Перейти до вмісту

Жіночі бійки

Повідомлень в темі: 103

Опитування: Дівчачі бійки без правил (76 користувачів проголосувало)

Як ви до цього ставитеся??

1. Я за!(А чого хлопцям можна, а дівчатам ні?) (15 голосів [19.74%])

Процент голосів: 19.74%

2. ПРОТИ!!! (31 голосів [40.79%])

Процент голосів: 40.79%

3. Дивлячись в якій ситуації (30 голосів [39.47%])

Процент голосів: 39.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 31.05.2009 – 17:26

bastet, цікава стаття :gryzin:

бісить коли причиною жіночих відвертих конфліктів і бійок стають слабохарактерні чоловіки, які не можуть навести лад у своїх почуттях і бояться сказати правду в очі :prapor3:
  • 0

#82 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 31.05.2009 – 17:28

О, знову пішли стетеотипи "чоловіче" і "жіноче". Чого це хлопцям можна битися, а дівчатам - ні? Багато чоловіків думають, що можна фізично ображати дівчину, бо вона не зможе йому відповісти. Дівчата мають бути бойові та сильні, мають вміти постояти за себе. До того ж це ознака гарної фізичної форми і здоров*я :prapor3:.
  • 0

#83 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 17:30

Перегляд дописуБлискавиця (31.05.2009 17:28) писав:

О, знову пішли стетеотипи "чоловіче" і "жіноче". Чого це хлопцям можна битися, а дівчатам - ні? Багато чоловіків думають, що можна фізично ображати дівчину, бо вона не зможе йому відповісти. Дівчата мають бути бойові та сильні, мають вміти постояти за себе. До того ж це ознака гарної фізичної форми і здоров*я :prapor3:.
вміти захищати себе таки треба... але зловживати не потрібно :gryzin:
  • 0

#84 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 17:36

Від зловживань ніхто не застрахований)). Є різні види бійок - для захисту, заради авторитету, покарати нападника, спортивні види бійок, бійки для заробляння грошей, та бійки для задоволення (еге ж, комусь таке подобається, люди різні бувають:prapor3:)...і так далі.
  • 0

#85 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 17:39

Перегляд дописуБлискавиця (31.05.2009 17:36) писав:

Від зловживань ніхто не застрахований)). Є різні види бійок - для захисту, заради авторитету, покарати нападника, спортивні види бійок, бійки для заробляння грошей, та бійки для задоволення (еге ж, комусь таке подобається, люди різні бувають:gryzin:)...і так далі.
воно то так, але тре себе контролювати шоб і надалі залишались ознаки гарної фізичної форми і здоров'я :prapor3:
  • 0

#86 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 31.05.2009 – 17:44

Бикова - молодчина! :prapor3: :gryzin: :happy1:
  • 0

#87 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 17:46

Думаю, що контроль - це не найкращий спосіб життя в цьому світі. Я не вважаю, що треба битися, але я вважаю, що треба бути готовою до цього, і треба дозволяти собі битися... хоча б подумки :prapor3:
  • 0

#88 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 17:51

Перегляд дописуБлискавиця (31.05.2009 18:46) писав:

Контроль - це не найкращий спосіб життя в цьому світі. Я не вважаю, що треба битися, але я вважаю, що треба бути готовою до цьог, і треба дозволяти собі битися... хоча б подумки :happy1:
хм, цікава думка... подумки то можна:gryzin:
а от на рахунок контролю, то та штука є потрібною... по собі знаю, бо колись була дуже запальна і робила багато дурниць, через котрі потім довго собі не могла пробачити :prapor3:
звісно все життя себе не тре контролювати, та й це неможливо, але потрібно відчувати коли воно потрібно, і у випадках жостких конфліктів, котрі можуть перерости у бійку - це необхідно :)
  • 0

#89 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 17:55

а ну тоді зрозуміло. Якщо ти маєш такий досвід - це інша справа. У кожного з нас свій досвід є по таких питаннях. Якщо темперамент дуже запальний, то трохи контролю буде тільки на користь))
  • 0

#90 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 31.05.2009 – 17:56

Найкраща битва - це та, якої не було. Тому краще втікти. Але якщо вже немає іншого виходу - треба зробити так, щоб злодя потім зашивали. І стать тут ні до чого. Життя - це річ в стилі "унісекс" - захищати його треба, незалежно від статі. І тільки.
А у всіх інших випадках я не розумію взагалі людей, що б*ються. Ну і що вони тим доказали?
  • 0

#91 Кожумяка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:КПІ

Відправлено 31.05.2009 – 18:03

я вважаю, що в ситуаціях, коли без бійки ніяк не вирішити конфлікт не варто уникати сау бійку. що жінкам, що чоловікам. але це вже крайній випадок.
  • 0

#92 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 18:06

Перегляд дописуKing Oni (31.05.2009 17:56) писав:

Найкраща битва - це та, якої не було. Тому краще втікти. Але якщо вже немає іншого виходу - треба зробити так, щоб злодя потім зашивали. І стать тут ні до чого. Життя - це річ в стилі "унісекс" - захищати його треба, незалежно від статі. І тільки.
А у всіх інших випадках я не розумію взагалі людей, що б*ються. Ну і що вони тим доказали?
можливо я трошки ідеалістка в даному питанні, чи краще сказати пацифістка :prapor3: але думаю так: жодна з бійок не має ніякого підгрунтя, бо коли людина "б'є" словом, то вона думає, сприймає і відповідає емоціями... а коли людина посто б'є - в неї не працюють мізки, вона заручниця власних інстинктів і примх, не більше...
  • 0

#93 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 31.05.2009 – 18:24

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (31.05.2009 18:06) писав:

можливо я трошки ідеалістка в даному питанні, чи краще сказати пацифістка :prapor3: але думаю так: жодна з бійок не має ніякого підгрунтя, бо коли людина "б'є" словом, то вона думає, сприймає і відповідає емоціями... а коли людина посто б'є - в неї не працюють мізки, вона заручниця власних інстинктів і примх, не більше...
У фізичного насилля є своя мета - добитись почуття страху в жертви, таким чином можна контролювати цю людину, підпорядкувати її. Ніяким чином цього не виправдовую.

Перегляд дописуKing Oni (31.05.2009 17:56) писав:

Свою фізичну перевагу. Розуміння не завжди сумісне з поняттям сила, це скоріш інстинктивні амбіції завоювати територію, відкусити кращий шмат для себе.

Жіночі бійки не виключення. Зазвичай вони б'ються за мужика, який подобається обом, грають гормони. Звичайні методи вже не дають потрібного ефекту, то жінка намагається заставити іншу зійти з дороги, не заважати.

Насправді змісту у цьому мало, всерівно той обере, ту яка більше подобається, і возненавидить сильнішу фізично.

Повідомлення відредагував yushchenko: 31.05.2009 – 18:30

• 0

#94 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 18:41

До речі, в мене на лобі є шрам від однієї бійки :gryzin: Ще ні разу не завадив подобатися хлопцям)).
Але це не означає, що я рекомендую битися у будь-якій ситуації. Моя думка вже зазначена вище.

Цитата

Насправді змісту у цьому мало, всерівно той обере, ту яка більше подобається, і возненавидить сильнішу фізично.
Результат буває різний. Але дорослі люди вже майже не б*ються, бо мають дієвіші методи боротьби в арсеналі :happy1:
Якби бійка була найефективнішим способом вирішення питання на свою користь, то у нас би зараз так обирали президента. :prapor3:
  • 0

#95 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:14

Перегляд дописуБлискавиця (31.05.2009 19:41) писав:

Якби бійка була найефективнішим способом вирішення питання на свою користь, то у нас би зараз так обирали президента. :prapor3:

там в раді такі хлопці, що скоро і будуть так собі місце під сонцем вибивати. новини дивишся?)
і жінки туди ж.
  • 0

#96 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:16

а як можна бути "за" чи "проти"? Це все одно що бути проти тарганів)
  • 0

#97 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:21

мається на увазі : подобається чи ні)
  • 0

#98 Lactarius

Генеральний писар