Перейти до вмісту

Які цінності сьогодні «в моді»?

Повідомлень в темі: 37

#21 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.07.2008 – 23:55

хлопчик-вісім-паличок, добре, шо є Травень, який все тобі адекватно пояснив.
1. переїжджаю до Києва (навчання). від шаленого темпу життя неймовірно втомлюєшся. от я і готуюсь. морально.
2. це видно ти у селі не був. ота сільська баба морально чистіша за хитрожопого бізнесмена з невідомим минулим.
головне - ставитись до усього трохи з гумором, бо так і збожеволіти можна :)
  • 0

#22 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:планети КВН

Відправлено 08.07.2008 – 23:56

Перегляд допису________ (8.07.2008 23:52) писав:

Та все віра дозволяє, в селі таких історій постійно можна наслухатись шо ппц.
Історії там тільки про одних і тих самих людей. Максимум на все село таких 5-7, які весь час п"ють і нічого не роблять!
  • 0

#23 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 09.07.2008 – 00:15

Перегляд допису________ (9.07.2008 00:01) писав:

Чувааак, ти видно ніколи не сидів за столом з селянами. Які кожному перемиють кістки, наговоривши масу напівлегенд. Що вже по суті є аморальним...
Чувааак(дебільне слово), я сьогодні від бабусі приїхав! А самогону з селянами по-більше за тебе випив, от повір! А те, що кажуть за столом, по-перше, не завжди зі злістю, по-друге, не завжди чулося, а просто "для паддєржкі разговора"!

Розумієш, я завжди дуже вдячний долі, що в мене є село і бабусі. Багато рис мого характеру(хороших) виховувалися саме там! В селі щирий народ! Ну де в місті тебе напоють і накормлять так, як в селі!? Там тебе ще й на другий день будуть затягувать, щоб ще посидів, а мало не кожна "ЗЛОСНАЯ БАБУЛЬКА" називає тебе, коли не зайдеш до неї у двір з криниці води попить, сином! До речі, а де ти ще можеш так просто в місті зайти до когось і води попити, ну типу постукать в двері і сказать:"Ось впустіть, дайте я у вас на кухні водички ковтну!"
  • 0

#24 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.07.2008 – 10:14

всім "медикам" що знаються на медицині - УСНЕ ПОПЕРЕДЖННЯ за особисті образи
  • 0

#25 Русалка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 09.07.2008 – 10:27

Перегляд дописуRock-Girl (8.07.2008 23:07) писав:

я живу так як рахую за потрібним. Живу,щоб дійсно ЖИТИ. Але коли приходиться йти по трупах, то йду, бо кожен з нас егоїст і в першу чергу думає за себе.

Це залежить не від того що людина думає в першу чергу про себе, а від натури цієї людини :)
Якщо це мені не властиво, то я не буду цього робити, може просто обійду... :)
  • 0

#26 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Його серця...

Відправлено 09.07.2008 – 16:49

я намагаюсь бути чесною принаймі з собою... Коли говорять, що сучасність вимагає вміння обманювати, підставляти тощо, то я особисто для себе визначаю інше: якщо людина чесна - вона в безпеці від полювань на фальшивість, якщо не чесна - вона ціль для подібного.
  • 0

#27 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.07.2008 – 15:14

Перегляд дописуВтікачка (9.07.2008 17:49) писав:

... якщо людина чесна - вона в безпеці від полювань на фальшивість, ...

Тут вже постає питання щодо ґрадацій чесності: які з них безпечні для людини, а які - небезпечні для її життя
(тут згадаймо вбивства Івасюка, Гонгадзе, Александрова, а також ряду справді чесних та принципових високопосадовців, що дотримувалися моралі, закону й не брали хабарів, за що й були убиті: наприклад, нач.Управління МНС у Житомирській області 21 травня 2008р. тощо).
  • 0

#28 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 02:01

оооо...почитала....прям прозріла....може зараз і грубо напишу...але сподіваюсь образ не буде...яка моральність...яка висота духовності....по-перше...про село...невже не ясно що люди всюди різні?!і в селі...і в Києві...і в Вашингтоні...і нать на Марсі...не можна судити по одному випадку...гопоти і бичья всюди НАВАЛОМ!!! так само як добрих людей, в що я свято вірю, і нать інколи бачу це....добро існує...як і зло...одне від іншого існувати не може...по-друге- коли ти їдеш в нафіг забитій маршрутці стоячи майже раком півтори години там не те що до зелених чоловічків...а до життя сили не має...по-третє-про політиків...чесно кажучи посміхнуло...ми ніколи не будемо знати за що кого вбили...за високу моральність...чи за сидіння не на тому місці...а ще дивують дописи "як це ходити по трупам?так не можна!"(не досліно, але близько до суті)як все пухнасто...саме це називають "юнацьким максималізмом"....хто в цій темі мене приємно вразив...так це Мурзілка...людина написала про досвід власного життя....як це бути дуже доброю....як всі тобою користуються...а тут кажуть про аморальність....гм....чесно....смішно...якби всі були такі ченсі як пишуть, то всі б зараз сидилі і ревіли в подушку від образ...і ще одне...інших не вдосконалиш...якщо вони самі того не захочуть....не знаю як Аничка але я живу у світі нормальних людей=)
вбивати людей не буду...але вмене є мрія...до якої я буду йти...наступаючи на горло кожному хто мені буде заважати...крім близьких людей звичайно=))
"Выживает сильнейший"
Я не думаю що всі хочуть сидіти все життя на маленьку зарплатню, тільки тому що твій конкурент в кар*єрі людина - це так...маленький,дурненький приклад...

Повідомлення відредагував ІстеРичкА: 24.07.2008 – 02:05

• 0

#29 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 02:31

Перегляд дописуValerie (8.07.2008 00:14) писав:

Мовляв, сьогодні не той світ, щоб бути добрим, відкритим і правдивим, мовляв, на таких цінностях не збудувати кар’єру та не стати багатим чи просто успішним в житті... Аморальність сьогодні сприймається як норма, а здатність людини “йти по трупах” вважається корисною професійною рисою...
Особисто я люблю змагання і адреналін, світ на цю мою властивість якось не дуже впливає, я доречі і не сказав би що він якось особливо змінився останнім часом.

Перегляд дописуМій_Травень (9.07.2008 00:56) писав:

Історії там тільки про одних і тих самих людей. Максимум на все село таких 5-7, які весь час п"ють і нічого не роблять!
Не знаю де це ви такі села процвітаючі найшли, бо у нас навпаки - максимум двоє троє які НЕ пють, але то не стільки в культурі проблема скільки в нудьзі і бездіяльності
  • 0

#30 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 12:41

от почитав, і думаю, які всетаки всі тут люди, всі вперлися носом в землю, і все пруться, щоб показати, хто сильніше її крутить в іншу сторону, а Земля як крутилась так і крутиться, трішки обідно, що малю допискувачів хоче хочаб з розумінням відноситись до інших

можливо вже сильно по діагоналі читав, але, коли їдеш скоцюрбившись в маршрутці то всі так їдуть, і думаю можна це зрозуміти, а хто починає скалитись, то щож, в них така доля

іноді їдучи в таких маршрутках так жалію що я всетаки фізіологічно людина, краще бути котом, сидиш, нікого не чіпаєш, вилизуєш себе на соничку, і життя просто чудове, мишок їси то інша справа

ставтесь з розумінням д інших, і думайте більше, можливо це стане для вас звичкою
  • 0

#31 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 15:07

Перегляд дописуKatod (24.07.2008 13:41) писав:

можливо вже сильно по діагоналі читав, але, коли їдеш скоцюрбившись в маршрутці то всі так їдуть, і думаю можна це зрозуміти, а хто починає скалитись, то щож, в них така доля
Отакої, не вїхав про що мова :happy1:
  • 0

#32 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 15:28

давайте не будемо жалітися на бидло, пліткарів, алкашів

кожна людина підкоряється правилу "яке їхало, таке й здибало"

в радянські часи був мультик про єнота чі шо, який когось побачив у воді (своє віддзеркалення) і хотів налякати

здається, його мати навчила щоб пішов і посміхнувся тому свому віддзеркаленню

а вас ваші мами не навчили

спробуйте відноситися до людей привітно - і вони вам відповінуть так само
можу закинути сюда на форум декілька фотографій гопоти, нариків, алкашів, з якими досить мило розмовляв, у той час коли інші в аналогічній ситуації нехіло відгребали

особливо мені подобається фотка кримської алкогопкомпанії, з якою я розмовляв українською мовою
хлопці спочатку рипалися, а потім навіть сфотографувались на мій фот
  • 0

#33 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 24.07.2008 – 20:56

ну, за знаходження спільної мови, ато будьмо, будьмо...:happy1:
  • 0

#34 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 27.07.2008 – 23:56

До теорії цінностей (точніше, в оригіналі - Учення про ахтунгів і танунахів або Расова теорія Українського Імперіалізму):

Цитата

Є підстави думати, що вододілом служить не Дніпро, а причиною нерозуміння зовсім не колір очей або розмір взуття. Головне - відношення людини до суспільства і системи його побудови.

Цитата

Ахтунг - людина, що комфортно відчуває себе в ієрархічній структурі. Конфігурація співтовариства ахтунгів - піраміда. Взаємодіють між собою за принципом "Я начальник - ти дурень, Ти начальник - я дурень".
Ахтунги поділяються на садо, мазо і садо-мазо.

Цитата

Танунах - людина, що відчуває себе комфортно поза ієрархічною структурою. Конфігурація співтовариства танунахів - мережа, але найчастіше вони розрізнені. Взаємодіють між собою за допомогою рівноправного обміну інформацією, товарами, послугами і грошима. Не люблять начальство, не прагнуть домінувати над підлеглими, будують відношення за принципом рівноправної співпраці.
і т.д.

КАЙФ. Знайшла нині і вирішила поділитися з шановною спільнотою...

Теорія перегукуєтсья з викладеним мною вище (теорія Поршнєва).
  • 0

#35 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 22:47

ті що і тисячу років тому
  • 0

#36 NAU

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 22:49

Перегляд дописуReltih floda (30.07.2008 23:47) писав:

ті що і тисячу років тому
ти шо? зараз люди зовсім показались. от в наш час,..........
  • 0

#37 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.05.2011 – 22:20

Зображення
  • 0

#38 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 19.08.2016 – 09:03

Перегляд дописуNameless One (08.07.2008 – 23:27) писав:

Ти видно ніколи в селі не була. Де де а в селі аморальності шо гною.
Що в місті що в селі - однаково. В селі мало хто приховуватиме її в силу природного прояву щирих емоцій, ну а вмісті вважається нормою натягувати освічено-окультурені маски на аморальні пики.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua