Перейти до вмісту

Церковне розлучення

Повідомлень в темі: 51

#41 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.09.2010 – 19:10

Перегляд дописуВим’я Короля (3.09.2010 19:00) писав:

Коли наприклад ваша дитина щось не так розтрактує, і зможе собі цим нашкодити, то ви будете мовчати і дивитися як вона собі голову розіб’є, чи розтлумачите?

Щоб потім сказати, от бач ти все неправильно зрозумів!
Заведу дітей - відповім)
  • 0

#42 Вим’я Короля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 03.09.2010 – 20:11

Перегляд дописуКрихітка (3.09.2010 20:10) писав:

Заведу дітей - відповім)
Краще спочатку розповісти, а то з таким ставленням як у прикладі про Яхве і його рабів, то може взагалі не варто дітей заводити.
  • 0

#43 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 03.09.2010 – 21:49

Перегляд дописуКрихітка (3.09.2010 19:20) писав:

Не Бог дурнуватий, а люди дурнуваті,
"...Створимо людину за образом Нашим, за подобою Нашою..." (Буття 1/26) Вітаю, пані.

Цитата

що по-своєму трактують свої і чужі слова та обіцянки.

А по "чиєму" вони повинні трактувати, як не по своєму ? Я вже не кажу, що така думка є порушення заповіді "не суди...". Суд то, до відома пані, виключно тільки у того, кого пані, нижче, назвала слідчим за гармонією.

Цитата

А щодо Бога - на мою думку, він слідкує за гармонією усього у світі,

"І вивів Його диявол на високу гору і показав Йому всі царства світу за одну мить,
І сказав Йому диявол: Тобі віддам всю цю владу і славу їхню, бо вона мені передана, і я, кому хочу, даю її
".
Ну дик....хто там у нас слідкує за гармонією у світі ? Адже бог-Христос відкараскався від цієї пропозиції руками і ногами. Вітаю ще раз.

Цитата

а доля людей - діло рук самих людей.

Ну єстесстно, шо так.

Перегляд дописуOdonacer (3.09.2010 17:54) писав:

А мені от цікаво, той Святий Дух, котрий осємєнял дєву Марію, він з нею вінчався? А в вірності клявся? А взагалі згоду запитував у Марії, чи проліз без спросу і потайки? :)
Може вона взагалі не хотіла, а він її, так би мовити, згвалтував і з цього такі безталанні діти народились, що й плоду ніякого не дали, як та смоковниця, а тільки ото бла-бла. B)

А от прийде сюди хтось з христян, Odonacerе, і скаже, що це вєлічайше таїнство. Тобто, ніхто ніфіга не знає толком, яким чином той дух трахнув Марусю і шо він їй при цьому обіцяв. Загалом, мене цей епізод колись привів до думки....я назвав це : "ті ж самі граблі". Тобто, в Буття, щодо плотських взаємовідносин, розповідається про те як Ягвина дітвора шастала з неба на Землю і трахала наших молодичок. Ще б пак - гарнюнькі ж. Але от яка дивина....Ягве чомусь розлютився на подібні шлюби. І не просто розлютився, а знищив усе живе на Землі окрім сімейства Ноя. Це, всім відомо. І шож той Ягве робить далі?...а далі він собсстной пєрсоной повторює сєй подвіг, опустившись на грішну землю і поки Йосип спить, вскакує під одіяло дщері зємной, Марусі-богородиці. Ну чим же не ті ж самісінькі граблі ? Та хоч би ж уже, вража морда, холостячку вибрав....шо це, блін, за приклад небесній дітворі ?....і церкві, єстєсстно.

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.09.2010 – 21:55

• 0

#44 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6568 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.09.2010 – 11:10

Перегляд дописуБезбожник (3.09.2010 13:42) писав:

Нє, це якийсь капєц. Шо таке вінчання, хтось здатен мені пояснити ? Якщо (як дехто тут вперто стверджує) це є клятва перед.... не ким небудь, а самим богом, то у мене запитання : а де це сказано ? Хто кому дав право (серед віруючих христян) стверджувати подібну лабуду ? га ?...мальчікі і дєвочкі, де ви вичитали таку нісенітницю ? Адже у євангеліє про такий обряд ані гугу...навіть натяку немає...

Цитата

Один из первых обетов, даных Сыном Божиим Петру, гласил: Что ты назовёш истоной на Земле - истина на Небесах
ця фраза - сама суть фильму Кевіна Сміта "Догма". знайди її в священних писаннях, цікаво чи то просто вигадка Кевіна Сміта, чи таке справді є.
  • 0

#45 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.09.2010 – 12:04

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (4.09.2010 12:10) писав:

ця фраза - сама суть фильму Кевіна Сміта "Догма". знайди її в священних писаннях, цікаво чи то просто вигадка Кевіна Сміта, чи таке справді є.

Ну, там трошки по іншому сказано, Вітольде. Взагалі то ти кажеш про один з найбільших абсурдів у євангеліє. Дивись як воно написано : "и дам тебе ключи Царства Небесного: и что свяжешь на земле, то будет связано на небесах, и что разрешишь на земле, то будет разрешено на небесах" (Матв. 16/19).
Звідси, між іншим, у христян випливає, що слово церкви є закон для Бога, а не навпаки. Розумієш, тепер, який це абсурд ? І саме ж євангеліє показує цей абсуд ось як : "И, отозвав Его, Петр начал прекословить Ему: будь милостив к Себе, Господи! да не будет этого с Тобою!...(ми бачимо, шо Петруха починає командувать)... А ось відповідь : "Он же, обратившись, сказал Петру: отойди от Меня, сатана! ты Мне соблазн! потому что думаешь не о том, что Божие, но что человеческое". Тобто, хто б там шо більше не придумував щодо Петрової "влади", ось у цій цитаті, Ісусом, сказано все абсолютно чітко по відношенню до нього. Зауважу, що буквально трьома віршами раніше, Христос наділив його владою приймати якісь там рішення. Але...від манії величі....безграмотний тупорилий рибак....Петра понесло....короччє, не встиг отримати владу, як тут же поліз давати вказівки томУ, від кого її отримав. От і получив по зубах....інша справа, що церква, Вітольде, не надто полюбляє порівнювати ці два близькоописані епізоди, адже, реально, влади то у Петра після відповіді Христа, ніфіга немає. Воно усігда так....дай бидлові владу....короччє - лєнінова кухарка....Петро абсолютно не зрозумів суть даної йому влади, от і лишився її. Так що, Вітольде, ніхто, по байблі, не може давати вказівки, поради, вигадані клятви і таке інше, богові, без повеління на те від нього. Звісно ж, що ніхто не може по євангеліє....по церковному ж...давати вказівки свому богу....нє вАпрос...шо мені два пальці...проти вітру.

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.09.2010 – 12:32

• 0

#46 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6568 повідомлень

Відправлено 04.09.2010 – 13:05

але я щось не догнав. Ісус дав Петру владу, чи не дав? відібрав чи не відібрав? Звісно то все абсурд, але з юридичної, фарисейської точки зору? Церква придумала вінчання, церква придумала розлучення... Але ж Ісус щось там таки говорив, про те, як у фарисеїв про розвідні листи, чи щось типу того...
  • 0

#47 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.09.2010 – 14:10

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (4.09.2010 14:05) писав:

але я щось не догнав. Ісус дав Петру владу, чи не дав? відібрав чи не відібрав? Звісно то все абсурд, але з юридичної, фарисейської точки зору? Церква придумала вінчання, церква придумала розлучення... Але ж Ісус щось там таки говорив, про те, як у фарисеїв про розвідні листи, чи щось типу того...

Вітольде, давай троха зупинимось. Про що ми говоримо ? Про обряд вінчання та процес розлучення після нього. Те, що ти згадуєш про розвідні листи і таке інше в словах Христа - ніякого відношення до вінчання не мають. Адже Ісус говорив про старий закон, а не євангеліє. Та і закону то, він, Христос, ніфіга не знав і поров таку лабуду, що....але це не тема....так от, старий закон, в питаннях шлюбу, це окрема розмова...до вінчання ніякого відношення....там багато чОго є...ну хто ж з христян погодиться, що жінка померлого переходить до іншого брата, наприклад ? Таким чином, ми говорим про євангеліє. А в ньому, Вітольде, ну ніяк, і ніде, немає опису того, що є обрядом вінчання у христянській церкві. Немає навіть алегоричного повеління для такого обряду. Так, там є багато чого про взаємовідносини між двомя плотями - чоловіком і жінкою. У того ж Павла, наприклад. Однак навіть у своїх вказівках він каже про абсолютно протилежні речі....взаємовиключаючі (це цікавий момент, між іншим), дивись як він каже у посланні коринфянам:
"Щодо дiвоцтва я не маю повелiння Господнього; а даю пораду як той, хто одержав вiд Господа милiсть бути вiрним Йому; отже, з огляду на нинішні утиски‚ вважаю за краще, що добре людинi залишатися так.
Розумієш ? Павло вважає, що краще людині холостякувати. Щоправда, він підкреслює це як свою власну думку, а не "повеління від господа". А цікавим (це принагідно) є те, що кожен христянин, як і сєктанти, верещать, що мов все писання богодуховенно. Павло сам каже : "не маю повеління" а їм хоч кілок на голові теши....але це таке...."к слову".
Далі ж він каже :
"i якщо дiвчина вийде замiж, не згрiшить. Але такi матимуть муку тілесну; а менi вас шкода".
А ось далі :
"А я хочу, щоб ви були без турбот. Hеодружений турбується про Господнє, як догодити Господевi; а одружений турбується про мирське, як догодити жiнцi. Рiзниця є мiж заміжньою i дiвицею: незаміжня турбується про Господнє, як догодити Господевi, щоб бути святою i тiлом i духом; а замiжня пiклується про мирське, як догодити чоловiковi. Кажу це вам на вашу ж користь: не з тим, щоб накинути на вас пута, а щоб ви благочинно‚ безустанно і ревно служили Господевi".
Я тут, Вітольде, не збираюсь заперечувати щось з вказівок Павла, я просто кажу про те, що ніякого обряду вінчання в євангеліє не існує. Це, є чисто церковна вигадка. Нічого в цьому такого немає, здавалось би, але....христяни кажуть, що при вінчанні клянуться богу у вірності одне одному. Це, Вітольде, є порушення однієї із заповідей про даремну згадку бога....при цьому ж вважають, що він їх чує...одобрює...ги, які кумедні, адже їхній бог наскрізь бачить...всі ж грішні...заповідь порушують. Тобто - гріх, як не крути. Інша справа, якби молодята клялись тільки одне одному у церкві, але тоді ніякої святості у вінчанні немає....голий номер....показуха...тобто, вони роблять те ж самісіньке що і РАГСі, от тільки приміщення інше, та атрибутика...до того ж :"жінки у церкві нехай мовчать", корочч...фігня якась виходить...але клянуться....богу...грузять його нещасного вигаданими клятвами, тобто, турбують без причини...грішать...а нафіга, питаєЦЦя ?...піпєц і з боку жвачка.

Щодо "влади" Петра, то коли жорстко іти по євангеліє, Христос відмінив своє рішення про надання йому тієї влади. Та це і не було рішення, Христос просто відкрив Петрухє, що той має гнилу суть. Про яку владу могла іти мова.

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.09.2010 – 14:15

• 0

#48 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6568 повідомлень

Відправлено 04.09.2010 – 16:20

загалом мені то все пофіг, просто якщо є такий догмат, що сказане церквою признаєця на небесах, то раз церква придумала вінчання, то значить закон. І взагалі пофіг Євангеліє, бо церква його може відмінити і відкорегувати за своєю владою. туфта то все короче, а ти Безбожнику, не фарисефствуй. ггг :)
бо щось ти мені не довів того, що Ісус відмінив своє рішення.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 04.09.2010 – 16:22

• 0

#49 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 04.09.2010 – 17:24

Я міркую з цього приводу в наступний спосіб.
Отже, Ісус передав ап. Петрові владу приймати постанови, котрі автоматично стають постановами небесного уряду і підлягають виконанню як на Небі, так і на Землі. Шкода, що св.ап. Петро не прийняв постанову щодо побудови залізниці Єрусалим - Капернаум чи запровадження авіарейсу Єрусалим - Рим, або ж , скажімо, не постановив спорядити експедицію до Марсу, але гаразд... не про це йдеться в даній темі...
Візьмемо євангелію. Першим, хто захотів розлучатися в євангельській оповіді, був чоловік матері Ісуса, котрий запідозрив, же якийсь пройдисвіт наставив йому роги. Значить, були на то підстави. Але не розлучився (бо: чий би бичок не скакав, а телятко наше), за що вдячна Маріам народила йому ще синочків і донечок. Всі щасливі, жили довго і померли, як БОГ приказав. Гепі енд.

Однак чимало сучасних християн приклад зі святого сімейства брати не хочуть. Майже третина сімей в Україні розпадається, християн у нас більшість - то робіть висновки самі. Плювати вони хотіли на церковні та небесні постанови. Церква каже, що нібито перейняла право злучати-розлучати від Петра. Виходить, що свита грає короля, християнські отці грають Єгову і Христа.
Що з того виходить - бачимо. (До речі, ситуацію, коли церква, апостоли і віруюча громада, витворюють Бога, в художній формі описав Найк Велес).

А щодо "i якщо дiвчина вийде замiж, не згрiшить. Але такi матимуть муку тілесну; а менi вас шкода", то мені взагалі дивно. Напевно Павло мав проблеми певного характеру, тому й не одружувався, бо мучився, видать, з жінкою, мучився, сарака, - і без толку. Звісно - навіщо жінці такий непотребний чоловік? (Виглядає так, що схожі проблеми мав інший відомий єврей Франц Кафка. Він теж був неодруженим, а в "Щоденниках" писав про "муку коїтуса як плату за щастя бути разом". Хирлявий чоловічок був цей Францик, треба сказати.)

А от я муки в подружньому житті взагалі не бачу, як і мій чоловік. Крім дочасної муки родів, яку варто перетерпіти, аби народити лЮбу рідну дитинку, все інше - повний кайф і насолода. Втіха дитячим щебетом, насолода від сексу, оргазм - це ж не гріх, не мука, а благословення Боже. Не думаю, що незаміжні діви потрібні Богу. Для наших предків такі були ганьбою Роду. А в християн вони святі. Ось тут між нами величезна різниця.

Повідомлення відредагував Родослава09: 04.09.2010 – 17:42

• 0

#50 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.09.2010 – 18:21

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (4.09.2010 17:20) писав:

а ти Безбожнику, не фарисефствуй. ггг :)
бо щось ти мені не довів того, що Ісус відмінив своє рішення.

Так я і не намагався. Це ж не тема розділу, Вітольде. Хоча ота фраза :"відійди від мене сатана" практично відповідає на твоє питання. Адже вона сказана після тОго, як Ісус наділив Петра якоюсь там владою. Взагалі то, це не зовсім та влада, як її сприймають христяни. Однак це окрема розмова, як небудь викладу свою думку з цього приводу. Наостанок скажу, що значимість цієї фрази не така уже і простенька. Адже під час "сорокадньовки" в пустелі, Ісус так самісінько, сказав і Сатані. Дивись:
"Ісус сказав йому у відповідь: Відійди од Мене, сатано; написано: Господові Богові твоєму поклоняйся і Йому одному служи". (Лука. 4/8). А ось Петрові : "...відійди від мене Сатано !..."Таким чином, значимість цієї фрази зростає неймовірно. Ісус, практично зрівняв обидва випадки....Петро, Сатана....яка могла бути передача влади ?...кому ? адже Петро, тютєлька в тютєльку, сприйняв її точнісінько так, як Сатана....у цього ж вся влада була на той момент, він її в пустелі Христу пропонував...а Ісус то, по відношенню до Петра зовсім ІНШЕ мав на увазі....він же не міг надати йому якусь владу ТУТ на землі, вона ж у Сатани була...це я так, коротенько без подробиць....розумієш про що я ? подумай сам.

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.09.2010 – 18:28

• 0

#51 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.09.2010 – 20:33

Перегляд дописуРодослава09 (4.09.2010 18:24) писав:

Я міркую з цього приводу в наступний спосіб.
Отже, Ісус передав ап. Петрові владу приймати постанови, котрі автоматично стають постановами небесного уряду і підлягають виконанню як на Небі, так і на Землі. Шкода, що св.ап. Петро не прийняв постанову щодо побудови залізниці Єрусалим - Капернаум чи запровадження авіарейсу Єрусалим - Рим, або ж , скажімо, не постановив спорядити експедицію до Марсу, але гаразд... не про це йдеться в даній темі...
Візьмемо євангелію. Першим, хто захотів розлучатися в євангельській оповіді, був чоловік матері Ісуса, котрий запідозрив, же якийсь пройдисвіт наставив йому роги. Значить, були на то підстави. Але не розлучився (бо: чий би бичок не скакав, а телятко наше), за що вдячна Маріам народила йому ще синочків і донечок. Всі щасливі, жили довго і померли, як БОГ приказав. Гепі енд.

Однак чимало сучасних християн приклад зі святого сімейства брати не хочуть. Майже третина сімей в Україні розпадається, християн у нас більшість - то робіть висновки самі. Плювати вони хотіли на церковні та небесні постанови. Церква каже, що нібито перейняла право злучати-розлучати від Петра. Виходить, що свита грає короля, християнські отці грають Єгову і Христа.
Що з того виходить - бачимо. (До речі, ситуацію, коли церква, апостоли і віруюча громада, витворюють Бога, в художній формі описав Найк Велес).

А щодо "i якщо дiвчина вийде замiж, не згрiшить. Але такi матимуть муку тілесну; а менi вас шкода", то мені взагалі дивно. Напевно Павло мав проблеми певного характеру, тому й не одружувався, бо мучився, видать, з жінкою, мучився, сарака, - і без толку. Звісно - навіщо жінці такий непотребний чоловік? (Виглядає так, що схожі проблеми мав інший відомий єврей Франц Кафка. Він теж був неодруженим, а в "Щоденниках" писав про "муку коїтуса як плату за щастя бути разом". Хирлявий чоловічок був цей Францик, треба сказати.)

А от я муки в подружньому житті взагалі не бачу, як і мій чоловік. Крім дочасної муки родів, яку варто перетерпіти, аби народити лЮбу рідну дитинку, все інше - повний кайф і насолода. Втіха дитячим щебетом, насолода від сексу, оргазм - це ж не гріх, не мука, а благословення Боже. Не думаю, що незаміжні діви потрібні Богу. Для наших предків такі були ганьбою Роду. А в християн вони святі. Ось тут між нами величезна різниця.

Все це так, Родославо. Варто додати, (це на адресу Вітольда як доданок до написаного мною перед цим про "владу Петра"), що у христянстві є одна заковика і він, Петро, навіть якби мав якусь там ефімерну владу не міг би подати на небо, з землі, закон про шлюб. Сам же Ісус це заперечує бо каже : "Ісус сказав їм у відповідь: Помиляєтеся, бо не відаєте ні Письма, ні сили Божої. Бо у воскресінні не одружуються, не виходять заміж, але живуть, мов Ангели Божі на небесах". (Матв. 22/2930). Ось так, Вітольде. Як бачиш, "протягти" на небо "зав*язаний на землі" закон про шлюб, тим більше - вінчання, Петру, навіть при наявності влади, ну аж ніяк не вдалось би. Не стане ж Ягве і КО, заради Петрухи, міняти на небі порядки. Так що, шановні христяни, вінчання, не має нічого спільного з євангеліє. Вигадка церкви....гріховна між іншим...."не клянись іменем моїм". Ги.
А на "закуску", дивимось сюди :
"А Він сказав їм: Не всі можуть вмістити це слово, але кому дано;
Бо є скопці, котрі із лона матері народилися так; і є скопці, котрі вчинені людьми; і є скопці, котрі самі себе вчинили скопцями для Царства Небесного. Хто може прийняти, нехай прийме
." (Матв. 19/11,12) "Нехай прийме", каже Христос....розумаєте ?...який там уже шлюб !?
А ось відразу ж він продовжує :
" Кожний, хто залишить оселі, чи братів, чи сестер, чи батька, чи матір, або дружину, чи дітей, чи землі заради ймення Мого, дістане у сто разів більше і життя вічне матиме у спадок". (Матв19/29)
Короччє, сєй брєд Христовий повністю протирічить вінчанню, хто б там шо не вигадував. З чим усіх повінчаних і вітаю. Тіко не ображайтесь, бо воно, мальчікі і дєвочкі, получаєЦЦя така штука шо....повінчані мужики повинні, очевидно....бути сліпими....чи шо?, адже...Він вам віщує,
по-перше: Хто тільки подивився на жінку з бажанням уже перелюбодіє.
По-друге - приводом для розірвання шлюбу є перелюбодіяння
По-третє - хто ожениться на розведеній - робить перелюбодіяння.
Ось так, пацани. Коло замкнулось. Ги ги ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 04.09.2010 – 20:33

• 0

#52 Вим’я Короля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 05.09.2010 – 02:42

Із замкненого кола один вихід, відрізати яйця заради царства Яхвогово!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних