Перейти до вмісту

професія, плюси та мінуси

Повідомлень в темі: 96

#81 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.04.2009 – 19:42

Перегляд дописуLady Erato (26.04.2009 20:37) писав:

вах, вперше чую про таку професію.. А в чому її суть?

Цитата

- реалізація державної політики у сфері регулювання земельних відносин;
- здійснення державного контролю за використанням та охороною земель;
- участь у розробці та здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель;
- організація та ведення державного земельного кадастру відповідно до законодавства;
- організація та здійснення землеустрою та моніторингу земель.

• 0

#82 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 26.04.2009 – 23:49

Інженер не має надприбутки під час економічного буму, зате ніколи не залишиться без хліба.
  • 0

#83 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 00:01

А я працюю учителем. Мінуси називати не буду, ви й самі можете назвати. А з плюсів - відпустка літом і майже два місяці, на роботі практично пів-дня, після обіду вільний. Ще є плюси але вони може є плюсами лише для мене. Хоча, чесно кажучи, був би кращий варіант, то мабуть покинув би школу.
  • 0

#84 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 27.04.2009 – 06:40

комерсант за освітою... економіст за професією... перевагами є те, що з часом краще починаєш керувати ше й власними фінансами, а в майбутньому буде змога відкрити власну справу :)
недоліками є те, що в майбутньому стану головним бухгалтером, тобто це немала відповідальність, а у випадку чого і за грати попасти можу :prapor3: а ше графік здачі звітів дозволяє взяти відпустку лишень на два тижні :)
  • 0

#85 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 27.04.2009 – 06:56

психолог-психіатр. Важка інтелектуальна праця, швидке професійне вигорання, постійне спілкування з проблемними людьми, перебирання на себе чужих проблем(як тільки почнеш брати проблеми занадто близько до серця). То мінуси.

А плюси.... блін, а де ж плюси????? Подобається, можеш добре розібратися зі своїм внутрішнім світом, налагоджувати стосунки з рідними, друзями і т.д. і т.п.
Ну і психологи-консультанти, психокоректори і т.д. добре заробляють:prapor3:
  • 0

#86 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.04.2009 – 09:13

Перегляд дописуГорік (27.04.2009 01:01) писав:

А я працюю учителем. Мінуси називати не буду, ви й самі можете назвати. А з плюсів - відпустка літом і майже два місяці, на роботі практично пів-дня, після обіду вільний. Ще є плюси але вони може є плюсами лише для мене. Хоча, чесно кажучи, був би кращий варіант, то мабуть покинув би школу.
то ви або недовго працюєте вчителем, або такий з вас вчитель. не так то все просто з вільним часом.
то лише уроки можуть бути обмежені 18 годин на тиждень. але ж ще є перевірка зошитів, підготовка до занять, пошуки матеріалів, всякі заходи в яких вчитель забов’язаний приймати участь.
найбільшим мінусом для мене в цій частині мого професійного досвіду були — система освіти (з дурнуватим косінням всіх від одну лінійку та купою папірців) та здебільшого жахливий колектив.
викладання забирає багато сил як таке. а якщо навколо ще зграя дурнуватих злобних тьоток, яким на дітей плювати — воно тебе вбиває. тому і пішла.

в наступних професіях своїх був недолік в вищому керівництві, яке нерозумно розподіляло ресурси та не зважало на людей, з якими працює.
але колектив, в якому працювала був шикарним. досі бачимось як є можливість.

п.с. зп для мене ніколи не було вирішальним фактом. лише люди та зміст моїх обов’язків

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 27.04.2009 – 09:31

• 0

#87 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 20.05.2009 – 07:06

теми з"єднала
  • 0

#88 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 20.05.2009 – 07:26

гм. може й не по темі,але флудити ніде не хочу,так що порадьте будьласка. все життя хотіла вчитись на журналіста,а тепер здається розумію-не моє це...просто батьки навязали.Грамотність таки мій коник,як Рейна сказала...і я думала з цим коником йти на журналістику. Здається,передуала..а питання ось в чому-які ще є перспективні професії гуманітарного напрямку(точніше суто філологічного),вчителя не пропонувати)
  • 0

#89 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 20.05.2009 – 07:41

Перегляд дописуКрихітка (20.05.2009 08:26) писав:

гм. може й не по темі,але флудити ніде не хочу,так що порадьте будьласка. все життя хотіла вчитись на журналіста,а тепер здається розумію-не моє це...просто батьки навязали.Грамотність таки мій коник,як Рейна сказала...і я думала з цим коником йти на журналістику. Здається,передуала..а питання ось в чому-які ще є перспективні професії гуманітарного напрямку(точніше суто філологічного),вчителя не пропонувати)
Ну, я от наприклад вчуся за напрямком прикладна лінгвістика. Тобто це є,грубо кажучи, поєднання мов з інформаційними технологіями. Після закінчення універу я буду мати в дипломі спеціальність лінгвіст-інформатик. Якщо в тебе трохи лежить душа до комп`ютерів - то можеш на таке йти.

Цитата

Випускники кафедри можуть забезпечувати практичні роботи та наукові дослідження в таких основних напрямках:
Адекватне перетворення текстів в іншомовну форму (переклад в т.ч. синхронний та комп`ютеризований) на базі двох іноземних мов (англійська та німецька або японська).
Уніфікація та стандартизація термінології. Лексикографія.
Відбір мовного матеріалу з метою вдосконалення методики викладання мов та мовного тестування.
Автоматичні методи обробки текстової інформації.
Лінгвістичне забезпечення інформаційних систем різних типів.
Автоматизація інформаційних робіт, створення систем інформаційного пошуку.
Плюси - як перекладач завжди перша прочитаєш книгу))). Мінуси в тому, що можуть дати просто нецікавий матеріал і тобі буде з тим нудно працювати(документи на кшталт інструкцій). Але перекладач гарно заробляє, особливо синхроністи))
  • 0

#90 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 20.05.2009 – 07:49

Перегляд дописуKassandra (20.05.2009 07:41) писав:

Ну, я от наприклад вчуся за напрямком прикладна лінгвістика. Тобто це є,грубо кажучи, поєднання мов з інформаційними технологіями. Після закінчення універу я буду мати в дипломі спеціальність лінгвіст-інформатик. Якщо в тебе трохи лежить душа до комп`ютерів - то можеш на таке йти.
до компів в мене душа ЯВНО не лежить)) Коли щось треба-є кому допомогти. Не люблю точних наук та інформатику.
  • 0

#91 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 20.05.2009 – 07:54

Перегляд дописуКрихітка (20.05.2009 08:49) писав:

до компів в мене душа ЯВНО не лежить)) Коли щось треба-є кому допомогти. Не люблю точних наук та інформатику.
тоді хіба що йти на звичайну філологію на простого перекладача.
  • 0

#92 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 20.05.2009 – 07:59

Перегляд дописуKassandra (20.05.2009 07:54) писав:

тоді хіба що йти на звичайну філологію на простого перекладача.
я теж вже про це думала..володію 3 мовами вільно і ще 2 з маленькими складностями,але розмовляю) трошки практики і буде все на рівні..от тільки не знаю,зараз перекладачів і так розвелось-нема куда плюнути.
  • 0

#93 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 20.05.2009 – 08:13

Перегляд дописуКрихітка (20.05.2009 08:59) писав:

я теж вже про це думала..володію 3 мовами вільно і ще 2 з маленькими складностями,але розмовляю) трошки практики і буде все на рівні..от тільки не знаю,зараз перекладачів і так розвелось-нема куда плюнути.
Може перекладачів зараз і багато є після вишів, проте дійсно хороших - мізер. І таким не проблема влаштуватися.
  • 0

#94 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 20.05.2009 – 08:37

Перегляд дописуKassandra (20.05.2009 09:13) писав:

Може перекладачів зараз і багато є після вишів, проте дійсно хороших - мізер. І таким не проблема влаштуватися.
зараз влаштуватись важко будь-кому.
а ще останні десь півроку тенденція дивитись на личко та на бамажки, а не на реальні знання та досвід. як на мене дуже нерозумно, зважаючи на ситуацію з нашою освітою, де відсотків 50 мінімум куплених дипломів.
  • 0

#95 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 20.05.2009 – 12:07

Перегляд дописуЗимова Дівчина (20.05.2009 09:37) писав:

зараз влаштуватись важко будь-кому.
а ще останні десь півроку тенденція дивитись на личко та на бамажки, а не на реальні знання та досвід. як на мене дуже нерозумно, зважаючи на ситуацію з нашою освітою, де відсотків 50 мінімум куплених дипломів.
Так попередні роки як раз на досвід дивилися - напевно несподобався здобуток, бґґ.
Насправді, дивитися варто спершу на папірці, тоді на роботу у випробувальний термін - згодом вирішувати.
  • 0

#96 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.05.2009 – 15:13

Якщо тобі не подобається писати, описувати якусь проблему, не вмієш провести аналіз, швидко знайти правильні висновки, не любиш читати - то добі дійсно в журналістику краще не йти - хорошим журналістом ти не станеш, хоча все залежить від сфери яку ти будеш вмсвітлювати (політика, спорт, мода і т.д.)...Якщо в тебе немає сфери діяльності яку ти любиш і від якої ти ніколи не втомишся - то раджу спочатку попробувати пописати саме в ній...

Якщо щось близьке до філології то ведучі (теле радіо) досить часто є філологами, також є ще така професія як копірайтер http://ru.wikipedia....iki/Копирайтинг

Якщо хочеш стати перекладачем (хорошим) то вибери саме ту мову яка тобі найбільше подобається і бажано найбільш екзотичну (перекладачів наприклад з арабських діалектів дуже мало і т.д.)
  • 0

#97 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 28.05.2009 – 12:29

думаю, що попит на професії щтука дуже відносна. головне робити те що дійсно в кайф, і тоді все буде шоколадно.
не треба гнатися за грошима - нездоженете. краще знайти те, що робити приємно.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних