Перейти до вмісту

Ісус Христос, хто він?

Повідомлень в темі: 255

#161 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.03.2009 – 17:57

Перегляд дописуВласюк (12.03.2009 11:07) писав:

так у церквах теж, нмд, стараються "вішати лапшу на вуха людям, про релігію, щастя..."
А також - "пийте кров Христа, їжте тіло його" після сповіді. Шо за прояви канібалізму??? І таке є ще більш тупим, ніж згадані Вами документальні фільми.
:happytwo:
:happytwo: у церквах вішають лапшу про щастя та релігію? :happytwo: ні ну що про щастя можливо, але про РЕЛІГІЮ! не сміши мене!

Чому ти сприймаєшь буквально догму про кров Христа? Може ти з тих персон хто думає, що Бог то бородатий дідусь, що сидить на небі?
  • 0

#162 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.03.2009 – 14:16

Перегляд дописуТемний ангел (12.03.2009 11:12) писав:

Тіло і кров - це символи, їх варто розуміти так само із сторони символізму, як і Біблію.
секундочку, це хліб і вино - символи, а не навпаки
  • 0

#163 Шартеп

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.03.2009 – 14:58

хліб і вино символи крові і тіла. шонеясно. так багато розвелось атеїстів-позерів особливо серед школярів. вони ладні стати сатаністами, але тіки б не визнавати Ісусика.
  • 0

#164 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 14.03.2009 – 15:14

Перегляд дописуШартеп (14.03.2009 14:58) писав:

так багато розвелось атеїстів-позерів особливо серед школярів. вони ладні стати сатаністами, але тіки б не визнавати Ісусика.
:happytwo: :happytwo:

2.5.2. Повідомлення, що не несуть корисної інформації (флуд) чи складаються лише зі смайликів - 10% ластівочка
  • 0

#165 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 22.03.2009 – 02:28

:) :) :angry2:

Олеська: Попередження 10 % за порушення правил п. 2.5.2

Прикріплені файли

• 0

#166 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень

Відправлено 23.03.2009 – 20:58

ісус був нєгром, а католики спеціаьно придумали що він білий, щоб можна було нормально насижувати віру
а в саузпарку зробили такого, щоб всі розуміли про кого йже мова
  • 0

#167 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.04.2009 – 12:48

Ось статейку я читаю
ну й вигадник жеж... читав читав, але терпець мій урвався, коли я прочитав:

Цитата

Ім’я Ісус (Іес-ус) — це гелленський варіант імені Яс, що означає «ясний», «світлий», «сонячний» («-ус» — це закінчення, яке в гелленській мові додається до багатьох слів). Подібні імена — Ясус, Ясіон, Ясон — були звичними для давньої Геллади. Їхніми українськими відповідниками є давні імена Ясь, Ясько, Яцько. Від кореня *яс-*ас-*аз походять слова аси — ясні боги, Асгард і Азов — місто асів, Асія — країна асів.

Гелленське слово «хрестос» означає «найкращий, добрий, щасливий, шляхетний, благородний». Його первинне значення — «боголюдина»,
виявляєця, "-ус" - це не латинське вказання чоловчого роду, а хрестос, пишеться через "е".... все досить з мене цих марень
  • 0

#168 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 16.04.2009 – 15:02

Перегляд дописуШартеп (14.03.2009 14:58) писав:

хліб і вино символи крові і тіла. шонеясно. так багато розвелось атеїстів-позерів особливо серед школярів. вони ладні стати сатаністами, але тіки б не визнавати Ісусика.
Невже так приємно їсти падло як абориген Африки чи Австралії?
Ісус це передньоазійське сонячне божество, очоловічене теологами та доведене до абсурду...Нормально мисляча людина повинна сприймати хліб і вино, як подарунок сонця за її важку працю, оскільки завдяки сонцю дозрів виноград і виріс хліб...Як на мене уявити в бокалі гарного вина сонячні промені набагато приємніше ніж кров з трупу
  • 0

#169 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 15:25

Перегляд дописуДобронрав (16.04.2009 16:02) писав:

Невже так приємно їсти падло як абориген Африки чи Австралії?
Ісус це передньоазійське сонячне божество, очоловічене теологами та доведене до абсурду...Нормально мисляча людина повинна сприймати хліб і вино, як подарунок сонця за її важку працю, оскільки завдяки сонцю дозрів виноград і виріс хліб...Як на мене уявити в бокалі гарного вина сонячні промені набагато приємніше ніж кров з трупу
Невже так приємно сприймати вино як міні термоядерну бомбу у власному животі?
Аргументація звичайно надзвичайно сильна... головне чітко показує розуміння "символу тіла і крові"... а також "жертви"... зате все дякуючи сонечку... в Єгипет пора-ра-ра-ра...
  • 0

#170 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.04.2009 – 15:47

Ісус Христос - міфізований персонаж для того щоб підвищити авторитет церкви - така собі старовинна піар кампанія!
  • 0

#171 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 16:09

Перегляд дописуZoomerMan (16.04.2009 16:47) писав:

Ісус Христос - міфізований персонаж для того щоб підвищити авторитет церкви - така собі старовинна піар кампанія!
Ви маєте докази що спершу була церква а потім персонаж який піднімав авторитет?:angry1:
  • 0

#172 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 16:43

А ви маєте докази що він творив чудеса?...Я маю наувазі що зробили його якимось "магом" після Нікенського собору...А так то простий філософ як і всі інші!...Взагалі церква це самий глобальний развод...Я похлопаю тому хто його придумав - тобто римлянам яким була потрібна об"єднавча релігія яка б сповідала покору, любов відданість і т.д.
  • 0

#173 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 16:59

Перегляд дописуZoomerMan (16.04.2009 17:43) писав:

А ви маєте докази що він творив чудеса?...Я маю наувазі що зробили його якимось "магом" після Нікенського собору...А так то простий філософ як і всі інші!...Взагалі церква це самий глобальний развод...Я похлопаю тому хто його придумав - тобто римлянам яким була потрібна об"єднавча релігія яка б сповідала покору, любов відданість і т.д.
питання не про чудеса, а про те, що він був (або міф про нього) ДО того як з’явилася церква... тому ну ніяк не міг бути створений для її популяризації чи підвищення її авторитету...
На Нікейському соборі його "магом" не робили, пан надзвичайно сильно помиляється... В жодного учасника Нікейського собору як і в тодішніх християн сумнівів про те що Христос Син божий не було... як і про його воскресіння і чудеса... :angry1:
Ну і стосовно придумування римлянами християнства пан помиляється ще більше... християнство римлянами було потім використане в згаданих паном цілях... але знову ви плутаєте історичні причини і наслідки :happy1:
  • 0

#174 -=Felorgas=-

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 135 повідомлень
  • Місто:Кам'янець-Подільський

Відправлено 16.04.2009 – 19:12

Ісус - перш за все це ЛЮДИНА, а потім вже святий...
Давайте не будемо забувати, що Бог є, але віру створили ЛЮДИ!!!
  • 0

#175 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 22:50

Перегляд дописуZuzik (16.04.2009 17:59) писав:

питання не про чудеса, а про те, що він був (або міф про нього) ДО того як з’явилася церква... тому ну ніяк не міг бути створений для її популяризації чи підвищення її авторитету...
На Нікейському соборі його "магом" не робили, пан надзвичайно сильно помиляється... В жодного учасника Нікейського собору як і в тодішніх християн сумнівів про те що Христос Син божий не було... як і про його воскресіння і чудеса... :angry1:
Ну і стосовно придумування римлянами християнства пан помиляється ще більше... християнство римлянами було потім використане в згаданих паном цілях... але знову ви плутаєте історичні причини і наслідки :happy1:

Так як простий дядько він був до того як становилось християнство в тому розумінні якоми знаєм - масова релігія...А Ісус Христос як син Божий, "маг" і т.д. і т.п він став після Нікенського собору де його міфізували...

А хто по вашому займався популяризацією церкви? - її головним провідником був Рим - бо потрібно було якось втримати імперію...Ви знаєте що найбільше об"єднує державу чи народ спільний ворог або спільна релігія, міф чи догма!...Та й що ж проповідує християнство - покору, любов і т.д. і т.п. а отже і покору імператору...
  • 0

#176 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 23:03

Мені особисто допомогло краще (я так сподіваюсь) зрозуміти постать Ісуса та його вчення більш близьке знайомство із вченнями Сходу, зокрема, з території сучасної Індії. Дуже багато спільностей у поглядах на світ, його законах та шляхах гармонійного життя в цьому світі
  • 0

#177 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 17.04.2009 – 15:27

Перегляд дописуZoomerMan (16.04.2009 23:50) писав:

Так як простий дядько він був до того як становилось християнство в тому розумінні якоми знаєм - масова релігія...А Ісус Христос як син Божий, "маг" і т.д. і т.п він став після Нікенського собору де його міфізували...
Ви не уважно читаєте... Не знаю чи був він простим дядьком... чи непростим... чи його придумали... я про це зараз сперечатися не буду.. а от те що він визнавався як Син Божий ДО Нікейського Собору - це точно... вде з 1-го століття... Дався вам той собор... ви б хоч би прочитали про що там йшлася мова... перш ніж оттак тут розказувати кого там магом робили...

Перегляд дописуZoomerMan (16.04.2009 23:50) писав:

А хто по вашому займався популяризацією церкви? - її головним провідником був Рим - бо потрібно було якось втримати імперію...Ви знаєте що найбільше об"єднує державу чи народ спільний ворог або спільна релігія, міф чи догма!...Та й що ж проповідує християнство - покору, любов і т.д. і т.п. а отже і покору імператору...
І знову у вас якісь роялі в кущах... і при цьому ви знову плутаєте Церкву, релігію і Ісуса Христа як (можливо) Божого Сина...
Ви просто приведіть для себе дати офіціозу християнства в Римі і 1-е століття н.е. і зрозумієте що мінімум 200 років вони (християни) себе прекрасно популяризували без офіційної підтримки Риму... а наведена ваша аргументація про покору імператору має посилання виключно на "Збірник цитат юного атеїста" видавництва 1963 р. :)
  • 0

#178 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.04.2009 – 07:43

Оффтоп переміщено сюди: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...mp;#entry404734
  • 0

#179 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 18.04.2009 – 09:42

Перегляд дописуZuzik (17.04.2009 16:27) писав:

Ви не уважно читаєте... Не знаю чи був він простим дядьком... чи непростим... чи його придумали... я про це зараз сперечатися не буду.. а от те що він визнавався як Син Божий ДО Нікейського Собору - це точно... вде з 1-го століття... Дався вам той собор... ви б хоч би прочитали про що там йшлася мова... перш ніж оттак тут розказувати кого там магом робили...

І знову у вас якісь роялі в кущах... і при цьому ви знову плутаєте Церкву, релігію і Ісуса Христа як (можливо) Божого Сина...
Ви просто приведіть для себе дати офіціозу християнства в Римі і 1-е століття н.е. і зрозумієте що мінімум 200 років вони (християни) себе прекрасно популяризували без офіційної підтримки Риму... а наведена ваша аргументація про покору імператору має посилання виключно на "Збірник цитат юного атеїста" видавництва 1963 р. :)
Він називав людей дітьми Божими. А отже був таким же сином, як й инші.
  • 0

#180 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 23.04.2009 – 10:35

Перегляд дописуZuzik (16.04.2009 16:25) писав:

Невже так приємно сприймати вино як міні термоядерну бомбу у власному животі?
Аргументація звичайно надзвичайно сильна... головне чітко показує розуміння "символу тіла і крові"... а також "жертви"... зате все дякуючи сонечку... в Єгипет пора-ра-ра-ра...
А з приводу Єгипту Ви не помилились :cool1: Юдохристиянство є спотворена релігія єгиптян...Звідти і культ трупів
І як в більшості релігій сходу роль людини зводиться до раба або інструменту
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних