Перейти до вмісту

Всім новачкам

Повідомлень в темі: 180

#141 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.02.2012 – 20:07

Перегляд дописучорно-біла (14.02.2012 – 19:59) писав:

додайте мінусів. може хтось уб'ється через репутацію
навряд чи і ти сама знаєш, що ні, навіть не піде
  • 1

#142 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.02.2012 – 20:12

Перегляд дописуЛастiвочка (14.02.2012 – 19:20) писав:

і мені хотілось би знати причину зміни кількості + і_ Казали ж ніби розвага, то чому?
з тією дурнуватою репутацією втрачаються цікаві розмови, блін. чуєш тільки соплі щодо того, що когось замінусували. фу
  • 1

#143 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 14.02.2012 – 20:20

Перегляд дописуОлеська (14.02.2012 – 20:12) писав:

з тією дурнуватою репутацією втрачаються цікаві розмови, блін. чуєш тільки соплі щодо того, що когось замінусували. фу
печально шо чиїсь соплі знову все вирішують на форумі а нормальні прохання так і не виконують
  • 5

#144 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.02.2012 – 20:35

Перегляд дописуDemoman (14.02.2012 – 20:20) писав:

печально шо чиїсь соплі знову все вирішують на форумі а нормальні прохання так і не виконують
соплі? було б добре якби соплі, але коли істерика+соплі, а ще коли регулярно і багато...
  • 0

#145 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень

Відправлено 14.02.2012 – 20:38

Перегляд дописуЛастiвочка (14.02.2012 – 20:35) писав:

соплі? було б добре якби соплі, але коли істерика+соплі, а ще коли регулярно і багато...
кагбе не в цьому суть
самі на вчили
  • 1

#146 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.02.2012 – 21:28

Та виявляється, що в цьому. Не люблю, коли заради однієї зіпсутої скрипки фальшивить весь оркестр
  • 0

#147 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 14.02.2012 – 21:33

Може то не скрипка зіпсута. Може то просто скрипаль ведмідь. :wink2:
  • -1

#148 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень

Відправлено 14.02.2012 – 21:47

Перегляд дописуОлеська (14.02.2012 – 21:28) писав:

Та виявляється, що в цьому. Не люблю, коли заради однієї зіпсутої скрипки фальшивить весь оркестр
нє, не в цьому, а в тому шо ще до маківки все на форумі вирішувалося ниттям декількох баришень, а на нормальні пропозиції адміни гарно забивали
  • 3

#149 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.02.2012 – 22:27

Перегляд дописуДруг Бобер (14.02.2012 – 21:33) писав:

Може то не скрипка зіпсута. Може то просто скрипаль ведмідь. :wink2:
може так і є.))

Перегляд дописуDemoman (14.02.2012 – 21:47) писав:

нє, не в цьому, а в тому шо ще до маківки все на форумі вирішувалося ниттям декількох баришень, а на нормальні пропозиції адміни гарно забивали
жодного разу не пам"ятаю, щоби форум підлаштовували під одного користувача. Відмуну суду пам"ятаю, але то ж не одного прохання задовольняли.
  • 1

#150 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень

Відправлено 14.02.2012 – 22:30

Перегляд дописуОлеська (14.02.2012 – 22:27) писав:

жодного разу не пам"ятаю, щоби форум підлаштовували під одного користувача. Відмуну суду пам"ятаю, але то ж не одного прохання задовольняли.
ооо, а я пам'ятаю)))
хоча б як приклад коли я і немі на модерів висувалися)))
  • 1

#151 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.02.2012 – 22:52

Перегляд дописуDemoman (14.02.2012 – 22:30) писав:

ооо, а я пам'ятаю)))
хоча б як приклад коли я і немі на модерів висувалися)))
Немі і ти на модерів?? цікаво...))) чорно-білу пам"ятаю, а вас... і що тобі було?
  • 1

#152 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 14.02.2012 – 22:55

тоді ти була проти. їх не взяли
  • 1

#153 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.02.2012 – 23:03

Перегляд дописучорно-біла (14.02.2012 – 22:55) писав:

тоді ти була проти. їх не взяли
ох, я одна була проти і їх не взяли?? нонсенс.)) але чесно, не пам"ятаю. може вони і висувались на модерів, може я і була проти. але щоби я вела війну, то точно пам"ятала би. а так мені напевно таки було пофіг.)
  • 1

#154 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень

Відправлено 14.02.2012 – 23:12

Перегляд дописуОлеська (14.02.2012 – 23:03) писав:

ох, я одна була проти і їх не взяли?? нонсенс.)) але чесно, не пам"ятаю. може вони і висувались на модерів, може я і була проти. але щоби я вела війну, то точно пам"ятала би. а так мені напевно таки було пофіг.)
напевне в тебе це тоді вже в таку звичку ввійшло шо ти й не запам'ятовувала всіх своїх випадків істерики і параної в модерській

Повідомлення відредагував Demoman: 14.02.2012 – 23:12

• 3

#155 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.02.2012 – 23:19

Перегляд дописуDemoman (14.02.2012 – 23:12) писав:

напевне в тебе це тоді вже в таку звичку ввійшло шо ти й не запам'ятовувала всіх своїх випадків істерики і параної в модерській
істерики і параної?) оригінально.) хріновато ти мене знаєш, або себе переоцінюєш, якщо думаєш, що через таку фігню я буду пороти істерику.) Я і зараз була би проти тебе в модерській (ну це якщо би знову довелось вибирати) і то знову була б істерика?)) от щодо Немі я таки думку змінила. не кардинально, але змінила.
  • -2

#156 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень

Відправлено 14.02.2012 – 23:23

Перегляд дописуОлеська (14.02.2012 – 23:19) писав:

істерики і параної?) оригінально.) хріновато ти мене знаєш, або себе переоцінюєш, якщо думаєш, що через таку фігню я буду пороти істерику.) Я і зараз була би проти тебе в модерській (ну це якщо би знову довелось вибирати) і то знову була б істерика?)) от щодо Немі я таки думку змінила. не кардинально, але змінила.
достатньо добре знаю, тільки до істерик і параної я тепер можу додати ще склероз
маєш повний пакет)
  • 1

#157 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 14.02.2012 – 23:27

Перегляд дописуОлеська (14.02.2012 – 23:19) писав:

взагалі суть таки в іншому і її вже висказали. тут завжди все залежало від однієї/декількох осіб. і просто коли ті особи - не ви, ви це нарешті помітили. ось і все. а про кого ти змінила чи не змінила думку якось не в тему, щоб не казати, що не гребе.
  • 3

#158 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 14.02.2012 – 23:36

да, ладно, пофіг. але прикол в тому, що задум такої системи плюсів/мінусів мав би бути схожий на ютуба/баша/демотиваторів/тощо. приміром, на ютубі нема жодних обмежень на "подобається"/"не подобається" (чи які там кнопочки, в мене польський інтерфейс на ютубі). жодних тупих обмежень, що мені можуть сподобатися 15 відео за добу і 3 відео можуть мені не подобатися. може бути лише обмеження 1 голос/відео.
і тут явно один з адмінів провалився.
  • 4

#159 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 15.02.2012 – 00:33

Перегляд дописуDemoman (14.02.2012 – 23:23) писав:

достатньо добре знаю, тільки до істерик і параної я тепер можу додати ще склероз
маєш повний пакет)
Легше стало?) Ти мені зараз декого нагадуєш, чес-слово.) Ну от що за манера все г..о виносити замість у вбиральню - на форум?

Перегляд дописучорно-біла (14.02.2012 – 23:27) писав:

взагалі суть таки в іншому і її вже висказали. тут завжди все залежало від однієї/декількох осіб. і просто коли ті особи - не ви, ви це нарешті помітили. ось і все. а про кого ти змінила чи не змінила думку якось не в тему, щоб не казати, що не гребе.
приємно бути тією однєїю особою (чи купою осіб), які на щось впливають, та?) Тут не це хріново. Хріново інше: те, що це не просто розважальний форум, а збіговисько мстивих мегер, які тільки мріють помститись. І це не я в одній-єдиній особі, як чомусь декому здається. Це більшість форумчан. І почалось не з мене, чи з Маківки. Це почалось з інших осіб, які зараз р"яно беруться виносити вердикти. Попустіться трохи. Немає кому за що мститись. А то реально Д"Артаньяни позбирались тут одні...

Перегляд дописуНемі (14.02.2012 – 23:36) писав:

да, ладно, пофіг. але прикол в тому, що задум такої системи плюсів/мінусів мав би бути схожий на ютуба/баша/демотиваторів/тощо. приміром, на ютубі нема жодних обмежень на "подобається"/"не подобається" (чи які там кнопочки, в мене польський інтерфейс на ютубі). жодних тупих обмежень, що мені можуть сподобатися 15 відео за добу і 3 відео можуть мені не подобатися. може бути лише обмеження 1 голос/відео.
і тут явно один з адмінів провалився.
Нє, тут по ходу одного з адмінів (а може і обох) реально задовбала одна особа своїми соплями через чмирення її в репутації. Нагадало одну жінку, яка колись сиділа на форумі. Так вона писала скарги на Стаффа через те, що той їй в репутацію мінуси ставив.
  • 1

#160 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 15.02.2012 – 00:49

Перегляд дописуОлеська (15.02.2012 – 00:33) писав:

Легше стало?) Ти мені зараз декого нагадуєш, чес-слово.) Ну от що за манера все г..о виносити замість у вбиральню - на форум?

кого він тобі нагадав?
а щодо вбиралень і форуму, то ти б якраз не мала цього казати, а то перше з чим асоціюється - це якраз ваше славнозвісне тріо.

Перегляд дописуОлеська (15.02.2012 – 00:33) писав:

приємно бути тією однєїю особою (чи купою осіб), які на щось впливають, та?) Тут не це хріново. Хріново інше: те, що це не просто розважальний форум, а збіговисько мстивих мегер, які тільки мріють помститись. І це не я в одній-єдиній особі, як чомусь декому здається. Це більшість форумчан. І почалось не з мене, чи з Маківки. Це почалось з інших осіб, які зараз р"яно беруться виносити вердикти. Попустіться трохи. Немає кому за що мститись. А то реально Д"Артаньяни позбирались тут одні...
га? якісь закручені натяки комусь на щось. я не в курсі цих інтриг, розповідями про які, ти мені відповідаєш. і взагалі не в ту стєпь це все занесло. хоч бери та й мінус став.) да ліміт же. о, з чого власне і починалось! додайте мінусів.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних