Перейти до вмісту

Присутність чоловіка при пологах

Повідомлень в темі: 454

Опитування: Присутність чоловіка при пологах (134 користувачів проголосувало)

Присутність чоловіка при пологах:

1. Я - за! (68 голосів [50.75%])

Процент голосів: 50.75%

2. Я - проти! (36 голосів [26.87%])

Процент голосів: 26.87%

3. Нейтрал і інші пофігістичні відповіді (30 голосів [22.39%])

Процент голосів: 22.39%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 11.08.2008 – 12:52

Тут тема не про те "піду-не піду", тема про "хочу - не хочу" у моєму розумінні.
  • 0

#182 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 13.08.2008 – 19:57

Перегляд дописуEverlast (11.08.2008 13:52) писав:

Тут тема не про те "піду-не піду", тема про "хочу - не хочу" у моєму розумінні.
Тема не про "хочу - не хочу", а про "за - проти" ... у моєму розумінні.
  • 0

#183 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 14.08.2008 – 17:51

Я - проти. Говорила про це з своєю мамою, вона каже, що в такі моменти чоловіка хочеться бачити якнайменше. Я думаю так само, хоча мені важко уявити собі психологічні відчуття при цьому :rolleyes:
  • 0

#184 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.08.2008 – 10:05

Ще поділились враженнями - не можу не подякувати дівчатам, які діляться, особисто мені дуже корисно було почитати враження тих, хто сам народив:

Мені, як і Кайенн (це авторка самого першого відгуку, який я тут процитував - прим. VJ), лікарі "наворожили" народжувати на 16 червня, але доці стало скучнувато і вона попросилася на світ трохи раніше - 6 червня. Десь підсвідомо я відчувала, що треба готуватися раніше. Буквально за день до пологів була в жіночій консультації, позбирала результати аналізів, перепрасувала дитячі речі, почала спаковувати сумки... Коротше, підсвідомість підганяла. Найцікавіше, що початок схваток я навіть не помітила. Я їх собі зовсім по іншому уявляла. Ще встигла піти прогулятися і прийняти душ, коли помітила, що почало тягнути низ живота. Я, наївна чукотська дівчина, думала, що то дитинка низько опустилася і тисне голівкою. Але коли відійшли води, стало ясно - пора дзвонити до лікаря.
Пам"ятаю, перед родами ще десь на форумі випитувалася чи можна щось перекусити, бо процес же ж затяжний. Якось не вірилося, що не буду відчувати голоду. Не відчувалося зовсім! При тому, що я не встигла повечеряти. Схватки почалися десь в 6 вечора і я вирішила, що вечеряти вже не варто. А потім не до того було.
Коротше, привіз мене чоловік в роддом, передягнулися - я в нічнушку, чоловік в халат і бахіли. Ми до останнього не могли вирішити чи буде він на родах (спочатку я сумнівалася, потім він), але все якось само вирішилося в процесі. Вже як віз мене в машині в роддом, то я знала, що будемо народжувати разом. І я ні секунди про це не пожаліла. Навіть не знаю, чи все би так пройшло, якби була сама. Поки лежали в передродовій палаті, то помагав мені встати з ліжка, накидав халат на плечі, заговорював зуби, коли треба було. Здається, нічого такого, але в такі моменти підтримка рідної людини дуже важить.
Не можу сказати, що самі схватки були нестерпні. Справді болючі почалися, може, години за дві до родів. А до того просто тягнуло низ живота трохи сильніше як при місячних. Час від часу лікар перевіряв розкриття і на схватці трохи розтягував шийку вручну. Це, певно, було найнеприємніше. Десь перед 5 ранку скомандували йти в родзал. Запам"яталося крісло - зручне, але високе, зараза. Не знаю як на нього залізла. Тим більше, що організм не сприяв: почало тужити і найбільше хотілося скрутитися калачиком десь в куточку, а не карабкатися невідомо куди. Навіть не знаю з якої потуги народила, бо мені тоді було не до підрахунків. Старалася слухати і робити що мені кажуть, але було важкувато, бо всі слова доходили якось як в сповільнених кадрах. Дуже сильно стомилася, бо народжувала я в 5 ранку, всю ніч не спала і була трохи вимотана схватками. Найбільше переживала, що в мене не вистачить сили тужитися. Але, видно, сили було аж забагато, бо було трохи розривів. Що хочу сказати: найгірший момент родів - це накладання швів. Я в пориві відвертості призналася лікарям (поки мене шили), що краще б я ще раз народила, ніж мене мали шити. Штопали добру годину. Саме в цю годину присутність чоловіка знадобилася найбільше: тримав мене за руку і заговорював зуби. Вже потім признався, що навіть не чекав від мене такої сили, бо я його як стиснула за руку, то так і не відпускала цілу годину. Помагає!

• 0

#185 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.08.2008 – 12:01

Висновок: хлопакі, качайтесь, а то як треба буде за руку втримати, а сили забракне :)
  • 0

#186 МанункА

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Калуш

Відправлено 24.08.2008 – 01:16

Хочу спочатку дати відповідь:Я за присутність чоловіка підчас пологів!
Про бридливість: Я доглядала за чоловіком після операції на геморой, і що, мені тепер розводитись, бо бачила його з іншого боку? Коли люди по-справжньому люблять один одного то їм нічого немає гидкого в коханій людині. А в пологах я би не сказала що є щось гидке-бачила два рази, та й не конче чоловікам поміж ноги заглядати.
Про те що жінка в той момент некрасива-не бачила красивішої жінка ніж та що народила, вона в той момент світиться зсередини, незважаючи на втому, полопані судини та інше.
Розумію Ластівочку, медикам в пологовому чоловіки і справді ні до чого, менше посидиться, більше уваги потрібно породіллі і так далі. Але для ти хто народжує це плюс а не мінус.
І справді, є жінки, яким в пологах ніхто не потрібен, іноді навіть лікар, який мішається в природні пологи стимуляціями, окситоцинами...таким справді краще без чоловіка.
Але більшість жінок в пологах хоче співчуття, уваги, того самого масажу чи поводити по коридору коли ноги вже не тримають.Шановні чоловіки, така жінка страждатиме не тільки фізично, а й морально, то про яку любов ви говорити залишивши страждати жінку наодинці? Любов на словах? А на ділі?
Персоналу, нашому українському глибоко чхати на породіль, їм, за невеликим винятком (є і золоті люди ) головне витягти дитинку і поставити галочку шо всьо добре, а решта по барабану. Тому часто мамці кажуть що більше в пологовий не вернуться, і багато таки не вертаються.
Тепер про досвід-я щаслива мама двох ангеляток, родила два рази сама, персонал хамський, стимулювали бо в зміну не вкладалась, дітей догодовували, хоч молока було-груди розпирало. Першу доню родила сама бо тоді партнерські пологи ще не практикували, синку-так сталось, планували інакше (татко був в іншому місті на роботі), зараз чекаємо третю мацьопу-обов"язково будемо разом.
На рахунок коштів-при партнерських пологах офіційно платиться те, що в іншому випадку і так віддаш на руки, так що...
Про інкубатор...вагітність-чудова пора, ніяких місячних, секс дивовижний, а рухи дитинки-то просто не передати словами, ні на що в світі не проміняла би ці відчуття! Але бути МАМОЮ - то певно таки не всім дано...на жаль!
ІМХО, нікого не намагаюсь переконати, це тільки думки вголос...

тему відмодеровано мною - Ластівочка

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 24.08.2008 – 02:36
Ластівочка

• 0

#187 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 26.08.2008 – 08:12

Перегляд дописуМанункА (24.08.2008 02:16) писав:

Хочу спочатку дати відповідь:Я за присутність чоловіка підчас пологів!
Про бридливість: Я доглядала за чоловіком після операції на геморой, і що, мені тепер розводитись, бо бачила його з іншого боку? Коли люди по-справжньому люблять один одного то їм нічого немає гидкого в коханій людині. А в пологах я би не сказала що є щось гидке-бачила два рази, та й не конче чоловікам поміж ноги заглядати.
Про те що жінка в той момент некрасива-не бачила красивішої жінка ніж та що народила, вона в той момент світиться зсередини, незважаючи на втому, полопані судини та інше.
Розумію Ластівочку, медикам в пологовому чоловіки і справді ні до чого, менше посидиться, більше уваги потрібно породіллі і так далі. Але для ти хто народжує це плюс а не мінус.
І справді, є жінки, яким в пологах ніхто не потрібен, іноді навіть лікар, який мішається в природні пологи стимуляціями, окситоцинами...таким справді краще без чоловіка.
Але більшість жінок в пологах хоче співчуття, уваги, того самого масажу чи поводити по коридору коли ноги вже не тримають.Шановні чоловіки, така жінка страждатиме не тільки фізично, а й морально, то про яку любов ви говорити залишивши страждати жінку наодинці? Любов на словах? А на ділі?
Персоналу, нашому українському глибоко чхати на породіль, їм, за невеликим винятком (є і золоті люди ) головне витягти дитинку і поставити галочку шо всьо добре, а решта по барабану. Тому часто мамці кажуть що більше в пологовий не вернуться, і багато таки не вертаються.
Тепер про досвід-я щаслива мама двох ангеляток, родила два рази сама, персонал хамський, стимулювали бо в зміну не вкладалась, дітей догодовували, хоч молока було-груди розпирало. Першу доню родила сама бо тоді партнерські пологи ще не практикували, синку-так сталось, планували інакше (татко був в іншому місті на роботі), зараз чекаємо третю мацьопу-обов"язково будемо разом.
На рахунок коштів-при партнерських пологах офіційно платиться те, що в іншому випадку і так віддаш на руки, так що...
Про інкубатор...вагітність-чудова пора, ніяких місячних, секс дивовижний, а рухи дитинки-то просто не передати словами, ні на що в світі не проміняла би ці відчуття! Але бути МАМОЮ - то певно таки не всім дано...на жаль!
ІМХО, нікого не намагаюсь переконати, це тільки думки вголос...

тему відмодеровано мною - Ластівочка
Лірики багато в цьому дописі :) То все добре, але добре конкретно у твоєму випадку і з твоїм чоловіком. Узагальнювати не можна. А якщо чоловік не хоче бути присутнім на пологах, що, це вже підстава сказати, що йому плювати на свою жінку? Думаю, що ні. На рахунок персоналу повністю згоден, але не думаю, що чоловік зможе дуже чимось допомогти. Судячи з твого допису партнерські пологи будуть в тебе вперше, от тоді і напишеш про враження. Взагалі, в даній темі не може бути єдиної думки. Кожен вирішує для себе і може на користь того чи іншого привести докази. Ти бачила жінок, які світилися зсередини, а я знаю таких, що казали потім, що це таке відчуття, ніби з тебе витягують розкриту парасолю і більше того не хочуть. Все залежить від точки зору. Називати когось поганими чи добрим за відсутність чи присутність під час пологів не можна.
  • 0

#188 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.08.2008 – 09:41

Перегляд дописуМанункА (24.08.2008 02:16) писав:

Про бридливість: Я доглядала за чоловіком після операції на геморой, і що, мені тепер розводитись, бо бачила його з іншого боку?
Вибачаюся не міг стриматися, а ви що йому коли доглядали в ж**пу заглядали, чи були присутні на операції. Не можна порівнювати геморой до вагітності.

Повідомлення відредагував БоБриК: 26.08.2008 – 09:41

• 0

#189 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.09.2008 – 18:38

Розказувала мені знайома, що один чоловік пішов до дружини на пологи. Так та його так міцно за руку тримала, що нігтями вени порізала - тоді вже допомогу надавали обом.
  • 0

#190 Квіточка@

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 27.11.2008 – 13:23

Я не проти, якщо чоловік витримає таке видовище! :rolleyes:
  • 0

#191 Gray Wolf

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень
  • Місто:Місяця впав

Відправлено 27.11.2008 – 14:37

Краще затулити вуха, сісти в коридорі і думати про щось приємне :rolleyes:
  • 0

#192 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.12.2008 – 11:48

Перегляд дописуКвіточка@ (27.11.2008 13:23) писав:

Я не проти, якщо чоловік витримає таке видовище! :happytwo:

А що Ви в цьому видовищі побачили "такого"?
  • 0

#193 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 02.12.2008 – 13:29

Небачу нічого страшного, в присутності при родах. Я був присутній при цьому "таїнстві", а насправді природньому процесі. Моя дружина народжувала в Іспанії. Просто так сталось, що ми тут проживаємо. Я ненапрошувався, тут так заведено. Я стояв біля дверей і за всім спостерігав. Ніхто ж непримушував мене брати "мачете" :happytwo: і перерізати пуповину чи зі скальпелем робити надрізи. І А від моєї присутності моїй дружині було тільки легше. Незнаю в кого як проходили пологи. Та в нашому випадку все пройшло просто та легко. Тож буде можливість скористайтесь нею. Ще цікаво ось що. Потім взяли відбиток пальця руки в дружини і відбиток ноги дитини і цей листок віддали мені. Тобто, усунута можливість підніни немовля. :gryzin:
  • 0

#194 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 02.12.2008 – 15:27

Я тільки за :happytwo: Але якщо добровільно.За вуха не тягнутиму,а добровільна підтримка в такий момент знадобиться мабуть.Та й хочеться щоб майбутній чоловік першим побачив дитину)) Ну в смислі одним з перших
  • 0

#195 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.12.2008 – 19:03

Перегляд допису-=VJ=- (2.12.2008 11:48) писав:

А що Ви в цьому видовищі побачили "такого"?
От шо не допис, то одне ж.
Пане Віджею, ви так говорите, регулярно ходите на роди?

Як і стояла на своїй думці. Ні!
  • 0

#196 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 02.12.2008 – 19:18

Перегляд дописуVprX (27.11.2008 14:37) писав:

Краще затулити вуха, сісти в коридорі і думати про щось приємне :rolleyes:
Справді,а то потім ще допомогу надавати будуть,нашатир під ніс тицяти :)
  • 0

#197 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.12.2008 – 08:02

Перегляд дописуMargo (2.12.2008 19:03) писав:

От шо не допис, то одне ж.

Це було звичайне запитання, до того ж не до Вас.
  • 0

#198 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 04.12.2008 – 23:33

нажаль не осилив вищесказані пости.....
з власного досвіду скажу наступне: я - за, але у випадку, коли це спрямоване на ДОПОМОГУ (різні обставини) дружині.....будучи присутнім в родзалі я бачив багатьох чоловіків, які при криках дружини або виходили, або не помічаючи її, ходили взад-вперед, чи відповідали на телефонні дзвінки типу "ще ні...не родила", при чому заважали медперсоналу та ,я не можу казати як їх жінки це сприймали, фактично були "зайвими".........
так, мені було важко, і фізично, бо 12 год. біля дружини, і морально, коли бачиш і чуєш як вона кричить, але це все знімається перед фактом народження дитинки.......ЦЕ МОЄ ВЛАСНЕ БАЧЕННЯ!
п.с. моя дружина, наприклад, дуже задоволена, що я був разом з нею, і ні в якому випадку, не хотіла, щоб вона була сама або з кимось іншим родичем.....
  • 0

#199 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.05.2009 – 22:32

Не можу не порекомендувати наступні лінки для прочитання.

http://users.livejou...___/137647.html
http://germanych.liv...com/139656.html
http://groben.livejo....com/90509.html

особливо сподобалось місце

эта спокойная доброжелательная уверенность, резко контрастирующая с уже виданой накручиваемой нервозностью, оказалась лучшим лекарством. Не понадобилось никаких сохранений, супруга нормально спокойно доносила и в положенный срок также беспроблемно родила. Ваш покорный слуга при сем присутствовал. Я пишу это не в целях рисануться - какой, мол, я офуенный маладэз - а потому, что в Израиловке это норма. Причем не просто норма. Это обязанность мужчины - находиться рядом и поддерживать жену. Мужчина там может отказаться от присутствия на родах только в двух случаях: если он ортодоксальный еврей или если он мудак. Причем во втором случае ему не постесняются об этом сказать.

Ластiвочко, якщо не важко - прочитайте і прокоментуйте зі своєї професійної точки зору.
  • 0

#200 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 22.05.2009 – 23:15

Перегляд дописуHalka (10.08.2008 11:13) писав:

Чоловік при пологах - я проти.
Жінка повинна завжди перед чоловіком виглядати красиво - а тут ти кричиш, вся спітніла, та й допомогти по суті він тобі не зможе. А морально підтримати, можна і за дверима.

І я проти присутності чоловіка. Жінкам – жіноче, а чоловікам – чоловіче. Хай за дверима сидить чекає чи дома на телефоні висить. Народжувати дитину – суто жіноча справа і майбутньому таткові там робити нічого. Помогти він не зможе, а на чадо своє ще налюбується.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних