Перейти до вмісту

Ніщо так не дратує, як успіх інших...

Повідомлень в темі: 42

#21 CurLyheadeD

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 23.06.2008 – 21:20

ну не знаю в мене чомусь таке рідко буває і то лише тому, що успіх іншої людини був здобутий несправедливо, а так я чогось позитивно до того відношуся, навпаки можу порадіти за нього, а у мене чомусь збільшується стимул робити, щось краще...
  • 0

#22 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 23.06.2008 – 21:22

Вебер, то заздрість
greed is ain't good

в мене була трохи схожа ситуація на одній з робот
коли була зима, холодно, голодно, стомлений від бігатні то в один то в інший кінець міста з п’ятнадцятьма кілограмами робочого матеріалу
і так із самого ранку і до вечора
а як повертаєшся в офіс, а там всі такі веселі та життєрадісні стрибають
/канєшн, весь день сідниці просиджувати в тепленькому офісі/
то тоді вже не то, шоб посміхнутися, а просто всіх нах послати готовий....

....але то фсьо фігня =)
чим більше страждаєш від своїх поразок
тим більше доведеться зазнати нових у майбутньому
:ggggg:
  • 0

#23 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 23.06.2008 – 21:24

Це просто риса характеру і час від часу кожна людина заздрить чийомусь успіху особливо тоді коли цей успіх людини був досягнений нечесним шляхом.
  • 0

#24 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.06.2008 – 03:08

Перегляд дописуОлеська (23.06.2008 21:54) писав:

Я не заздрісна, тому і успіхи інших мене не хвилюють.
що ж так категорично? :) переконуєш сама себе? :happytwo:

Перегляд дописуBadTempered (23.06.2008 22:01) писав:

чужому успіху не заздрю, це ницо, я не падаю до такого низького рівня, і вам не раджу!)
відібрати в тебе задоволення однієї з базових потреб і ти швидко потрактуєш, тих у кого її не відібрано за успішних. зі всіма витікаючими :)
  • 0

#25 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 24.06.2008 – 14:18

Перегляд дописуWeber (23.06.2008 08:39) писав:

Ніщо так не дратує, як успіх інших... Особливо на фоні власних невдач... Чи не так?

Жаба давить, от і все...Треба було почитати перли деяких людей в темі Євро 2008 після того як москалі обіграли голандців- ото там жаба, нє - жаба-голіаф душила деяких індивідів :happytwo:
  • 0

#26 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 24.06.2008 – 14:46

Перегляд дописуNomad (24.06.2008 14:18) писав:

Жаба давить, от і все...Треба було почитати перли деяких людей в темі Євро 2008 після того як москалі обіграли голандців- ото там жаба, нє - жаба-голіаф душила деяких індивідів :happytwo:
:) не деяких індивідів, а багатьох.
  • 0

#27 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.06.2008 – 15:26

Перегляд дописуbulbashka_aero (24.06.2008 14:46) писав:

:) не деяких індивідів, а багатьох.
Не багатьох, а усіх. І це нормально - базова потреба як мудро написав один користувач... :happytwo:
  • 0

#28 TossFromUA

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 24.06.2008 – 15:35

Перегляд дописуNomad (24.06.2008 15:18) писав:

Незнаю, чи можна називати перемогу Росії успіхом. По-моєму команла Голандії добре курнула перед матчем. Кричав я в темі Євро-2008 через нечесну гру, яку веде Росія. Але не в тему. Так, успіх інших - річ яка дратує 90% особистостей. Кожен може відтакуватись, ніби хтось чогось добився, а йому всерівно. Насправді це не так. Жаль, що досягають чогось одиниці, але завжди так було і буде. Та кожен момент життя можна назвати успіхом, все залужить від своїх баченнях цього поняття. Ніщо так не дратує, як успіх інших...? Та це в нас закладено. Заздримо неназаздримось.
  • 0

#29 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.06.2008 – 15:43

Перегляд дописуTossFromUA (24.06.2008 15:35) писав:

досягають чогось одиниці, але завжди так було і буде. Та кожен момент життя можна назвати успіхом, все залужить від своїх баченнях цього поняття. Ніщо так не дратує, як успіх інших...? Та це в нас закладено. Заздримо неназаздримось.
А інакше і не може бути - бо досягають вони чогось у порівнянні з іншими... :happytwo: Але і ті, хто досягли - теж дратуються, бо завжди знайдеться той, хто досяг ще більше.
  • 0

#30 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.06.2008 – 15:57

Перегляд дописуWeber (24.06.2008 16:43) писав:

А інакше і не може бути - бо досягають вони чогось у порівнянні з іншими... :happytwo: Але і ті, хто досягли - теж дратуються, бо завжди знайдеться той, хто досяг ще більше.
"Більше" - це омана.
p.s. Я бачу, тфарец теми поставив за мету довести правдивість тези на власному прикладі.
  • 0

#31 TossFromUA

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 24.06.2008 – 16:03

Просто, щоб не заздрити не треба намагатись рівняти себе на когось. Також не треба суто бути фанатом допомоги комусь. Треба просто жити в своє задоволення, оскільки життя в нас одне. До того ж... цікаві люди, які радіють з того, що хтось досяг успіху завдяки тобі... Наприклад тіпа, о, круто цей тип такий популярний, має дофіга бабла. Але ж! він популярний, бо тобі подобається і бабло ти йому даєш, коли хочеш подивитися, послухати, почитати його творіння. Масові рекорди всі такі.
  • 0

#32 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.06.2008 – 16:05

Перегляд дописуzav (24.06.2008 15:57) писав:

"Більше" - це омана.
p.s. Я бачу, тфарец теми поставив за мету довести правдивість тези на власному прикладі.
На будь-якому прикладі. Можна навіть і на прикладі Кличка - успішного спортсмена, але неуспішного політика.
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.06.2008 – 16:08

Перегляд дописуSergiy_K (24.06.2008 04:08) писав:

що ж так категорично? :) переконуєш сама себе? :happytwo:
то не категорично, то ствержуюче

П.С. Пане Вебере, не переймайтеся так Ластівочиною репутацією, - все одно її не наздогнати)))
  • 0

#34 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.06.2008 – 16:22

Перегляд дописуWeber (24.06.2008 17:05) писав:

На будь-якому прикладі. Можна навіть і на прикладі Кличка - успішного спортсмена, але неуспішного політика.
Мля, ну, що ж за день такий хороший, ну!
Чергове відкриття Weber'а: Кличко - неуспішний політик. Напевно, Черновецький - успішний. Аюлі?!
p.s

Перегляд дописуОлеська (24.06.2008 17:08) писав:

П.С. Пане Вебере, не переймайтеся так Ластівочиною репутацією, - все одно її не наздогнати)))
Поламайте хтось хворумъ, йа більше не можу!!1 Невловима Joe, як є!

Повідомлення відредагував zav: 24.06.2008 – 16:23

• 0

#35 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.06.2008 – 16:26

Перегляд дописуzav (24.06.2008 16:22) писав:

Мля, ну, що ж за день такий хороший, ну!
Чергове відкриття Weber'а: Кличко - неуспішний політик. Напевно, Черновецький - успішний. Аюлі?!
А Юлі що? Вона майже всюди успішна...

Перегляд дописуОлеська (24.06.2008 16:08) писав:

Та 10 наступних років я на той рахунок спокійний... Але різне може бути - народяться Ластівчата...
  • 0

#36 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 24.06.2008 – 18:40

Деколи твоя невдача на фоні чийогось успіху може підштовхнути тебе добитись того ж самого - тіпа "а чим я гірша". В результаті можеш вийти ще успішнішою ніж людина до чиїх результатів ти тягнулась.
  • 0

#37 Dart

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 24.06.2008 – 20:02

А що то взагалі - успіх? :happytwo:
  • 0

#38 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 25.06.2008 – 19:17

Якщо є людина яка виконує таку ж роботу як і ти, але робить це краще ніж ти - вона за тебе успішніша. Та коли ти намагаєшся досягти таких же результатів і добиваєшся ще більшого, тоді вже ти успішніший - вдповідно всі похвали і квіти тільки для тебе.
  • 0

#39 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 25.06.2008 – 23:44

Перегляд дописуTossFromUA (24.06.2008 16:35) писав:

Незнаю, чи можна називати перемогу Росії успіхом. По-моєму команла Голандії добре курнула перед матчем. Кричав я в темі Євро-2008 через нечесну гру, яку веде Росія. Але не в тему. Так, успіх інших - річ яка дратує 90% особистостей. Кожен може відтакуватись, ніби хтось чогось добився, а йому всерівно. Насправді це не так. Жаль, що досягають чогось одиниці, але завжди так було і буде. Та кожен момент життя можна назвати успіхом, все залужить від своїх баченнях цього поняття. Ніщо так не дратує, як успіх інших...? Та це в нас закладено. Заздримо неназаздримось.

Перемогу можна назвати великим успіхом, може і найбільшим, на який спромоглися москалі на наступну 1000 років. Аргумент про курнула збірна Голандії- ага, курнула, а мінералки з собою не взяла, звичайно. Ше кажуть шо Рому Абрамовича бачили за годину до матчу з підозріло великими валізами. І цікаво шо то було в них? :)
Ну так ти вже хоч визнай шо трохи жаба дусила, ато вже ніби хороші думки написав, а твій пост в тій темі всьо перекреслює.
  • 0

#40 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 13.06.2010 – 00:26

Перегляд дописуWeber (23.06.2008 08:39) писав:

Ніщо так не дратує, як успіх інших... Особливо на фоні власних невдач... Чи не так?

Нетак. Не дратує.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних