Перейти до вмісту

Метросексуали

Повідомлень в темі: 124

#81 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 22:37

Перегляд дописуHalka (21.09.2008 23:36) писав:

А що ти ще крім обличчя голити збираєшся?
а це вже конфіденційна інформацію :prapor3:
  • 0

#82 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 21.09.2008 – 22:38

Перегляд дописуMAXIM_UA (21.09.2008 22:37) писав:

а це вже конфіденційна інформацію :prapor3:
Вибрий на блиск чоловік - мені особисто нагадує немовля. Як на немовля можна покластися?
  • 0

#83 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.09.2008 – 12:49

не бачу нічого поганого в тому що чоловік доглядає за собою. Але коли на це йде купа грошей...це більше жінці підійде)))
  • 0

#84 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 22.09.2008 – 16:00

Цитата

не бачу нічого поганого в тому що чоловік доглядає за собою.
Що ти маєш на увазі доглядати? Для мене, наприклад, гладко вибрите обличчя, акуратна коротка зачіска та душ раз на 2-3 дня нормально.
  • 0

#85 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.09.2008 – 16:20

Перегляд дописуFT232BM (22.09.2008 17:00) писав:

Що ти маєш на увазі доглядати? Для мене, наприклад, гладко вибрите обличчя, акуратна коротка зачіска та душ раз на 2-3 дня нормально.
доглядати,в моєму розумінні це ще й розвиватися духовно)) щодо зовнішності....Зачіска може бути і некороткою. Головне щоб вона пасувала людині.Акуратна....це спірне питання,бо я не знаю що для тебе ,,акуратно,,))душ кожного дня обовязковий) ще в чоловіках я звертаю увагу на їх руки(кисті,долоні) ))
  • 0

#86 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.09.2008 – 21:08

Перегляд дописуРена (22.09.2008 17:20) писав:

доглядати,в моєму розумінні це ще й розвиватися духовно)) щодо зовнішності....Зачіска може бути і некороткою. Головне щоб вона пасувала людині.Акуратна....це спірне питання,бо я не знаю що для тебе ,,акуратно,,))душ кожного дня обовязковий) ще в чоловіках я звертаю увагу на їх руки(кисті,долоні) ))

цікаво, в яку сторону духовний хлопець метросексуал, я розумію, коли хлопець просто акуратний,але, коли це перероста в якийсь культ, хоча, я розумію, треба щоб було пчуття міри, і про духовність треба судити безпосередньо з розмови з людиною, але, те що я чув від надто хальоних хлопців, а часто сам погляд, часто зверхній, нічого гарного не каже

духовність напевне перш за все це людяність(яка має проявлятись як вічливість) і світобачення, яке в свою чергу базується на певних знаннях
а метросексуалізм, який не є орієнтацією, а просто результат надмірної соцілізації
  • 0

#87 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 22.09.2008 – 21:50

Цитата

метросексуалізм, який не є орієнтацією, а просто результат надмірної соцілізації
В точку!
А зовнішній вигляд показує також духовний світ людини. І, якщо бачиш такого собі "метросексуаліста"(пропоную називати метросеком), то можна стверджувати, що з ним важко буде спілкуватись, через те, що він має досить відмінне світобачення.

Повідомлення відредагував FT232BM: 22.09.2008 – 21:53

• 0

#88 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 23.09.2008 – 12:21

Перегляд дописуFT232BM (22.09.2008 22:50) писав:

А зовнішній вигляд показує також духовний світ людини.
І що показує духовний світ метросєкаса??
Хм..щось тут не сходиться :prapor3:

Перегляд дописуFT232BM (22.09.2008 22:50) писав:

І, якщо бачиш такого собі "метросексуаліста"(пропоную називати метросеком), то можна стверджувати, що з ним важко буде спілкуватись, через те, що він має досить відмінне світобачення.
З ними товаришують такі ж самі або близькі по духу..Нормальній людині,дійсно,з ними спільної мови не знайти
  • 0

#89 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 23.09.2008 – 15:53

Цитата

І що показує духовний світ метросєкаса??
Хм..щось тут не сходиться
Маю наувазі, якщо час на прихорошування є, то на мозок не вистачає.
  • 0

#90 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 23.09.2008 – 16:26

як кажуть чоловік має бути лиш трохи красивіший від мавпи
і це по моєму правильно
це щоб жінка на його фоні блистіла
тотоже
хлопець може бути патлатий (куллллььь))
незачесаний
небритий (мені навіть подобається))
навіть трохи помнений
головне щоб від нього не смерділо на милю потом чи ще гірше сигаретами чи усім впереміш
от з такими в автобусі їхати вже мука))
а все решта по барабану))
  • 0

#91 Михайлович

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.09.2008 – 17:22

Абсолютно реальна розмова двох 'дєвок' в сільській лікарні:
— Знаєш, хто такий метросексуал?
— Нєа.
— Ну це такий мужик… Такий… Ну карочє дуже кльовий мужик…
  • 0

#92 bezzzdelnik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 24.09.2008 – 14:50

абгагага......
по попередным постам я поняв, шо якщо я приймаю кожень душ , брию НЕ тыльки обличчя , то я метросексуал??!!!!
ах да я згадав, ще я деколи пилочкой ногті підрівнюю...
  • 0

#93 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 26.09.2008 – 17:35

По-моєму метросексуали то нормальні люди,якщо вони не перегинають палку..Чоловік який слідкує за своєю зовнішністю,аккуратний і все таке це чудово,бо неакуратно побриті(або неакуратно непобриті)) "пожовані" вуйки викликають тільки відразу.Набагато приємніше спілкуватися з порядно вдягненим і побритим,акуратно зачесаним(заплетеним :blink: ) дядечком від якого ще й йде легкий аромат якогось чоловічого адеколону(НЕ 2 ЛІТРИ ВИЛИВАТИ НА СЕБЕ ВРАНЦІ А САМЕ ЛЕГКИЙ АРОМАТ!)
Але коли він в тебе секретним голосом питає "А ти бритвою користуєшся чи епілятором?А якої марки?? ":) це вже занадто
Доля метросексуалізму має бути в кожному щоб бути схожими на людей а не на мовп з пальми знятих) Коли вранці не встиг погладити одяг і вкласти волосся-це пробачаєтсья але якщо кожен день ходиш як подертий смердючий бомжик :8: ...Ну мою думку ви зрозуміли.Треба ще правильно зрозуміти шо то за штука така і до неї звикнути,бо я особисто не люблю коли хлопець волохатий B) Беее...короче понаписувала слів багато а мораль одна-всього в міру :angry2:
  • 0

#94 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 26.09.2008 – 18:11

Це вигадка, висяканий з пальця бренд, щоб потім можна було ще протягом двох років його розмазувати по тарілці в чоловічих (читай латентно гомосексуальних) журналах.
Куди забули ґламур?

Об'єктивно явища нема, всі люди в якійсь мірі слідкують за зовнішністю. Хтось захоплюється автомобілями, хтось колекціонуванням. Инша справа, що метросексуалів обговорювати цікавіше. Тут же слово секс! Мало хто задумується до чого воно там, адже до сексу саме поняття має досить опосередковане відношення. Так само метросексуалами можна називати автомобілістів, вони ж теж займаються цим.

Але менше з тим, суспільство надто пасивне, щоб критично аналізувати подану інформацію. Цілком прогнозовано, що якщо в якомусь журналі напишуть (або недай боже покажуть по телевізору) про метросексуалів, то частина суспільства почне вважати себе метросексуалами і дотримуватиметься порад, які даються "спеціяльно для для метросексуалів". Комусь ця вигадка подобатиметься, хтось буде її ярим противником, але по суті її об'єктивно не існуватиме.

Така назва виправдовуватиме поведінку самозакоханих чоловіків, які дивляться в люстерко і здмухують зі своєї попочки кожну пилинку.
На язику крутиться якесь українське слово, як таких чоловіків раніше називали, тепер вони гордо можуть іменуватимуть себе Метросексуалами!
І це вигідно журналам, адже саме такі чоловіки купуватимуть косметику і парфуми.

Короче: створи бренд соцільної групи і продавай їм пудру і люстерка.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 26.09.2008 – 18:14

• 0

#95 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.09.2008 – 18:56

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (26.09.2008 19:11) писав:

Тут же слово секс! Мало хто задумується до чого воно там, адже до сексу саме поняття має досить опосередковане відношення. Так само метросексуалами можна називати автомобілістів, вони ж теж займаються цим.

тупиш! то як в тому анекдоті, де НР на Кіпр відпочивати летить, та анкету англійською мовою заповнює -

Цитата

"SEX - 4 раза в неделю"

А я думав, всі знають, що англійською мовою секс означає стать.
Транссексуали то теж назва не повязана з процесом запліднення, а повязана зі зміною статі.

Якщо більшість людей можна назвати "гетеросексуалами", то чому ж недоречно називати гламурних чоловіків "метросексуалами"? Сприймаю цю назву як цілком адекватну.
  • 0

#96 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 26.09.2008 – 19:14

Перегляд дописуDarkLordVillis (26.09.2008 19:56) писав:

Транссексуали то теж назва не повязана з процесом запліднення, а повязана зі зміною статі.
Якщо більшість людей можна назвати "гетеросексуалами", то чому ж недоречно називати гламурних чоловіків "метросексуалами"? Сприймаю цю назву як цілком адекватну.

Ну нарешті... :8:
  • 0

#97 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 26.09.2008 – 21:30

Цитата

По-моєму метросексуали то нормальні люди,
Метросексуали-- це люди, що надто слідкують за своєю зовнішністю. Тому що кожен нормальний чоловік і так слідкує за собою.
Хіба це метросексуал?
Зображення
А виглядає пристойно.
  • 0

#98 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 26.09.2008 – 21:55

Перегляд дописуFT232BM (26.09.2008 21:30) писав:

Метросексуали-- це люди, що надто слідкують за своєю зовнішністю. Тому що кожен нормальний чоловік і так слідкує за собою.
Хіба це метросексуал?
Зображення
А виглядає пристойно.
Значить мені здебільшого зустрічаються ненормальні(((
Пристойно навіть дуже.
  • 0

#99 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 26.09.2008 – 22:10

Пілять,якщо людина слідкує за собою,вона не є метросексуалом!!!

Перегляд дописуFT232BM (26.09.2008 22:30) писав:

Хіба це метросексуал?
Зображення
Ні,ось це метросексуал
Прикріплений файл  111.jpg   9.6К   2 Кількість завантажень:
Прикріплений файл  222.jpg   41.09К   6 Кількість завантажень:
  • 0

#100 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 04.10.2008 – 16:33

Перегляд дописуDarkLordVillis (26.09.2008 19:56) писав:

тупиш! то як в тому анекдоті, де НР на Кіпр відпочивати летить, та анкету англійською мовою заповнює -

Тупиш зазвичай ти.
Читай словник. Ги-ги :)))

СЕКС, -у, ч. 1. Статевий потяг; статеві зносини, статева близькість. 2. Еротика, хтивість.
Саме таке значення це слово має у нас.

В англійській секс, окрім того ВИКЛЮЧНОГО сенсу, в якому воно у нас застосовується, тобто у значенні статеві зносини, у другому значенні вживається для позначення статі.

Метросексуал, утворено від англійського SEXUAL, що в данному випадку є прикметником вживається, як СЕКСУАЛЬНИЙ, СЕКСУАЛЬНО ПРИВАБЛИВИЙ, а не СТАТЕВИЙ. Бо метросексуали роблять щось зі своєю СЕКСУАЛЬНІСТЮ, тобто СТАТЕВОЮ ПРИВАБЛИВІСТЮ, а не зі статтю. Тому твоя аналогія з транссексуалами, як то кажуть не до складу не до ладу - поцілуй кобилу з заду.

Плутанина сталася через безграмотне копіювання нашими журналістами англійського закінчення AL, яке в англ. утворює прикметник, а у нас сприймається як іменник.
Типу вандал. Метросексуал.

Утворюючи слово метросексуал ! англійські журналісти хотіли сказати щось на зразок КРУТОСЕКСУАЛЬНИЙ, а не КРУТОСТАТЕВИЙ.

Дослівний переклад цього слова є МЕТРОСЕКСУАЛЬНИЙ, метросексуальні (від прикметника як в англійській), аправильною адаптацією МЕТРОСЕКСУАЛІСТ (той, що має відношення до метросексуалізму).

Так що в компанії, краще не роби розумний вигляд, тобі це не личить.
І не згадуй такі людські вади як тупість, бо опинишся в незручному становищі.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 04.10.2008 – 16:40

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних