Перейти до вмісту

Наші поліклініки

Повідомлень в темі: 36

#21 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 26.06.2008 – 18:57

В мене колись був випадок - від подряпини кинулась алергія на ногах - я ціле літо в штанах ходила. А лікар в місцевій поліклініці, доки я йому пара гривень не дала, виписував мені вітамінки, і казав чекати поки пройде. А вже після отримання "матеріальної допомоги" і оглянув мене нормально, і таблетки і мазі виписав.
  • 0

#22 Купава

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 114 повідомлень
  • Місто:The country of dreams

Відправлено 26.06.2008 – 20:21

не знаю, не бувало зі мною такого, а якщо той лікар працює ще й у стаціонарі і має досить складного пацієнта, то таке допускається, але в даному випадку прослідковується звичайна халатність... не хворійте!!!))))
  • 0

#23 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 26.06.2008 – 20:30

мульт в тему
Los Dias Sin Dias

1,2 МБ
  • 0

#24 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.06.2008 – 21:12

давно була така читуація:
в діда були проблеми із здоров'ям і повезли діда в районну лікарню одна лікарка зказала типу нічого страшного, стан діда гіршав і гіршав. Повезли в обласну лікарню, там зразу сказали що до чого, і сказали що було б довше могли б бути гірші наслідки.
Чи така ситуація:
у жінки проблеми із серцем(вчительки в школі) повезли в поліклініку, там вона прочекала 20 хвилин поки одна її знайоме не провела до кабінету.
ще скажу таке, коли діти проходять мед-огляд, то найгірше що старі люди лізтимуть перед дітьми і перед молодими людьми до їм дуже потрібно, а насправді просто щоб не чекети в черзі.
  • 0

#25 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 26.06.2008 – 22:47

ага! а ще бісить, коли в пакеті гримить пляшка N-градусної рідини, шарудять цукерки, а 'клієнт' каже: "йа толька спрасіть!" і преться без черги
  • 0

#26 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 05.07.2008 – 15:08

УСІ НАШІ ДЕРЖАВНІ УСТАНОВИ - УЖОСНАХ!!!
ну може не всі - але більшість, ножаль.

Мені розповідали, як нещодавно у Київі водили якусь делегацію лікарів з Європи по одній з лікарень (одній з кращих - державній, МНУ).
Заводять до операційної, показують. А вони: "А де у вас операційна?". Наші - "осьо-сьо...". Вони не повірили, думали, з них жартують.
Сказали - це, скоріше, підсобка якась :happy1: . УЖОСНАХ!! :happy1: :cool2:
  • 0

#27 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 11.07.2008 – 17:27

Поліклініки-поліклініки... То ще півбіди. У лікарнях куди страшніші історії можна почути. І гроші беруть всюди, не лише в Житомирі. Поки пару гривень у кишеню не покладеш - ніхто на тебе і не гляне. Або знайомих треба мати. У самої батько лікар, має багаторічний лікарський стаж, то усі знайомі через нього лікуються (а діти - лише у нього). До того ж, усі родичами нашими називаються ( ;) ), щоб нормально ставилися там і доглядали хворих.
А взагалі - то від самого лікаря залежить, від його ставлення до своєї роботи. Справді віддана своєму покликанню людина і за безцінь працюватиме, аби лише людей на ноги ставити, витягувати людей з біди. Дуже поважаю таких Лікарів! Шкода лише, що їх не так уже й багато...
  • 0

#28 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 21.07.2008 – 10:50

О, наші поліклініки то є страшна штука :) А особливо враження на мене справила студентська поліклініка від ЛНУ ім І. Франка, ще з тих часів, коли вчився не забуваю. Відіслали з нашої групи людей колись на флюорографію, вулицю, де її робили, я знайшов з другої спроби, а що казати про приїжджих. Одним словом зайшли туди, а лікар балансував на хиткій межі між поняттями "п'яний" і "добряче випивший". Видав нам листочки, сказав, щоб ми написали "здоровий", а він потім лише підписав і флюорографію було зроблено! Ще пригадую черги під кабінетом терапевта, це був жах! А потім терапевт міряла після двогодинного стояння в черзі тиск і казала, що щось зависокий :)
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.07.2008 – 12:36

Нині була в поліклініці. Три години простояла під кабінетом травматолога - мало свідомість не втратила. Народу тьма, лікар повільний, та ще й по пів години пропадає десь за розмовами... За три години мене так вивели з себе, як ніколи. Тому, коли я вдерлась в кабінет лікаря, то думала, що він сам для себе стане загадкою (я в гнєвє страшна :) )... Так він мені за дві хвилини продовжив лікарняний...
  • 0

#30 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 14:12

Перегляд дописуHalka (26.06.2008 19:57) писав:

В мене колись був випадок - від подряпини кинулась алергія на ногах - я ціле літо в штанах ходила. А лікар в місцевій поліклініці, доки я йому пара гривень не дала, виписував мені вітамінки, і казав чекати поки пройде. А вже після отримання "матеріальної допомоги" і оглянув мене нормально, і таблетки і мазі виписав.

В мене батько поїхав в своє рідно село до свого батька, провідати. Він якось ліз по драбині, а вона вся поламалась, і він впав з неї. Зломав собі руку, навіть зараз погано вона працює. Так ось, він поїхав в Вінницю, там потрібна була операція. Він там витратив приблизно 2500 тисячі гривень. Давай на "благодійність", за постіль, ліжко, харчування і кожному особисто в карман. Їжа там була нікудишня, постіль теж. Не зрозуміло взагалі за що платив... короче, обідрали як лоха. Ось така в нас безкоштовна медицина... і нажаль, такий стан буде мінімум років 100.
  • 0

#31 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 25.07.2008 – 19:53

Перегляд дописуНевдаха (21.07.2008 15:12) писав:

В мене батько поїхав в своє рідно село до свого батька, провідати. Він якось ліз по драбині, а вона вся поламалась, і він впав з неї. Зломав собі руку, навіть зараз погано вона працює. Так ось, він поїхав в Вінницю, там потрібна була операція. Він там витратив приблизно 2500 тисячі гривень. Давай на "благодійність", за постіль, ліжко, харчування і кожному особисто в карман. Їжа там була нікудишня, постіль теж. Не зрозуміло взагалі за що платив... короче, обідрали як лоха. Ось така в нас безкоштовна медицина... і нажаль, такий стан буде мінімум років 100.

Наші люди, в більшості, дійсно поводять себе, як ЛОХИ!
Якби він був сміливим і знав законодавство, та пішов до головного лікаря, а ще краще - до облздороввідділу, та й кіпішнув там, і бумагу-скагру накатав - його б лікували у найліпших умовах, найліпші лікарі, і переважно - за державний кошт (бо як треба ліки, а у відділенні - анальгін та, в кращому випадку - дімедрол - то тут без варіантів). За базар, як то кажуть, атвічяю...
  • 0

#32 rusan

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 26.07.2008 – 07:51

Медицина має бути платною!!!! Безкоштовно медпослуги мають отримувати лише інваліди!!! Тільки тоді буде якийсь толк. Тільки тоді можлива страхова медицина.
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.07.2008 – 09:29

Перегляд дописуrusan (26.07.2008 08:51) писав:

Медицина має бути платною!!!! Безкоштовно медпослуги мають отримувати лише інваліди!!! Тільки тоді буде якийсь толк. Тільки тоді можлива страхова медицина.
Так вона і так платна. Тільки з-під поли платиться, при чому виходить чи не більше, ніж би платилось офіційно.
  • 0

#34 rusan

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 26.07.2008 – 18:41

Так в тому то і суть. Я мав на увазі ОФІЦІЙНО платну медицину.
  • 0

#35 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.05.2011 – 14:21

Зображення
  • 0

#36 Messiors

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 21.05.2011 – 14:38

хворіти у нас реально не можна, якщо немає родичів-медиків.
а щодо платної медицини - так у тих країнах, де є медицинська страховка, також є безплатні клініки. і там медобслуговування в десятки разів краще, ніж те саме безкоштовне у нас.
  • 0

#37 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 04.08.2011 – 20:02

а ви знали, що крім сечоаналізаторів існують такі прилади, як спермоаналізатори? Визначають кількість рухливих, кількість мертвих зоїдів, деякі інші параметри, короче, якість вашого сім*я. І такі є в наших поліклініках.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua