Перейти до вмісту

Прем'єр-Ліга 2008-2009

Повідомлень в темі: 217

Опитування: Чемпіон 2008-2009 (60 користувачів проголосувало)

Хто стане чемпіоном в сезоні 2008-2009

1. Шахтар (5 голосів [8.33%])

Процент голосів: 8.33%

2. Динамо (28 голосів [46.67%])

Процент голосів: 46.67%

3. Металіст (7 голосів [11.67%])

Процент голосів: 11.67%

4. Дніпро (1 голосів [1.67%])

Процент голосів: 1.67%

5. Таврія (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

6. Арсенал (1 голосів [1.67%])

7. Чорноморець (0 голосів [0.00%])

8. Ворскла (1 голосів [1.67%])

9. Металург З. (0 голосів [0.00%])

10. Карпати (7 голосів [11.67%])

Процент голосів: 11.67%

11. Зоря (1 голосів [1.67%])

12. Металург Д. (1 голосів [1.67%])

13. Кривбас (0 голосів [0.00%])

14. ФК Харків (0 голосів [0.00%])

15. Іллічівець (0 голосів [0.00%])

16. ФК Львів (8 голосів [13.33%])

Процент голосів: 13.33%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 25.05.2009 – 21:57

Перегляд дописуMarcos (25.05.2009 12:05) писав:

ти зрівняв. Харьків і Львів то дійсно ланки одного ланцюга, а Іллічівець доволі пристойна команда зі стадіоном, з вболівальниками, про крите футбольне поле з штучним газоном я вже взагалі мовчу, але знову ж таки у діда Бойка та його комбінату справи зараз взагалі ніяк, тому фінансування під питанням, про Львів і його спонсора Княжу годі казати....ФК Харьків то взагалі команда-привид.
Краще звичайно щоб залишився Іллічівець, але симпатизую Ковальцю, тому хочеться щоб Львів залишився.

я ж і кажу,що у Іллічівця інфраструктура на рівні,але ж вона не впливає на рівень гри,а її в них не має....

доречі, які ставки на завтра? Кто потрапить в Лігу Європи Дніпро чи МетаДон? І зможе грюкнути Палич дверима перед відїздом і виграти хоч раз у Шахтаря?
  • 0

#202 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 26.05.2009 – 20:51

:rolleyes: на жаль сірий Металург замість Дніпра. Блін як усе паршиво завершилося...
  • 0

#203 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1575 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 26.05.2009 – 23:27

Перегляд дописуfregat (25.05.2009 21:57) писав:

І зможе грюкнути Палич дверима перед відїздом і виграти хоч раз у Шахтаря?
Чуточку грюкнув)) І йому приємно, і мені :rolleyes:
  • 0

#204 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 27.05.2009 – 00:02

Поясніть ситуацію з Паличем. Він пішов, бо сам так захотів? Рік з Динамо і назад? Чув, говорили, що все вирішили якісь гроші, кубок УЄФА...нерозумію.
А от, що Дніпро не буде в Лізі Європи, то жалько.
  • 0

#205 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 27.05.2009 – 01:14

xjve z yt vj;e dblfkbnm cdsq gjcn& чому я не можу видалить свій передостанній пост. це порушує права громадян форумів України.
  • 0

#206 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 27.05.2009 – 08:33

от Дніпро вимочив. МетаДон ніякий! В України буде серйозний баласт в єврокубках
  • 0

#207 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 27.05.2009 – 08:56

але ж Дніпро і відсмалив. Так пристойно грав в другому колі, щоб в останньому матчі ось так облажатися. Шкода.

Перегляд дописуkatapulta (26.05.2009 21:51) писав:

:rolleyes: на жаль сірий Металург замість Дніпра. Блін як усе паршиво завершилося...
Не дивлячись на те що симпатизую Дніпру, мушу сказати що хоч і перемагав у другому колі Дніпро багато, але стабільною командую так і не став. Постійні ротації в складі, Безсонов не той тренер який потрібен Дніпру. Металург Д наршеті заспокоївся - Постійний тренер, постійний склад команди, а не так як було при Селюку коли через Метал Д проходило половина всіх футбольних гравців Балкан і Африки. Саме тому Метал зараз в УЄФА а не Дніпро
  • 0

#208 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 27.05.2009 – 09:09

Маєм баласт в вигляді Метадона і Ворскли, думаю ті команди не принесуть багато очок, а їх кількість буде ділитись на 5, тому в наступному сезоні Україна не буде мати такого успіху як цього року
  • 0

#209 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 27.05.2009 – 09:14

Перегляд дописуФабрегас (27.05.2009 10:09) писав:

Маєм баласт в вигляді Метадона і Ворскли, думаю ті команди не принесуть багато очок, а їх кількість буде ділитись на 5, тому в наступному сезоні Україна не буде мати такого успіху як цього року
йолки-палки. Так ти ж так радів великій кількості очок що приніс Шахтар в рейтинг УЄФА, а тепер що ? Все погано ?))
а Дніпро з Белінцоною не був баластом ?
  • 0

#210 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 27.05.2009 – 13:32

Перегляд дописуMarcos (27.05.2009 10:14) писав:

йолки-палки. Так ти ж так радів великій кількості очок що приніс Шахтар в рейтинг УЄФА, а тепер що ? Все погано ?))
а Дніпро з Белінцоною не був баластом ?
Я не кажу що це погано... Ні ну як.. це нормлаьний процес, який заставляє розвиватись ті клуби які вийшли показати себе в Європі. Звичайно це не принесе нам такого коефіцієнта як цього року але заставити (сподіваюсь) керівників Ворскли і Метадона вкладати додаткові гроші щоб україплятись перед єврокубками. Це піде на користь нашому чемпіонату.

2 bulbashka_aero
Якщо Ворскла набере очки для України я буду тільки радий :rolleyes:
  • 0

#211 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 27.05.2009 – 14:38

Ви всі так говорите що Металург Д і Ворскла це баласт в Європі.
То по вашому виходить що в Європі мають грати від України Динамо, Шахтар, Металіст, ну і Дніпро (хоча з такою грою як вчора до Європи їм краще не потрапляти). Але ж де команди наберуться досвіду як не в Лізі Європи. Якщо вже вийшли то нехай грають, а там далі буде видно чи добре грають чи ні.
  • 0

#212 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 27.05.2009 – 14:44

Перегляд допису-Oleh- (27.05.2009 15:38) писав:

Ви всі так говорите що Металург Д і Ворскла це баласт в Європі.
То по вашому виходить що в Європі мають грати від України Динамо, Шахтар, Металіст, ну і Дніпро (хоча з такою грою як вчора до Європи їм краще не потрапляти). Але ж де команди наберуться досвіду як не в Лізі Європи. Якщо вже вийшли то нехай грають, а там далі буде видно чи добре грають чи ні.
Для команд це добре, якщо через вихід в Європу їхні президенти будуть вкладати додаткові фінанси, це добре для підвищення сили нашого чемпіонату. А якщо не фінансувати додатково і не укріплятись, то це погано для коефіцієнта України. Після втрати Кравченка Ворскла не підсилилась і зараз виглядає зовсім не впевнено. Надіюсь поки що. Бо якщо вона в такому стані як зараз - піде в Європу, їй там нічого не світить...
  • 0

#213 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 27.05.2009 – 14:50

Перегляд дописуФабрегас (27.05.2009 15:44) писав:

Для команд це добре, якщо через вихід в Європу їхні президенти будуть вкладати додаткові фінанси, це добре для підвищення сили нашого чемпіонату. А якщо не фінансувати додатково і не укріплятись, то це погано для коефіцієнта України. Після втрати Кравченка Ворскла не підсилилась і зараз виглядає зовсім не впевнено. Надіюсь поки що. Бо якщо вона в такому стані як зараз - піде в Європу, їй там нічого не світить...

На рахунок Ворскли.
Не думаю що у цієї команди вже такий поганий склад. Захист і півзахист як на мене не потрібно кардинально змінювати (можна купити по одному гравцю туди і туди). А на рахунок нападу: то здалося б прикупити парочку забивних форвардів (але зараз і Сачко в непоганій формі).
Думаю, що Ворскла пройде далі в Лізі Європи ніж Металург Д. Як на мене то Ворскла стабільніша.
  • 0

#214 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 27.05.2009 – 15:23

Металург Д, хоч як би він не дратував, по моєму все таки на даний момент сильніший.
  • 0

#215 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 28.05.2009 – 13:11

не факт,вони в другій половині сезону значно здали. Будемо сподіватися,що президенти команд виділять гроші на доукомплектацію...
  • 0

#216 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.05.2009 – 20:49

надіюсь Карпати преміальні від Бойка не пропили ішшо, хоча з іншої сторони яке здоров"я треба мати щоб стільки бабла просмалити
  • 0

#217 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 15:32

Перегляд дописуФабрегас (27.05.2009 15:44) писав:

купити два-три гравця з Бразилії чи Аргентина не ознака підвищення сили чемпіонату. Вони пограють пару (якщо ще пограють) років і зникнуть, а наш чемпіонат залишиться. Фінансувати треба дитячий футбол.

Ворскла не підсилилась і не підсилиться, як на мене. У Живаго немає грошей з його бізнесом повна дупа, на біржах так точно
  • 0

#218 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 18:12

не думаю,що для Жеваго лишні 10 млн виділені на підсилення,якось вплинули б на його фінансове самопочуття навіть в умовах кризи. Інша справа,що йому це не цікаво було навіть коли в нього справи йшли добре.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних