Перейти до вмісту

Наші табу

Повідомлень в темі: 57

#41 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.07.2008 – 14:45

В нище поданому списку є те, з чим борюся в повсякденному житті, а також те, чого, надіюся, ніколи не вчиню :
1. Зрада в будь-якому значенні цього слова.
2. Заздрість.
3. Насильство як моральне, так і фізичне.
4. Наркотики.
5. Тютюнові вироби.
6. Приниження гідності іншої людини.
Ну і не знаю дальше, що писати....багато є в житті моральних обмежень і принципів....
  • 0

#42 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 08.07.2008 – 19:19

Перегляд дописуАтеїст (8.07.2008 10:56) писав:

Щоб не псувати атмосферу негативом і надмірною серйозністю - ще одне філософське питання з приводу "ніколи не ..." А коли хтось ніколи не відмовиться від халявного пива і ніколи не пропустить жодної спідниці - це теж табу? :)
Таке саме табу як табу ніколи не змінюватись, навіть в кращу сторону! Насолоджуйся життям без тої філософії, будь простішим!
  • 0

#43 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.07.2008 – 19:55

Перегляд дописуФруктик (8.07.2008 20:19) писав:

Таке саме табу як табу ніколи не змінюватись, навіть в кращу сторону! Насолоджуйся життям без тої філософії, будь простішим!
Фруктику, а які речі ти не робиш принципово?
  • 0

#44 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 20:02

Не займаюсь моральною проституцією !
  • 0

#45 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 08.07.2008 – 21:00

Фруктик сказав:

Насолоджуйся життям без тої філософії, будь простішим!
А раптом філософія для мене теж є однією з насолод, і без неї життя просто неповне, "надкушене"?
  • 0

#46 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 21:06

Перегляд дописуАтеїст (8.07.2008 22:00) писав:

А раптом філософія для мене теж є однією з насолод, і без неї життя просто неповне, "надкушене"?
Тема переходе в оффтоп, давай по-темі! Насолоджуйся з собі подібними(без образ), інші можуть цього просто не зрозуміти...!
  • 0

#47 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 21:40

наркотиком можна назвати і кохання, але на наркотичні речовини типу героїну, всякого трамадолу і шмалі у мене також однозначне табу. після перегляду фільму "Реквієм за мрією" ніколи, зауважу СВІДОМО, не спробую тієї гидоти і намагатимусь уберегти від того близьких людей
  • 0

#48 Rock-Girl

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 21:49

ой,багато в мене табу...
1.табу на наркотики
2.на сигарети
3.не зраджу коханому НІКОЛИ(занадто сильно люблю)
4.не забуду про рідну країну і сім"ю
5.пам"ятатиму інших
6.не згвалтую нікого0))
7. не вб"ю
8.і табу особистого характеру)))
  • 0

#49 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 09.07.2008 – 21:27

Був у мене випадок у житті, коли мені було 9 років, вчився я у 3-му класі і вдарив дівчинку :) Після того я собі пообіцяв, що такого не зроблю, то дійсно табу!
Крім цього, ніколи не буду вживати наркотики, а більш чомусь зараз в голову не приходить :)
  • 0

#50 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.07.2008 – 21:38

Величезний плюс тобі, Мій травню, за твоє табу.) Якби я була хлопцем, то твоє табу було б і для мене.)
  • 0

#51 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.11.2008 – 13:51

Хлопець подруги-табу.
  • 0

#52 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.11.2008 – 14:25

ой, які всі правильні.... "нє зарєкайтєсь". Табу на наркотики... я не думаю що хтось з дитинства живе мрією стати наркоманом. Або "я ніколи не зраджу коханій людині"..особливо смішно чути такі слова від 18-річних дівчат. Ще смішніше від хлопців.
Немає в мене табу.Треба буде- я людину вб"ю. Буде кришу рвати- можливо буду вживати спід.Або просто з інтересу. Зараз нецікво,але можливо. Зраджувати? я по-перше,ніколи не брешу,чим "доставляю" багато неприємних моментів всім хто зі мною спілкується.Я не живу з думкою про те щоб зрадити . Але все може бути.До того ж я фізичну зражу не сприймаю.То примітив. набагато гірше,коли тобою нехтують.Хлопець подруги? в мене є такі подруги,котрі злвсім не проти надати у тимчасове користування свого хлопця.Так.Цей світ аморальний. І ми у ньому живемо)
  • 0

#53 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 14:32

Перегляд дописуSensssorika (22.11.2008 13:25) писав:

ой, які всі правильні.... "нє зарєкайтєсь". Табу на наркотики... я не думаю що хтось з дитинства живе мрією стати наркоманом. Або "я ніколи не зраджу коханій людині"..особливо смішно чути такі слова від 18-річних дівчат. Ще смішніше від хлопців.
Немає в мене табу.Треба буде- я людину вб"ю. Буде кришу рвати- можливо буду вживати спід.Або просто з інтересу. Зараз нецікво,але можливо. Зраджувати? я по-перше,ніколи не брешу,чим "доставляю" багато неприємних моментів всім хто зі мною спілкується.Я не живу з думкою про те щоб зрадити . Але все може бути.До того ж я фізичну зражу не сприймаю.То примітив. набагато гірше,коли тобою нехтують.Хлопець подруги? в мене є такі подруги,котрі злвсім не проти надати у тимчасове користування свого хлопця.Так.Цей світ аморальний. І ми у ньому живемо)
Не всі такі аморальні.Те що тебе немає моралі-не означає що це правильно. А дівчата які вважають хлопця "іграшкою" подругами не можуть називатись. Вб"ю людину,захоплюсь наркотиками..від цього лише тобі і гірше буде,а так як світ аморальний то всім решту буде глибоко начхать
  • 0

#54 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.11.2008 – 14:37

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (22.11.2008 14:32) писав:

Те що тебе немає моралі....
Не бреши. Це аморально - оббріхувати іншу людину.До того ж це стаття :)Хоча,я бачу це для тебе не табу:unsure:
  • 0

#55 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 14:43

В твоїх словах нема ні краплі моралі ні самосуду ні нічого)Нажаль.
  • 0

#56 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.11.2008 – 15:35

Згадала. Мої табу: солодощі, риба, фанатизм, визнання попси музикою, а донцової- літературою, перенакачані хлопці, чоловічі неголені яйця, Джонні Депп, тупі емігранти та просто люди з IQ нижчим за 150.
  • 0

#57 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Луганщина

Відправлено 22.11.2008 – 16:19

Та усі релігійні заповіді, що викладені у, приміром, у Біблії, можна назвати терміном табу
Люди знають про це, і порушують їх.
Тому навіть якщо я зараз назву ті моральні цінності, які я не порушую, то не факт, що це я не зроблю у майбутньому. Я прагнутиму до цього, але чи вдасться?
  • 0

#58 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 26.11.2008 – 17:40

Табу на онлайн та комп"ютерні ігри, бо це все для мене погано закінчується...Уявляєте одного рару я просидів місяць за компом невиходячи з дому!Тільки грав на компі, ів, спав, і випорожнювався...Жуть :rolleyes:
Ну і наркоманом ставати не збираюся...бо це як вище описаний варіант)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua