Перейти до вмісту

Шлюбний контракт

Повідомлень в темі: 40

Опитування: Шлюбний контракт (29 користувачів проголосувало)

Шлюбний конракт - це:

1. Необхідність (14 голосів [48.28%])

Процент голосів: 48.28%

2. Вияв недовіри (8 голосів [27.59%])

Процент голосів: 27.59%

3. Ще не визначився(лася) з відповіддю (7 голосів [24.14%])

Процент голосів: 24.14%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 02.07.2008 – 10:13

Sergiy_K (2.07.2008 01:23) писав:

Бабки справа приходяща. От таке просвітіть - в шлюбному контракті можна прописувати питання батьківських прав у випадку розлучення?
А що ви маєте на увазі? Батьківські права апріорі належать кожному з подружжя, їх може позбавити лише суд. Якщо йдеться про матеріальне забезпечення дитини, так.

Стаття 93. Зміст шлюбного договору

... 2. Шлюбним договором можуть бути визначені майнові права та
обов'язки подружжя як батьків.

Олеська (2.07.2008 11:03) писав:

Тобто (власне так я і думала) виходить, що стаття 97 (п.2) може при укладенні контракту може заперечувати статтю 60-ту, так?
Так. Суть контракту полягає саме у тому, що ви можите відійти від вимог ст. 60, бо вона застосовується лише тоді, якщо саме подружжя договором не встановить інші умови. Але тут є нюанси. Оскільки контракт часто використовується з нечесною метою, законодавець встановив на нього певні обмеження.

Стаття 92.

4. Шлюбний договір не може зменшувати обсягу прав дитини, які
встановлені цим Кодексом, а також ставити одного з подружжя у
надзвичайно невигідне матеріальне становище.

5. За шлюбним договором не може передаватися у власність
одному з подружжя нерухоме майно та інше майно, право на яке
підлягає державній реєстрації.

Правда, "ставити одного з подружжя у
надзвичайно невигідне матеріальне становище. " - це дуже обтічне формулювання. У суді дуже складно цю норму використати, бо не вказано, що саме слід вважати "невигідним становищем".
  • 0

#22 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.07.2008 – 11:25

Я за шлюбний контракт. Обдуманий і виважений. Судові засідання з приводу розлучень надзвичайно "брудні" і мені не хотілося таке пережити в майбутньому. Краще себе вберегти від судової тяганини з приводу розподілу майна.
  • 0

#23 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 02.07.2008 – 12:05

Як на мене шлюбний контрак - це вияв недовіри. Але в наш час, коли одружуються декілька разів, шлюбний контракт - це необхідність.
Гроші, статки цим контрактом можна захистити, але сімейного щастя не захистиш, і не збережеш .

• 0

#24 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 02.07.2008 – 12:16

Однозначно за укладення шлюбних контрактів, того шо шлюб - це не тільки любоф, там і менш приємні речі бувають, а в кінці нікому не хочеться залишитися біля розбитого корита.

А взагалі - ну нафік шлюб, холостяком краще :lol:
  • 0

#25 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 02.07.2008 – 12:56

Amili (2.07.2008 12:25) писав:

Я за шлюбний контракт. Обдуманий і виважений. Судові засідання з приводу розлучень надзвичайно "брудні" і мені не хотілося таке пережити в майбутньому. Краще себе вберегти від судової тяганини з приводу розподілу майна.

А навіщо тоді взагалі той штамп в паспорті? Щоб потім можна було сміливо сказати " я розлучена (ий)"? :lol:
  • 0

#26 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 02.07.2008 – 13:01

Мурзілка (2.07.2008 13:56) писав:

А навіщо тоді взагалі той штамп в паспорті? Щоб потім можна було сміливо сказати " я розлучена (ий)"? :lol:
і знову я тебе пошлю куди подалі :angry1:
  • 0

#27 Русалка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 02.07.2008 – 14:44

малеча (2.07.2008 13:05) писав:

Як на мене шлюбний контрак - це вияв недовіри. Але в наш час, коли одружуються декілька разів, шлюбний контракт - це необхідність.
Гроші, статки цим контрактом можна захистити, але сімейного щастя не захистиш, і не збережеш .

А ще є варіант того, що ти пахав не покладаючи рук, а тут через рік розлучаешься, а треба ділити все це з кимось, теж варіант :lol:
  • 0

#28 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 02.07.2008 – 15:24

Мурзілка (2.07.2008 13:56) писав:

Ха-ха...бажаю тобі щастя в сімейному житті і не знати про ті зради, які може принести тобі найближча для тебе людина. При чому тут штамп в паспорті? Я за нормальну сім"ю, побудовану на коханні, взаєморозумінні і взаємоповазі, з дітьми і спільно нажитим майном. Тим більше я моногамна і в моїх життєвих цінностях немає такого поняття як "зрада". Проте більшість вважає зраду нормальною річчю. І якщо мій майбутній чоловік буде мене зраджувати, гуляти і пити не буду я його терпіти. Можливо це і не довіра для когось, проте я сприйняла це б цілком нормально, якби мій коханий запропонував мені укласти такий контракт. Не збираюся жити за чийсь рахунок - що зароблю буде моє, не треба мені чужого.
Життя непередбачуване і коли ти залишаєшся на світі сам, без батьків, родичів, мабуть, тобі захочеться хоч якось себе вберегти від неприємностей, які можуть трапитися в майбутньому. Шлюбний контракт є варіантом страхування...про всяк випадок....і хоч би ніколи в житті він вам не пригодився.....
  • 0

#29 Sweet Caroline

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 04.07.2008 – 04:33

bamik (2.07.2008 09:11) писав:

Гигиги. І хто з вас готовий підписувати контракт? Да аби пагаваріть :)
;) хе)).Ну я підпишу...Всяке може бути.Підстраховка не буде заважати.

Шлюбний контракт потрібнен в наш час це сучасна необхідність.:angry2:
  • 0

#30 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 12.04.2009 – 14:34

думаю, мені би було складно підписувати шлюбний контракт. Серед моїх рідних це ніколи не практикувалося. Але хто знає, як повернеться життя. Можливо, врегулювання усіх питань юридично перед шлюбом може буи найоптиальнішим варіантом
  • 0

#31 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.04.2009 – 17:14

Я за шлюбний контракт - він позбавляє багатьох проблем при розлучені!...Це нормальна річ а не питання довіри - навіщо потім судові засідання - витрати на адвокатів і т.д...
  • 0

#32 Nerthus

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 12.04.2009 – 18:39

Саляма (12.04.2009 14:34) писав:

Можливо, врегулювання усіх питань юридично перед шлюбом може буи найоптиальнішим варіантом
Можливо. Проте, варто подумати i про те, що в багатьоx людей це "врегулювання" залишає в душі глибокий слід, най навіть і підсвідомо...
  • 0

#33 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 12.04.2009 – 18:42

Nerthus (12.04.2009 18:39) писав:

Можливо. Проте, варто подумати i про те, що в багатьоx людей це "врегулювання" залишає в душі глибокий слід, най навіть і підсвідомо...
дійсно, добре, що судова тяганина, діління дітей і майна не залишає такого сліду
  • 0

#34 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 12.04.2009 – 18:49

Контракт— визначеність, визначеність— добре.
  • 0

#35 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 12.04.2009 – 18:52

словяни (зокрема українці) мають такий менталітет який дозволяє говорити про питання недовіри при укладенні ш.д., але для того ж прагматика американця чи англійця це в порядку речей
п.с. прийнятний варіант в наш час - це ш.д. бізнесменів з категорії багатих, але в цьому випадку це закономірний захист в наш час........
  • 0

#36 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.02.2015 – 08:34

Шлюбний контракт - результат впливу грошей на сімейні стосунки.
  • 0

#37 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 27.02.2015 – 09:01

В Україні не працює. Тут правий той, в кого більше прав (частіше це в жінки), але якщо в іншої сторони більше грошей, які вона готова виложити на суди, адвокатів тощо, то тоді вИграє вона (як правило, це чоловік). Отже, якщо інша сторона бере з вами шлюб, аби розвести на гроші чи майно, то вона це спробує зробити незалежно від наявності-відсутності контракту.
  • 0

#38 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.02.2015 – 23:35

коротше коли одружуйтесь переписуйте майно на родичів :wink2:
  • 0

#39 Kotya

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 19.03.2015 – 21:35

Тоді навіщо одружуватися, якщо починається все з недовіри?
  • 0

#40 mafffri

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 24.09.2016 – 14:42

Якщо дивитись з точки зору збереження майна, яке,наприклад дісталося вам у спадок і приносить певні дивіденти в певний період часу, то я вважаю за достойне все-таки обговорити і законно закріпити договором, як надалі вибудуте ним розпоряджатися,і друга половинка має Насправді, якщо ми говоримо про рівноправні відносини, в яких і чоловік і дружина на моммент одруження ужемають певні фінансові досягнення, вважаю за нормальне,що вони не хочуть, аби набуте ними майно було причиною,чому інша людина погоджується з ними на шлюб. Сімейні адвокати в високорозвинутих країнах-це звичайна практика,а укладання шлюбного договору, це прояв поваги до свого майбутнього чоловіка або дружини і підтвердження серйьозності своїх намірів прожити все життя разом.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua