Перейти до вмісту

Метросексуали

Повідомлень в темі: 124

#121 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 18.10.2008 – 21:04

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (18.10.2008 22:00) писав:

І всі дівчата -метросексуалки! Я завжди підозрював , що жінки трохи збоченки :) ...і мені це подобається :D

ну звичайно як чоловіку може не подобатись доглянута жінка ( дівчина ) ? а ще якщо вона чималу суму просажує в салонах краси , то то взагалі добре )
  • 0

#122 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 19.10.2008 – 20:53

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (18.10.2008 01:47) писав:

В Вікі взагалі згадують, як відомих метросексуалістів Бекхема, Бреда Піта , тобто відомих людей. Якась маячня. Ці люди продають свій вигляд, це їхній професійний обов'язок бути постійно фотогенічними.То що тепер вважати кожного актора, чи навіть диктора ТБ метросексуалом? :)
Вони кожний раз при зйомці чи виході в ефір мають справу з макіяжем, а явище метросексуалізму з'явилось порівняно недавно. Отже виходить , що чарлі Чаплін- метросексуал??? :D Цікаво, а він про це знав? Чи може шифрувався...Маячня , хлопці і дівчата! Косметичним компаніям просто захотілось мати більше клієнтів, от вони й придумали цю метро-єрунду :D
Перераховані тобою люди крім Чапліна є метросексуалами.

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (18.10.2008 21:21) писав:

ну чому ж так зразу , метросексуали постійно за собою дивляться і постійно відвідують салони краси тобто манік'юрчики , педікюрчики і все теке , я не думаю що нормальний чоловік цим всім буде постійно займатись тощо терпіння не вистачило б займатися марнотратством
«Нормальний» чоловік повинен по чорному бухати, воняти і немогти двох слів сказати дівчині (або навпаки матом крити).
  • 0

#123 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 19.10.2008 – 21:47

Перегляд дописуБілий Дракон (19.10.2008 21:53) писав:

«Нормальний» чоловік повинен по чорному бухати, воняти і немогти двох слів сказати дівчині (або навпаки матом крити).
Нормальний чоловік повинен слідкувати за собою,але так,щоби це не переростало у хоббі :brovy:
  • 0

#124 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 19.10.2008 – 22:14

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (19.10.2008 22:47) писав:

Нормальний чоловік повинен слідкувати за собою,але так,щоби це не переростало у хоббі :brovy:
Ти метросексуал? Якщо ні, то не##й про них таке казати.
Це стосується й інших. Ви ведете бесіду на тему, про яку нічого не знаєте крім чуток. На плітках робите висновки.
  • 0

#125 Unker

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 24.10.2008 – 16:01

хочуть люди хай малюються, яке мені до них діло...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua