Перейти до вмісту

Присутність чоловіка при пологах

Повідомлень в темі: 454

Опитування: Присутність чоловіка при пологах (134 користувачів проголосувало)

Присутність чоловіка при пологах:

1. Я - за! (68 голосів [50.75%])

Процент голосів: 50.75%

2. Я - проти! (36 голосів [26.87%])

Процент голосів: 26.87%

3. Нейтрал і інші пофігістичні відповіді (30 голосів [22.39%])

Процент голосів: 22.39%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.07.2008 – 10:42

Мій брат був присутній при народженні сина. Обоє були щасливі. Підтримка у складних ситуаціях - то один з проявів кохання.

При моїх пологах я би не знаю, чи хотіла би присутності чоловіка, оскільки люблю сама справлятись зі своїми недугами. А пологи - то видовище не ахті.
  • 0

#102 Русалка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 23.07.2008 – 11:10

Мені буде дуже приємно якщо мій коханий буде підтримувати мене у цей момент :rolleyes: , та бачити народження нашої дитини :itshe:
  • 0

#103 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 23.07.2008 – 11:18

Перегляд дописуРусалка (23.07.2008 12:10) писав:

Мені буде дуже приємно якщо мій коханий буде підтримувати мене у цей момент :rolleyes: , та бачити народження нашої дитини :itshe:
Цим не визначається ставлення до дитини чи матері, адже він бачить саме процес, фізіологічне явище. Важливий зв'язок чоловіка з дружиною під час вагітності, підтримка, турбота, але навіщо бачити процес, явище не з доволі приємних.
  • 0

#104 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.07.2008 – 11:23

Перегляд дописуТемний ангел (23.07.2008 11:24) писав:

І страх чи огида перед таким не є критерієсм оцінки мужності чоловіка, чи щось в тому роді.
Є, є, ще й як є!
  • 0

#105 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 11:31

Перегляд дописуТемний ангел (23.07.2008 12:18) писав:

Цим не визначається ставлення до дитини чи матері, адже він бачить саме процес, фізіологічне явище.

Ще й як визначається.
Одна справа - отримати готовий згорток.
Абсолютно інша - пройти через все разом, хай навіть просто допомагаючи підтримкою.
  • 0

#106 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 12:12

Перегляд дописуТемний ангел (23.07.2008 12:18) писав:

Важливий зв'язок чоловіка з дружиною під час вагітності, підтримка, турбота, але навіщо бачити процес, явище не з доволі приємних.
Тю, мабуть для того, щоб полегшити страждання власної дружини, нє? Крім того, тут вже разів 10 сказали про допомогу чоловіка при пологах. Але самі чоловіки через 1, як не більше, вважають, що вони будуть тупо стояти і дивитися. Ну маааксимум, що можна зробити - це втратити свідомість.
  • 0

#107 Гість_Joni_*

• Гості

Відправлено 23.07.2008 – 12:35

Я був присутній при народженні двох моїх синів
  • 0

#108 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 23.07.2008 – 15:54

Перегляд дописуJoni (23.07.2008 13:35) писав:

Я був присутній при народженні двох моїх синів
Ну це констатація факту, а можна розповісти(з того що можна) саме СВОЇ відчуття. Відчуття, думки чоловіка...
  • 0

#109 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 20:24

остання присутність чоловіка при пологах....За гамериканським мавпуванням новонароджену дитину мають покласти татові на груди, щоб відбувся контакт....Тато як роззувся...то запах його шкарпет був такий - сльозоточивий газ - відпочиває...Контакт кажете? Дуже корисно дитині з вакуума, з утроби зануритись в цю газову камеру...А тож певно буде розказувати, що був при пологах(нікого не хочу образити - просто розповіла випадок реальний)
  • 0

#110 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 26.07.2008 – 20:29

я щось навіть не знаю...
не знаю чи би стерпів звуки того як вона мучиться :happy1:
  • 0

#111 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 21:10

Перегляд дописуЛастiвочка (26.07.2008 21:24) писав:

остання присутність чоловіка при пологах....За гамериканським мавпуванням новонароджену дитину мають покласти татові на груди, щоб відбувся контакт....Тато як роззувся...то запах його шкарпет був такий - сльозоточивий газ - відпочиває...Контакт кажете? Дуже корисно дитині з вакуума, з утроби зануритись в цю газову камеру...А тож певно буде розказувати, що був при пологах(нікого не хочу образити - просто розповіла випадок реальний)

При чому тут присутність чоловіків взагалі до одного негігієнічного придурка?
І взагалі - що це за маячня з контактом? Наскільки я знаю на груди кладеться матері, а не батьку... Це хто таке вигадав і чому я у американців цього жодного разу не зустрічав?
  • 0

#112 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 21:24

А Ви дуже часто спілкуєтесь з американцями в їхніх роддомах?
Є така практика, що дитину кладуть батькові на груди. Зовсім недавно по ящику показували репортаж з чиїхось пологів... Ващє бардак якийсь розвели! Нема чого там робити журналістам! І новоспеченому таткові також. В крайньому випадку можна зробити "прозору стінку". Хай звідти дивиться.
  • 0

#113 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 22:01

Перегляд допису-=VJ=- (26.07.2008 22:10) писав:

При чому тут присутність чоловіків взагалі до одного негігієнічного придурка?
І взагалі - що це за маячня з контактом? Наскільки я знаю на груди кладеться матері, а не батьку... Це хто таке вигадав і чому я у американців цього жодного разу не зустрічав?
ВіДжею, я розумію, що ви агресивно сприймаєте мої дописи, але я вам розповідаю реальний (!) факт, причому свіжий...у четвер був...Це я до того що є і плюси і мінуси присутності. Але мені близька думка Сотника.
  • 0

#114 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 13:29

Перегляд дописуЛастiвочка (26.07.2008 23:01) писав:

ВіДжею, я розумію, що ви агресивно сприймаєте мої дописи

Я агресивно сприймаю лише людську дурість - наприклад відсутність звички міняти шкарпетки щодня і мити ноги.
А дописи тут ні до чого. Хоча мене й дивує агресивна позиція їх автора щодо присутності чоловіків при пологах. Як на мене це має бути особистим бажанням кожного - і вже справа лікарів, аби до пологового кабінету не потрапляли смердючі нечупари. Цього разу, як я розумію, вони поставились до роботи абсолютно недбало, як у наших лікарів, в принципі, і заведено останніми роками.

Перегляд дописуSotnik (26.07.2008 22:24) писав:

Є така практика, що дитину кладуть батькові на груди.

І де про неї можна почитати? Бо щось я слабко уявляю сенс якогось там "контакту" щойнорадодженої дитини з волохатими грудьми батька.

Перегляд дописуSotnik (26.07.2008 22:24) писав:

І новоспеченому таткові також. В крайньому випадку можна зробити "прозору стінку". Хай звідти дивиться.

Ну звісно - хай йому буде тільки задоволення сексу, а з іншим хай розбирається жінка самотужки - дуже мужня точка зору.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 27.07.2008 – 13:31

• 0

#115 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 27.07.2008 – 13:39

Перегляд допису-=VJ=- (27.07.2008 14:29) писав:

І де про неї можна почитати? Бо щось я слабко уявляю сенс якогось там "контакту" щойнорадодженої дитини з волохатими грудьми батька.

В мене подруга народжувала і саме таку процедуру робили....Правда груди в батька не волохаті... :happy1: <_<
  • 0

#116 NAU

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 14:10

Я б на народження своєї дитини не дивився, якшо б мене не попросили. Не бачу нічого такого, чим би моя присутність допогла чи підтримала матір.
  • 0

#117 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 28.07.2008 – 19:53

Я за. Морально готуюсь, пречитую книги про перебіг вагітності та пологів, подивився пару фільмів на цю тему.
Зі своєю дівчиною практично постійно разом, пережили багато всього і якосюь нелогічною і неприродньою буде моя відсутність при пологах, тим більше я знаю який заспокійливий вплив маю на свою дівчину. І сам я буду більше нервуватись, якщо моя половинка народжує, а я десь відлежуюсь, в той час як можна б було б чимось допомогти.
Плюс ще народження дитини це одна з моїх життєвих цілей, тобто по відношенню до дитини також буде правильним знаходитись під час її народження поруч.

Це якщо відносно мене, то "за". А так не обов`язково. Різні чоловіки бувають... Але сама ідея присутності близької людини при пологах - це добре, якщо й не чоловік, то мати,сестра, подруга - люди які вже пережили пологи і знають, що до чого на практиці.
  • 0

#118 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 06.08.2008 – 00:10

Останнім часом таке коїться, що на пологах варто бути присутнім хоч комусь - чоловікові, подрузі, сестрі... Бо в якомусь місті матері казали, що дитина померла, а потім перераховували гроші зі здачі на органи...
А взагалі це, мабуть, страшно. Жінка-то не бачить себе з боку, коли народжує! У неї взагалі голова у цей час іншим зайнята.
Але якщо чоловік все ж таки збирається побути присутнім, треба спочатку підготувати його парочкою документальних фільмів, щоб потім не довелося ще й його у відчуття приводити )
  • 0

#119 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 06.08.2008 – 00:14

Я категорчино проти своєї присутності при пологах коханої.Тому що для мене, як для чоловіка дуже важко бачити як коханій боляче, а ти нічим не можеш допомогти..Також медики кажуть, що після такого видовища досить пристойний відсоток чоловіків стають імпотентами, чи мають значно менший потяг до дружини.Хто бачив пологи - той зрозуміє мене чому.Знаю що дівчата мене засудять, але моє місце при пологах курити та нервувати у коридорі.
  • 0

#120 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 09:14

Перегляд дописуEverlast (6.08.2008 01:14) писав:

Також медики кажуть, що після такого видовища досить пристойний відсоток чоловіків стають імпотентами, чи мають значно менший потяг до дружини.
Це казки медиків, котрі не бажають бачити чоловіків при пологах. Не вірте.

Перегляд дописуEverlast (6.08.2008 01:14) писав:

Хто бачив пологи - той зрозуміє мене чому.
Ви так кажете, наче вже щось бачили, гиги.

Повідомлення відредагував zav: 06.08.2008 – 09:16

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних