я -проти.
А для вас зрілий реаліст, це хто?
  • 0

#34 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 14:25

Перегляд дописуЛука (14.07.2008 15:13) писав:

Невже, справді так неймовірно? Вас це здивувало? Маєте травму?..
  • 0

#35 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 14:26

Шановне панство, просила б не відхилятись від теми.
Пане ЗАВе, пояснюю, що в попередньому пості мала на увазі: що хотіла б побачити чи почути думки і враження людини (чоловіка) який ВЖЕ БУВ присутній при пологах. Колись мій товариш Іванстефф розповідав про свої враження, але знайти цей допис зараз просто нереально. Там було описано всю процедуру починаючи від в"їзду на території закладу. Просто хотілось би почути розповідь очевидця а не мрії-фантазії-бажання. Тепер наступний ваш закид - ви неуважно читаєте дописи. Панна пологи бачить щодня і по надцять раз за чергування ;)
reyneke - Лікарі "не забувають" про свої обов"язки і надають медичну допомогу жінці і дитині, а здоровому дядьку як правило допомагає санітарка:happy1:
З приводу вашого питання: де, ким і навіщо то це мої реальні дані і я не маю наміру виставляти його на загал.
А на рах суперечок бути чи ні чоловікові при пологах, то це справа сім"ї: хочуть - най йдуть, є мудрість в молодої жінки - не йде чоловік...Тема створена бля обговорення чи тре присутність чи ні, я свою думку висловила - не тре;)
  • 1

#36 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 14:38

От що дивно. Жінки кажуть що не треба чоловікам бути присутніми при пологах, а чоловіки це заперечують і кажуть що то для них як 2 пальці. Хлопаки, ну що за дешеві понти? От особисто я не знаю чи пішов би на таке. З одного боку цікавий досвід - з іншого це ж не просто пологи чиїсь дивитись, це дивитись на пологи коханої. Ну але це все теоретично. А на практиці - я не збираюсь заводити дітей. А якщо таке нещастя зі мною станеться то в гробу я бачив ті пологи і ту дитину.
  • 0

#37 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 14:43

Перегляд дописуЛастiвочка (14.07.2008 15:26) писав:

Пане ЗАВе, пояснюю, що в попередньому пості мала на увазі: що хотіла б побачити чи почути думки і враження людини (чоловіка) який ВЖЕ БУВ присутній при пологах. Колись мій товариш Іванстефф розповідав про свої враження, але знайти цей допис зараз просто нереально. Там було описано всю процедуру починаючи від в"їзду на території закладу. Просто хотілось би почути розповідь очевидця а не мрії-фантазії-бажання.
Шукати треба вміти. Читав я той запис, читав. /Продовження там./

Тепер наступний ваш закид - ви неуважно читаєте дописи. Панна пологи бачить щодня і по надцять раз за чергування :happy1:
Так ви розповідайте-розповідайте! А то лише лякаєте...

є мудрість в молодої жінки - не йде чоловік...
Обґрунтуєте мудрість?
p.s. А ще у вас у дописі матюк. Але я вам пробачаю. Ги.

Перегляд допису________ (14.07.2008 15:38) писав:

З одного боку цікавий досвід - з іншого це ж не просто пологи чиїсь дивитись, це дивитись на пологи коханої. Ну але це все теоретично. А на практиці - я не збираюсь заводити дітей. А якщо таке нещастя зі мною станеться то в гробу я бачив ті пологи і ту дитину.
Я так зрозумів, що вашій коханій стане легше, якщо пан не дивитиметься?
p.s. І кохану! Кохану теж у гробъ! Аюлі?!

Повідомлення відредагував zav: 14.07.2008 – 14:49

• 0

#38 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 14:48

zav в мну не є коханої) А якби була то у гроб нє. Її за що?)) А на пологи не піду. З принципу)
  • 0

#39 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 16:29

Тема створена бля обговорення чи тре присутність чи ні, я свою думку висловила - не тре:happy1:
В вас (на форумі) теми якось тіки для висловлення думки. А дискусії - це шось з розряду фантастики...

Ще в мене склалося враження, що більшість думає, що присутність чоловіка на пологах, то постояти і позаглядати дружині, вибачаюся, в піську. Типу, мені цікаво - піду. А мені не цікаво. Не піду.

А я вважаю, що чоловік на пологах, то досить корисна річ.

На нього можна повісити заповнення паперів при приїзді у лікарню; робитиме масажі, для полегшення болю; нагадуватиме про дихання; тупо розволікатиме/відволікатиме, не буде враження, наче всі лікарі кудись зникли, лишили саму; він також зможе покликати лікаря, домовитися в разі чого з ним; кажуть, ставлення медперсоналу на порядок кращає, за присутності здравомислячої людини зі сторони породіллі.

Якщо не приємно саме "м"ясо", то той період, судячи з розповідей народивших подруг, продовжується максимум з пів години. Можна в той час посидіти за ширмочкою/взагалі не йти у родзал, або, принаймні, не стояти з ТОЇ сторони. І пуповину різати також не обов"язково.
То від чого втрачати свідомість?

Перегляд дописуЛастiвочка (14.07.2008 12:50) писав:

І наостанок: медицина не стоїть на місці і є засоби обезболення пологів.
То ви мабуть про епідуральну анастезію кажете. При якій можливо занести інфекцію, або взагалі лишитися у інвалідному візку.
Але то буде набагато менше горе, ніж втрата чоловіком бажання займатися сексом з дружиною.
Тим паче, народжують все одно без анастезії. :prapor3:

Повідомлення відредагував reyneke: 14.07.2008 – 16:29

• 0

#40 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 14.07.2008 – 16:35

Перегляд дописуЛастiвочка (14.07.2008 14:26) писав:

...Тема створена бля ...............................

Єт точно - тема ще та))))))))))))))))))))))

Якщо і чоловік і дружина цього хтять - то чому б і ні...............
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних