Перейти до вмісту

Метросексуали

Повідомлень в темі: 124

#41 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 02:34

як я розумію, метросексуал - то є протилежність чоловіка небритого смердючого в старих пірваних шкарпетках і штанях в гімні

що ж, не драні шкарпетки роблять чоловіка чоловіком

тому вважаю, що метросексуали не виключають можливості бути нормальними чоловіками

думаю, метросексуали мають право на існування

все добре вміру
  • 0

#42 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 06.08.2008 – 10:35

Чоловік має слідкувати за собою, але не скочуватися до подібної фігні, бо на цю гламурістику ((с) мама) інколи без блювотиння не поглянеш. А дівчата на таких ведуться... Ех... І чому чоловік обов'язково має бути метросексуалом, якщо він просто слідкує за собою і не з'являється на публіці неголений і в смердючих шкарпетках?
  • 0

#43 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 06.08.2008 – 11:33

Бачу що у Білика таки не попускає з його крайнощами.Знайдіть у неті та почитайте що таке метросексуал.
До звичайного слідкування за собою з точки зору гігієни воно не має ніякого відношення.
  • 0

#44 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 17:23

Перегляд дописуKvito4ka (14.07.2008 21:19) писав:

Взагалі, мені байдуже..., але думаю, що то такі люди
відбиті від законів природи.
Ви десь бачили, наприклад, якусь тваринку з нетрадиційною орієнтацією?-
Мабуть, що - ні.
Напевне люди такими стають щоб просто урізноманітнити своє сексуальне життя. ...думаю так.
м..да... такого є ще не чув.... а що поганого в тому, що хлопець за собою доглядає? Зараз же надворі не вік мамонвів що нігті, наприклад, сокирою відрубав... або волосся як небуть відпиляв... ЩО поганого в тому що хлопець ходить до салону де йому зроблять гарну зачіску а не "під горшок" що на неї навіть страшно дивитися??? Що поганого в тому що хлопець робить манікюр? Я в цьому абсолютно нічого поганого не бачу... А що ходити з зарошшою кутікулою як бомж... я все сказав... :)
  • 0

#45 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 17:39

"-Василю пішли в магазин,
-Ой, зачекай мила - я губки підмалюю" :) :) ;)

Повідомлення відредагував bublik: 21.09.2008 – 17:40

• 0

#46 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 17:42

Перегляд дописуbublik (21.09.2008 18:39) писав:

так це вже не метросексуал... а гей... це дві різні речі))
  • 0

#47 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 21.09.2008 – 17:49

Цитата

Та ну. Одне і теж.
  • 0

#48 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.09.2008 – 17:50

Цитата

так це вже не гей... а трансексуал... це дві різні речі))
:) :) ;)
  • 0

#49 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.09.2008 – 17:51

фууу...не люблю таких дядьків..вони такі противні..дядьками їх важко назвати навіть=)
  • 0

#50 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 21.09.2008 – 18:01

Перегляд дописуbublik (21.09.2008 18:39) писав:

Перегляд дописуFT232BM (21.09.2008 18:49) писав:

Та ну. Одне і теж.

Ну навіщо отак одразу??? Чого всі так реагують на метросексуалів??? Тут нема нічого поганого?
Шановні хлопці, от скажіть будь-ласка вам приємніше коли поряд з вами гарна, красиво одягнена дівчина, яка доглядає за своєю зовнішністю від кінчиків пальців на ногах і до кінчиків волосся на голові? Чи може не доглянута волохата мавпа з брудними нігтями і не чесаним волоссям?
Думаю перший варіант всім більше підійде, аналогічно навпаки, на багато приємніше коли хлопець доглядає за своєю зовнішністю + гарно і зі смаком одягається, що тут поганого????
  • 0

#51 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 18:29

Перегляд дописуМурзілка (21.09.2008 19:01) писав:

Ну навіщо отак одразу??? Чого всі так реагують на метросексуалів??? Тут нема нічого поганого?
Шановні хлопці, от скажіть будь-ласка вам приємніше коли поряд з вами гарна, красиво одягнена дівчина, яка доглядає за своєю зовнішністю від кінчиків пальців на ногах і до кінчиків волосся на голові? Чи може не доглянута волохата мавпа з брудними нігтями і не чесаним волоссям?
Думаю перший варіант всім більше підійде, аналогічно навпаки, на багато приємніше коли хлопець доглядає за своєю зовнішністю + гарно і зі смаком одягається, що тут поганого????
ну не всім подобаються отакі гарні причесані дівки..от і мені не подобаються причесані чуваки..фу..брр..аж мурашки по тілу пішли..це смішно))
  • 0

#52 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 18:30

Перегляд дописуМурзілка (21.09.2008 18:01) писав:

То що виходить ти автоматом причисляєш усіх мужиків , які роблять буденні речі (бриються, миються, вдягаються і т.п.) до МЕТРОСЕКСУАЛІВ ???
Я не згідний. ми є НОРМАЛНОСЕКСУАЛИ :)
Інша справа - це спеціальна косметика для "мужиків" , епіляція і подібна чепуха. Дівчата! Ви в нас красиві, це ваш дар. Я не уявляю десь з жінками битись в чергах по "пудру для носика" :)
  • 0

#53 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 18:31

Цитата

Дівчата зроблені, щоб бути красивими!!!
  • 0

#54 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 21.09.2008 – 18:37

Особисто вважаю, що кожного чоловіка обов'язує певний мінімум гігієни, тобто чисте волосся, чисті нігті, чисті зуби, чистий та свіжий одяг, хоча один душ за день і дезодорант/одеколон. І це обов'язково. Але коли це виходить поза ці межі, тоді це ненормально - чоловік або нечепура або метросексуал... Обидва варіанти ефективно знеохочують жінки.

Я змінила свій пост, бо помітила, що слово "принаймні" викликає не зовсім те, що я хотіла.

Повідомлення відредагував Павлина: 21.09.2008 – 19:01

• 0

#55 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 21.09.2008 – 18:39

Перегляд дописуМурзілка (21.09.2008 19:01) писав:

У жінки це у крові,для неї це природньо!А от якщо чоловік починає фарбувати нігті,красити губи,маски робити і тд,то це не є нормальним.То вже переходить грань патології.І не варто тут плутати елементарну гігієну та догляд за собою із метросексуальністю.Якщо чоловік кожен ранок голиться,чистить зуби і тд,то він же не метросексуал!!!Це просто догляд за собою...Цього повинен притримуватися кожен чоловік,який поважає себе та піклується про те,що про нього скажуть інші
А про метросексуальність,то як на мене,то тут дуже попахує латентною або пасивною під**сятиною. :)
Чоловік повинен залишатися чоловіком,а жінка жінкою.І крапка тут!

Повідомлення відредагував В мене новий нік =): 21.09.2008 – 18:41

• 0

#56 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Перегляд дописуПавлина (21.09.2008 19:37) писав:

Особисто вважаю, що кожного чоловіка обов'язує певний мінімум гігієни, тобто чисте волосся, чисті нігті, чисті зуби, чистий та свіжий одяг, принаймні один душ за день і дезодорант/одеколон. І це обов'язково. Але коли це виходить поза ці межі, тоді це ненормально - чоловік або нечепура або метросексуал... Обидва варіанти ефективно знеохочують жінки.
ого ти перебірлива..я сама миюсь раз в 2 тижні..а ти хочеш хочаб раз в день)))
  • 0

#57 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

ПС всім раджу подивитися серію із СП 708 - South Park Is Gay
  • 0

#58 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 18:46

Цитата

принаймні один душ за день
Мдя важко твоєму хлопцю. Я стільки й не сплю.
  • 0

#59 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 18:48

як можна купатися 1 в тиждень... тут в універ іду купаюся, з універу приходжу купаюся і лягаю спати теж купаюся :)
  • 0

#60 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 18:51

Перегляд дописуMAXIM_UA (21.09.2008 19:48) писав:

як можна купатися 1 в тиждень... тут в універ іду купаюся, з універу приходжу купаюся і лягаю спати теж купаюся :)
та ну..це вже забагато мені так нормально=)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних