Перейти до вмісту

Нудизм. "За" і "Проти"

Повідомлень в темі: 137

Опитування: Що природньо - те не відразливе? (70 користувачів проголосувало)

Що природньо - те не відразливе?

1. Таґ, я за нудизм (18 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Фе, це гидко (4 голосів [5.71%])

Процент голосів: 5.71%

3. Тільки у спеціально відведених місцях (20 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

4. Треба спробувати, може й сподобається) (8 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

5. Нє, в мене точно не вийде, але інших не засуджую (20 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 14.07.2008 – 07:57

Перегляд дописуАтеїст (14.07.2008 05:55) писав:

І була б у нас двопартійна система: 51% голосів стабільно отримував би Блок Віталія Кличка, 49% - БЮТ. (можливо, 52 на 48)
палюбасу. дайош здоровий сексизм. тепер ясно чому ющ став презиком - дітей дафіга надєлаф
  • 0

#62 energizer82

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Дрогобич, Львівська обл.

Відправлено 18.07.2008 – 09:17

Я за нудизм!!! Особливо за жіночий!!! :) :) :)
  • 0

#63 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 18.07.2008 – 11:40

пьорсоналі фо мі:

за:

- рівна засмага
- економність (не треба купувати купальник щосезону)
- нові відчуття

проти:

- психологічний дискомфор на перших порах
- фізичний дискомфорт (голою жопою на пісочок і подальше видлубуваття тих піщинок)
- необхідність ще прискіпливіше слідкувати за тілом

як каже моя подруга: "шось такє"
  • 0

#64 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.07.2008 – 12:11

Перегляд допису_saljama_ (18.07.2008 12:40) писав:

- фізичний дискомфорт (голою жопою на пісочок і подальше видлубуваття тих піщинок)
можна щось постелити :)

Перегляд допису_saljama_ (18.07.2008 12:40) писав:

- необхідність ще прискіпливіше слідкувати за тілом
тобто?
  • 0

#65 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 18.07.2008 – 12:28

Перегляд дописуSergiy_K (18.07.2008 13:11) писав:

можна щось постелити :)

можна, адле не завжди хочеться

Цитата

тобто?
ну, по-перше, якщо говорити між нами, дічатками, то ультрафіолет призводить до тріскання сосків, внаслідок чого можуть бути проблеми при вагітності і годування грудьми. По-друге, я про всякі там інтимні причесьні, і ваапше про порядок ф тєх мєстах, патаму тепер же ваапше фсьо на віду :)
  • 0

#66 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.07.2008 – 13:29

Перегляд допису_saljama_ (18.07.2008 13:28) писав:

ну, по-перше, якщо говорити між нами, дівчатками
я теж вклинюсь :D

можна, адле не завжди хочеться
які ви ніжні :)

ультрафіолет призводить до тріскання сосків,
крем

я про всякі там інтимні причесьні, і ваапше про порядок ф тєх мєстах, патаму тепер же ваапше фсьо на віду :)
ах яка естетка. без волосні підстриженої у формі сердечка тебе там просто запінають :)
це мені нагадує "мамо, дай бабки на закачку силікону, а то з такими сіськами, якими ти мене "нагородила" - соромно на пляж показатись" :P
  • 0

#67 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 18.07.2008 – 13:43

Перегляд дописуSergiy_K (18.07.2008 14:29) писав:

крем
Тобі видніше) у тебе теж чутливі соски?))

Цитата

ах яка естетка. без волосні підстриженої у формі сердечка тебе там просто запінають :)
це мені нагадує "мамо, дай бабки на закачку силікону, а то з такими сіськами, якими ти мене "нагородила" - соромно на пляж показатись" :)
я не мала на увазі салонну) просто погодься, що повне роздягання вимагає більшого догляду за собою)
  • 0

#68 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.07.2008 – 14:09

Перегляд допису_saljama_ (18.07.2008 14:43) писав:

Тобі видніше) у тебе теж чутливі соски?))
а звичайний "від сонця" - не катить?

погодься, що повне роздягання вимагає більшого догляду за собою)
просто не погоджусь)
  • 0

#69 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 18.07.2008 – 14:29

Перегляд дописуSergiy_K (18.07.2008 15:09) писав:

а звичайний "від сонця" - не катить?

"від сонця" бувають різні.

а щодо догляду)) то тут думка жінок для мене визначальніша :)
  • 0

#70 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.07.2008 – 14:34

Колись може б і сказала, що не проти нудизму. А один раз побачила хлопця без усього. Думаю, йому було класно. А мені чогось стало стидно (ото я дурна :) ) в його присутності. Тому не думаю, що змогла б роздягнутись повністю на пляжі. Мені і купальник не заважає)
  • 0

#71 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.07.2008 – 14:51

Перегляд допису_saljama_ (18.07.2008 15:29) писав:

"від сонця" бувають різні.
ага має бути напис "крем для сосків. застосовувати на нудистському пляжі" ? :)
  • 0

#72 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 18.07.2008 – 14:57

Теж варіант:

Цитата

Вопреки распространенному мнению солнечные лучи не оказывают никакого прямого влияния на ткань молочной железы. Единственной опасностью является солнечный ожог сосков и ареол (околососкового поля), который может приводить к шелушению кожи соска, трещинам соска, вызывать фурункулы кожи и даже воспалительные изменения молочной железы. Ожоги сосков часты еще и потому, что при загаре «топлесс» соски по понятным причинам чаще оказываются вне тени. Поэтому, просто прикрывайте их во время загара.

• 0

#73 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.07.2008 – 16:20

Цицьки.... Піськи... Я за....
  • 0

#74 сплюха

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 19.07.2008 – 00:48

=MAVKA=, я думаю, що психічні розлади у дітей виникають, коли ім батьки не повідомили відповідну культуру, а не від вигляду голого тіла. не бачила жодної істоти в природі, яка б отримала психічні вади внаслідок того, що побачила голими своїх батьків. думаю в людей це так само неможливо. все ценаслідки нестачі НОРМАЛЬНОГО виховання!!

Перегляд дописуtrim (26.06.2008 14:17) писав:

Щоб мати власну думку щодо нудизму варто хоч один день позагоряти на пляжі голяка. Все інше суспільні забобони, які люди розповсюджують. А ексгібіціонізм - це київське метро влітку в час пік, або коли дівчата ходять по вулицям в такому одягу, ніби хочуть щоб їх в...ли прямо на вулиці.
:) :) :P :D

ультрафіолет призводить до тріскання сосків, внаслідок чого можуть бути проблеми при вагітності і годування грудьми. По-друге, я про всякі там інтимні причесьні, і ваапше про порядок ф тєх мєстах, патаму тепер же ваапше фсьо на віду :)
між іншим, якраз навпаки. у сучасного жіноцтва і виникають проблеми із чутливою шкірою грудей через те,що вона не бачить ні сонця ні вітру. і соски тріскаються під час годування груддю через те, що вони не звиклі до такого інтенсивного"використання", заніжені у м'яких бюстгалтерах. вагітним радять робити повітряні ванни для грудей і робити вкладки в бюстгалтери із цупкої тканини лише для загартування перед годуванням грудьми. на які ти посилаєшся джерела? я думаю, що в жінок із нудистських сімей навпаки із процесами вагітності і годування набагато менше проблем.

я не мала на увазі салонну) просто погодься, що повне роздягання вимагає більшого догляду за собою)

я думаю, що нудизм передбачає турботу про своє тіло більш інтенсивну ніж ми зазвича маємо на увазі, але не в такому контексті.

наскільки я розумію, нудизм - то не просто по приколу. це певний світогляд в першу чергу. тому там проблем із ерекцією не виникає. в людини має бути десь "зашито" у свідомості, що оголене тіло - це по-перше - припродньо, а вже потім - еротично. еротичність нудизмові повідомлена виключно недолугою сучасною звичаєвістю і маскультурою.

зважте, я НЕ виправдовую нудизм.
  • 0

#75 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 19.07.2008 – 06:13

Сподіваюсь, і не засуджуєш? :)
  • 0

#76 сплюха

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 19.07.2008 – 07:29

Перегляд дописуАтеїст (19.07.2008 07:13) писав:

Сподіваюсь, і не засуджуєш? :)
угу)
  • 0

#77 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 19.07.2008 – 08:00

Перегляд дописусплюха (19.07.2008 01:48) писав:

між іншим, якраз навпаки. у сучасного жіноцтва і виникають проблеми із чутливою шкірою грудей через те,що вона не бачить ні сонця ні вітру. і соски тріскаються під час годування груддю через те, що вони не звиклі до такого інтенсивного"використання", заніжені у м'яких бюстгалтерах. вагітним радять робити повітряні ванни для грудей і робити вкладки в бюстгалтери із цупкої тканини лише для загартування перед годуванням грудьми. на які ти посилаєшся джерела? я думаю, що в жінок із нудистських сімей навпаки із процесами вагітності і годування набагато менше проблем.
а ніфіга подібного. ти взагалі бачиш різницю: виставити на вітерець та сонечко і підсунути під палюче сонце, коли рівень ультрафіолету зашкалює? ясний пєнь, що "провітрити" груди корисно, а погодилася би так пролежати 4 години з 12.00 до 16.00 на пляжі в серпні?
а щодо вагітності. моя подруга захопилася нудизмом ще колли їй було 15. Зараз їй 25 і нщодавно народила дитинку. Проблеми з сосками у неї з"явилися вж у 18, а нині бз спеціальнх крмів вона просто не може годувати.

Цитата

Ультрафиолетовые лучи представляют собой энергетические волны, длина которых меньше, чем у лучей видимого света. Существует три типа ультрафиолетового света: лучи - А (UVA), лучи - B (UVB) и лучи - C (UVC).

Из этих трех типов только UVA– и UVB-лучи проходят через атмосферный фильтр. И именно из-за них загорает наша кожа.

UVA-лучи (А-лучи) - проникают глубоко в кожу, снижая ее эластичность и упругость, вызывая преждевременное старение кожи, выражающееся в ускоренном образовании морщин, пигментных пятен и веснушек, особенно у светловолосых и светлоглазых людей. Высокая активность таких лучей провоцирует развитие рака кожи.

UVB-лучи (В-лучи) - могут вызвать ожоги кожи, являются непосредственной причиной возникновения рака кожи.

UVC-лучи (С-лучи) - смертоносны для флоры и фауны. Озоновый слой атмосферы, окружающий нашу землю, поглощает их, защищая все живое от разрушительного воздействия этих лучей. Но, как известно, озоновый слой атмосферы за последние десятилетия стал менее мощным.

Помимо страшных заболеваний, к которым приводят, справедливости ради надо сказать, только серьезные солнечные ожоги, воздействие солнца вызывает преждевременное старение кожи, глубокие морщины (которые невозможно разгладить), появление пятен и веснушек на коже. Согласно последним исследованиям, избыточное действие ультрафиолетовых лучей может ослабить иммунную систему.
бррррр

Цитата

зважте, я НЕ виправдовую нудизм.

точно, що ж це його виправдовувати, ай-ай! голі дяді і тьоті мігають туди-сюди по пляжу, мантиляють причандаллям, всіх соромлять і пристають! пісєць! "казнить, нельзя помиловать!"
  • 0

#78 Matviy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Ukraine, glorious Cherkasy region

Відправлено 19.07.2008 – 12:24

А я проти нудизму. Хіба що на диких пляжах, де нікого немає...
  • 0

#79 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.07.2008 – 21:51

Перегляд дописуСварус (25.06.2008 13:26) писав:

Думаю, це все справа звички. Я от звик бути в плавках, але разом з тим дізнався що мені абсолютно ніщо не заважає бути поряд з оголеними людьми. Правда поряд з оголеними жінками не був і в водоймі не плавав)) Хто-зна, можливо й сам перейду, мабуть класні відчуття купатися голим))
Я був правий. Це як спати вдягненому та голому (дуже люблю спати голий :) ). Купатися голяка - то є дуже класні відчуття, зуб даю :)
  • 0

#80 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 22:18

Нічого проти не маю, сама була раз та загаряла, но тільки топлес, Правда це був тіки початок сезону, і народу не дуже було багато))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних