Перейти до вмісту

Чи можлива дружба після сексу?

Повідомлень в темі: 43

#41 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 30.08.2008 – 20:33

Перегляд дописуЗбочинка (29.08.2008 18:30) писав:

Я вважаю що секс і дружба майже не сумісні, потім соромно навіть в очі дивитись. Перевірила на собі.... :rolleyes:

Так на збочинку ти тоді точно не схожа
  • 0

#42 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 02.09.2008 – 16:04

Можлива однозначно (я про нормальні стосунки, між чоловіком і жінкою, а не про різних піпарасів)! Інша річ, що така "дружба організмами" набуває різкого відтінку саме "плотськості". Чимось нагадує стосунки коханців (така ж конспірація), але менше обов'язків. Ну і нам, хлопам, варто бути готовим до того, що події розгортатимуться (99%, що так) за одним із двох сценаріїв: або "бойова подруга" намагатиметься зробити вас своїм постійним кавалером (в перспективі - чоловіком), або кине вас до дідька (піде на пошуки іншого - жінкам невластиво НАДОВГО задовольнятися легкими, ні до чого не зобов'язуючими стосунками. Все ж вони в основній своїй масі прагнуть постійності і сімейного життя).
  • 0

#43 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 02.09.2008 – 16:32

Якщо для мене, то мабуть неможлива. Але люди є різні, для яких займатись сексом з друзями звичайна річ, тому напевно для них можлива.
  • 0

#44 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.09.2008 – 20:18

Перегляд дописуTeren (2.09.2008 17:04) писав:

Можлива однозначно (я про нормальні стосунки, між чоловіком і жінкою, а не про різних піпарасів)! Інша річ, що така "дружба організмами" набуває різкого відтінку саме "плотськості". Чимось нагадує стосунки коханців (така ж конспірація), але менше обов'язків. Ну і нам, хлопам, варто бути готовим до того, що події розгортатимуться (99%, що так) за одним із двох сценаріїв: або "бойова подруга" намагатиметься зробити вас своїм постійним кавалером (в перспективі - чоловіком), або кине вас до дідька (піде на пошуки іншого - жінкам невластиво НАДОВГО задовольнятися легкими, ні до чого не зобов'язуючими стосунками. Все ж вони в основній своїй масі прагнуть постійності і сімейного життя).
Абсолютно погоджуюсь! Варіанти розгорнення стосунків різні. Суть одна.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua