Перейти до вмісту

Чого ми хочемо від коханої людини? і навпаки...

Повідомлень в темі: 72

#61 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 10.03.2009 – 10:51

Перегляд дописуAmba (10.03.2009 10:32) писав:

ти щось плутаєш, кохання - це подарунок, за нього не треба платити
і все НАЙКРАЩЕ у житті - безплатно
так-так, от тільки це ти плутаєш і це тобі я пропонувала ніч за 150 баксів, бо щось тебе заносило з рожевими окулярами
  • 0

#62 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 10.03.2009 – 10:57

Перегляд дописуAmba (10.03.2009 09:32) писав:

ти щось плутаєш, кохання - це подарунок, за нього не треба платити
і все НАЙКРАЩЕ у житті - безплатно
В тебе мабуть на листочку десь є список стандарних фраз.
З цього висновок в тему: кохана людина ні в якому разі не має бути тормознутою (це я вже казала, так) і занудною. А ці всі гучні фрази в мене асоціюються з пустотою. Бо той хто так дуже описує кохання (по-шаблону), насправді ніфіга про нього не знає
  • 0

#63 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 10.03.2009 – 11:09

Перегляд дописучорно-біла (10.03.2009 10:57) писав:

В тебе мабуть на листочку десь є список стандарних фраз.
З цього висновок в тему: кохана людина ні в якому разі не має бути тормознутою (це я вже казала, так) і занудною. А ці всі гучні фрази в мене асоціюються з пустотою. Бо той хто так дуже описує кохання (по-шаблону), насправді ніфіга про нього не знає

Фраза стандартна - зате перевірена досвідом. І це лякмусовий папірець чи кохання справжне чи ні. Не знав би - не писав би
  • 0

#64 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.03.2009 – 12:35

Якшо від мене щось хоче,то нехай скаже, бо я терпіти не можу здогадуватися. Тому я і прямолінійна. Подобається- кажу,шо подобається, не подобається- теж кажу. Якшо він мене дратує, то в залежності від мого настрою і його поведінки буде "посланий" і нехай не ображається. Терпіти не можу, коли люди ображаються- дурне непотрібне почуття.
  • 0

#65 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 10.03.2009 – 13:08

Перегляд дописуSensssorika (10.03.2009 12:35) писав:

Терпіти не можу, коли люди ображаються- дурне непотрібне почуття.
А якщо ти дійсно його образила? Образа - це знак, щоб ти подумала над своїми словами або вчинками.
Не завжди варто бути настільки прямолінійною. Деколи варто бути простішою. Так легше жити.

Повідомлення відредагував Малюсінька: 10.03.2009 – 13:08

• 0

#66 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.03.2009 – 13:26

Перегляд дописуМалюсінька (10.03.2009 13:08) писав:

А якщо ти дійсно його образила? Образа - це знак, щоб ти подумала над своїми словами або вчинками.
Не завжди варто бути настільки прямолінійною. Деколи варто бути простішою. Так легше жити.
Нє,блін. Краще ходити насупившись,а на питання "што случілось?" відповідати "всьо харашо". Якшо з людиною поговорити і вирішити ту чи іншу проблему- то навіщо ображатися? Зайве. А кому подобається подібний мазохізм- нехай. На ображених воду возять.
  • 0

#67 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 10.03.2009 – 20:57

Перегляд дописуСаляма (10.03.2009 10:51) писав:

так-так, от тільки це ти плутаєш і це тобі я пропонувала ніч за 150 баксів, бо щось тебе заносило з рожевими окулярами

мені дуже полобається одна легенда в записі Платона. Там йдеться про те що двоє людей були одним тілом, але боги їх розділили надвоє. І з тих пір дві половинки постійно шукають одна одну.

Так ось: якщо кохаєш - т о твоя половинка. Ні їй ні тобі не потрібно страждати, ні змінюватись, немає потреби змінювати один одного, тому що ви підходите один одному як дві половини одного цілого. Ви приймаєте один одного такими як ви є - ось це і є кохання :cool2:
  • 0

#68 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.03.2009 – 14:07

правильно, кохати треба з умом, перед тим як закохатися треба скласти список вимог
я робив так само, едсь в мене завалявся, от пошукаю розповім, і тільки при виконанні вимог це кохання щире і ненадумане, а все інше це казички дідуся Панаса
от я, згідно вимог затверджених обома сторонами, пункту 4.2, що п"ятнадцять хвилин скучаю ха нею, якщо вона в межах одного міста, і щопівгодини, якщо поза містом
згідно пункту 4.3, вимог до коханої людини, затвердженими обома сторонами, я скучаю вдвічі частіше, якщо це вихідний еднь, чи державне свято

без порядку і систематизованості, нема що робити з тим кого любиш (згідно пункту 2.1, вимог до коханої людини)
  • 0

#69 saturnia in black

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 22:06

Перегляд дописуСаляма (9.03.2009 15:48) писав:

це все разом з є у звичайному тілоохоронці. за нормальні бабки він на тебе не те що як на багіню дивитиметься..
прямо як в фільмі охоронець правда я його не бачила але знаю в чім суть))
мужик у всьому виграв (бабазвізда бабки))) крім того шо вмер))
а по тємі ще хочу щоб мій єдінственний вчився в моєму класі)) мрія всьої жизні влюбитись в однокласника)
  • 0

#70 Повітруля

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.03.2009 – 22:24

Ну фраза "список вимог" чомусь зразу нагадує про влаштування на роботу. До коханої людини не може бути вимог (якщо це вже кохана людина, і ви в нього/неї закохались, значить це і так та людина, яку ви вважаєте своєю половинкою), можуть бути побажання. Так я від стосунків завжди хочу розуміння. Коли двоє розуміють один одного, то вони завжди можуть нормально поговорити, домовитись і знайти вирішення проблем. І просто треба сприйняти людину такою яка вона є і не намагатись переробити "під себе" і під придуманий ідеал. Ніхто не є ідеальним, і про це завжди треба пам"ятати. Отака моя можливо трохи заплутана думка.
  • 0

#71 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 24.03.2009 – 00:51

Перегляд дописуПовітруля (12.03.2009 22:24) писав:

Ну фраза "список вимог" чомусь зразу нагадує про влаштування на роботу. До коханої людини не може бути вимог (якщо це вже кохана людина, і ви в нього/неї закохались, значить це і так та людина, яку ви вважаєте своєю половинкою), можуть бути побажання. Так я від стосунків завжди хочу розуміння. Коли двоє розуміють один одного, то вони завжди можуть нормально поговорити, домовитись і знайти вирішення проблем. І просто треба сприйняти людину такою яка вона є і не намагатись переробити "під себе" і під придуманий ідеал. Ніхто не є ідеальним, і про це завжди треба пам"ятати. Отака моя можливо трохи заплутана думка.
Так головне в стосунках розуміння, коли воно є все інше додається само собою. А коли робити отакі правила як писав Катод, то це вже буде не кохання, а суто діло відносини, де кожен робить для іншого щось з розрахунком.
  • 0

#72 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 25.03.2009 – 10:17

Флуд видалено
  • 0

#73 Past