Перейти до вмісту

Ісус Христос, хто він?

Повідомлень в темі: 255

#141 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.02.2009 – 12:58

Ісус сказав що буде з нами до кінця віку. тобто його ім'я буде славитись до закінчення ери риб, так як Мойсей був основним пророком епохи овна, так як і до нього раніше певні пророки в своїх епохах. А те що він прийде ще раз - він про це не казав.
  • 0

#142 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 08.02.2009 – 13:18

Перегляд дописуDarkLordVillis (8.02.2009 10:42) писав:

Ісус накормив людей двома рибами. Епоха риб закінчується. За ці 2000 років зодіакальне коло змістилося. В той час рік по зодіакальному колу починався з весняного рівнодення і припадав на початок знаку Овна - 22 березня. Сьогодні вже в час весняного рівнодення астрономічно Сонце починає входити в знак Риб. Знак Овна починається 19 квітня. Наступає епоха водолія. Тобто за наступну епоху день весняного рівнодення, початок року, буде припадати на знак Водолія, ось так відбувається астрономічна зміна епох.
[/b]

Тут річ іде не про ту епоху. Тут астрологічне коло набагато ширше, якщо слідувати за інформацією Зайтґеста. Подивіться цей фільм пане DarkLordVillis
  • 0

#143 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 08.02.2009 – 14:20

Який фільм? Я маю на увазі зодіакальне коло, що триває близько 24000 років, а ти що маєш на увазі?
  • 0

#144 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень

Відправлено 08.02.2009 – 14:31

Перегляд дописуDarkLordVillis (8.02.2009 14:20) писав:

Який фільм? Я маю на увазі зодіакальне коло, що триває близько 24000 років, а ти що маєш на увазі?

Фільм Zeitgest. Там все чудово описано, бо я вже не дуже добре пам'ятаю.
  • 0

#145 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 08.02.2009 – 16:43

Дивлюсь зараз. Але я маю на увазі, що давайте уявімо, ніби те що написано - правда. Адже річ в тому, що вчення і діяльність релігійних християнських організацій суперечить писанню, яким вони всіх дурять.

До речі оФФтоп по фільму. Влада США так кричить про тероризм, як влада РФ про фашизм. А хто голосніше всих кричить "тримайте злодія"??

Повідомлення відредагував DarkLordVillis: 08.02.2009 – 16:44

• 0

#146 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень

Відправлено 08.02.2009 – 16:53

Перегляд дописуDarkLordVillis (8.02.2009 16:43) писав:

Дивлюсь зараз. Але я маю на увазі, що давайте уявімо, ніби те що написано - правда. Адже річ в тому, що вчення і діяльність релігійних християнських організацій суперечить писанню, яким вони всіх дурять.

До речі оФФтоп по фільму. Влада США так кричить про тероризм, як влада РФ про фашизм. А хто голосніше всих кричить "тримайте злодія"??

До речі події описані в Новому Завіті, на мою думку, реально були в історії, але перкручені. За злодія сказати не можу. Та мені здається, що кричать на все горло, аж вуха закладає.

Повідомлення відредагував DraWeR: 08.02.2009 – 16:54

• 0

#147 Avas

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 09.02.2009 – 07:39

Перегляд дописуDraWeR (8.02.2009 17:53) писав:

До речі події описані в Новому Завіті, на мою думку, реально були в історії, але перкручені. За злодія сказати не можу. Та мені здається, що кричать на все горло, аж вуха закладає.

Мені здаєдься, Ісус Христос був самим собою, поки його не заперли в церкви, храми, костьоли і ін. культові споруди.
Як почали будувати культові споруди, почалося перетворення І.Христоса в Антихриста. І в цей період був навязаний людям апокаліптичний страх , страх неминучої кари, навіть за той гріх - що ти народжений.
І вірити в те - що проповідує Новий Заповіт, я вважаю ні в якому разі не можна, тому що, то словоблуддя ділків від релігії які творять свої шабаші на Вселенських Соборах з віку у вік.
Ісус Христос був звичайною-тілесною істотою, але душа його була від Бога, і душа та вічна, і питання в тому в кого вона буде вселена і для яких діянь?
  • 0

#148 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 09.02.2009 – 09:37

Перегляд дописуAvas (9.02.2009 07:39) писав:

Мені здаєдься, Ісус Христос був самим собою, поки його не заперли в церкви, храми, костьоли і ін. культові споруди.
Як почали будувати культові споруди, почалося перетворення І.Христоса в Антихриста. І в цей період був навязаний людям апокаліптичний страх , страх неминучої кари, навіть за той гріх - що ти народжений.
І вірити в те - що проповідує Новий Заповіт, я вважаю ні в якому разі не можна, тому що, то словоблуддя ділків від релігії які творять свої шабаші на Вселенських Соборах з віку у вік.
Ісус Христос був звичайною-тілесною істотою, але душа його була від Бога, і душа та вічна, і питання в тому в кого вона буде вселена і для яких діянь?
Тобі не правильно здається..... Факти є інші....... І говориш ти ніби Лютер, який і "впаював" людям їх негідність і страх перед Богом-Суддею, який тільки карає.
Ісус Христос повертає людині гідність, дає Новий Закон - Закон любові до Бога, який є Досконалою Любов"ю і до ближніх.
Новий Завіт - це не "словоблуддя ділків від релігії", а віра в воскресіння Ісуса Христа і моє з тобою після смерті.
Ісус Христос - Бог, який ради наного спасіння прийшов на землю, був подібний до нас у всьому, окрім гріха і відкупив нас ціною власного життя. Така є правда........
  • 0

#149 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 09.02.2009 – 15:43

Перегляд дописуEqilibrium (9.02.2009 09:37) писав:

Тобі не правильно здається..... Факти є інші.......

Де факти?????!!!! Кому тут здається, І кому правильно????!!!

Перегляд дописуEqilibrium (9.02.2009 09:37) писав:

І говориш ти ніби Лютер, який і "впаював" людям їх негідність і страх перед Богом-Суддею, який тільки карає.
Ісус Христос повертає людині гідність, дає Новий Закон - Закон любові до Бога, який є Досконалою Любов"ю і до ближніх.
Новий Завіт - це не "словоблуддя ділків від релігії", а віра в воскресіння Ісуса Христа і моє з тобою після смерті.
Ісус Христос - Бог, який ради наного спасіння прийшов на землю, був подібний до нас у всьому, окрім гріха і відкупив нас ціною власного життя. Така є правда........
Така є брехня.......
Більшість християнських обрядів похідні від єгипетського язичництва. І основна традиція - зохоронення мертвого в труні з надією в те що тіло воскресне - це ті ж самі фараони в саркофагах чекають воскрешіння. Споконвіків в Європі мертвих спалювали, бо В Європі цінна земля, площа. В африці в пустелі звидили піраміди, в Азії кургани, і ці чужинські традиції поховань прийшли в Європу і дуже шкодять нам. В біблії наведено цитати слів, які говорив сам Ісус, дуже часто цитують притчі, та інше. І слова Ісуса значно різняться від слів жреців церкви. Чії слова для тебе важливіші - Ісуса, чи Єпископа що з іменем Ісуса йому ж суперечить?
  • 0

#150 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень

Відправлено 09.02.2009 – 18:11

Перегляд дописуDarkLordVillis (9.02.2009 15:43) писав:

І слова Ісуса значно різняться від слів жреців церкви. Чії слова для тебе важливіші - Ісуса, чи Єпископа що з іменем Ісуса йому ж суперечить?
Щось не зрозумів твого питання ......... Якщо питання про важливість слів Ісуса і єпископа, то звісно слова Ісуса важливіші. Але Єпископи і священики, а зараз вже й світські люди, які здобули вищу освіту Теологів, або Біблістів за позволенням Святої Церкви повинні займатися вияснюванням Біблії, бо інакше кожен з нас буде бачити в словах Ісуса те, що йому "вигідне"... Тому важливість слів Єпископа - Пастиря Церкви для мене дуже важливі !!!!!!
  • 0

#151 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 09.02.2009 – 18:26

Перегляд дописуEqilibrium (9.02.2009 18:11) писав:

Щось не зрозумів твого питання ......... Якщо питання про важливість слів Ісуса і єпископа, то звісно слова Ісуса важливіші. Але Єпископи і священики, а зараз вже й світські люди, які здобули вищу освіту Теологів, або Біблістів за позволенням Святої Церкви повинні займатися вияснюванням Біблії, бо інакше кожен з нас буде бачити в словах Ісуса те, що йому "вигідне"... Тому важливість слів Єпископа - Пастиря Церкви для мене дуже важливі !!!!!!
Біблія - це продовження єгепецького язичництва. Мойсей, самий головний жрець Єгипту, вивів з Єгипту своїх людей, а разом з ними і міфологію. Ісус заперечував роботу фарисеїв, а священники її продовжили.

Петро ще при житті Ісуса відрікся від нього тричі і став паою Римським. Церква ним утворена використовує імя Ісуса, але не використовує його вчень
  • 0

#152 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень

Відправлено 09.02.2009 – 19:28

Перегляд дописуDarkLordVillis (9.02.2009 18:26) писав:

Біблія - це продовження єгепецького язичництва. Мойсей, самий головний жрець Єгипту, вивів з Єгипту своїх людей, а разом з ними і міфологію. Ісус заперечував роботу фарисеїв, а священники її продовжили.
:pardon: :happy1: :happy1: Захоплююча казка )))))))))) Ти сам це придумав ?????? Цікаво, може і фільм колись знімуть ))))))))
"Мумія повертається в четверте" :happy1: :ggggg:
  • 0

#153 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 09.02.2009 – 19:32

Перегляд дописуEqilibrium (9.02.2009 19:28) писав:

:pardon: :happy1: :happy1: Захоплююча казка )))))))))) Ти сам це придумав ?????? Цікаво, може і фільм колись знімуть ))))))))
"Мумія повертається в четверте" :happy1: :ggggg:
Фільмів вже дофіга таких. наприклад рекомендую "Дух времени (Zeitgest)"
  • 0

#154 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 09.02.2009 – 20:21

"Ти Христос - син Бога живого" Матвія 16:16
  • 0

#155 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.02.2009 – 10:00

Перегляд дописуDarkLordVillis (9.02.2009 19:32) писав:

Фільмів вже дофіга таких. наприклад рекомендую "Дух времени (Zeitgest)"
Не "Zeitgest", а "Zeitgeist" (Цайтгайст") ( з німецької - "Дух часу")... гарний фільм...

Перегляд дописуMiguel (9.02.2009 20:21) писав:

"Ти Христос - син Бога живого" Матвія 16:16

Бог пробивається через людей, вочевидь...
  • 0

#156 sensatyv

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:з Львівського форуму

Відправлено 21.02.2009 – 15:45

Ісус об’являє нам Бога у трьох особах. Пресвята Тройця є виявом досконалого спілкування любові. Бог є спільнотою. Коли Ісус став людиною, Він не перестав бути Богом. Він і надалі продовжує брати повну участь в любовному спілкуванні з Отцем і Святим Духом. Якщо б одна особа Пресвятої Тройці перестала б існувати, то Бог перестав би бути Богом. Але Бог не може перестати існувати. Тому Ісус не перестав бути Богом, коли став людиною. Він міг бути досконалою людиною тому, що Він жив повнотою любові.
Св. Павло у своїм листі до Филип’ян (2:6-11) пише про покору Ісуса. Ісус безмежно любить нас, Він є повнота любови, бо Він є Богом, але Він “не вважав за здобич Свою рівність із Богом”. Будучи Богом, Він прийняв людську подобу. В земному житті Він одночасно жив як людина і як Бог. Хоча ми є люди, часто ми не розуміємо , що означає бути людиною, тому ми прив’язуємося до самих себе. Маючи людську природу, ми також маємо у собі і божественність. Ми є створені на Божий образ і подобу. Ісус об’явив нам, що будучи Богом означає бути особою Пресвятої Тройці, де в трьох особах перебуває нероздільна любов. Через Його людську природу Ісус навчив нас, що одночасно і з нашим сотворінням, Бог впроваджує нас у спілкування з Ним через любов. Отець, Син, I Дух Святий є досконалою єдністю у любові і Бог бажає, щоб ми вільно перебували у повноті любови. Бог завжди мав намір, щоб через наше щоденне життя ми брали участь у житті Пресвятої Тройці.
Будучи особою Пресвятої Тройці, Ісус прийняв людську подобу. Якщо сам Бог прийняв людську природу, то бути людиною є великою цінністю.
http://old.ugcc.org.ua/ukr/church_in_actio...lia/1.moravska/
  • 0

#157 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 21.02.2009 – 17:53

Перегляд дописуЛука (17.02.2008 23:11) писав:

10 ЗАПОВІДЕЙ:
1. Хай не буде тобі інших богів передо Мною!
2. Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
3. Не призивай Імення Господа, Бога твого, надаремно, бо не помилує Господь того, хто призиватиме Його Ймення надаремно.
4. Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.
5. Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!
6. Не вбивай!
7. Не чини перелюбу!
8. Не кради!
9. Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!
10. Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!

От Вам і конкретні відповіді, по пунктах- чітко, коротко і ясно.Які можуть бути треті розуміння?

За перепрошенням, це все жиди скопіювали з книги "Йдучих за світлом", яку тепер можна побачити під назвою Єгипитської кних мертвих.
  • 0

#158 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 11.03.2009 – 20:03

Перегляд дописуDarkLordVillis (8.02.2009 12:58) писав:

Ісус сказав що буде з нами до кінця віку. тобто його ім'я буде славитись до закінчення ери риб, так як Мойсей був основним пророком епохи овна, так як і до нього раніше певні пророки в своїх епохах. А те що він прийде ще раз - він про це не казав.
Що подивився цей тупий фільм "Секрет" ? І вважаеш себе дуже вумним? :) Ці документальні фільми створені, щоб вішати лапшу на вуха людям, про релігію, щастя... :)

я, зрозумів, що ти тільки можешь цитувати чужі хибні думки, поглинаешь маразм, як губка, сходив би краще у церков!

Повідомлення відредагував Reltih floda: 11.03.2009 – 20:01

• 0

#159 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.03.2009 – 11:07

Перегляд дописуReltih floda (11.03.2009 20:03) писав:

Ці документальні фільми створені, щоб вішати лапшу на вуха людям, про релігію, щастя... :)

я, зрозумів, що ти тільки можешь цитувати чужі хибні думки, поглинаешь маразм, як губка, сходив би краще у церков!

так у церквах теж, нмд, стараються "вішати лапшу на вуха людям, про релігію, щастя..."
А також - "пийте кров Христа, їжте тіло його" після сповіді. Шо за прояви канібалізму??? І таке є ще більш тупим, ніж згадані Вами документальні фільми.
:)
  • 0

#160 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 12.03.2009 – 11:12

Перегляд дописуВласюк (12.03.2009 11:07) писав:

так у церквах теж, нмд, стараються "вішати лапшу на вуха людям, про релігію, щастя..."
А також - "пийте кров Христа, їжте тіло його" після сповіді. Шо за прояви канібалізму??? І таке є ще більш тупим, ніж згадані Вами документальні фільми.
:)
Я далеко не прихильник Церкви та і християнином мене навряд чи можна назвати, якщо брати до уваги дотримання всіх ритуалів і віри у догми, але не варто будувати критику на буквальному розумінні слів. Тіло і кров - це символи, їх варто розуміти так само із сторони символізму, як і Біблію.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних