Перейти до вмісту

Американці на Місяці

Повідомлень в темі: 106

Опитування: Висадка американців на Місяці (77 користувачів проголосувало)

Чи висаджувалися вони на поверхню Місяця?

1. Так. Що за безглузде запитання? (33 голосів [42.86%])

Процент голосів: 42.86%

2. Ні. Це фальсифікація! (25 голосів [32.47%])

Процент голосів: 32.47%

3. Не знаю, мені важко відповісти. (19 голосів [24.68%])

Процент голосів: 24.68%

4. Інша відповідь (обов"язково написати в темі). (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Flex

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 21:51

Тю! От ви так запально сперечаєтеся- були-небули! А звідки інформація? З тилювізура? G! Більше вірте тому ящику! Мені здається, шо для нас, простих смертних, то загадка не по зубах, бо ОБЄКТИВНОЇ інфи по цій темі в нас не так вже й багато! І вуйко її знає, шо з тої всьої інформації- правда!
Тому висуваю пропозицію- тре нам самим полетіти на супутник, і подивитися, чи правда то всьо, чи нє! А поки ми цього не знаємо, багацько народу зможуть підтверджувати свої Gіпотези!
П.С. Мірікоси були на Місяці! Точніше не мірікоси, а Rammstein! Там вони зняли кліп на пісню "I am living in America"! :prapor3:

Анекдот в тему:
Прилітають мірікоси на Місяць, і бачать, шо там вже якісь люди сидять і сало їдять.
Американці в шоці, підходять до людей, і питають:
- Ви звідки?
- Та ми українці!
- Але не може такого бути! Як? Прилетіли на Місяць?
- Вуйку, та чого на МІСЯЦЬ? Підзаробим трохи, тай через ТИЖДЕНЬ додому полетимо!!!!!! :happy1:
  • 0

#22 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6661 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 14.07.2008 – 22:11

Перегляд дописуMatviy (14.07.2008 20:09) писав:

Та не переживайте так, вони були на Місяці. Про це навіть передача була. Там деякі сумніви спростовуються. Наприклад, прапор коливається (ніби на вітрі) через те, що там набагато менша гравітація, і речі не можуть просто так швидко опуститися донизу, як на Землі, тому і ефект такий. Ну і найголовніший доказ це те, що СРСР прослуховували всі їхні переговори в космосі, і сигнал йшов саме з космому, а не з якогось полігону. Просто наші комуністи були б дуже зацікавлені у виведенні американців на чисту воду, тому вони там все простежували, але так і не викрили обман. Бо його просто не було...
1) а я бачив відео, де прапор не коливався. бо він закріплений був не тільки на вертикальному стержні збоку, а й на горизонтальному зверху.
2)сигнал можна було відправити з Землі на супутник, з супутника на СРСР. Бо вся ця туфта була задумана спеціально для СРСР. Крім того, вони не могли перехопити сигнал призначений для США, на території СРСР. хіба що в Кубі, але навряд чи там було відповідне обладнання.
3)чому комуністи не викривають капіталістів? То те ж саме чому релігійні конкуруючі секти не викривають один-одного. Викриваючи конкурента, викриваєш себе. Тому вони розумно співпрацюють.
А викривати владу намагаються їхні ж журналісти, що ганяються за славою. СРСР не брав участі ні у вбивстві Кенеді, ні в скандалі з Ніксоном, і т.д. США так само. Влади двох імперії співпрацюють між собою, проти своїх народів.
  • 0

#23 Shchuzyb

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 00:15

Я почитав перші 6-7 дописів, і далі нерви не дали. Це такііііііі тупі аргументи, що ніби не були - то абзац.

Ти вчиш фізику? Так?

Ти знаєш щось про аеродинаміку?

Ти читав наукові дослідження, не тільку США, а їхнього ворога #1 - СССР? Та інших, Китая навіть.

Почнемо з початку, прапор хитається тому що він є на пласмасовій натяжці. Якщо рухнути на землі, вона хитається. Але тяга на землі на багато сильніша чим на місяці, і стяг швидше зупиняється хитатися чим на місяці. А там вібрації ідуть довго, бо майже без тяги.

Більше 20,000 ТИСЯЧ людей працювало над цим проектом, таке.. майже не можливо сфальсикувати. І всі інжинери, доречі з одним я говорив... очі в очі, клянуться що це дійсно було. Я сам був ВЕЛИЧЕЗНИМ скептиком, і в це не вірив. Але це дійсно було в історії.

Не тільки СССР слідкувала, шпигувала за цим проектом. А інші країни. Тобто... СССР могли вишпигувати такий секрет як Атомна Бомба, і коли цей проект був #1 по секретності в Історії Америки в 40вих роках! А відкритий проект яким являвся цей, щоб попасти на місяць - ні? Коли ти летиш в космосі, ти передаєш радіо сигнали на землю. Чи це як система працює, автоматично. Чи радіо передачі, космонавтів. І таким способом їх могли знайти в космосі, їхню позицію з землі. НЕ ТІЛЬКИ США! І до того, вони лешили на місяці... лазерний передатчик. Цей передачник, є націлений до такого самого на землі. Уявіт собі "дзеркало", і то дзеркало є на місяці. А "промінь" з землі, бє в нього... і відповідає назад. До сих пір це "Дзеркало" і є на місяці, дякуючи йому.. ми знаєм що місяць від нас відлучається. Тобто він був набагато ближче до землі, 5 сек. назад - чим він є зараз. Я забув з якою швидкістю, але щось коло півтора/два см на рік. А і ще одне, після повернення на землю... були передані СССР та іншим країнам, як знак дружолюбності - КАМІНЬ з Місяця, для наукових експериментів.

Будласка, дуже прошу думати перед тим як цидіти несенітницю. Невже ви не можете уявити, щоб пропустити такий геніальний момент щоб опозорити Америку на цілий світ, СССР би НІКОЛИ не пропустив.
  • 0

#24 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 18:15

СРСР багато чого пропускав. зумисно. так треба.
Якби Армстрон справді виходив в скафандрі на Місяць, то отримав би дозу радіації, і не зміг би дожити до такої старості. - ось ще один пустий аргумент.
Але СРСР не могли перехопити амереканський радіосигнал з Місяця! Якщо сигнал з місяця відправляли на базу, то тоді, коли з базою міг бути звязок, тобто тоді, коли Місяць був найближче до бази. А СРСР з іншого боку планети. На територїї СРСР не могли спіймати цей сигнал.
  • 0

#25 Matviy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Ukraine, glorious Cherkasy region

Відправлено 16.07.2008 – 15:12

Перегляд дописуDarkLordVillis (15.07.2008 19:15) писав:

В тебе є підтвердження цього? Ти працював в КДБ в часи СРСР? Чи був генсеком партії?

Якби Армстрон справді виходив в скафандрі на Місяць, то отримав би дозу радіації, і не зміг би дожити до такої старості. - ось ще один пустий аргумент.

Не пам'ятаю такої інфи, щоб на Місяці був супер радіаційний фон. В космосі в деяких місцях та періодах часу є, але там залежить від циклів сонячної активності. Тим більше до якої старості Армстронг міг би дожити навіть лікарі не змогли б сказати точно.

Але СРСР не могли перехопити амереканський радіосигнал з Місяця! Якщо сигнал з місяця відправляли на базу, то тоді, коли з базою міг бути звязок, тобто тоді, коли Місяць був найближче до бази. А СРСР з іншого боку планети. На територїї СРСР не могли спіймати цей сигнал.
Ти не дооцінюєш розвідку. Я думаю, до такої операції комуністи б підготувалися б добре. Зараз он намагаються приймати сигнали, які долітають до нас з інших систем, не те що з Місяця. Та і СРСР взагалі простягалося від Прибалтики до Тихого океану. Це не проблема...
  • 0

#26 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 16.07.2008 – 15:44

Зауважте, що американці були (принаймні більшість людей так думають) на місяці не один раз.
А космонавти СРСР - жодного.
Незнаю, як щодо фільмів і колихання прапора, та чим би СРСР би себе викрило, якщо б довело, що американців не було на місяці.

А великим скептикам раджу починати ше з першого польоту у космос, може і то казочка для лохів?
  • 0

#27 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.07.2008 – 15:54

Угу, пан був і знає...

чому комуністи не викривають капіталістів? То те ж саме чому релігійні конкуруючі секти не викривають один-одного.
собсно вся ідеологія совка базувалась на тому щоб штати обісрати, а ви тут про якісь секти

Тому вони розумно співпрацюють.
угу, по повній програмі... ракети, розвідка, флот.. все в імя дружби народів...

Викриваючи конкурента, викриваєш себе
Яка мудра фраза, ше би знати що вона в даному контесті означає... ото думаю, може і собі до кожного допису додавати буддиську приказку... чи може притчу християнську

не тре плутати холодну війну з передвиборчою компанією... і взагалі який такий компромат тре було мати на совок, щоб він чогось там боявся, з його то пропогандою і т.д... вірогідність існування компромату який би перевершував ідеологічну ефективність розкриття місячної кампанії прямує до нуля, от... а навіть якби він і був то чого б його штати не виклали раніше в тих же цілях ідеологічної боротьби(нагадую пану шо вони в основному тим і займались на міжнародній арені)...а навіть якби і був якийсь шантаж...коротше забагато якби, таке трапляється, бо домисли зазвичай мають широку інтерпритацію... а я лінивий... і писав усе це бо не маю 100 постів шоб пану просто мінус поставити за те шо він домислює а мені коментувати ліньки і може здатись ніби пан правий ... от

нууу, у вас такі точні дані про будову скафандра, про радіоактивний фон, скільки людина живе по тому, скільки штати вложили в лікування, різні там інтервю з чорнобильцями... ми такими даними не володіємо, тому навіть сперечатись остерігаємось

Але СРСР не могли перехопити амереканський радіосигнал з Місяця!
Фе, як вульгарно, сигнал.. техніка.. витрати.. не дешевше було якогось Васю развєдчика послати?

Анехдот
Виклитає генсек до себе космонафта і каже
- Так і так синок, обігнали нас капіталісти, на Місяць висадились падлюки.. треба шось робити і то так шоб всі поняли ху іс ху..коротше ти полетиш на сонце, синок...
- Як на сонце? Я ж згорю!
- Не бійся, синок, у нас в політбюро тоже не дураки сидять... вночі полетиш

Повідомлення відредагував домовик: 16.07.2008 – 16:09

• 0

#28 Соловейко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень

Відправлено 19.07.2008 – 18:42

На таку тему я свого часу довго дискутував з різними людьми.
Питання - як маятник коливається і ніби були, і ніби не були.
Проте знайшовся один цікавий аргумент, на якому зійшлися всі:
Питання ефективності.
Задля проведення такої масштабної фальсифікації потрібні були б такі колосальні фінансові вливання, що відправити туди ракету напхану американцями з їхніми прапорами виявилося б і швидше і доцільніше... і дешевше!!!
Між іншим, а який ефект від їхніх польотів???
СРСР першим запустив супутника, Гагаріна, перша людина у відкритому космосі.
США перші на Місяці.
Ми як фінансували Африку, так і продовжували, Амери як бігали по джунглях за латіносами, так і продовжували)))))
Цікаве інше. Чому США припинили активні польоти на супутник? Якщо не помиляюся їх було лише 6. Шо стало їм на заваді?
І тут питання ефективності стає на другий план - освоєння Місяця досить прибутковий бізнес ))))
  • 0

#29 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 15:44

польотів було девять. з десятим щось не склалося. це по легенді. а про те що

Цитата

Задля проведення такої масштабної фальсифікації потрібні були б такі колосальні фінансові вливання, що відправити туди ракету напхану американцями з їхніми прапорами виявилося б і швидше і доцільніше... і дешевше!!!
дуже-дуже сумніваюся! Мені здається, що сфальсифікувати дешевше. Тим більш з тими аргументами, що технічних можливостей для такого польоту ми і зараз не маємо... Тут вже таку бухгалтерію треба підняти...
  • 0

#30 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 23.07.2008 – 22:01

Перегляд дописуDarkLordVillis (15.07.2008 18:15) писав:

Але СРСР не могли перехопити амереканський радіосигнал з Місяця!
Могли і перехоплювати(точніше слухали).

Перегляд дописуDarkLordVillis (15.07.2008 18:15) писав:

Якщо сигнал з місяця відправляли на базу, то тоді, коли з базою міг бути звязок, тобто тоді, коли Місяць був найближче до бази. А СРСР з іншого боку планети. На територїї СРСР не могли спіймати цей сигнал.
Чому ж найближче?

Цитата

"Слід зазначити, що американська мережа стеження і управління забезпечувала практично цілодобовий зв'язок з космічними кораблями «Аполлон», тоді як радянський контрольний комплекс міг приймати сигнали тільки в тій частині своєї зони видимості, яка за часом співпадала із зоною видимості Мадридської станції стеження."
вони ж не з бази приймали сигнал, а за допомогою системи радіотелескопів і периферії..

і взагалі з цією теорією заговору можна і до ручки дійти :prapor3:
якщо за майже 40 років ніхто нічого до кінця не довів, то й не варто.. факти є? є. сумніви противників професійно спростовані. хочете вірте, хоче - ні..

p.s. а з приводу того, що американці чомусь більше не "літали" на Місяць.. так, а що там людині робити? поверхню дослідили, грунту набрали - нічо цікавого, атмосфери нема, магнітного поля нема, гравітація така як і мала бути - все уже відомо, пора думати про дальні перспективи, типу "Створення база на Місяці" :rolleyes:... і не забувати про Марс! :itshe: (на щастя з цим усе гуд)
  • 0

#31 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 22:09

Моя думка така- піндоси на Місяці були, але получили "чорну мєтку" від братів по розуму, тіпа ті сказали "єто наша бензоколонка, мі здєсь работаєм".

Перегляд дописуРоланд (23.07.2008 23:01) писав:

p.s. а з приводу того, що американці чомусь більше не "літали" на Місяць.. так, а що там людині робити? поверхню дослідили, грунту набрали - нічо цікавого, атмосфери нема, магнітного поля нема, гравітація така як і мала бути - все уже відомо, пора думати про дальні перспективи, типу "Створення база на Місяці" :rolleyes:... і не забувати про Марс! :itshe: (на щастя з цим усе гуд)

Поржав, спасибі...Ми не можемо океан на Землі за 2000 років дослідити, а ти кажеш шо вони за 15 експедицій (чи скіки їх там було) дослідили ввесь Місяць. Ага, чогось тільки не можуть ніяк визначити остаточно природу його походження.
Так шо нічого вони не до кінця там не дослідили.
  • 0

#32 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.07.2008 – 03:59

Перегляд дописуСоловейко (19.07.2008 19:42) писав:

цифри в студію
  • 0

#33 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 14:48

Перегляд дописуNomad (23.07.2008 22:09) писав:

Моя думка така- піндоси на Місяці були, але получили "чорну мєтку" від братів по розуму, тіпа ті сказали "єто наша бензоколонка, мі здєсь работаєм".
так а апарати, які працювали на поверхні ніхто і не чіпав.. у цьому плані той же Марс був більш непередбачуваним =) і ти справді думаєш, що когось це б зупинило? відправили б туди ядерну бомбу.. як це у нас і завжди виходить..

Поржав, спасибі...
на здоров'я B)

Ми не можемо океан на Землі за 2000 років дослідити, а ти кажеш шо вони за 15 експедицій (чи скіки їх там було) дослідили ввесь Місяць.
ні, я такого не казав =)

Ага, чогось тільки не можуть ніяк визначити остаточно природу його походження.
це завдання не для астронавтів і Аполлонів, а скоріше для фізиків.. ну немає зараз технічної можливості остаточно довести якусь теорію, що ж тоді робити?

Так шо нічого вони не до кінця там не дослідили.
:wacko: цитуєш сам себе

я казав лиш про те, що подальша доцільність витрати грошей платників податків прямувала до нуля.. покажіть щось цікаве. а що дали експедиції? не знаю, можливо я пізно народився, але склалося таке враження, що масовий ажіотаж спостерігався лише в перший раз. от якби там знайшли склад з овочами і м'ясом :happy1: і сказали "Ми вирішили продовольчу проблему!" Далі почали розвивати Шаттли, бо користі від них на порядок більше.
  • 0

#34 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 25.08.2008 – 19:33

Як то є один такий анікдот:
Прилетіли американці на місяць і дивлять іогонь горить.Вони підійшли,дивляться люди.Питають ви здвідки?
З України!
А що тут робите?
На заробітки приїхали.
Що на місяць?
Нє на рік.
))))))))
  • 0

#35 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 25.08.2008 – 19:41

Американці на Місяці не були. І взагалі, Місяць - це найбільший обман людства, насправді його не існує, це все підробка жидомасонів для того аби керувати людськими масами.
  • 0

#36 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 25.08.2008 – 22:51

Перегляд дописуСварус (25.08.2008 20:41) писав:

І взагалі, Місяць - це найбільший обман людства, насправді його не існує, це все підробка жидомасонів для того аби керувати людськими масами.
Крыша хлопает в ладоши:
"Всем спасибо план хороший" гггг.
Сварусе, можете це ваше припущення фактами підтвердити? гггггг
  • 0

#37 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 25.08.2008 – 23:05

Звичайно можу! Найкращий спосіб приховати брехню - придумати дві інші брехні, які будуть протилежні одна одній і впорскуати їх в суспільство. Це так як з виборами. Було два Віктори. Вони ніби абсолютно протилежні. Але насправді що один що інший - не проукраїнські. Так само і з Місяцем. Один табір розпинається що там америкоси були, інший що їх там не було. А насправді Місяць просто не існує. І так скрізь. Навіть в тій самій релігії на противагу християнству придумали сатанізм..
  • 0

#38 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 26.08.2008 – 13:24

Сварус
так тему в Гумор чи в Філософію?Зображення

точно! в Релігію :)
  • 0

#39 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 26.08.2008 – 13:47

Роланд, в будь-якому випадку питання американців на Місяці - це питання віри, ніхто з вас не знає напевне. Тому можна й в Релігію.
  • 0

#40 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.08.2008 – 14:23

Перегляд дописуСварус (26.08.2008 00:05) писав:

Звичайно можу! Найкращий спосіб приховати брехню - придумати дві інші брехні, які будуть протилежні одна одній і впорскуати їх в суспільство. Це так як з виборами. Було два Віктори. Вони ніби абсолютно протилежні. Але насправді що один що інший - не проукраїнські. Так само і з Місяцем. Один табір розпинається що там америкоси були, інший що їх там не було. А насправді Місяць просто не існує. І так скрізь. Навіть в тій самій релігії на противагу християнству придумали сатанізм..
Причому тут Віктори до місяця? Місяць не існує :( Тоді тебе теж, це просто ілюзія і життя теж)

Перегляд дописуРоланд (25.07.2008 15:48) писав:

так а апарати, які працювали на поверхні ніхто і не чіпав.. у цьому плані той же Марс був більш непередбачуваним =) і ти справді думаєш, що когось це б зупинило? відправили б туди ядерну бомбу.. як це у нас і завжди виходить..
А ти знаєш що яке значення відігравав місяць в еволюції землі? Думаю багато вчених можуть сказати що якби не було б місяця, життя на землі не могло б бути. От і подумай що б було якщо місяць знищити ядерними бомбами.

Перегляд дописуРоланд (23.07.2008 23:01) писав:

і не забувати про Марс! :) (на щастя з цим усе гуд)
Через сильні пильові магнітні бурі, які будуть виводити з ладу всю електроніку, з нашими технологіями які ми маємо зараз про марс найближчі 100 років можна забути (і ще про радіацію страшну не забувайте)

Повідомлення відредагував БоБриК: 26.08.2008 – 14:24

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних