Перейти до вмісту

Ісус Христос, хто він?

Повідомлень в темі: 255

#181 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 24.04.2009 – 00:22

Перегляд дописуДобронрав (9.07.2008 20:32) писав:

От нехай "слабші морально" і вірять...Сексуальні збоченці, злодії, божевільні хай ідуть до монастирів, а нормальним здоровим людям нічого робити в компанії слабких духом
так воно так і відбувається. релігія заснована на примітивних інстинктах, вірі, страху. якщо людина на вищому щаблі, то вона долає це і стає мислячою, а не віручою. така людина сама дає собі звіт, сама має свої заповіді.

якщо віруючих позбавити страху божого, вони понищать смі себе. тому віра потрбна, і вона сама вибирає ницих духом.

Перегляд дописуБілий Дракон (18.04.2009 09:42) писав:

Він називав людей дітьми Божими. А отже був таким же сином, як й инші.
Можна цитату?

Що себе називав сином божим, пам’ятаю, що жінок породженням єхидни - пам’ятаю, а от про синів божих, щось не пригадуєтсья.
  • 0

#182 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.04.2009 – 14:41

Всесвітньо відомий психолог і філософ Еріх Фромм у книзі "Втеча від свободи" з приводу месіанства т.зв. "альф" висловився наступним чином: "Із психологічної точки зору жадоба влади є виявом не сили, а слабкості. Прагнення влади засвідчує нездатність особи вистояти наодинці й жити, спираючись на власні сили.
Часто садистична схильність прихована за маскою наддоброти і надтурботи про оточення. Ось кілька найпоширеніших аргументів: "Я маю право керувати вами, тому що краще знаю, що для вас краще".

Отож, пан Фромм достатньо елегантно "роздягнув" Христа, показав його садистичні нахили. Крізь постійні проповіді Царства просочується жадоба влади, яка нібито дарована йому якимось міфічним Отцем - і тут же суперечливе розуміння неможливості досягнення його в дійсності: "Царство моє не від цього світу" (отож, цього проповідника постійно терзали внутрішні суперечності, звідси й невпевненість: "Не моя, а твоя, Господи, нехай буде воля")... До того ж, епізоди з самотерзанням під час посту в пустині, ставлення до жінок, бичування торгівців та перевертання столів у храмі , свідоме наражання себе на смертельну небезпеку через твердження штибу "Я - єдиний шлях до Бога", "Я і Отець - одно" (це тілько лютило юдейських ортодоксів) - як не крути, а таки вияви садистського нахилу натури.

Повідомлення відредагував Власюк: 24.04.2009 – 14:50

• 0

#183 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.06.2009 – 16:16

Роздуми, аналіз. мої ІМХО :), що я вже написав тут і тут привели до ще одного цікавого висновку: ототожнення Ісуса і біблейного райського змія.

В "святому" письмі пишуть про тотожність Ісуса з Адамом і Богом, але!
Ісус прийшов на Землю, і пожертвував своїм життям задля людей. Він приніс людям божественне знання, за що був засуджений.
Змій прийшов у Рай, щоб принести Єві і Адаму божественні знання! Змій вказав людям істину, за що був покараний, він пожертвував собою заради людей! Адже який власний інтерес був у Змія, коли він сказав людям правду? Біблейський змій-диявол є справжнім уособленням добра, так само як і Ісус, в той час як жидівський бог залишається уособленням жорстокого деспотизму.
В юдаїзмі Ісус є єретиком, лихим, так як і змій.

Але поширилась релігія християнства, в якій позабуте все антибожественне, єретичне, революційне вчення Ісуса, а лиш використвується його імя, як бренд. Використовується для реклами, щоб поширити форму юдаїзму пристосовану для гоїв.

Отож дияволопоклонництво як поклоніння біблейському змію-дияволу, є знашно ближчим до вчень Ісуса, ніж християнство. А ще ближчим є Сатанізм.
Треба шанувати тих, хто зробив для тебе щось корисне, а не поклонятись тому, хто знищив твоїх братів, а тебе помилував!!!
  • 0

#184 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 04.06.2009 – 08:08

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (2.06.2009 17:16) писав:

Отож дияволопоклонництво як поклоніння біблейському змію-дияволу, є знашно ближчим до вчень Ісуса, ніж християнство. А ще ближчим є Сатанізм.
Треба шанувати тих, хто зробив для тебе щось корисне, а не поклонятись тому, хто знищив твоїх братів, а тебе помилував!!!

Тоді Христос розіп"ятий на хресті, це символ боговбивства чи дияволомордування? ;)

А Георгій поБідоносець він теж зміюку наколював...
  • 0

#185 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 11.07.2009 – 16:51

колись гарну статейку читав, про те, що Ісус - українець!
зараз її не знайшов, бо не знаю, за якими параметрами шукати, а ось дещо простіше але схоже. Автори висувають теорію, що Скити завоювали територію Палестини, і утворили там Галілею. Але згідно з уже прочитаним Фоменко-Носівсього, але ще не знайшовши там цього, в мене звісно ж є певний висновок - Галілея в Палестині - це Галіція над Карпатами, І немає сенсу ходити Скитам в пустелю, і немає в Палестині нічого спільного з відомими нам історичними подіями.
Отож подібні теорії значно підсилюються Фоменко-Носівською новою хронологією, де Галілея - це Галіція, Єгипет - це Китай - тобто поволжжя! І якщо Єрусалим - це той же царьград Константинополь, то варто лиш знайти Назарет в Галіції і Віфлеєм - цікаво, де ж він - напевно десь на балканах...

Я тільки сьогодні задумався - от наприклад якщо взяти рідну мені Черкаську область - а її пішки за день можна обійти! Принаймні за чверть доби пройдено чверть області - факт! отож приблизно наклавши розміри Черкаської області на теперішній Ізраїль - видно, що з Єгипту до Ханаану пішки йти тиждень - це з зупинками - без зупинку за три доби дійти можна... Отож де Мойсей блудив 40 років? Фоменко з Носівським це пояснює нібито логічно.

Цитата

Достеменно відомо, що в 12 ст. до н. е. галли завоювали Південну Палестину. Приплили на човнах-чайках, тому єгиптяни їх назвали «народами моря». Археологи довели, що це була масова міграція войовничих племен з Північного Надчорномор’я. Це саме ті біблійні «филистимляни», з якими воювали євреї. Галли-филистимляни займалися садівництвом і хліборобством, торгівлею й морськими промислами, володіли гончарством і секретами обробки заліза, подібно до європейських галлів-кельтів були чудовими воїнами. Цікаво, що шолом мовою филистимлян називався «кова», тобто «кований». Їхня кераміка була прикрашена трипільськими орнаментами. Сукупність фактів свідчить про те, що імена «галли», «кельти», «кіммерійці», «филистимляни», «народи моря» описують племена того ж самого суперетносу.
згідно Нової Хронології, це був черговий похід на Царь-град = Константинополь=Стамбул... тобто абсолютно звичні факти, що не викликають суперечок. Так з IX століття постійно відбувались походи на царьград, але чи був сенс козакам попливати Босфор, огинати Турцію, і пливти в пустелю, і там будувати Галілею, якщо в Царграді вони отримували всі бажані багатсва - а по суті , які багатства міг дати Константинополь русинам-козакам? знання і культуру!

ну і так далі...
  • 0

#186 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.07.2009 – 22:05

Флуд видалено.
  • 0

#187 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 27.10.2009 – 13:05

†Fallen Angel†: Допис видалив. Власюк порушення п.п. 2.4, +10%. бан на 3 дні
  • 0

#188 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 31.10.2009 – 21:08

Скільки вже на цю тему сказано і написано - не перелічити.
На мою думку, той хто хоче зрозуміти постать Ісуса, повинен зрозуміти постать Іуди. А це не просто. Іуда є один з найвеличніших персонажів Євангеліє. Християнство давно хворе такою собі заразою: опорочити будь що маюче розум і честь. Прикладів цьому безліч. Той же Спіноза чи Ніцше, наприклад.
Що стосується Іуди, то без нього Христос так і не став би тим, ким він став для християн. Отже, "божественності" Ісуса християни мають завдячувати саме Іуді. Я б на їх місці вже давно ввів би канонічну ікону Іуди і поставив би її в церквах на сАмому чільному місці. Він, той Іуда, був єдиним серед апостолів хто все розумів, мало говорив і бачив Христа наскрізь. Та і сам Ісус це знав. Тому і доручив Іуді справу, на яку ніхто інший з апостолів не був здатен. Надто тупими і боязкими вони були. Подальші події в Євангеліє тільки підкреслюють це. А от Іуда, то інша справа. Тільки розумна, смілива, віддана справі Христа людина (знаючи що чекає її в майбутньому), могла піти на таку жертву. Треба віддати належне Ісусу : його вибір був безпомилковим. Довірь він це кому іншому, все пропало б. Ніхто з християн не знає : як і коли Ісус домовився з Іудою, але Євангеліє, не вказуючи на конкретну подію щодо домовленості, зовсім не приховує цього. Це зрозуміло з загального тексту не дивлячись на те, що сама подія "причісана" отцями церкви. Окрім того, ця подія не для загалу. Величність Іуди - не для сьогоднішніх християн. Ті, хто його зрозуміє, ще не народились.
Є ще одна визначна постать в Євангеліє. Пілат. По справжньому шляхетний і мудрий, щоб не загадити свої руки в брудному жидоіудейському лайні. А його питання: що є істина ?, поставило в безвихідь не тільки Христа, але і усіх нас, донині.
Дивна вона та віра християнська. От цікаво : чи змогли б християни визнати Богом того, кого вважають отцем ? Саваофа. Але без Христа. От уявіть собі, що Христа немає. Ви б прийняли віру в Саваофа ? Отець же, як не крути. Відповість хто небудь з християн ? Я додам до цього : якщо християни вважають віру в отця істинною, то хіба може завадити вірі в істину наявність чи відсутність дітей ? Не може , правда ж ?
Дивна вона та віра і тим, що нав"язана на Землі силою і вбивствами. Єдинна з усіх відомих релігій. І в цьому сенсі, постать Ісуса схожа на постать Леніна, дякуючи якому було нав"язано ще одне царство - комунізм. Те ж, силою та вбивствами. І обоє - жиди.
І нарешті таке. Христос, щоб стати сином, повинен був померти. Однак виявилось, що божий план нічого не вартий без втручання Іуди. Навіть жертва Іоана не вирішувала справи. (Втім, Іоан загинув не за Христа і не за християнство. Принаймі, християнином він не був. Як, до речі, і апостол Павло, котрий так і помер в іудейській вірі). Зверніть увагу, що по тексту Євангеліє Іуда ніби то продав Ісуса в саду Гефсиманському. Але КОМУ ? Римлянам. Однак, згадаємо слова Пілата : "маєте суд - беріть і судіть". Ще б чуть чуть, і той Пілат геть зруйнував би план самого Саваофа. Але ж жиди почали кричати : розпни ! Я задаю питання : а Іуда то тут при чому ? Хіба жиди не знали Христа в обличчя без Іуди ? Та вони ж уже 33 роки як ганяли його : то в чужому горОді колоски крав по суботах, то в синагозі столи перекидав. Отже, знали.
І ще таке : мені завжди було цікаво, чому іудеї нав"язали нам Христа, а самі залишились вірними Саваофу ? Мені також цікаво : чому, до появи Христа ніхто і гадки не мав сприймати віру в Отця, як істинну ?
  • 0

#189 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 01.11.2009 – 01:35

Перегляд дописуДобронрав (31.10.2009 23:21) писав:

Його взагалі не існувало, а релігю зробили для плебсу і бомжів, хто сумнівається читайти сучасника перших християн латинянина Цельса

Добронраве, не знайдете Ви Цельса. Хіба що підробки під Цельса. Християнська церква досить міцна організація котра вміє знищувати безслідно те, що могло б її опорочити. Не гірше КГБ СРСР. От якби той Цельс написав не про гуляку Пантеру, який ту Марію (та і не тільки її, очевидно) трахнув, а писав дитячі казки, то можливо ми б його читали в оригіналі. А так...ну хіба що у "намісника божого" в Ватикані десь якийсь рукописик завалявся, так той папа чорта два дасть почитати.
  • 0

#190 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 01.11.2009 – 11:03

Перегляд дописуБезбожник (1.11.2009 01:35) писав:

Добронраве, не знайдете Ви Цельса. Хіба що підробки під Цельса. Християнська церква досить міцна організація котра вміє знищувати безслідно те, що могло б її опорочити. Не гірше КГБ СРСР. От якби той Цельс написав не про гуляку Пантеру, який ту Марію (та і не тільки її, очевидно) трахнув, а писав дитячі казки, то можливо ми б його читали в оригіналі. А так...ну хіба що у "намісника божого" в Ватикані десь якийсь рукописик завалявся, так той папа чорта два дасть почитати.
Але залишилася християнська критика, де вони змушені посилатись на першоджерело, саме з цієї критики (Оріген проти Цельса) і була відновлена праця...Але в даному разі я мав на увазі не походження Христа, а моральне обличчя проповідників і кому вони проповідували
  • 0

#191 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 01.11.2009 – 17:55

†Fallen Angel†: Родослава09, Добронрав - по 10% за порушення п.п. 2.4. Дописи видалив.
Усім учасникам дискусії прохання дотримуватися правил!

• 0

#192 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 25.11.2009 – 14:40

Зображення
А кому молитесь Ви?
  • 0

#193 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 25.11.2009 – 16:14

Перегляд дописуДобронрав (25.11.2009 14:40) писав:

Зображення
А кому молитесь Ви?

Пане Добронрав не думаю що хтось 100% знає як виглядав Ісус. Тому думаю не варто розводити тут флейм чистої води.
А моляться і вірять люди в те, в що хочуть вірити.
  • 0

#194 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 25.11.2009 – 19:36

Перегляд допису†Fallen Angel† (25.11.2009 16:14) писав:

Пане Добронрав не думаю що хтось 100% знає як виглядав Ісус. Тому думаю не варто розводити тут флейм чистої води.
А моляться і вірять люди в те, в що хочуть вірити.

Підтримую. Зауваження справедливе. Його лиця, дійсно, ніхто на 100% викласти не здатен. По причині відсутності.
Однак, існують загальноприйнятні для людства речі. І якщо ці речі, людство сприймає як належне в одному випадку, то мусить сприймати і в іншому.
Отже, по-перше : існує расова відмінність в зовнішності людей. Араб виглядає як араб, але ж ніяк не китайцем. Він має свої природні властивості, починаючи від кольору шкіри і т.д. Відомо, що Христос народився в тій природній зоні, де люди виглядають не так, як наприклад ми, українці, або індіанці. В такому випадку, він ніяк не міг мати вигляду як зображено на малюнку зліва. Бо якщо на тому малюнку прибрати патли і залишити оселедець, то вийде такий собі український козак худорлявої статури ( сипатичний, до речі, на що і розраховано). В той же час, який би оселедець ми не ліпили африканцю з Анголи, українського козака не вийде. Хіба що, незрозуміла потвора. Таким чином, малюнок зліва, пасує Христу як поросяті лейба "мерседес", присобачена до п"ятачка. Відповідно цього, протилежний малюнок справа претендує якщо не : "це -він", то на знак питання - точно. І в цьому сенсі, подане ДОБРОНРАВОМ, має змусити, як мінімум - задуматись. Звісно ж, задуматись тим, хто на це здатен, а не сірому "соціуму" (я не про здобуту освіту, а про психологічний стан), котрий готовий возвести до божественного рангу будь що чуже, втюхане савловатиканським проектом.
По-друге, і це - головне. Існує дві, ВИЗНАНІ церквою речі.
Річ перша - Євангеліє. Вона віщує : Ісус є Господь.
Річ друга - куманські дописи. Вони віщують : про Ієшуа. Про те, що він Син, тим паче Господь, там і натяку немає.
Відповідно цього, песонаж поданий та втрамбований у Євангеліє як Господь, і персонаж поданий у дописах кумраїтів як Ієшуа - це зовсім різні персонажі по СУТІ. Таким чином, щоб говорити про вірогідну зовнішність певного персонажу, потрібно спочатку визначити : про кого іде мова ? І от з цього боку, питання ДОБРОНРАВА : "а кому молитесь ви ?", залишається актуальним.
І наостанок. Я подумки переношу свою увагу до початку Біблії. В Буття (32. 24-32) вказано, що Іаків боровся з КИМОСЬ. І ось той Невідомий не зміг (!!!) побороти Іакова (від якого і пішли оті 12 колін). Все, що зміг той Невідомий, то це пошкодити стегно Іакову. А ще, попросився, щоб Іаков відпустив Його. І ось тому причина : бо зійшла зірка. Тобто, з"явилось СВІТЛО. Ну а хто?, згідно тієї ж Біблії, боїться світла і є "ангелом тьми" ? Але далі, ще цікавіше. Переможець відпускає Його тільки після того, коли Він БЛАГОСЛОВЛЯЄ Іакова, заодно, нарікши його - Ізраїль. Далі ж, вказано : "і нарік Іаків ім"я місцю тому ; Пенуел, бо, говорив він, Я БАЧИВ БОГА лицем в лице і збереглася душа моя"...Ну а далі, все просто - Іаків сАмим мерзопакосним способом видурює у старшого брата Ісава першорід, потім у нього народжується 12 синів, один з яких, всім відомий Іуда. Той самий, "лев молодий", від якого і танцює родослів"я Христа у Євангеліє. Той самий Іуда, батько якого, пика в пику зіткнувся з БОГОМ котрий боявся світла і БЛАГОСЛОВИВ.
І ось тут, знову повертаюсь до питання ДОБРОНРАВА : кому молитесь ви ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 25.11.2009 – 19:41

• 0

#195 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 25.11.2009 – 20:15

Перегляд дописуБезбожник (25.11.2009 19:36) писав:

Підтримую. Зауваження справедливе. Його лиця, дійсно, ніхто на 100% викласти не здатен. По причині відсутності.
Однак, існують загальноприйнятні для людства речі. І якщо ці речі, людство сприймає як належне в одному випадку, то мусить сприймати і в іншому.
Отже, по-перше : існує расова відмінність в зовнішності людей. Араб виглядає як араб, але ж ніяк не китайцем. Він має свої природні властивості, починаючи від кольору шкіри і т.д. Відомо, що Христос народився в тій природній зоні, де люди виглядають не так, як наприклад ми, українці, або індіанці. В такому випадку, він ніяк не міг мати вигляду як зображено на малюнку зліва. Бо якщо на тому малюнку прибрати патли і залишити оселедець, то вийде такий собі український козак худорлявої статури ( сипатичний, до речі, на що і розраховано). В той же час, який би оселедець ми не ліпили африканцю з Анголи, українського козака не вийде. Хіба що, незрозуміла потвора. Таким чином, малюнок зліва, пасує Христу як поросяті лейба "мерседес", присобачена до п"ятачка. Відповідно цього, протилежний малюнок справа претендує якщо не : "це -він", то на знак питання - точно. І в цьому сенсі, подане ДОБРОНРАВОМ, має змусити, як мінімум - задуматись. Звісно ж, задуматись тим, хто на це здатен, а не сірому "соціуму" (я не про здобуту освіту, а про психологічний стан), котрий готовий возвести до божественного рангу будь що чуже, втюхане савловатиканським проектом.
По-друге, і це - головне. Існує дві, ВИЗНАНІ церквою речі.
Річ перша - Євангеліє. Вона віщує : Ісус є Господь.
Річ друга - куманські дописи. Вони віщують : про Ієшуа. Про те, що він Син, тим паче Господь, там і натяку немає.
Відповідно цього, песонаж поданий та втрамбований у Євангеліє як Господь, і персонаж поданий у дописах кумраїтів як Ієшуа - це зовсім різні персонажі по СУТІ. Таким чином, щоб говорити про вірогідну зовнішність певного персонажу, потрібно спочатку визначити : про кого іде мова ? І от з цього боку, питання ДОБРОНРАВА : "а кому молитесь ви ?", залишається актуальним.
І наостанок. Я подумки переношу свою увагу до початку Біблії. В Буття (32. 24-32) вказано, що Іаків боровся з КИМОСЬ. І ось той Невідомий не зміг (!!!) побороти Іакова (від якого і пішли оті 12 колін). Все, що зміг той Невідомий, то це пошкодити стегно Іакову. А ще, попросився, щоб Іаков відпустив Його. І ось тому причина : бо зійшла зірка. Тобто, з"явилось СВІТЛО. Ну а хто?, згідно тієї ж Біблії, боїться світла і є "ангелом тьми" ? Але далі, ще цікавіше. Переможець відпускає Його тільки після того, коли Він БЛАГОСЛОВЛЯЄ Іакова, заодно, нарікши його - Ізраїль. Далі ж, вказано : "і нарік Іаків ім"я місцю тому ; Пенуел, бо, говорив він, Я БАЧИВ БОГА лицем в лице і збереглася душа моя"...Ну а далі, все просто - Іаків сАмим мерзопакосним способом видурює у старшого брата Ісава першорід, потім у нього народжується 12 синів, один з яких, всім відомий Іуда. Той самий, "лев молодий", від якого і танцює родослів"я Христа у Євангеліє. Той самий Іуда, батько якого, пика в пику зіткнувся з БОГОМ котрий боявся світла і БЛАГОСЛОВИВ.
І ось тут, знову повертаюсь до питання ДОБРОНРАВА : кому молитесь ви ?

Я народився в сім"ї християн і був хрещений. Я змалку ходив до церкви, а через діяльність моєї сім"ї бачив стільки священників, скільки проста людина не бачить за все своє життя. Бачив всі їхні дії і поступки значно глибше ніж бачать інші люди. Також змалку я цікавився релігією. І не тільки християнством, а й іншими. Цікавився глибоко наскільки це мені було можливо. Коротко кажучи до сьогоднішнього часу я сформував єдину думку - жодна відома зараз релігія в світі не відповідає моєму світобаченню. Але я не атеїст, просто я для себе створив свою "релігію" (відчуваю зараз підуть мінуси від тих людей які це призирають). І мені всеодно як до цього ставляться інші, я чітко сформував свій світогляд і мене вже ніщо не переконає. Мені всеодно кому моляться інші - Богу, Аллаху, Роду. Як на мене вища сила одна, просто люди по незнанню своєму хочуть наділити її рисами, які хочуть бачити в собі. Тому відповідаю на ваше запитання - я молюся вищій силі і мені просто байдуже як її називають інші люди.

гггг!)) Вийшло як проповідь))
  • 0

#196 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 25.11.2009 – 21:27

Перегляд допису†Fallen Angel† (25.11.2009 20:15) писав:

Мені всеодно кому моляться інші - Богу, Аллаху, Роду. Як на мене вища сила одна, просто люди по незнанню своєму хочуть наділити її рисами, які хочуть бачити в собі. Тому відповідаю на ваше запитання - я молюся вищій силі і мені просто байдуже як її називають інші люди.

А повинно бути не байдуже.
Бо це всеодно, щось їсти і не знати що і хто воно ото дав щось без назви, щоб почавкати. Це може бути тоді якась жратва єдина для усіх скотів без якоїсь назви. Корм, жрачка, хаваніна, тай все. Але требаж бути людиною і вкушать явства ті які тобі потрібні, які тобі властиві і ті яки приносять користь.

А Бог є тільки у слов"ян. У греків Бога нема, бо у них є Теос, а у латинів Деус.
Теос Саваот, чи Теос Єгова є зрозумілим тому що Саваот не Бог.

Бог один. Це Дажбог, Дающий Буття. Інших Богів у слов"ян бути не може взагалі, бо це не Боги, а Теоси-Деуси та Аллахи.

А люди як раз по своєї мудрості називають своїх богів по-своєму, бо мають своє розуміння і свою правду життя-буття і наділяють своїх богів своїми рисами, бо люди і народи хочуть мати свою індівідуальність, а не бути безлікими рабами, чи тупими споживачами корму в вік глобалізації.
  • 0

#197 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 25.11.2009 – 21:30

Перегляд дописуБезбожник (25.11.2009 19:36) писав:

а як же туринська плащаниця? Фотка точна!
  • 0

#198 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 26.11.2009 – 00:53

Перегляд дописуOdonacer (25.11.2009 21:27) писав:

А повинно бути не байдуже.
Бо це всеодно, щось їсти і не знати що і хто воно ото дав щось без назви, щоб почавкати. Це може бути тоді якась жратва єдина для усіх скотів без якоїсь назви. Корм, жрачка, хаваніна, тай все. Але требаж бути людиною і вкушать явства ті які тобі потрібні, які тобі властиві і ті яки приносять користь.
я вже сказав що для себе я знайшов ту віру яка на мою думку правильна суто для мене.

Перегляд дописуOdonacer (25.11.2009 21:27) писав:

А Бог є тільки у слов"ян. У греків Бога нема, бо у них є Теос, а у латинів Деус.
Теос Саваот, чи Теос Єгова є зрозумілим тому що Саваот не Бог.

Бог один. Це Дажбог, Дающий Буття. Інших Богів у слов"ян бути не може взагалі, бо це не Боги, а Теоси-Деуси та Аллахи.

А люди як раз по своєї мудрості називають своїх богів по-своєму, бо мають своє розуміння і свою правду життя-буття і наділяють своїх богів своїми рисами, бо люди і народи хочуть мати свою індівідуальність, а не бути безлікими рабами, чи тупими споживачами корму в вік глобалізації.
Так, Бог, або Вища сила один. Але що поганого, що для кожного він буде якийсь свій, індивідуальний?
  • 0

#199 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.11.2009 – 01:43

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (25.11.2009 21:30) писав:

Вітолде, і погоджуюсь з тобою і сумніваюсь. Де докази, що то саме його відбиток ? Навіть, якщо її вік і відповідає часу, що теж, не доведено твердо. Ти ж чітко знаєш міць і вплив Ватикану. Хоча - ні. Не знаєш. Ні ти, ні я. Бо ми знаємо тільки (може) 1 відсоток надводного айсбергу-ватикану. А 99% знаходиться "під водою" за пеленою Сіоноватиканського проекту. А він - не для загалу. Однак, ми здатні розуміти, що та міць змусить будь кого на Землі, видати потрібну інфу для гоїв, щодо тієї тряпки.
З іншого боку, сама ж церква давно вже показала власний же сумнів, щодо плащаниці. Бо якби той відпечаток ніс в собі істинність і БЕЗЗАПЕРЕЧНИЙ доказ, то на біса було ще вигадувати перекази про "платок Вероніки" та мідну статую, де він, а перед ним схилила коліна жінка кровотечива ? Для закріплення "інфи" про туринську плащаницю ? Як гадаєш ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 26.11.2009 – 01:46

• 0

#200 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.11.2009 – 02:36

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (25.11.2009 21:30) писав:

Вітолде, тут ось я ще подумав, щодо вказаної тобою "святині". Як відомо - вона далеко не в одному екзеплярі. Бо (в стилі християнства) якимось чудотворним способом копіюється. Хоч "оригінал" залишається один. До чого це я ? А ось до чого. Християнською церквою визнана ще одна РЕАЛЬНА святиня від Христа. Це, шматок крайньої плоті від його члена після обрізання. Може хто з християн не знає про цей факт, то ось вам хрест на пузі, що кажу дійсно ВИЗНАНУ христянською церквою святиню. Це, неважко перевірити. І знаходиться ця святиня десь у католиків (от не пам"ятаю в якому храмі) та це теж, можна прогуглити. Але фішка в тому, що і ця святиня по ствердженню церкви теж...почала копіюватись. Між іншим, давно, кілька століть. Скільки тих копій від шкурки члена Христа копіювалось, я не знаю, але ж....що завжає Ватикану дати ту штучку-оригінал на певний дослід генетикам ? Ну хоч обрізочок ! Він же стовідсотково повинен мати відмінність від нашої генетики, бо від божого ж члена ! Ну ніяк та шкурка не може бути в усьому ідентичною нашим членам, бо Маріам, з "чоловічого" боку, трахнув не хто небудь, а безтілесний дух святий ! І тоді, показавши усім нам, тупорилим, неземний геном (чи як його, я не спец ?) від тої шкурки-члена, християнська церква вмомент заткне нам пельку, без фоток Добронрава. Як гадаєш, Вітолде ?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних