Перейти до вмісту

Нудизм. "За" і "Проти"

Повідомлень в темі: 137

Опитування: Що природньо - те не відразливе? (70 користувачів проголосувало)

Що природньо - те не відразливе?

1. Таґ, я за нудизм (18 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Фе, це гидко (4 голосів [5.71%])

Процент голосів: 5.71%

3. Тільки у спеціально відведених місцях (20 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

4. Треба спробувати, може й сподобається) (8 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

5. Нє, в мене точно не вийде, але інших не засуджую (20 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 25.06.2008 – 14:06

Перегляд дописуSergiy_K (25.06.2008 14:53) писав:

мене цікавить як це ти діагностувала перехід з нудизму в ексгібіціонізм? :happytwo:

В тому то і справа, що в Данії суспільство має певну культуру, і тому ексбіціонізму майже не існує. Я мала на увазі нудизм.
  • 0

#22 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 25.06.2008 – 14:18

Перегляд допису=MAVKA= (25.06.2008 15:06) писав:

В тому то і справа, що в Данії суспільство має певну культуру, і тому ексбіціонізму майже не існує. Я мала на увазі нудизм.
яка ти трудна. :happytwo: я не в"їхав у таке:

Перегляд допису=MAVKA= (25.06.2008 09:13) писав:

"Проти" - часто нудизм переходить в ексбіціонізм, а то вже негативне явище в суспільстві, якщо такий приклад показувати дітям, то це може призвести до психічних розладів у дитини.
поясни :)

Перегляд дописуAleph (25.06.2008 15:01) писав:

чи не виглядають дивно новачки чоловічої статі, що ще не звикли і не навчилися поборювати елекцію?
мабуть вони виглядають новачками :)

чи тривале спостерігання оголених тіл протилежної статі не може викликати імпотенцію у чоловіків та байдужість у жінок?
статеве збудження не одним спогляданням досягаєцця, знаєш :cool2: тим більше в жінок
  • 0

#23 =MAVKA=

• Користувачі
  • 1153 повідомлень

Відправлено 25.06.2008 – 14:25

Перегляд дописуSergiy_K (25.06.2008 15:18) писав:

поясни :happytwo:

ЩО тобі пояснити? Давай приклад наведу. В нашому класі вчилась дівчинка, в якої були просто жахливі умови для життя. Вона з батьками жила в одній кімнаті, і батьки займалися "дорослими справами" в неї на очах. Вона часто про це розповідала, тато частенько ходим голим по квартирі.
Дитяча психіка більш вразлива до такого, це всім відомо. Тому вже в старших класах вона лише про "це" думала і про "це" говорила.
А то вже нездоровий інтерес.
Сподіваюсь, пояснила?
  • 0

#24 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 25.06.2008 – 14:34

Перегляд допису=MAVKA= (25.06.2008 15:25) писав:

ЩО тобі пояснити? Давай приклад наведу. В нашому класі вчилась дівчинка, в якої були просто жахливі умови для життя. Вона з батьками жила в одній кімнаті, і батьки займалися "дорослими справами" в неї на очах. Вона часто про це розповідала, тато частенько ходим голим по квартирі.
Дитяча психіка більш вразлива до такого, це всім відомо. Тому вже в старших класах вона лише про "це" думала і про "це" говорила.
А то вже нездоровий інтерес.
Сподіваюсь, пояснила?
ні, не пояснила. ти вважаєш, що нудисти повністю оголюються, щоб влаштувати оргію?
  • 0

#25 =MAVKA=

• Користувачі
  • 1153 повідомлень

Відправлено 25.06.2008 – 14:38

Перегляд дописуSergiy_K (25.06.2008 15:34) писав:

ні, не пояснила. ти вважаєш, що нудисти повністю оголюються, щоб влаштувати оргію?

Тоді зустрічне питання! А чим відрізняється нудизм від звичайного перебування в людних місцях? І яка мета нудизму? Що від того людині?
  • 0

#26 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 25.06.2008 – 14:51

Перегляд допису=MAVKA= (25.06.2008 15:38) писав:

Тоді зустрічне питання! А чим відрізняється нудизм від звичайного перебування в людних місцях? І яка мета нудизму? Що від того людині?
природність. не соромитися перед іншими і собою власного тіла (адже нічого стидного в ньому немає) :)

в спеку 35град гуляю містом з голим пузом :) я б і решту зняв (крім мештів), але ж віддуплять або в мусарню заметуть :happytwo:

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 25.06.2008 – 14:53

• 0

#27 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.06.2008 – 14:52

йпт, та шоб шмотки не муляли! відчути свободу! а то шо там оргії всякі то то не про нудистів. ті по іншому звуться.
  • 0

#28 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 25.06.2008 – 18:41

Виникають наступні запитання:
1) чи не виглядають дивно новачки чоловічої статі, що ще не звикли і не навчилися поборювати елекцію?
2) чи тривале спостерігання оголених тіл протилежної статі не може викликати імпотенцію у чоловіків та байдужість у жінок?
1. Не виглядають, через досить невеликий проміжок часу споглядання великої кількості оголених жіночих тіл перестає збуджувати.
2. Люди ж туди відпочивати ходять, а не за дівчатами підглядати ))
  • 0

#29 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 25.06.2008 – 19:08

Sergiy_K,нудизм та ексгібіціонізм то різні речі.Нудизм-максимальне приближення людини до природи,свобода від одягу(Прикладом можуть бути ті ж самі нудистські пляжі,виїзди на природу в оголеному вигляді)Ексгібіціонізм-демонстрація статвевих органів незнайомим людям у людних місцях за для досягнення сексуального задоволення.Уяви,що ти сидиш відпочиваєшм на лавці десь у місті,п*єш пиво\їси морозиво,байдуже.І тут до тебе підбігає чолов*яга і починає демонструвати своє причандалля.Якою буде твоя реакція і чи захочеться тобі й надалі їсти морозиво після побаченого? :)
Мабуть,пані Мavka мала саме на увазі таку культуру

Повідомлення відредагував В мене новий нік =): 25.06.2008 – 19:10

• 0

#30 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 25.06.2008 – 19:12

В мене новий нік =)
та ти що, а я й не знав. тільки не зрозумів яким боком ексгібіціонізм може виступати аргументом проти нудизму? (як каже Мавка)
  • 0

#31 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.06.2008 – 19:18

Гм, ну колись же ходили всі голі, і діти ,мабуть, не всі були божевільні тоді.
А думаю ми самі собі вигадуємо єрунду всяку...
  • 0

#32 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 25.06.2008 – 19:31

Sergiy_K,вибач,здалося таке враження.
На скільки я зрозумів,вона мала увазі так би мовити "культуру оголення".Тобто щоби людина,пілся вдпочинку на пляжі не виходила у місто і не демонструвала свою засмагу усім пересічним :)
  • 0

#33 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 25.06.2008 – 20:31

Цитата

Тобто щоби людина,пілся вдпочинку на пляжі не виходила у місто і не демонструвала свою засмагу усім пересічним smile.gif
- що завидно? завидно через те, що тебе сковали лещата моральних норм, а вони люди вільні? я маю на увазі нудистів, котрі звільнилися від штучних моральних пут, а не ексгібіціоністів, бо то люди хворі.
  • 0

#34 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Місто:Київ:)

Відправлено 25.06.2008 – 20:34

ну загалом, на мою думку, людина, якій це доставляє кайф, нехай робить в призначеному місці, їй від цього класно, то чому вона повинна звертати увагу на чиєсь враження, що до мене, то я не прихильниця.

Повідомлення відредагував Tabletk@: 25.06.2008 – 20:35

• 0

#35 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 26.06.2008 – 01:06

Я за нудизм, тіки ви не думайте шо в нудизмі всьо так легко - лежиш голий на пляжі, рядом цицькасті і сракасті дівки пифо тобі носять. Нє, там всьо набагато складніше, і ше саме головне правило нудиста-самця - ніколи не забувай про сонцезахисний крем, ато печені на сонці йайця - це боляче. :)
  • 0

#36 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 26.06.2008 – 01:13

Я к щодо того, що ті ж труси у деякій мірі захищають слизисту статевих та видільних органів від попадання сторонніх тіл, наприклад піску), запобігаючи подразненням які полегшують проникненню інфекції, що може міститися у тій же воді?
  • 0

#37 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 26.06.2008 – 12:01

Та необмежуйте нудизм лише пляжами. в тому то й проблема, що суспільство наше неготове ще прийняти таку свободу, тому обмежують нудистів, що їм доводиться обмежуватись спеціально відведеними місцями. загоряти на пляжі голяка - то ще не нудизм. нудизм - це коли не носиш шмотки для понту, а носиш шмотки тільки для тепла. тобто коли температура повітря дозволяє - нафіг шмотки. інколи і зимою в ополонках купаються голяка, але ж зимою не можна ходити голяка постійно.
  • 0

#38 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 26.06.2008 – 12:19

а я поцікавлюся: нудизм проявляється тільки на пляжах? тобто, чому нудисти не ходять по вулицях оголеними, адже вони так вважають...
мені якось фіолетово - не вважаю то чимось особливим. ну такий у людини спосіб життя. а чим гірший від мого?.
  • 0

#39 =MAVKA=

• Користувачі
  • 1153 повідомлень

Відправлено 26.06.2008 – 12:39

Перегляд дописуDarkLordVillis (26.06.2008 13:01) писав:

Та необмежуйте нудизм лише пляжами. в тому то й проблема, що суспільство наше неготове ще прийняти таку свободу, тому обмежують нудистів, що їм доводиться обмежуватись спеціально відведеними місцями. загоряти на пляжі голяка - то ще не нудизм. нудизм - це коли не носиш шмотки для понту, а носиш шмотки тільки для тепла. тобто коли температура повітря дозволяє - нафіг шмотки. інколи і зимою в ополонках купаються голяка, але ж зимою не можна ходити голяка постійно.

Наскільки я зрозуміла, в країнах, де комфортні температури для тіла круглий рік, можна постійно ходити оголеним? Тоді чому там все рівно прикривають інтимні місця?
  • 0

#40 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.06.2008 – 13:17

Щоб мати власну думку щодо нудизму варто хоч один день позагоряти на пляжі голяка. Все інше суспільні забобони, які люди розповсюджують. А ексгібіціонізм - це київське метро влітку в час пік, або коли дівчата ходять по вулицям в такому одягу, ніби хочуть щоб їх в...ли прямо на вулиці.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних