Перейти до вмісту

Malinconia

Повідомлень в темі: 44

#21 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 25.03.2007 – 08:42

Перегляд дописуPalik (22.03.2007 22:33) писав:

... Сайт не оновлюється, бо нічого не відбувається... ми засілм намертво в студії... сидимо, пишемо альбом, розробляємо дизайн буклету, знову пишемо альбом, фотографуємось, знову альбом пишемо і так далі :D

.. от тепер трохи вирішили відволіктись, шоб зовсім не забути як люди виглядають ...
А шо тебе ше цікавить ? :cool2:
Та от хоча б така банальщина - цікавить, коли ж уже той альбом дійде до мене! Не в плані розуміння (бо ше зайвого подумаєш), а в сенсі хочу вже слухати записи, котрих поки не маю. І ще цікавить, чи можна сподіватися, що після довгожданого завершення студійних родів вам більше нічого не заважатиме виступати ЧАСТО? Бо двічі на рік - це жах... Адже публіка готова і хоче вас слухати! Учора це підтвердилося. Я, признатися, навіть не чекав, що із залу неоднократно гукатимуть "Малінконію давай!" (а було таке в паузах до вашого виходу! Нікого стільки не просили, навіть "Те Деум", хоч його ждали утричі довше!) Так шо харош партизанити, пора вже на люди!

Ну і ще останнім часом стало цікавити, чим займаються учасники гурту в повсякденному житті помимо музики? Може, у вас там якийсь солідний бізнес і чи просто улюблена робота, і снилися ті концерти в гробу і в білих тапочках?
  • 0

#22 into the chasm

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.03.2007 – 14:55

якийсь у вас пішов перекіс у сторону Театру Трагедії... то вже трохи не моє. але всеодно в Україні немає готик-металічних груп такого рівня, як Малінконія. респект вам!
хоча й були на перших 2х піснях проблеми зі звуком, виступ мені сподобався, відіграли дуже гарно )
  • 0

#23 Palik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень
  • Місто:Київ, Оболонь

Відправлено 27.03.2007 – 13:14

Перегляд дописуinto the chasm (26.03.2007 15:55) писав:

якийсь у вас пішов перекіс у сторону Театру Трагедії... то вже трохи не моє. але всеодно в Україні немає готик-металічних груп такого рівня, як Малінконія. респект вам!
хоча й були на перших 2х піснях проблеми зі звуком, виступ мені сподобався, відіграли дуже гарно )

... дякую всім хто прийшли ...
фотки можна подивитись тут

Перегляд дописуАтеїст (25.03.2007 09:42) писав:

Та от хоча б така банальщина - цікавить, коли ж уже той альбом дійде до мене! Не в плані розуміння (бо ше зайвого подумаєш), а в сенсі хочу вже слухати записи, котрих поки не маю. І ще цікавить, чи можна сподіватися, що після довгожданого завершення студійних родів вам більше нічого не заважатиме виступати ЧАСТО? Бо двічі на рік - це жах... Адже публіка готова і хоче вас слухати! Учора це підтвердилося. Я, признатися, навіть не чекав, що із залу неоднократно гукатимуть "Малінконію давай!" (а було таке в паузах до вашого виходу! Нікого стільки не просили, навіть "Те Деум", хоч його ждали утричі довше!) Так шо харош партизанити, пора вже на люди!

Альбом все ще пишеться .. сподиваємось літом видати ... це не тільки від нас залежить ... тут процес багатогалузевий і деякі галузі відверто "тормозять" загальний прогрес....
Вітепер виступати більше будемо, оскільки основний об"єм робіт на студії завершуєься - залишаються тягучі дрібниці які не будуть заважати підготовці до концертів ...

Перегляд дописуАтеїст (25.03.2007 09:42) писав:

Ну і ще останнім часом стало цікавити, чим займаються учасники гурту в повсякденному житті помимо музики? Може, у вас там якийсь солідний бізнес і чи просто улюблена робота, і снилися ті концерти в гробу і в білих тапочках?

... у всіх своя робота яка інколи заважає виступам, але стараємось все таки знаходити можливість урізати робочий час на користь музики :angry12:
  • 0

#24 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.03.2007 – 20:09

Перегляд дописуPalik (27.03.2007 14:14) писав:

... дякую всім хто прийшли ...
Будь ласка, приходьте ще!.. тобто кажи ще, а я вже якось приходитиму...

Перегляд дописуPalik (27.03.2007 14:14) писав:

... у всіх своя робота яка інколи заважає виступам, але стараємось все таки знаходити можливість урізати робочий час на користь музики :gryzin:
А хто де працює, чи то секрет? Цікаво просто хоч щось про вас дізнатися.
  • 0

#25 Palik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 31.05.2007 – 13:00

Перегляд дописуАтеїст (30.03.2007 21:09) писав:

Будь ласка, приходьте ще!.. тобто кажи ще, а я вже якось приходитиму...

Київських концертів, нажаль, оки шо, не пропонують :D
На підході фестиваль Фортеци (під Одесою) Та Фестиваль Про-Рок (Кролевець, Сумської області )

Перегляд дописуАтеїст (30.03.2007 21:09) писав:

А хто де працює, чи то секрет? Цікаво просто хоч щось про вас дізнатися.

В абсолютно різних сферах ... :)
Хтось бухгалтер, хтось ПП, хтось Юрист, хтось політолог, хтось в ІТ сфері, хтось на телебачнні (хто де точно - не скажу, а то мене поб"ють :) )
  • 0

#26 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 31.05.2007 – 13:26

Класний гурт...Дуже нагадує Within Temptation.
Хотілося б почути їх на українській.
  • 0

#27 Palik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 03.06.2007 – 13:03

Перегляд дописуNargian (31.05.2007 14:26) писав:

Класний гурт...Дуже нагадує Within Temptation.
Хотілося б почути їх на українській.

Українською нас можна почути на концертах, запис альбому сильно затягнувся через безвідповідальність наших звукозаписуючих компаній, наразі шукаємо іншу студію ... :)
  • 0

#28 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 10.06.2007 – 10:35

Palik
Музика у вас просто супер. Я б залюбки пішов на ваш концерт (якщо б він відбувся у Львові, а я думаю, що ви колись там виступите :blink:). І ваш альбом обов'язково куплю.
Респект :yes:
  • 0

#29 Palik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 21:57

Перегляд дописуPhoenix (10.06.2007 11:35) писав:

Palik
Музика у вас просто супер. Я б залюбки пішов на ваш концерт (якщо б він відбувся у Львові, а я думаю, що ви колись там виступите :cool1:). І ваш альбом обов'язково куплю.
Респект :angry2:

От, до речі. зі Львовом у нас якісь невдачі.. .нас двічі запрошували до вас. і двічі концерт зривіався :angry1:
Я б сам залюбки пограв у вас (оскільки дуже люблюд Львів), але поки шо нагоди нема :angry:

Із новин маємо підтвердження участі в фесті Фортеці (місто Білгород-Дністровський).. так шо запрошуєм всіх туди ...

Також маємо тепер шматочок просто he на myspace.com http://myspace.com/malinconiaband

Повідомлення відредагував Palik: 16.06.2007 – 21:58

• 0

#30 Palik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 21:38

Зображення
http://prorock.kiev.ua
  • 0

#31 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 01:26

Тааааак, чекаємо виступ 30.12.2007. - Київ, клуб «Queen Bee». Час: 19:00 . Вхід - 50 грн.
Крім "Малінконії" очікуються ще "Audi Sile" та "Gray Angels".
( http://rock.kiev.ua/.../malinconia.php )

А ще гурт "шось таке" зробив зі своїм сайтом. Палік, де ти подівся? Ми ж тут хочемо чути новини й коментарі з перших вуст...
  • 0

#32 Legenda

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2007 – 12:54

Дуже люблю цей гурт :cool1:
  • 0

#33 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 22:51

Люди, от я зараз на цій вечірці, і мене просто розриває! Ну музика там класна, нові враження і все таке... Але про музику пізніше, найбільше потрясло інше: тут якась дівчина на готичну тусовку прийшла у вишиванці!!! Ще не вмерла Україна, якщо таке бачу!
  • 0

#34 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.01.2008 – 08:46

Прошу вибачення у всіх, кого обдурив. "Малінконія" не виступала. Чому? - коли запитав ведучого, то почув: "Відмовилися". Палік, знов-таки до тебе запитання: що там сталося?

Загалом концерт видався непоганий, але звукорежисеру хотілось би передати наступне: якщо вокаліст у моніторах чує себе доволі пристойно, то це ще не означає, що в залі можна зрозуміти, якою мовою написано текст. ()

Щодо немузичного. Склалося враження, що лесбійок у залі було більше, ніж попільничок. Себто других не вистачало, зате перших!.. З цим явно треба щось робити. Наприклад, менше палити і більше... ну, самі розумієте... Оце думаю, що важливіше в першу чергу?
  • 0

#35 Palik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 17:35

Перегляд дописуАтеїст (2.01.2008 08:46) писав:

Прошу вибачення у всіх, кого обдурив. "Малінконія" не виступала. Чому? - коли запитав ведучого, то почув: "Відмовилися". Палік, знов-таки до тебе запитання: що там сталося?

Загалом концерт видався непоганий, але звукорежисеру хотілось би передати наступне: якщо вокаліст у моніторах чує себе доволі пристойно, то це ще не означає, що в залі можна зрозуміти, якою мовою написано текст. ()

ти сам відповів на своє питання ... із-за непорозумінь між організаторами ми прочекали 1.5 години під дверима поки хтось взагалі прийшов до клубу... звукорежисер на контакт не йшов - відношення було неадекватне ... в такому настрою ніхто з гурту на сцену вийти не погодився ...

... ображає той факт шо мало того шо грошей не хочуть за виступ платити, так ше й відносяться до музикантів як до лайна ....

гурт просить вибачення у всіх то прийшов нас послухати і не сав такої можливості цього разу.

приходьте на ПроРок фест 26-го числа в Бінго там буде МЕГАз"їзд учасників фестивалю .. буде дуже цікаво ...

щодо сайту: старий дизайн себе вичерпав повністю ... роботу сайту призупинено, йде розробка нового дизайну ... якшо хтось хоче допомогти - влкам :brovy:
  • 0

#36 Palik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 16:52

Зображення

Зображення
  • 0

#37 OramahMaalhur

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 14:56

рульна группа..
сподобався їх виступ на Tribute to within temptation
  • 0

#38 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 13.07.2008 – 13:15

Важко повірити, бо я навіть не мріяв найближчим часом почути "Малінконію" на радіо. Однак - шоб я здох! - я впевнений, це була вона! Почув лише закінчення пісні, от шкода. Але голос як мінімум дуже схожий на Таню, і музика один в один. Люди, хто ще "Радіо РОКС" слухає, підтвердіть, що це правда! Palik, ти в разі чого не соромся повідомити, що вас у ротацію запустили. Все-таки для українських металістів це не настільки часта подія, шоб не надавати їй значення.
  • 0

#39 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.07.2008 – 18:19

Чудова музика з оригінальним звучанням. Мені дуже сподобалася :rolleyes: Вважайте мене тепер фанаткою :itshe: Величезна подяка Атеїсту за записи :prapor3:
  • 0

#40 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 20:37

Та я то що... Дякувати треба тому Віталію, котрий заради нас фактично на злочин пішов (піратство як- не-як! :rolleyes: ) Palik, оце дивись, як ти людей до гріха доводиш! Якби ваш альбом нормально розповсюджувався, думаєш, в западло було б купити ліцензійку?!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних