Перейти до вмісту

Метросексуали

Повідомлень в темі: 124

#101 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 16:37

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (4.10.2008 16:33) писав:

Тупиш зазвичай ти.
Читай словник. Ги-ги ;)))

СЕКС, -у, ч. 1. Статевий потяг; статеві зносини, статева близькість. 2. Еротика, хтивість.
Саме таке значення це слово має у нас.

В англійській секс, окрім того ВИКЛЮЧНОГО сенсу, в якому воно у нас застосовується, тобто у значенні статеві зносини, у другому значенні вживається для позначення статі.

Метросексуал, утворено від англійського SEXUAL, що в данному випадку є прикметником вживається, як СЕКСУАЛЬНИЙ, СЕКСУАЛЬНО ПРИВАБЛИВИЙ, а не СТАТЕВИЙ. Бо метросексуали роблять щось зі своєю СЕКСУАЛЬНІСТЮ, тобто СТАТЕВОЮ ПРИВАБЛИВІСТЮ, а не зі статтю. Тому твоя аналогія з транссексуалами, як то кажуть не до складу не до ладу - поцілуй кобилу з заду.

Плутанина сталася через безграмотне копіювання нашими журналістами англійського закінчення AL, яке в них утворює прикметник, а у нас сприймається як іменник.
Типу вандал. Метросексуал.

Утворюючи слово метросексуал ! журналісти хотіли сказати щось на зразок КРУТОСЕКСУАЛЬНИЙ, а не КРУТОСТАТЕВИЙ.

Дослівний переклад цього слова є МЕТРОСЕКСУАЛЬНИЙ, метросексуальні (від прикметника як в англійській), аправильною адаптацією МЕТРОСЕКСУАЛІСТ (той, що має відношення до метросексуалізму).

Ми ж уживаємо гомосексуаЛІСТ, а не гомосекСУАЛ.

Так що в компанії, краще не роби розумний вигляд, тобі це не личить.
І не згадуй такі людські вади як тупість, бо опинишся в незручному становищі.
Тобто що виходить...Метросексуал- це Метропривабливий(а). Але причому тут метро? :)

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 04.10.2008 – 16:51

• 0

#102 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6653 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.10.2008 – 17:03

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (4.10.2008 17:33) писав:

.... бо опинишся в незручному становищі.
судячи з твоєї аватарки, в незручному становищі ти опиняєшся регулярно..... спасіба, поржав :)

Цитата

Ти мені нагадуєш ідіота, який намагається виділитися умом
так, правда, нагадую - не забувай себе, поглянь в зеркало.

Повідомлення відредагував DarkLordVillis: 04.10.2008 – 17:11

• 0

#103 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 04.10.2008 – 18:42

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (4.10.2008 17:37) писав:

Тобто що виходить...Метросексуал- це Метропривабливий(а). Але причому тут метро? ;)

Ага, привабливий тільки в метро :)
  • 0

#104 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 04.10.2008 – 18:51

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (4.10.2008 17:37) писав:

Тобто що виходить...Метросексуал- це Метропривабливий(а). Але причому тут метро? ;)
Ну ти хочеш, щоб я за тебе взагалі і думав і розжовував і в рота клав. А я не покладу!
Щупкай сам.

Перегляд дописуDarkLordVillis (4.10.2008 18:03) писав:

судячи з твоєї аватарки, в незручному становищі ти опиняєшся регулярно..... спасіба, поржав :)

так, правда, нагадую - не забувай себе, поглянь в зеркало.

Аватарку я можу помінякати, а от наслідки твоєї бульботомії з табов будуть завжди. ;)

Перегляд дописуМурзілка (4.10.2008 19:42) писав:

Ага, привабливий тільки в метро ;)
Ні, тільки в метро можуть займтися сексом, якщо слідувати логіці Біллі Темного Лорда. ;)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 04.10.2008 – 18:52

• 0

#105 Гість_Prot_on_*

• Гості

Відправлено 07.10.2008 – 14:21

Мені все одно приємно дивитися..у більшості випадків..яких я бачила аж рази чотири.. <_<
  • 0

#106 black sky

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:з файної Львівської обл.

Відправлено 07.10.2008 – 14:33

Нормальне ставлення. А що тут такого, якщо мущини себе доглядають. Цілком нормальне явище. <_<
  • 0

#107 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 07.10.2008 – 21:16

Перегляд допису_saljama_ (14.07.2008 01:24) писав:

Ваше ставлення до метросексуаів?

байдуже!
наведені приклади людей, то публічні люди і дико виглядає коли вони без гриму, відразу ж безліч критики і обурення в їх сторону!

<_<
  • 0

#108 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.10.2008 – 23:29

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (26.09.2008 19:11) писав:

Це вигадка, висяканий з пальця бренд, щоб потім можна було ще протягом двох років його розмазувати по тарілці в чоловічих (читай латентно гомосексуальних) журналах.
Куди забули ґламур?

ґламур - це самолюбованіє...

а метросексуал - це особа чол. статі, яка себе шліфує лише з одною метою - трахати мати секс з тими жінками, яких вони захочуть, бо встояти перед дійсно красивим мужиком, як правило, більшості жінок досить важко ))

Хоча, метросексуал врешті може стати й гомосєком - по інерції ))
  • 0

#109 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 13.10.2008 – 19:34

Перегляд дописуАничка (8.10.2008 00:29) писав:

ґламур - це самолюбованіє...

а метросексуал - це особа чол. статі, яка себе шліфує лише з одною метою - трахати мати секс з тими жінками, яких вони захочуть, бо встояти перед дійсно красивим мужиком, як правило, більшості жінок досить важко ))

Хоча, метросексуал врешті може стати й гомосєком - по інерції ))

Так само можна сказати, що гламур наводиться, щоб усіх трахати, а метросексуалізм - то лише саомлюбуваня.
Це доводить, що різниця лише в ставленні людини, а поняття тотожні.
Вірніше сказати беззмістовні, й невизначені, під них кожен може підствавии все що науявляє. Твій допис - підтвердження.

З другою частиною теж не згоден. Практика показує, що ловеласи частіше виявляються низькорослі хлопці з середньостатистичною зовнішністю і доглянутістю.
Їм це не заважає зваблювати жінок, адже головне в цій (як і в будь-якій) справі - це практика, і бажання це робити незважаючи на невдачі. Часто кількістю зваблених дівчат компенсують недоліки зовншности або росту.
В той же самий час, ніхто не заважає метросексуалу займатися самолюбованням.
  • 0

#110 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 14.10.2008 – 00:30

Чоловіки стають метросексуалами, бо цього вимагає оточення (робота). Ну скажімо воно дає поштовх. Метросексуали можуть зваблювати лише жінок свого рівня. Тобто тих, що такі самі гарні, зірок, багатих. Жодна нормальна дівчина не поведеться на хлопця, який краще за неї виглядає.

Вам є якась справа до метросексуалів? Чого ви собі єб##е мізки?
  • 0

#111 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 17.10.2008 – 18:02

Перегляд дописуKvito4ka (14.07.2008 21:19) писав:

Взагалі, мені байдуже..., але думаю, що то такі люди
відбиті від законів природи.
Ви десь бачили, наприклад, якусь тваринку з нетрадиційною орієнтацією?-
Мабуть, що - ні.
Напевне люди такими стають щоб просто урізноманітнити своє сексуальне життя. ...думаю так.

а ти шо бігаєш за ними???
  • 0

#112 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 17.10.2008 – 23:29

Не знаю різниці між метросексуалами і хлопцями, що класно вдягаються і слідкують за собою. Але мені пофіг. Я спробував і розумію, що до старого життя зась.

П.В. Сьогодні із шафи викинув 95% одягу.
  • 0

#113 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 00:47

В Вікі взагалі згадують, як відомих метросексуалістів Бекхема, Бреда Піта , тобто відомих людей. Якась маячня. Ці люди продають свій вигляд, це їхній професійний обов'язок бути постійно фотогенічними.То що тепер вважати кожного актора, чи навіть диктора ТБ метросексуалом? :)
Вони кожний раз при зйомці чи виході в ефір мають справу з макіяжем, а явище метросексуалізму з'явилось порівняно недавно. Отже виходить , що чарлі Чаплін- метросексуал??? :D Цікаво, а він про це знав? Чи може шифрувався...Маячня , хлопці і дівчата! Косметичним компаніям просто захотілось мати більше клієнтів, от вони й придумали цю метро-єрунду :D
  • 0

#114 Ангел мій любимий...

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Івано - Франківськ

Відправлено 18.10.2008 – 19:33

А мені не подобаються метросексуали...моя подруга мала хлопця метросексуала і їй було дуже незручно бачити що у нього кремів і парфумів більше ніж у неї
  • 0

#115 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 18.10.2008 – 19:42

А мені здається що набагато приємніше бачити доглянутого вичищеного чоловіка ніж вонючого , непобритого і те де
  • 0

#116 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 20:16

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (18.10.2008 19:42) писав:

А мені здається що набагато приємніше бачити доглянутого вичищеного чоловіка ніж вонючого , непобритого і те де
Тобто Ви вважаєте , що коли я голений, з душу і в краватці- то я вже метросексуал?
  • 0

#117 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 20:21

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (18.10.2008 21:16) писав:

Тобто Ви вважаєте , що коли я голений, з душу і в краватці- то я вже метросексуал?

ну чому ж так зразу , метросексуали постійно за собою дивляться і постійно відвідують салони краси тобто манік'юрчики , педікюрчики і все теке , я не думаю що нормальний чоловік цим всім буде постійно займатись тощо терпіння не вистачило б займатися марнотратством
  • 0

#118 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 20:44

Ще раз переконуюся, що ці всі поділи на "метросексуалів" ітд (з приставками"урбан")))) спрямовані на те, щоб люди викидали гроші на речі, які по-суті нікому і не потрібні. Адже метросексуал повинен користуватися дорогою косметикою, вдягатися у одяг від відомих брендів чи не так? :) Виходить, що це все звичайний маркетинговий хід. Як на мене, то чоловіку просто-напросто треба слідкувати за особистою гігієною і мати свій власний стиль.
  • 0

#119 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 20:54

Перегляд дописуAmili (18.10.2008 21:44) писав:

Ще раз переконуюся, що ці всі поділи на "метросексуалів" ітд (з приставками"урбан")))) спрямовані на те, щоб люди викидали гроші на речі, які по-суті нікому і не потрібні. Адже метросексуал повинен користуватися дорогою косметикою, вдягатися у одяг від відомих брендів чи не так? :) Виходить, що це все звичайний маркетинговий хід. Як на мене, то чоловіку просто-напросто треба слідкувати за особистою гігієною і мати свій власний стиль.

повністю згідна ) і ще виходить , що всі звьозди то є метросексуали :) :D :D
  • 0

#120 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 21:00

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (18.10.2008 20:54) писав:

повністю згідна ) і ще виходить , що всі звьозди то є метросексуали :D :D :)
І всі дівчата -метросексуалки! Я завжди підозрював , що жінки трохи збоченки :) ...і мені це подобається :happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних