Перейти до вмісту

професія, плюси та мінуси

Повідомлень в темі: 96

#41 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 09.11.2008 – 19:02

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (9.11.2008 18:43) писав:

Я ще навчаюсь в школі і помічаю, що більшість моїх однокласників хоче йти на економістів, юристів, програмістів, лікарів та перекладачів.( я навчаюсь в спецшколі англійської мови) Але навіщо йти на заштамповані професії? Вважаю, що професія перш за все повинна бути потрібною!
Щодо мене, то наразі задумуюсь над карєрою в рекламному бізнесі. Це доволі не заїжджена професія та й там треба бути креативним і мати купу ідей( а я і є така). А от бути юристом чи перекладачем я не хочу. Занадто банально і безпереспективно.
можу тебе розчарувати...до твоїх ідей ніхто не буде прислухатись, напевно тільки каву всім розносити будеш, а потім коли ти протримаєшся так хочаб рік вони буду починати прислухатись...:gryzin:
  • 0

#42 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.11.2008 – 19:15

Все-таки вважаю, що технічні професії потрібніші, там вчать чомусь конкретному. А коли йдеш на маркетолога, юриста, менеджера по зв‘язкам з громадьскістю дадуть тобі купу непотрібних знань і що зними робити будеш. От Конвалія правильно зробила, що вибрала бути медиком. Людське життя рятувати завжди потрібно, як і електроніка)) І в загалі просто люблю дівчат-медиків. Це тобі не КПІшниці(я вважаю, що КПІ більш чоловічий ВУЗ, а дівчина там може красу свою втратити), або гуманітарщиці, в яких склад розуму інший.
Політех УРА! УРА! УРА! ґґґ
  • 0

#43 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 00:25

не всі йдуть на програмістів - тому що "модно".
є люди, які не вміли до 10 класу програмувати,
а є ті, що у 5 писали програмки.
а то і раніше :gryzin:
  • 0

#44 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 09:13

Перегляд дописуdector (10.11.2008 00:25) писав:

не всі йдуть на програмістів - тому що "модно".
є люди, які не вміли до 10 класу програмувати,
а є ті, що у 5 писали програмки.
а то і раніше :gryzin:

Я не зустрічав такої спеціальності я програміст. ІМХО працювати программерами йдуть люди, в яких з роботою по спеціальності не склалось. Програмування- це щось таке, що повинен знати кожен інженер. Якщо ж людине хоче бути програмістом або ще гірше системним адміністратором їй тільки поспівчувати можна, це сама брудна робота.
Сам такий був. Наївненько, проги на Дельфі в 9 класі писав, до тих пір, коли зрозумів, що програмування лише інструмент в руках інженера, ане професія.

Повідомлення відредагував FT232BM: 10.11.2008 – 09:19

• 0

#45 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 10.11.2008 – 12:58

Перегляд дописуFT232BM (10.11.2008 09:13) писав:

Я не зустрічав такої спеціальності я програміст. ІМХО працювати программерами йдуть люди, в яких з роботою по спеціальності не склалось. Програмування- це щось таке, що повинен знати кожен інженер. Якщо ж людине хоче бути програмістом або ще гірше системним адміністратором їй тільки поспівчувати можна, це сама брудна робота.
Сам такий був. Наївненько, проги на Дельфі в 9 класі писав, до тих пір, коли зрозумів, що програмування лише інструмент в руках інженера, ане професія.
Насправді така спеціальність є, і я її зараз закінчую, називається програмне забезпечення, а ще в на тій же кафедрі відкрили спеціальність Програмна інженерія, яка повністю акцентується на програмуванні. З моєї групи майже всі вже працюють по спеціальності, хто тестерами, хто девелоперами. Але є й такі, хто, на жаль, за 5 років так нічого і не навчився...
Думаю, ця спеціальність актуальна, цікава і непогано оплачувана, але потрібно мати до цього здібності і талант, і працювати з задоволенням, а не просто заради грошей.

Цитата

І в загалі просто люблю дівчат-медиків. Це тобі не КПІшниці(я вважаю, що КПІ більш чоловічий ВУЗ, а дівчина там може красу свою втратити)
Не правда, буває звісно, але не всі :gryzin: До речі, хотіла бути медиком, але на той час на медичний здавалось нереально поступити, не знаю, як зараз...
  • 0

#46 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.11.2008 – 13:04

У випадку,якшо в нас через років 10 наша країна розвалиться...де працюватимуть наші юристи????....Блін..хотіла бути лікарем. Патологоанатомом. Ото і цікаво..і попит завжди буде :gryzin:
  • 0

#47 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.11.2008 – 14:13

я отримую освіту журналіста міжнародника. працюю вже дофіх років в цій галузі. вважаю, шо журналісти завше потрібні.)
ну паралельно досить успішно займаюсь фотографією. але то вже більш для себе. тим більше, зара кожен другий вважає себе афігєннійшим фотографом.
загалом хочу займатись копірайтом. вабить мене це заняття.. :)
  • 0

#48 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 16:14

FT232BM
Не згоден. По твоїх словах програмісти - це брудна робота для людей, яких викинуло життя із обочини.
І інженери потрібні. І програмісти. :)
Розумію, тобі твоя професія подобається найбільше, але це не привід "обсирати" інші, зміжні.

Цитата

По данным Glassdoor, разработчик ПО в Google зарабатывает в среднем (данные получены от десяти работников) 97,840 долларов - зарплата варьируется от 80 тыс. до 150 тыс. долларов в год. Кроме этого рабочие получают премии, размер которых за год составляет от 20 тыс. – 45 тыс. долларов. Если сложить зарплату и премии, то по данным Glassdoor программист Google в среднем за год получает 112 573 долларов.

а ще безкоштовний масаж, годування, щорічні безкоштовні відпочинки та багато-багато. Звичайно, якийсь там інженер не потрапить туди.
Потрібно бути саме пограмером.
Інженер створює скелет, матеріальність механізму. Программіст - вдихає у цей апарат життя. Мозок і інтелект.
Скажи кожному програмісту - те що він "нездара, який годен лише на те, щоб гупати по клавішах". зможеш? :)

Так що давай поважати чужі професії. Навіть двірники потрібні.
Навіть крутий інженер не обставить крутого програмера у програмуванні. Згоден? :happy1:
До того ж, як не дивно, у програмування є якась "душа". Це те, чого не розуміють інші.
  • 0

#49 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.11.2008 – 16:45

Недолік в програмерах те, що їм важко зрозуміти суть завдання. Попробуй втовмач специфіку медицини чи машинобудування для конкретної задачі. Інженерам легше перекваліфікуватись в програмерів. Хо то не про всіх :)
  • 0

#50 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.11.2008 – 17:13

Перегляд дописуbamik (10.11.2008 16:45) писав:

Недолік в програмерах те, що їм важко зрозуміти суть завдання. Попробуй втовмач специфіку медицини чи машинобудування для конкретної задачі. Інженерам легше перекваліфікуватись в програмерів. Хо то не про всіх :)
Просто треба розрізняти алгорим вирішення завдання, алгоритм роботи програми й саму програму. Перші два кроки має робити людина, знайома зі специфікою, і лише на останньому кроці долучається програміст. Я так думаю.
  • 0

#51 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 10.11.2008 – 17:32

Перегляд дописуbamik (10.11.2008 16:45) писав:

Ну взагалі є програмісти різних рівнів і кваліфікацій, суть завдання повинен розуміти менеджер проекту, чи сеніор девелопер так би мовити, і пояснювати його програмістам нижчих рівнів. Пропрацювавши кілька років ці нижчі рівні самі можуть підвищити кваліфікацію, якщо в них достатньо розуму, щоб навчитись самим проектувати, а не тільки кодити.
  • 0

#52 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 17:35

Перегляд дописуdector (10.11.2008 16:14) писав:

FT232BM
Не згоден. По твоїх словах програмісти - це брудна робота для людей, яких викинуло життя із обочини.
І інженери потрібні. І програмісти. :)
Розумію, тобі твоя професія подобається найбільше, але це не привід "обсирати" інші, зміжні.

а ще безкоштовний масаж, годування, щорічні безкоштовні відпочинки та багато-багато. Звичайно, якийсь там інженер не потрапить туди.
Потрібно бути саме пограмером.
Інженер створює скелет, матеріальність механізму. Программіст - вдихає у цей апарат життя. Мозок і інтелект.
Скажи кожному програмісту - те що він "нездара, який годен лише на те, щоб гупати по клавішах". зможеш? :)

Так що давай поважати чужі професії. Навіть двірники потрібні.
Навіть крутий інженер не обставить крутого програмера у програмуванні. Згоден? :happy1:
До того ж, як не дивно, у програмування є якась "душа". Це те, чого не розуміють інші.

З чим я погоджуюсь:
1. І інженери потрібні. І програмісти. :cry: Хоч в багатьох випадках інженери і є програмістами
2. Так що давай поважати чужі професії. Навіть двірники потрібні. Це точно. Просто одні люди досягають більшого успіху ніж інші в одній сфері. В іншому випадку такого суспільства як зараз існує не було б.
3. До того ж, як не дивно, у програмування є якась "душа". Це те, чого не розуміють інші. Справедливо, але в наших колах це називаєтя "шось я сьогодні туплю бо прога нелінкуєтся". І починаєтся ловля жуківю. З точки зору здорового ґлузду можна пояснити все, що незрозуміло
З чим я не погджуюсь:
1. Інженер створює скелет, матеріальність механізму. Программіст - вдихає у цей апарат життя. Мозок і інтелект. Інженер не тільки створює апарат, але і програмує його і надає йому мозку. А програміст його навчає як жити. Ви думаєте хто придумаує мови програмування? Звичайно інженери, особливо якщо говорити про низькорівневі мови.
2. Навіть крутий інженер не обставить крутого програмера у програмуванні. Згоден? :) Щей як обставить особливо в Асемблері. Студентам нашої кахведри в програмуванні МК на Асемблері в Україні просто немає рівних. А так взагалі якщо людина багато років працює на одною мовою, то обставити її дуже важко. Хоч у нас програмістів не роблять але ми досконало знаємо Сі і Assembler, на порсередньому рівні, JavaScript та PHP
А так у нас практикуєтся проектування пристрою починаючи з транзистора закінчуючи написанням ПЗ під його ОС, яка теж розробляєтся конкретно під нього, чи не конкретно))
  • 0

#53 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 18:21

Цитата

Просто треба розрізняти алгорим вирішення завдання, алгоритм роботи програми й саму програму. Перші два кроки має робити людина, знайома зі специфікою, і лише на останньому кроці долучається програміст. Я так думаю.
От-от. Хоть хтось мене підтримав.
Просто програмісти можуть бути специфіковані і загальні.
  • 0

#54 Квіточка@

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 26.11.2008 – 10:43

професію треба обирати ту, яка до душі. Але в наш час важлива також фінансова сторона, якби сумн це не було! :rolleyes:
  • 0

#55 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.11.2008 – 12:22

хм..вважала і буде вважати що отримувати професую журналіста недоцільно. Це все одно шо на дизайнера одягу вчитися. Здібності або є,або нема. Якшо язик добре підвішений і грамотність- твій коник,то на фіга ВЧИТИСЯ на журналіста?! Здобувайте ще якусь освіту. Ірена Карпа,журналістка,вчилася на філолога(англійська,французька), жінка Гонгадзе Мирослава,журналістка,вчилася на юриста....
  • 0

#56 Андре

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 26.11.2008 – 15:54

Перегляд дописуbamik (10.11.2008 17:45) писав:

Недолік в програмерах те, що їм важко зрозуміти суть завдання. Попробуй втовмач специфіку медицини чи машинобудування для конкретної задачі. Інженерам легше перекваліфікуватись в програмерів. Хо то не про всіх ;)
якщо програмер не може зрозуміти суть завдання - фтопку такого програмера. я б не сказав, що інженерам легше перекваліфікуватись в програмерів.

з іншої сторони: а попробуй втовкмач спечифіку програмування хірургові, чи іншому медичному працівнику! )))

вважаю себе програмістом. пишу програму для однієї фірми. сам домовляюсь з клієнтом, проектую, пишу код. суть завдання зрозуміти не важко. важкість полягає тільки в тому, що все потрібно робити самому.

саме тому краще розробляти програми командою.

Перегляд дописуКвіточка@ (26.11.2008 11:43) писав:

професію треба обирати ту, яка до душі. Але в наш час важлива також фінансова сторона, якби сумн це не було! :rolleyes:
в наш час дуже багато людей вибирають професію не до душі, а тільки через гроші.

Перегляд дописуFT232BM (10.11.2008 10:13) писав:

а що ти на це скажеш?

http://www.utro.ua/u.../08/80752.shtml

"За деякими даними, 10 найпотрібніших професій в Україні на сьогоднішній день у порядку спадання: програміст, секретар-референт із знанням іноземної мови, інженер-технолог, бухгалтер, дизайнер, менеджер з продаж, менеджер з реклами, офіс-менежер, юрист, логістик. Дуже великий сьогодні попит на маркетологів і бренд-менеджерів, росте попит на кваліфіковані технічні кадри."

Повідомлення відредагував Андре: 26.11.2008 – 15:55

• 0

#57 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 26.11.2008 – 18:53

Перегляд дописуАндре (26.11.2008 15:54) писав:

а що ти на це скажеш?

http://www.utro.ua/u.../08/80752.shtml

"За деякими даними, 10 найпотрібніших професій в Україні на сьогоднішній день у порядку спадання: програміст, секретар-референт із знанням іноземної мови, інженер-технолог, бухгалтер, дизайнер, менеджер з продаж, менеджер з реклами, офіс-менежер, юрист, логістик. Дуже великий сьогодні попит на маркетологів і бренд-менеджерів, росте попит на кваліфіковані технічні кадри."

Так я бачив бодібні статті. Воно то може добре, в првильному напрямку, але не хочу щоб Україна перетворилась на яму з програмістами на зразок Індії, де всі кругом кодять. Адже програміст не створює продукт, а навчає його і то тільки на високому рівні. Сподіваюсь це тільки перехідний етап. Особисто я не вважаю інтелектуальний продукт продуктом взагалі. Сприймаю програму як продукт тільки якщо вона прив‘язана до певного пристрою і забезпечує його роботу і їй нема аналогів. А ці віндовси, офіси-шмофіси мають стати надбанням людства, а не конкретного мужика.
  • 0

#58 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 26.11.2008 – 19:00

Перегляд дописуFT232BM (26.11.2008 18:53) писав:

А ці віндовси, офіси-шмофіси мають стати надбанням людства, а не конкретного мужика.
GNU- істинна релігія, і Столмен її пророк! :rolleyes:
  • 0

#59 Квіточка@

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 27.11.2008 – 12:04

Я сама обрала професію, томущо вважала її прибутковою, а зараз не працюю, бо "не лежить душа" :rolleyes:

Повідомлення відредагував Квіточка@: 27.11.2008 – 12:06

• 0

#60 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 27.11.2008 – 12:07

Залізнична приказка-побажання дівчатам:
- І дай вам Бог чоловіка начальника вагону-ресторана - в домі все є, а його нема..............
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних