Перейти до вмісту

ПРО в Європі

Повідомлень в темі: 40

Опитування: питання про ПРО :) до теревенчан (20 користувачів проголосувало)

Навіщо США встановлює ПРО в Європі на вашу думку?

1. Захистити Європу від Ірану та Кореї (6 голосів [18.75%])

Процент голосів: 18.75%

2. Посваритися з Росією (6 голосів [18.75%])

Процент голосів: 18.75%

3. Посилити контроль над Європою (11 голосів [34.38%])

Процент голосів: 34.38%

4. завантажити зброярні США держзамовленнями (9 голосів [28.12%])

Процент голосів: 28.12%

Яке ваше ставлення до ПРО в Європі

1. правильно! хай ставлять! (6 голосів [30.00%])

Процент голосів: 30.00%

2. Краще б в Україні поставили (5 голосів [25.00%])

Процент голосів: 25.00%

3. вистачить і радару, не треба ракет (2 голосів [10.00%])

Процент голосів: 10.00%

4. ні, нетреба Європі ПРО (5 голосів [25.00%])

Процент голосів: 25.00%

5. ні в якому разі! недопустити! (2 голосів [10.00%])

Процент голосів: 10.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6637 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.07.2008 – 15:36

Ще чуть-чуть оФФтопу. щоб було модераторам що чистити.
Я ще в тому самому повідомленні, мав на увазі, що за статистикою, імовірність помилки оператора у нас більша чим в москалів, а в янкі більша чим у нас. бо з дисципліною у них ще гірше.
отож спираючись на статистику таких помилок, можна сказати, що є висока імовірність помилкового запуску, що призведе до катастрофи.
Так само, як і висока імовірність того, що обкурені янкі тупо постріляють мирних Чехів чи Поляків, але діло замнуть, щоб не провокувати міжнародний скандал.
  • 0

#22 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.07.2008 – 17:10

Перегляд дописуDarkLordVillis (11.07.2008 16:36) писав:

Ще чуть-чуть оФФтопу. щоб було модераторам що чистити.
Я ще в тому самому повідомленні, мав на увазі, що за статистикою, імовірність помилки оператора у нас більша чим в москалів, а в янкі більша чим у нас. бо з дисципліною у них ще гірше.
отож спираючись на статистику таких помилок, можна сказати, що є висока імовірність помилкового запуску, що призведе до катастрофи.
Так само, як і висока імовірність того, що обкурені янкі тупо постріляють мирних Чехів чи Поляків, але діло замнуть, щоб не провокувати міжнародний скандал.

Продовжуємо оффтопити ;)
Давай лінк на свою статистику, бо я шось маю дуже великі сумніви шо у гамериканців всі проблеми через погану дисципліну, а не через апаратні збої. А у нас якраз з дисципліною проблеми, тому шо якби всі відповідальні вищі чиновники не були такими халатними( ну і інших військовослужбовців це також стосується), то не було б згаданих трагедій.
  • 0

#23 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 12.07.2008 – 20:50

Я проти розміщення Про в Європі.
По перше, радар. Він буде сканувати повітряний простір частини Западної Європи, Східної (Україна в тому числі), і звичайно ж Російської Федирації. Повітряний простір України буде видно як на лодоні, будуть мати змогу бачити скільки літаків літають, куди вони прямують. Взагалі вважаю, що це загроза національній безпеці України.
По друге, ракети. Цими ракетами будуть збивати інші ракети, агресори. А ви думали куди обломки будуть падати? Звісно на територію України. Адже ракети будуть розміщені в Польщі, рядом з нашим кордоном. Ймовірно ракети будуть залітати в наш простір і збивати... а обломки будуть падати на наші голови.
І нарешті. Намагання США контролювати всю територію Європи і Азії, не принесе нам всім нічого хорошого.
  • 0

#24 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 12.07.2008 – 21:13

Перегляд дописуНевдаха (12.07.2008 21:50) писав:

Я проти розміщення Про в Європі.
1) По перше, радар. Він буде сканувати повітряний простір частини Западної Європи, Східної (Україна в тому числі), і звичайно ж Російської Федирації. Повітряний простір України буде видно як на лодоні, будуть мати змогу бачити скільки літаків літають, куди вони прямують. Взагалі вважаю, що це загроза національній безпеці України.
2) По друге, ракети. Цими ракетами будуть збивати інші ракети, агресори. А ви думали куди обломки будуть падати? Звісно на територію України. Адже ракети будуть розміщені в Польщі, рядом з нашим кордоном. Ймовірно ракети будуть залітати в наш простір і збивати... а обломки будуть падати на наші голови.
3) І нарешті. Намагання США контролювати всю територію Європи і Азії, не принесе нам всім нічого хорошого.

1) В подібних системах застосовуються вузькодіапазонні рефлектори і радари, які використовуються для виявлення ракетних цілей, а не літальних апаратів. Якшо американці захочуть заодно ше і контролювати повітряний простір СНД, у них просто не вистачить обчислювальної потужності, бо одна установка ПРО не може контролювати стільки повітряних цілей.
2) Взагалі сміхота та й годі. При перехопленні ракет середнього і великого радіусу дії знешкоджені головні частини, паливні елементи і двигуни до землі не долітають - в атмосфері згорають. Тому ваша тривога даремна.
3) США контролювати все не будуть, тому шо це технічно неможливо організувати силами одної ПРО, але сам факт присутності цієї ПРО - це вже стратегічний крок до посилення контролю США в Європі.
  • 0

#25 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 14.07.2008 – 18:00

навіщо вести мову про уламки ракет, яких неіснує, а якщо і існуватимуть, то небудуть запущені на Європу. Лінь мені зараз вишукувати всі лінки, всі вирізки з газет, але тих, що читав і бачив мені достатньо, щоб скласти уявлення про дисципліну контрактників з США. І технічні проблеми зі зброєю - то теж проблеми з дисципліною армії, наприклад ті ж сумнозвісні автоматичні гвинтівки М-16 клинили через те, що їх не чистили. А радянські АК, які не потребують чистки, всеодно проходять технічне обслуговування щодня.
  • 0

#26 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 15.08.2008 – 17:52

Ну, то в Польщі вже на 100% буде ПРО, все підписано, зараз це тільки питання часу. Росія сильно роздратована, заступник начальника генерального штабу ЗС РФ генерал-полковник Анатолій Ноговіцин сказав, що Польща буде ціллю атаки і те де... Щось мені здається, що Росія хоче воювати з кожним...
Довелося нам жити в цікавих часах.

Повідомлення відредагував Павлина: 15.08.2008 – 18:09

• 0

#27 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 15.08.2008 – 18:07

Черговий пунктик у холодній війні. Підходящого варіанту відповіді не знайшов.
  • 0

#28 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 18:27

Перегляд дописуDarkLordVillis (14.07.2008 19:00) писав:

А радянські АК, які не потребують чистки....
Можу завірити, що АК також клинить іноді. І чистити їх також потрібно. Якщо не почистиш в той же день після стрільби, то назавтра буде вкритий всередині іржою. В АК мені не подобається те, що в ціль летить тільки перша куля з черги. Всі інші "уводить".
Цікаво, оті всі ПРО виготовляються виходячи з того ж принципу АК? Ну зіб'ють перші 10 ракет... Але ж у москалів їх тищі!
  • 0

#29 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 20:28

О Боже! Ми всі помрем! Ми між молотом та ковадло! Ні-і-і-і-і!!!!
Ігри божевільних це все. Колись був цікавий анектот про те як презікі США та Раши сперичалися, хто знищить Землю більше разів.
Україні щоб не оглядитися із страхо на схід та із заздрістю на захід ДУЖЕ тре розбудувати власну могутню оборону. У нас є для цього все, окрім волі та патротичних політиків. От і все.
  • 0

#30 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 20:36

Перегляд дописуOlex (15.08.2008 21:28) писав:

О Боже! Ми всі помрем! Ми між молотом та ковадло! Ні-і-і-і-і!!!!
Ігри божевільних це все. Колись був цікавий анектот про те як презікі США та Раши сперичалися, хто знищить Землю більше разів.
Україні щоб не оглядитися із страхо на схід та із заздрістю на захід ДУЖЕ тре розбудувати власну могутню оборону. У нас є для цього все, окрім волі та патротичних політиків. От і все.
Ага, розбудували- всьо розікрали, продали, порізали і підірвали. Нема в нас обороноздатної армії, і не буде вже мабуть.
  • 0

#31 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 20:53

в мене думка фантастична - А якщо Путана-Медвед захоче розширити Калінінградську область, і почне полякам російські паспорти роздавати? .... Чим тоді ПРО допоможуть?
  • 0

#32 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 21:06

Перегляд дописуNomad (15.08.2008 21:36) писав:

Ага, розбудували- всьо розікрали, продали, порізали і підірвали. Нема в нас обороноздатної армії, і не буде вже мабуть.
Як порізали так і створимо, заводи ще живі. От із ядерною зброєю буде важко....дуже нам вона зараз тре.
  • 0

#33 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 21:11

Перегляд дописуOlex (15.08.2008 22:06) писав:

Як порізали так і створимо, заводи ще живі. От із ядерною зброєю буде важко....дуже нам вона зараз тре.
От шо мене радує в нашому народі, особливо в деяких його представниках, так це безшабашний оптимізм. Створимо, ага, шо два пальця об асфальт :huh: Це при тому шо ВПК створювалося протягом кількох десятків років, а ми все це розвалили за кільканадцять рочків.
Не верзіть дурниць, друже, без сторонньої допомоги ми не зможемо повернути і десятої частини того, шо у нас було, та загуло.
  • 0

#34 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 15.08.2008 – 21:17

Цитата

в мене думка фантастична - А якщо Путана-Медвед захоче розширити Калінінградську область, і почне полякам російські паспорти роздавати? .... Чим тоді ПРО допоможуть?
Буде набагато важче, хоча б тому, що у Польщі всі говорять польською та російське громадянство нічого полякам не дає, тому можна зректися його і нічого не буде жаль.
Крім того поляки домовилися з американцями, що військова співпраця між США та Польщею буде більша за інших членів НАТО. І ще одне: Калінінградська область занадто маленька, щоб щось можна було робити; Литва, Лотва та Естонія також належать до НАТО. Збройний конфлікт між Росією та Польщею означає перехід російських військ між іншим через територію України.
Я довго була проти ПРО, але після війни в Грузії я змінила свою думку. А те, що Росія знову погрожує комусь тільки підтверджує моє рішення щодо зміни своєї думки.

Повідомлення відредагував Павлина: 15.08.2008 – 21:20

• 0

#35 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 21:34

Перегляд дописуNomad (15.08.2008 22:11) писав:

От шо мене радує в нашому народі, особливо в деяких його представниках, так це безшабашний оптимізм. Створимо, ага, шо два пальця об асфальт :huh: Це при тому шо ВПК створювалося протягом кількох десятків років, а ми все це розвалили за кільканадцять рочків.
Не верзіть дурниць, друже, без сторонньої допомоги ми не зможемо повернути і десятої частини того, шо у нас було, та загуло.
А от що мене "радує нашому народі, особливо в деяких його представниках, так це безшабашний©" песимізм. О ні, у нас все погано, те погано, се погано, нічого не виходить - це слова слабаків. Сильні просто роблять. Не вийшло, не біда - стискай сильніше зуби й наполегливіше працюй.
Один київський вчений(нетрадиційної медицини) каже: "Думка формує дію©", а дія, як відомо, формує наслідок.
Ідеальний варіант - думати та вірити оптимістично-але бути готовому й до оптимістичного©.
Хоча у одному з Вами погоджуюся - сучасний ВПК на станом на сьогодні необхідно розбудувати і не виключаючи допомоги ззовні, щоб наші хлопаки не бігали у ХХІ столітті із "бєрданками" проти плазмометів(Star Wars forever!)
  • 0

#36 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.08.2008 – 22:00

Olex , +1

Мені останнім часом сказали, мабуть, стопіццот разів: "В України ж немає ніфіґа флоту, все роз(продано, -крадено, -ламано), це ппц!"
Все, що я відповідаю таким людям - навчання "Сі Бріз" проводяться на байдарках чи на довбанках?))

С приводу ПРО - я одного не розумію: ПРО - це зброя захисту від нападу, чи не так? То які можуть бути претензії до країни, яка хоче розмістити у себе додатковий захист (навіть не її власний)?
Вже сам факт того, що Московію бентежать системи ПРО - це, як кажуть, "палаюча шапка" - якщо вони не мають жодних аґресивних амбіцій, то чого верещати вітренкою з приводу бажання сусідів захищатися (або захищати інших - тут це не так важливо)?
  • 0

#37 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 22:12

Перегляд дописуФайний нік (15.08.2008 23:00) писав:

Olex , +1

Мені останнім часом сказали, мабуть, стопіццот разів: "В України ж немає ніфіґа флоту, все роз(продано, -крадено, -ламано), це ппц!"
Все, що я відповідаю таким людям - навчання "Сі Бріз" проводяться на байдарках чи на довбанках?))
Тут трохи інфи про наш славний Чорноморський флот, вірніше про його залишки.
Про єдину субмарину "Запоріжжя" думаю взагалі згадувати не треба мабуть?
  • 0

#38 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 22:57

Перегляд дописуNomad (15.08.2008 23:12) писав:

Тут трохи інфи про наш славний Чорноморський флот, вірніше про його залишки.
Про єдину субмарину "Запоріжжя" думаю взагалі згадувати не треба мабуть?
Чувак я не розумію, що ти пропонуєш? Піти гуртом до Миколаєва та нашвидкоруч забульбенити посудини для флоту, чи піти туди ж та влаштувати масовий суїцид на знак протесту за таку кількість кораблів у складі ВМФ. Ага.......хлюп-хлюп....що це, Боже!...та це ж переливання з пустого у порожнє :huh: ..
Чорноморський флот є у Раши, у нас це Військово-Морські Сили України...бо я наприклад не чув про інший флот у нас...чи може у Дніпрі біля Києва вже створили свій флот?
Є субмарина - нема субмарини, буде субмарина, не хвилюйся. Хоча хвилювання не безпідставні.
  • 0

#39 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 23:11

Перегляд дописуOlex (15.08.2008 23:57) писав:

Чувак я не розумію, що ти пропонуєш? Піти гуртом до Миколаєва та нашвидкоруч забульбенити посудини для флоту, чи піти туди ж та влаштувати масовий суїцид на знак протесту за таку кількість кораблів у складі ВМФ. Ага.......хлюп-хлюп....що це, Боже!...та це ж переливання з пустого у порожнє :huh: ..
Чорноморський флот є у Раши, у нас це Військово-Морські Сили України...бо я наприклад не чув про інший флот у нас...чи може у Дніпрі біля Києва вже створили свій флот?
Є субмарина - нема субмарини, буде субмарина, не хвилюйся. Хоча хвилювання не безпідставні.
Менше емоцій, більше сухих фактів :(
Ну по-перше, я нічого не пропоную, ні до чого не закликаю, і нікого не збираюся пробити на сльозу. Я просто пишу про те, що є зараз, і чому на мою думку воно так сталося. Шо робити - я не знаю, бо я не військовий експерт, а писати всякі некомпетентні дурниці мене зовсім не приваблює.
Чорноморський флот, ВМФ України- вибач, але яка різниця як його називати, все рівно суті про яку я пишу це не змінює, а суть в тому шо Україна залишилася біля розбитого корита, яке вона своїми руками і розбила, і ше дякувати богу, що хоч браконьєрів якихось той флот може трохи поганяти.
Поки твої мрії стануть реальністю, боюсь не знадобляться нам ті субмарини і фрегати.
  • 0

#40 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 00:43

Перегляд дописуNomad (16.08.2008 00:11) писав:

Менше емоцій, більше сухих фактів :(
Ну по-перше, я нічого не пропоную, ні до чого не закликаю, і нікого не збираюся пробити на сльозу. Я просто пишу про те, що є зараз, і чому на мою думку воно так сталося. Шо робити - я не знаю, бо я не військовий експерт, а писати всякі некомпетентні дурниці мене зовсім не приваблює.
Чорноморський флот, ВМФ України- вибач, але яка різниця як його називати, все рівно суті про яку я пишу це не змінює, а суть в тому шо Україна залишилася біля розбитого корита, яке вона своїми руками і розбила, і ше дякувати богу, що хоч браконьєрів якихось той флот може трохи поганяти.
Поки твої мрії стануть реальністю, боюсь не знадобляться нам ті субмарини і фрегати.
Так юзере, я заблював слиною весь комп...просто вулкан емоцій, ще у припадку розгортаючи руки я перекинув чашку кави. А ледве не забув - я спецально збільшив тв аву і кидаю у неї дротики.....стрес чудово знімає, а от акваріум не допоміг. :(
Факти тобі потрібні - тримай, гляди не врони - флот існує, як не як розвивається, і перспектива у нього є і непогана. Знаєш як казав рос. полководець Алєксандр Суворов - "Не числом-а вмінням". Тому чисельність це не головне. Можна побудувати декілька надсучасних кораблів...але ти правий - це мрії, поки принаймні, але я краще фантазуватиму на тему "майбутнє українського ВМФ" аніж - "Блін, прасралі такой флот, і нічого не виходить". Хоча кожному свої фантазії.
Хоча декілька думок зажди чудово - народжується істина.
ПС: ти не комуніст чи атеїст? Бог пишуть у християнському світі з вел. літери....чи у школі релігії не було?(це я на останок, що тебе дістати :huh: )
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних