Перейти до вмісту

Всім новачкам

Повідомлень в темі: 180

#161 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1746 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 15.02.2012 – 04:39

чим відрізняються ті, хто піднімає черговий унилий срач з приводу шо вони комусь не можуть ставити багато мінусів від тих, хто кіпішує, шо їм ті мінуси ставлять? с філософской точкі зрєнія. :lol:
взагалі, адміни, от бачите, яка пагана була ідея міняти систему репутації. поверніть стару, вона така біла і пухнаста, вона класна! по-вер-ніть!
  • 3

#162 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.02.2012 – 06:12

Перегляд дописучорно-біла (15.02.2012 – 00:49) писав:

кого він тобі нагадав?
а щодо вбиралень і форуму, то ти б якраз не мала цього казати, а то перше з чим асоціюється - це якраз ваше славнозвісне тріо.
якраз я це і маю сказати. я не приходжу с...и на форум, навпаки - ті срачі розгрібати.

Перегляд дописучорно-біла (15.02.2012 – 00:49) писав:

га? якісь закручені натяки комусь на щось. я не в курсі цих інтриг, розповідями про які, ти мені відповідаєш. і взагалі не в ту стєпь це все занесло. хоч бери та й мінус став.) да ліміт же. о, з чого власне і починалось! додайте мінусів.
ти так кричиш, ніби я в тому винна. як на мене, то має бути рівна кількість як плюсів, так і мінусів. Може так і буде пізніше. Зараз попробували заспокоїти головну плакальницю.
Та ліпи хоч купу тих мінусів, якщо тобі легше від цього буде.))
  • 1

#163 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 15.02.2012 – 08:24

Перегляд дописуОлеська (15.02.2012 – 00:33) писав:

приємно бути тією однєїю особою (чи купою осіб), які на щось впливають, та?) Тут не це хріново. Хріново інше: те, що це не просто розважальний форум, а збіговисько мстивих мегер, які тільки мріють помститись. І це не я в одній-єдиній особі, як чомусь декому здається. Це більшість форумчан. І почалось не з мене, чи з Маківки. Це почалось з інших осіб, які зараз р"яно беруться виносити вердикти. Попустіться трохи. Немає кому за що мститись. А то реально Д"Артаньяни позбирались тут одні...
а от звідси пападробнєй
не темни, кажи все як є.
з кого почалося?
  • 0

#164 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 15.02.2012 – 10:19

Ото читала я вас і вчора, і нині. Гаразд. висловлю і своє «фе».
Ластівочко, кажеш, мінуси – це розвага? У чому полягає ця так звана забавка? Затролити користувача з усіх боків, а потім тішитися з нього, мовляв, он який (яка) кінчена людина? У цьому ти вбачаєш ті ігри? Недостатньо тобі мінусів стало? Думаю, трьох таки вистачить, щоб оцінити той чи той допис. Мало? Наступного дня того мінуса вліпиш. Проблема в іншому. Тут, бачите, кисень декому перекрили, немає хліба та видовищ. От як так, га?
Доречно зауважив Макс Стюфляєв: цими травлями тільки більше сміття приволочите на форум. А чи заради таких жалюгідних гризотень запускався новий ресурс? Та чи таких тваринних гонів адміністратори дали змогу тицяти на ті плюси-мінуси? Господи, та схаменіться вже! Та створіть якусь цікаву тему, подискутуйте, внесіть щось інтересне й нове для ресурсу.
Адміністратори. Як на мене, або направду приберіть ті мінуси (не подобається допис – нащо на нього реагувати), або поверніть попередню репутацію.
Це, звісно, моя думка. Однак повірте: від повернення мінусів краще не стане.

Зі Стрітенням усіх! Гарної днини! :)

Перегляд дописуОлеська (15.02.2012 – 00:33) писав:

Хріново інше: те, що це не просто розважальний форум, а збіговисько мстивих мегер, які тільки мріють помститись. І це не я в одній-єдиній особі, як чомусь декому здається. Це більшість форумчан. І почалось не з мене, чи з Маківки. Це почалось з інших осіб, які зараз р"яно беруться виносити вердикти. Попустіться трохи. Немає кому за що мститись. А то реально Д"Артаньяни позбирались тут одні...
Це єдині розумні слова із цих пустопорожніх балачок. Вразила...

Повідомлення відредагував Маківка: 15.02.2012 – 10:22

• -4

#165 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 15.02.2012 – 11:42

Перегляд дописуМаківка (15.02.2012 – 10:19) писав:

Ото читала я вас і вчора, і нині. Гаразд. висловлю і своє «фе».
Ластівочко, кажеш, мінуси – це розвага?
Не кажи мені нічого, не читай і дай мені спокій, той самий спокій про який ти постійно волаєш, щоб його дали тобі. Ти мені не цікава і більше того, але то таке...не будемо розводити флейм бо понесеться зараз як лавина з гір...
Твої слова?

Цитата

Я тебе мінусуватиму доти, доки ти в мене не попросиш вибачення за чмочницю. Мені рейтинг до лампи.
Хотіла розваг? То чого репетуєш? Не одній мені ти погрожувала - "за что боролись на то и напоролись".
Якщо вже такі розклади з тою репутацією то пропоную ввести обмеження (задля здоров"я адмінів) на обмеження мінусів одному користувачу. Тобто Олесьці я можу поставити три, Валері три і так далі..
  • 0

#166 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.02.2012 – 12:06

Почалося... Що за тітка?
Волайте далі. Я висловила свою думку. А адміни мають мізки й здоровий ґлузд, щоб запобігти різним форумним негараздам. І зняття тих мінусів (або встановлення, як тепер, ліміту) - один з мудрих кроків. Власне, їхня справа.
Дякую за увагу.
  • -2

#167 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.02.2012 – 12:22

який жах нас атакують мінуси )))) мабуть  варто повнісю забрати оцінювання тоді ніяких претензій.
  • 0

#168 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.02.2012 – 16:07

звідkи в вас стільkи,яk сkазав би рембозмійолесь, гидотств? оО

я от гадkи не маю ні сkільkи плюсів ставити можна було, ні сkільkи мінусів. взагалі не знала шо існує обмеження. бо не захоплююся і не ставлю ніkому нічо. нє, ну kільkа разів оцінювала пост, але шоб отаk фанатично.. оО та я й за kолишньої репи таk не дуріла. хіба хтілося поставити kомусь плюса більше,ніж раз на тиждень. ну таk всьо,маємо таkу фунkцію. вам шо мааааало?
правд, рішення обмежити оцінkи дописів різною kільkістю "лайkів" та "дислайkів" - це теж дурня яkась. хоча...можливо kомусь таkа дієта буде на kористь.
да йоли-пали, будьте добрішими шо лі.

тут відрита вkладkа в.язального форуму підkазує, шо kраще було б ввести не ще один варіант репи,а систему подяk.
наприkлад,мені подобається, яk одна тьотіньkа зв.язала доньkі пальто, та ще й детально описала роботу. я натисkаю на листочоk, і мій "голос" зараховується за цей допис. таkож можна побачити kому ще сподобався цей допис,але треба для цього настисkати на "хто подяkував". і нормально.
а не ліпити підряд плюсіkі чи мінуси в залежності від того подобається тобі та чи інша людина чи ні
вгамуйтеся вже.

і блін! репа- це не найгірша тут зміна. шо зробили з аватарkами і підписами!(

Повідомлення відредагував Сенсоріка: 15.02.2012 – 16:12

• 1

#169 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.02.2012 – 17:33

Перегляд дописуСенсоріка (15.02.2012 – 16:07) писав:

і блін! репа- це не найгірша тут зміна. шо зробили з аватарkами і підписами!(
а що не так з аватарками і підписами?
  • 0

#170 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень

Відправлено 15.02.2012 – 17:38

Перегляд дописуDynkan 113 (15.02.2012 – 12:22) писав:

який жах нас атакують мінуси )))) мабуть варто повнісю забрати оцінювання тоді ніяких претензій.
проблема не в оцінюванні, а у відносинах

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.02.2012 – 17:33) писав:

а що не так з аватарками і підписами?
аватарки не анімуються
в підпис нічого не впихнеш крім тупих юзербарів
  • 1

#171 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.02.2012 – 17:38

З аватарами ніби все гаразд. Приміром, я звернулася по допомогу - порадили. З підписами теж все гаразд. Чи не так?
  • -1

#172 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 15.02.2012 – 17:48

Перегляд дописуDemoman (15.02.2012 – 17:38) писав:

аватарки не анімуються
дійсно? нарешті. мене так дратують ці гіфки)))
що значить нічого не впихнеш? он у всіх є підписи. судячи з твого ти туди хочеш картинку метр на п’ять втулити, так навіщо?
  • 2

#173 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень

Відправлено 15.02.2012 – 17:51

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.02.2012 – 17:48) писав:

дійсно? нарешті. мене так дратують ці гіфки)))
так можна ж було вмкнути чужі аваткрки, якшо дратує

Цитата

що значить нічого не впихнеш? он у всіх є підписи. судячи з твого ти туди хочеш картинку метр на п’ять втулити, так навіщо?

Цитата

because of reasons

Повідомлення відредагував Demoman: 15.02.2012 – 17:52

• 1

#174 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 15.02.2012 – 18:00

Перегляд дописуDemoman (15.02.2012 – 17:51) писав:

так можна ж було вмкнути чужі аваткрки, якшо дратує
так не можна було вимкнути лише анімовані. інші то я не проти бачити. взагалі що репутація, що аватарки такі кумедні проблеми. писати можна, все відображається та функціонує повноцінно. а те, що рюшечки не того кольору чи форми, то вже капризи. а от ця довбана яскравість фону вбиває мої бідні очі. забембалась понижувати яскравість.
  • 2

#175 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 15.02.2012 – 19:19

Зимова Дівчино, щодо яскравості підтримую. Я заздрю тим людям, котрі мають стовідсотковий зір. Даруйте, але для мене цей фон (Валерку, пардон, для тебе - тло :)) засвітлий. Тож щось придумайте, прошу, ніжніше (який там колір за фен шуєм сприяє позитиву й гармонії? ;)).
Буду вдячна.
  • 1

#176 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.02.2012 – 13:20

Адміни, коли буде роздача медальок? Нашо тоді розроблявся їх дізайн, вигляд?
І ше одне, прошу викинути з модераторів неймлеса, бо він постійно тупИть. Ставить попередження і не хоче їх знімати.
  • 0

#177 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 16.04.2012 – 03:10

У мене питання щодо репутації: чи можна переглянути, які з моїх дописів були оцінені плюсом чи мінусом? І як утворюється загальний підсумок? Я спробувала скористатись пошуком у профілі, однак в результатах пошуку були переважно дописи без репутації. Якщо колишня репутація скасована, тоді б мав бути 0? Було б чудово, якби була можливість сортувати дописи за рівнем репутації. Загалом, якщо десь є пояснення про те, як працює нова система репутації, будь ласка, дайте лінк - через пошук я щось не знаходжу.

Повідомлення відредагував Emika: 16.04.2012 – 03:11

• 2

#178 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень

Відправлено 16.04.2012 – 03:45

Перегляд дописуEmika (16.04.2012 – 03:10) писав:

У мене питання щодо репутації: чи можна переглянути, які з моїх дописів були оцінені плюсом чи мінусом? І як утворюється загальний підсумок? Я спробувала скористатись пошуком у профілі, однак в результатах пошуку були переважно дописи без репутації. Якщо колишня репутація скасована, тоді б мав бути 0? Було б чудово, якби була можливість сортувати дописи за рівнем репутації. Загалом, якщо десь є пояснення про те, як працює нова система репутації, будь ласка, дайте лінк - через пошук я щось не знаходжу.
які люди! навіть еміка не забула за цей забутий всіма форум.)
якщо ви авторизовані, то, дивлячись угору (чи додолу забув :D) справа допису, бачитимете підсумковиу репутацію допису, яка розраховується як сума плюсових і мінусових оцінок. Проста сума. Старі плюси й мінуси ясне діло взагалі няік на цю нову систему не відображаються. Отже ніде ви й не побачите жодного їхнього сліду. А нових ви ще не маєте, бо дуже давно тут були, тобто маєте за них нулі. От поставлять вам, побачите. В профілі очевидно покищо нульові тіке дописи. Бо інших немає. Сортування за рівнем репутації немає. Звісно, це можна замутити, але покищо цього немає. Отже, нічого крім німих зелених плюсиків і таких же німих але червоних мінусиікв ви не побачите. А ну й ще в профілі в правому верхньому куті маячитиме вам прямокутник з загальною сумою плюсів/мінусів ваших дописів; там же буде словесна така собі характеристика цього поточного числа, взята, скажемо прямо, з не дуже багатого і цікавого набору. шось накшаталт: мало, багато, дуже багато тощо. <_<
... мда, от такі от "зручності" (на дворі) :lol:

ЗІ. Гм, тіке шо подивився ваш профіль, - ви вже встигли -2 вловити.))) хтсоь вас не забув.))) а допис видає тіке один. взагалі мало б видавати більше, адже я не думаю, що ваші дописи поивтирано з бд, чого в профілі відображається тіке цей найновіший, - це можна пояснити кажучи просто тим шо ви давно відписували. я в цих "зручностях" :angry: навіть не знаю, як переглянути всі дописи користувача як було раніше, це з тієї ж опери, мабуть воно не запитує дописи страіші за якусь пвену дату. Енівей, от я поставлю вам зараз плюс за попередній ваш допис, і власне ви побачите, як воно виглядатиме; а в профілі буде сума тобто -1. ото й усе.

Повідомлення відредагував _Ex: 16.04.2012 – 03:52

• 1

#179 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 16.04.2012 – 21:41

Перегляд дописуDemoman (15.02.2012 – 17:38) писав:

аватарки не анімуються

Як далі жити?Вимагаю нескучних обоїв на Теревенях!

А то міняєш, міняєш - набридає.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 16.04.2012 – 21:40

• 0

#180 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень

Відправлено 17.04.2012 – 01:30

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.04.2012 – 21:41) писав:

Як далі жити?Вимагаю нескучних обоїв на Теревенях!

А то міняєш, міняєш - набридає.
А шо за обої? :lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних