Перейти до вмісту

Наш сервер у Травіані

Повідомлень в темі: 1135

#301 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 19.07.2008 – 13:15

Перегляд дописуЛастiвочка (19.07.2008 10:41) писав:

Інший акаунт використовую лише для здобування ресів.
ти б не палила так контору явно :)

Цитата

§7.4 Особливі положення (Тільки Травіан-Speed)
Явні "мульти"-облікові записи будуть без обговорювання або блокування відразу видалені та найбільший з облікових записів після покарання знову розблокований. "Пушинг" (прокачування) буде також без обговорювання відповідно покараний. Ніякі переговори з цих приводів проводитися не будуть.

Перегляд дописуЛастiвочка (19.07.2008 10:41) писав:

хочу чіткого розподілу хто і за шо відповідає.
пропозиції? :)
  • 0

#302 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 20.07.2008 – 14:10

Перегляд дописуБогуслав (12.07.2008 19:49) писав:

Я тут помислив і прийшов до висновку, що для успішного подальшого розвитку нам потрібна організація і дисципліна.
Для цього пропоную ввести певні посади, які відповідатимуть за конкретний аспект діяльності альянсу.
Пропоную наступний розподіл (назви - жарт)

1. Голова Колгоспу.
Голова веде загальну керуючо-організаційну діяльність, веде переговори з головами інших колгоспів про союзи і перемир’я, з ним радяться усі про все.

2. Парторг
Парторг веде пропогандистську діяльність і відповідає за розширення альянсу. Парторг розміщує оголошення на загальному форумі Травіану про вступ до нашого алу, шукає нових членів та веде з ними переговори, обіцяє гуманітарну допомогу ресами, дефом та інші золоті гори. Парторг також може вести спостереження за неактивними гравцями, вислуховувати їх оправдання, вести з ними виховні бесіди та пропонувати Голові Колгоспу претендентів на внутріаловий фарм, виключення та розкат.

3. Головбух.
Головний Бухгалтер в основному допомагає новим соалівцям підійматись. Кожен новий повинен прописати Головбуха другим замом, він у свою чергу відвідує поселення новачка і дає поради щодо подальшого розвитку, призначає розмір гуманітарної допомоги та виконує її поставки.

4. Старший Сторож (або СС)
Старший Сторож несе в основному відповідальність за безпеку членів альянсу від стороннього фарму, надсилає в поселення гравців необхідний деф із алівської армії, дає поради гравцям щодо тактики і стратегії.
Захистити своїх гравців від фарму збоку сильного альянсу буде важко, проте буває що фармлять вільні гравці. Наприклад соалівець еН звертається до СС що його фармить вільний гравець Ху. СС підходе то того Ху і каже: „ - Ти хто такий ващє?”, а потом зразу кулака під носа і каже „ – Нюхай чим пахне! Ше раз фарманеш еН дам сокирою по голові і впхаю ґралі в живіт”. Як показує практика цього зазвичай достатньо, якщо ні СС проводить розвідку поселення того Ху і посилає офф.

Незважаючи на жартівливий тон всьо дуже серйозно.
Кожен хто посідає таку посаду повинен добре орієнтуватись у своїй сфері і бути активним гравцем. На форумі для цього є багато інформації (а ще є російський форум, там інфи ще більше).
Обговорюєм.

Дуже слушна пропозиція і чому ніхто на неї не відреагував?
  • 0

#303 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 20.07.2008 – 15:16

Перегляд дописуЛастiвочка (20.07.2008 15:10) писав:

Дуже слушна пропозиція і чому ніхто на неї не відреагував?
Ластівко, так у нас є своя структура. Наприклад, Баміка можна назвати сторожем, бо він займається створенням армії альянсу. Якобз - дипломат, тобто веде переговори, запрошує людей до альянсу, укладає союзи... Інша річ, якщо на твою думку потрібні якісь зміни, то давай це обговоримо.
  • 0

#304 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 15:51

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (20.07.2008 16:16) писав:

Ластівко, так у нас є своя структура. Наприклад, Баміка можна назвати сторожем, бо він займається створенням армії альянсу. Якобз - дипломат, тобто веде переговори, запрошує людей до альянсу, укладає союзи... Інша річ, якщо на твою думку потрібні якісь зміни, то давай це обговоримо.
Даруйте, але структури нема...Кожен займається одноосібно. Наприклад з тим непорозумінням що зі мною...взагалі ніхто не в курсі був...Такі рішення не повинні прийматись одноосібно. Так само з відстьобуванням ресів. Хто скіки хоче - стільки й шле, дехто взагалі мізер...але то таке..
Повинен бути чіткий розподіл посад
1. керівник
2. заступник
3 дипломат
4 господарник(він же може бути замом керівника)
5 воєнком
6....не знаю ще хто...
Керівництво між собою домовляється хто кого заміняє на час відсутності, або дає наряди новачкам.
  • 0

#305 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 20.07.2008 – 16:12

Перегляд дописуTossFromUA (18.07.2008 19:46) писав:

Неподобається? Ой, які ми злі, комусь добре, а мені приємно :)...

Питання до Тосса:

Ти спеціально вийшов з алу щоб фармити нас?..
  • 0

#306 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 16:20

Я згоден, що нам потрібно більше радитися і консультуватися. Я зараз активно взявся за свої шахти і ферми. І мені б хотілося знати думку альянсу, куди мені спрямовувати ресурси після того, як я виведу свої шахти на належний рівень? Розбудовувати армію? Чи підвищувати резиденцію і поселенців готувати? Які зараз наші пріорітети? Думаю, непогано було б нам обмінятися номерами своїх ICQ (через приват, звісно), щоб можна було оперативно вирішувати поточні питання. Бо форум і приват - надто повільні способи спілкування. Буває, що рішення негайно треба приймати. Можливо, доцільно щоб досвідченіші гравці підказували новачкам, з чого починати розвиток або навіть давали їм завдання. Бо я не маючи досвіду на старті малувато уваги приділяяв розвиткові своїх ресурсів. Тепер доводиться надолужувати.
  • 0

#307 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 16:27

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (20.07.2008 17:20) писав:

Я згоден, що нам потрібно більше радитися і консультуватися. Я зараз активно взявся за свої шахти і ферми. І мені б хотілося знати думку альянсу, куди мені спрямовувати ресурси після того, як я виведу свої шахти на належний рівень? Розбудовувати армію? Чи підвищувати резиденцію і поселенців готувати? Які зараз наші пріорітети? Думаю, непогано було б нам обмінятися номерами своїх ICQ (через приват, звісно), щоб можна було оперативно вирішувати поточні питання. Бо форум і приват - надто повільні способи спілкування. Буває, що рішення негайно треба приймати. Можливо, доцільно щоб досвідченіші гравці підказували новачкам, з чого починати розвиток або навіть давали їм завдання. Бо я не маючи досвіду на старті малувато уваги приділяяв розвиткові своїх ресурсів. Тепер доводиться надолужувати.

Спочатку збирати реси на будівлю і апання (upgrading) резиденції а потім на 3 поселенців... Там на такі операції требуде дуже багато ресів...
  • 0

#308 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 16:52

Перегляд дописуAmarok (20.07.2008 17:27) писав:

Спочатку збирати реси на будівлю і апання (upgrading) резиденції а потім на 3 поселенців... Там на такі операції требуде дуже багато ресів...
Я знаю, тому й пропоную визначити для кожного пріорітети. Бо зараз Фобос каже "Розвиваємо шахти, паралельно робимо армію, паралельно будуємо резиденцію..." Даруйте, але так ми далеко не заїдемо. Працювати треба точково. Тобто нам потрібно чітко домовитись, що одні, наприклад, роблять сильну армію, забезпечують в разі потреби підкріпленням. Інші про армію взагалі забувають і будують резиденцію, поселенців готують. Ще інші активно сприяють першим та другим ресами... Так ефективніше буде, ніж пробувати охопити все і одразу. Ми ж не лише кожен сам за себе граємо. Ми одна команда і наші дії повинні бути узгодженими.
  • 0

#309 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 17:07

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (20.07.2008 17:52) писав:

Я знаю, тому й пропоную визначити для кожного пріорітети. Бо зараз Фобос каже "Розвиваємо шахти, паралельно робимо армію, паралельно будуємо резиденцію..." Даруйте, але так ми далеко не заїдемо. Працювати треба точково. Тобто нам потрібно чітко домовитись, що одні, наприклад, роблять сильну армію, забезпечують в разі потреби підкріпленням. Інші про армію взагалі забувають і будують резиденцію, поселенців готують. Ще інші активно сприяють першим та другим ресами... Так ефективніше буде, ніж пробувати охопити все і одразу. Ми ж не лише кожен сам за себе граємо. Ми одна команда і наші дії повинні бути узгодженими.

я на більшість ресів будував те що вимагається а на решту армію потрошечки і всі інші утиліти...
  • 0

#310 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 17:53

Перегляд дописуAmarok (20.07.2008 17:12) писав:

Питання до Тосса:

Ти спеціально вийшов з алу щоб фармити нас?..
В мене тож таке бажання було, якщо чесно...але...
А до Тосса - воно негарно якось троха виходить. Твоя справа, але це негарно. Є купа народу незнайомого яких можна товкти...хоча - то твоя справа
  • 0

#311 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 21.07.2008 – 08:41

бачу в нашому маленькому суспільстві дозріла потреба реформ. чітка організація, розподіл посад і взаємодопомога це те що допоможе нам вижити. ну і звичайно хороша дипломатія, укладання союзів, рекрутинг.
  • 0

#312 TossFromUA

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 09:49

З алу я не виходив тільки для того, щоб фармити вас. Взагалі, зараз всі фармлять народ, в якого 100-300 населення, отож не фармив б я, фармили б інші. Загалом, якщо ви збираєтеся жити так і далі, взагалі не фармлячи і чекаючи, поки ресурси назбираються природнім шляхом, видобутком шахт, то ви так далеко не заїдете, ще дні 3-4 і в інших з'являться кати, а там і катати почнуть. Взагалі, треба вже всім було по 2гому селі набудувати і раджу це зробити пошвидше.
BUGAGAGAGA <<<<----зрадник...
  • 0

#313 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 16:07

Перегляд дописуTossFromUA (21.07.2008 10:49) писав:

З алу я не виходив тільки для того, щоб фармити вас. Взагалі, зараз всі фармлять народ, в якого 100-300 населення, отож не фармив б я, фармили б інші. Загалом, якщо ви збираєтеся жити так і далі, взагалі не фармлячи і чекаючи, поки ресурси назбираються природнім шляхом, видобутком шахт, то ви так далеко не заїдете, ще дні 3-4 і в інших з'являться кати, а там і катати почнуть. Взагалі, треба вже всім було по 2гому селі набудувати і раджу це зробити пошвидше.
BUGAGAGAGA <<<<----зрадник...

Шановний, у нас розвиток також не стоїть на одному місці. І катів скоро зможемо мати.
Так що не треба наговорювати що ми сильно відстали...

Повідомлення відредагував Amarok: 21.07.2008 – 16:08

• 0

#314 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 14:29

в альянсі
  • 0

#315 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 14:53

Перегляд дописуЛастiвочка (22.07.2008 15:29) писав:

в альянсі
та ти вже опреділись))

а, і ше мене постійнофармить один гад який ходить з величезною толпою народу. я вже резиденцію прокачав до 10 лвл але ресурсів на поселенців ніяк не стає.

Повідомлення відредагував Nameless One: 22.07.2008 – 14:54

• 0

#316 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 17:46

Перегляд дописуNameless One (22.07.2008 15:53) писав:

та ти вже опреділись))

а, і ше мене постійнофармить один гад який ходить з величезною толпою народу. я вже резиденцію прокачав до 10 лвл але ресурсів на поселенців ніяк не стає.

ничок набудуй
  • 0

#317 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 17:55

лінь нички будувати. потім прийдеться валяти. мені одної стане)))
  • 0

#318 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 18:22

Перегляд дописуNameless One (22.07.2008 18:55) писав:

лінь нички будувати. потім прийдеться валяти. мені одної стане)))
ну то й будь "жертвою", ледар)))
  • 0

#319 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 18:29

Перегляд дописуSergiy_K (22.07.2008 19:22) писав:

ну то й будь "жертвою", ледар)))
визнаю, стратегії це не моє)
  • 0

#320 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 22.07.2008 – 20:05

Маю три нички 10-го рівня, тому маю склад на 4000. Тому ніхто не фармить.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних