Перейти до вмісту

Космополітизм

Повідомлень в темі: 80

#61 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 13.06.2006 – 14:26

Перегляд дописуManfred (13.06.2006 10:21) писав:

Про це ви матимете моральне право сказати лише тоді, коли на вулицях ващого дніпропетровська-катеринослава-Січеслава заговорять українською, а наразі ж вас дніпропетровців навіть числити до української нації є дещо передчасним. НМСД.
:) :cry: :cry:
...от після такого хочеться сказати щось нецензурне!
тоді ще добав сюди ось що: ...а нігерів треба вирізати тому що вони чорні!

:aaa:
  • 0

#62 Вік

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1280 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 13.06.2006 – 14:37

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (12.06.2006 12:38) писав:

ага, діоксину...

та ми не від чого не вмрем! нас тільки дустом не пробували! нічого в них не вийде! МИ - НЕПЕРЕМОЖНА НАЦІЯ! :)
насправді, деколи беруть сумніви щодо цього. не щодо того що ми неперможні, а щодо того чи всі українці утворюють єдину націю :cry:

Помаранчева Пантерка і Manfred,
перестаньте, люди. ми ж ніби всі тут українською говоримо, проблеми немає : )
  • 0

#63 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 13.06.2006 – 15:27

Перегляд дописуFreelancer (13.06.2006 15:37) писав:

насправді, деколи беруть сумніви щодо цього. не щодо того що ми неперможні, а щодо того чи всі українці утворюють єдину націю :)
То треба їм довести! ...але ж вона справді не єдина...люди не хочуть відчуватися єдиною нацією...точніше хочуть, але не всі - тільки ті, хто був на майдані (чи не був, але підтримує нашу політику) а інші краще бидлом та козлами поназивають один одного...прикро. Україну завжди старалися на шматки порвати, всю історію...от і вийшло таке Г...

Перегляд дописуFreelancer (13.06.2006 15:37) писав:

Помаранчева Пантерка і Manfred,
перестаньте, люди. ми ж ніби всі тут українською говоримо, проблеми немає : )
та все гаразд...чимось просто йому не подобаюсь я...мабуть тим, що я з Дніпра...ну ми ж не можемо всі на захід переїхати, місця не вистачить...
  • 0

#64 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 13.06.2006 – 16:01

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (13.06.2006 16:27) писав:

То треба їм довести! ...але ж вона справді не єдина...люди не хочуть відчуватися єдиною нацією...точніше хочуть, але не всі - тільки ті, хто був на майдані (чи не був, але підтримує нашу політику) а інші краще бидлом та козлами поназивають один одного...прикро. Україну завжди старалися на шматки порвати, всю історію...от і вийшло таке Г...
та все гаразд...чимось просто йому не подобаюсь я...мабуть тим, що я з Дніпра...ну ми ж не можемо всі на захід переїхати, місця не вистачить...
1. Приналежність до нації визначається визначенням в словнику (даруйте, за тавтологію) і усвідомленням самою людиною цієї данности, а не участю/не участю на Майдані!
2. Намагались, і що? Сучасність свідчить, що до кінця цього зробити не спромоглись. Далі нам йти тільки вперед. Тому Г ще не вийшло, хоча може.
3. Йому не сподобалось ваше ставлення до його позиції щодо української мови: українська має запанувати в Україні. Якщо ви її не поділяєте, то не треба говорити про расизм, а пояснити чому він помиляється.
4. Я вам можу відкрити таємницю: пан дописує на форумі з міста Санкт-Петербурга (мабуть, знаєте, де то?) то, як ви кажете, може і його варто було б на Захід переселити? ; ) як бачите, місцезнаходження (за межами Батькіщини) не вплинуло на його погляди, а чи впливає ваше місцезнаходження (а точніше, оточення) на ваші?
  • 0

#65 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 13.06.2006 – 19:43

Перегляд дописуFreelancer (13.06.2006 17:01) писав:

1. Приналежність до нації визначається визначенням в словнику (даруйте, за тавтологію) і усвідомленням самою людиною цієї данности, а не участю/не участю на Майдані!
Я не сказала що це визначається цим, просто більшість людей, які підтримують інтереси майдану, хочуть єдинства нашої нації, чи не так? я гадала що так...ну може я не так сказала, але я мала на увазі тільки те, що інші вважають західних бидлом..ну й у відповідь отримують таке ж ставлення до себе!

2. Намагались, і що? Сучасність свідчить, що до кінця цього зробити не спромоглись. Далі нам йти тільки вперед. Тому Г ще не вийшло, хоча може.
Сподіваюсь що не вийде.

3. Йому не сподобалось ваше ставлення до його позиції щодо української мови: українська має запанувати в Україні. Якщо ви її не поділяєте, то не треба говорити про расизм, а пояснити чому він помиляється.
Я поділяю, нехай панує! Я не проти!! Я розмовляю трьома мені і так і так нормально!

4. Я вам можу відкрити таємницю: пан дописує на форумі з міста Санкт-Петербурга (мабуть, знаєте, де то?) то, як ви кажете, може і його варто було б на Захід переселити? ; ) як бачите, місцезнаходження (за межами Батькіщини) не вплинуло на його погляди, а чи впливає ваше місцезнаходження (а точніше, оточення) на ваші?

У мене завжди була своя думка стосовно життя, оточення не може вплинути, бо я не така як усі і мені це подобається! Я люблю свою країну і хочу жити як людина...я ніколи не ображаю людей і не вважаю нікого нижчим за себе. ...а в Дніпрі дуже багато добрих людей, ми взагалі нейтрали і спілкуємось з усіма, я не знаюю чому склалося враження що тут усі некультурні хами...я не маю на увазі малолітніх наркоманів, я про дорослих кажу...
а я - нетипова взагалі, я люблю відрізнятися!
  • 0

#66 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 14.06.2006 – 20:25

Перегляд дописуManfred (14.06.2006 08:24) писав:

Якою мовою Ви послуговуєтесь переважно (і у побуті і по роботі-навчанні)? Людина фізично не може спілкуватися трьома мовами абсолютно в однаковій пропорції, якась мова мусить таки переважати, а якась вживатиметься лише принагідно.
Більшість з нас спілкується переважно на російській , навіть прем"єр та президент, які виросли при СССР (а прем"єр взагалі з Дніпра). Там де треба всі можуть вживати державну. Але всі ми, старші за 25 років, переважно розмовляємо російською, бо листів з історії не викинеш! я виросла так. Але це не заважає мені спілкуватися українською...і якщо в мене чоловік буде спілкуватися українською, то і я і діти наші теж, а якщо англійською - те ж саме!
  • 0

#67 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 14.06.2006 – 20:42

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (14.06.2006 21:25) писав:

Більшість з нас спілкується переважно на російській , навіть прем"єр та президент, які виросли при СССР (а прем"єр взагалі з Дніпра). Там де треба всі можуть вживати державну. Але всі ми, старші за 25 років, переважно розмовляємо російською, бо листів з історії не викинеш! я виросла так. Але це не заважає мені спілкуватися українською...і якщо в мене чоловік буде спілкуватися українською, то і я і діти наші теж, а якщо англійською - те ж саме!
Тут треба поступати однозначно, хто не володіє українською — доступу до держ. посад не має мати.
От не всі можуть вживати державну, я не сліпий і вуха маю.
Звідки таке пристосуванство… російською — то російською, китайською — то китайською… треба мати силу захистити своє право говорити рідною, інакше нащо нам та мова? знати ж багато мов— безумовно плюс. Але треба ж в якомусь поколінні знайти сили покласти край росифікації!

навіть, якщо ти не українець, але живеш на цій землі, ти маєш мати повагу до цієї землі і мови зокрема:
Тадей Рильський, був сином багатого польського пана Розеслава Рильського і княжни Трубецької, разом з Володимиром Антоновичем та групою інших польських студентів вирішили присвятити себе вивченню історії України й віддати своє життя народу, серед якого жили.
  • 0

#68 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 15.06.2006 – 10:21

Перегляд дописуFreelancer (14.06.2006 21:42) писав:

Тут треба поступати однозначно, хто не володіє українською — доступу до держ. посад не має мати.
От не всі можуть вживати державну, я не сліпий і вуха маю.
Звідки таке пристосуванство… російською — то російською, китайською — то китайською… треба мати силу захистити своє право говорити рідною, інакше нащо нам та мова? знати ж багато мов— безумовно плюс. Але треба ж в якомусь поколінні знайти сили покласти край росифікації!
навіть, якщо ти не українець, але живеш на цій землі, ти маєш мати повагу до цієї землі і мови зокрема:
Тадей Рильський, був сином багатого польського пана Розеслава Рильського і княжни Трубецької, разом з Володимиром Антоновичем та групою інших польських студентів вирішили присвятити себе вивченню історії України й віддати своє життя народу, серед якого жили.
Згодна! ...а пристосуванство...я вважаю, що якщо ти можеш розмовляти тією мовою, якою спілкується співбесідник, можеш спілкуватися з ним саме тією. Це повага.

Перегляд дописуManfred (15.06.2006 10:56) писав:

А тепер я пропоную Вам подивитися на те, що Ви написали:Як на мене, то перше, що виникає по прочитанні вищенаведеного — відчуття, що це писали або різні люди, або людина, що все це написала навіть не пам’ятає що вона писала напередодні.
Я просто констатувала факт.
Те, що виросли на російській - факт.
...здається мовна проблема - це не проблема взагалі. Це найменша проблема з усіх, які нам прийдеться вирішити до того, як ми станемо незалежною єдиною нацією. Я не розумію цієї проблеми. Чистопородність українця не визначається мовою, а визначається самосвідомістю, ставленням до життя, до людей, до країни в якій народився та виріс, до культури взагалі. Якщо наприклад людина німа та спілкується знаками а не державною, що тепер - вона несправжній українець? ...ні, мова - не є нашою проблемою. Нашою проблемою є те, що революція наблизила нас на крок, але не з"єднала. Доки існують поняття, такі як Захід і Схід, українці як єдина нація, на жаль, не існують...
  • 0

#69 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 15.06.2006 – 10:38

Вам, відверто скажу, варто почитати кілька книг про те, що таке мова. Бо це один з основних чинників, що вирізняє одну націю від иншої.
Коли два українця розмовляють між собою в рідній країні іноземною мовою — це не повага називається :/

ПС. Українцю, втратив мову? Поверни! Заповіти предків ніхто не скасовував, ні царські Емські укази, ні Валуєвські циркуляри, ніщо!
  • 0

#70 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 15.06.2006 – 11:18

Перегляд дописуFreelancer (15.06.2006 11:38) писав:

Вам, відверто скажу, варто почитати кілька книг про те, що таке мова. Бо це один з основних чинників, що вирізняє одну націю від иншої.
Коли два українця розмовляють між собою в рідній країні іноземною мовою — це не повага називається :/

ПС. Українцю, втратив мову? Поверни! Заповіти предків ніхто не скасовував, ні царські Емські укази, ні Валуєвські циркуляри, ніщо!

і навіщо я встряла в це сперечання....я щось перестала розуміти взагалі, про що ми тут сперечаємось, ми всі думаємо майже однаково а спілкуємось різними мовами...і коли я пишу, що я розмовляю зі співбесідниками тією якою вони, я не маю на увазі, що українці не повинні спілкуватися українською...а колись рідною мовою була російська, бо нашою Батьківщиною був СССР... та згодна я, що державною - це круто!....я розмовляю нею, що від мене всі хочуть? я люблю свою країну і своє місто, я - патріотка!
  • 0

#71 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 15.06.2006 – 11:29

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (15.06.2006 12:18) писав:

і навіщо я встряла в це сперечання....я щось перестала розуміти взагалі, про що ми тут сперечаємось, ми всі думаємо майже однаково а спілкуємось різними мовами...і коли я пишу, що я розмовляю зі співбесідниками тією якою вони, я не маю на увазі, що українці не повинні спілкуватися українською...а колись рідною мовою була російська, бо нашою Батьківщиною був СССР... та згодна я, що державною - це круто!....я розмовляю нею, що від мене всі хочуть? я люблю свою країну і своє місто, я - патріотка!
ми сперечаємось, бо маємо різні погляди на одні питання, це цілком нормально : ) лиш не треба нервуватись. Державною це не круто, це природньо має бути. Ми дуже раді, що є патріоти, а хочемо ми всі одного — нормальної держави під, що зветься Україна. тут, здається, у всіх одна мета! : )
Я от, наприклад, не поміняю рідну мову, якщо завтра, не дай Боже, знов буде СРСР, а ви? і це не тому, що я звик жити в Україні, а тому, що мої предки споконвіку говорили українською, і в СРСР також, за що поплатись правда!
  • 0

#72 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 15.06.2006 – 12:31

Перегляд дописуFreelancer (15.06.2006 12:29) писав:

ми сперечаємось, бо маємо різні погляди на одні питання, це цілком нормально : ) лиш не треба нервуватись. Державною це не круто, це природньо має бути. Ми дуже раді, що є патріоти, а хочемо ми всі одного — нормальної держави під, що зветься Україна. тут, здається, у всіх одна мета! : )
я принципово не поміняю, бо я пишаюся тим, що я українка. Нас поважають в усьому світі, так що ніякі СРСРи (звучить як сери-сери :angry1: :P ) не завадять нам розвиватися!

Перегляд дописуFreelancer (15.06.2006 12:29) писав:

Я от, наприклад, не поміняю рідну мову, якщо завтра, не дай Боже, знов буде СРСР, а ви? і це не тому, що я звик жити в Україні, а тому, що мої предки споконвіку говорили українською, і в СРСР також, за що поплатись правда!

з ними щось зробили за це?? чи ти про глобальних предків ? :cry:
  • 0

#73 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень

Відправлено 16.06.2006 – 14:08

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (15.06.2006 13:31) писав:

я принципово не поміняю, бо я пишаюся тим, що я українка. Нас поважають в усьому світі, так що ніякі СРСРи (звучить як сери-сери :angry1: :P ) не завадять нам розвиватися!
з ними щось зробили за це?? чи ти про глобальних предків ? :cry:
і про глобальних, і про своїх власних теж. Так от, ти не зміниш, то є дуже добре, якби всі так робили тоді… проблем з російською мовою б не було, бо її б в Україні не було! Ії б знали так само, як знають в Росії українську зараз. Як вже так сталось, що вона в Україні присутня, то хай займе своє законне місце, місце іноземної мови, яку знає більшість (і це бузомовно плюс для України), але це не означає, що нею треба замінити українську чи частково чи повністю. В мене тітка знала 5 мов, але розмовляла чомусь українською, збудувала в мому селі школу, теж українську… я сумніваюсь, що той, що кричить про "ущімлєніє" знає хоч 2 чи більше. Ось це моя ідея, мій націоналізм.
  • 0

#74 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 16.06.2006 – 16:53

Перегляд дописуFreelancer (16.06.2006 15:08) писав:

і про глобальних, і про своїх власних теж. Так от, ти не зміниш, то є дуже добре, якби всі так робили тоді… проблем з російською мовою б не було, бо її б в Україні не було! Ії б знали так само, як знають в Росії українську зараз. Як вже так сталось, що вона в Україні присутня, то хай займе своє законне місце, місце іноземної мови, яку знає більшість (і це бузомовно плюс для України), але це не означає, що нею треба замінити українську чи частково чи повністю. В мене тітка знала 5 мов, але розмовляла чомусь українською, збудувала в мому селі школу, теж українську… я сумніваюсь, що той, що кричить про "ущімлєніє" знає хоч 2 чи більше. Ось це моя ідея, мій націоналізм.
згодна з тобою.
  • 0

#75 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 06.07.2006 – 10:20

переконливо...нічого не скажеш... :)
все одно, є важливіші речі. Ти ж бачиш, що твориться у парламенті...
  • 0

#76 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 06.07.2006 – 11:33

Перегляд дописуManfred (6.07.2006 11:58) писав:

Ваш допис свідчить радше про те, що ніц вас не переконало. На жаль.

Те, що твориться у парламенті є прямим і логічним наслідком нерозуміння стратегічної важливости мовного питання населенням України. З нього все починається, ним же все і закінчується. Саме ті люди, що не розуміють цього руйнують українську націю, як та бабця, що несла обремок хмизу до вогнища інквізиції, "свята простота" - сказав той, для кого воно готувалось. Розбрат і поділ на східняків та західняків закінчится не раніше, як тоді, коли всі українці зрозуміють, що їх рідна мова — українська, бо що спільного у того, хто встояв і витримав усе заради збереження своєї мови і того хто зрадив її, а зараз верещить: "Какая разніца на каком язикє разговарівать?", а тим часом поки довірливі українці думають над відповіддю, запроваджують реґіональні мови, щоб потім, коли суржик втратить остаточно будь-які ознаки українськости, знизати плечима й сказати: "Ну, ви же сами відітє, так уж історічєскі сложилось". А може це і ваша мета?

Я написала без іронії, стаття правдива ні до чого пристебатися, правда!

те, що твориться у парламенті, не має відношення до мови. а свідчить тільки про те, що не поділивши владу придурки геть забули про свій народ, їм начхати на нас усіх, вони мля портфелі козли ділять та виясняють яка в опозиції роль буде!...а Президент надто м"який та пухнастий, дозволив їм сісти на голову та звісити ноги. Юля з Порошенком знов не можуть визначити чи дратися далі чи врешті решт довіряти одне одному!...до чого ТУТ мова-то??? якщо в утвореній "демократичній" коаліції в них немає довіри одне до одного....як вони мене дістали! скільки в них вірити можна??
  • 0

#77 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.07.2006 – 13:23

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (6.07.2006 12:33) писав:

те, що твориться у парламенті, не має відношення до мови. а свідчить тільки про те, що не поділивши владу придурки геть забули про свій народ, їм начхати на нас усіх, вони мля портфелі козли ділять та виясняють яка в опозиції роль буде!...а Президент надто м"який та пухнастий, дозволив їм сісти на голову та звісити ноги. Юля з Порошенком знов не можуть визначити чи дратися далі чи врешті решт довіряти одне одному!...до чого ТУТ мова-то??? якщо в утвореній "демократичній" коаліції в них немає довіри одне до одного....як вони мене дістали! скільки в них вірити можна??
а при чому тут народ, взагалі ?
Розділять владу і буду "пілкуватися" про народ, які проблеми.
  • 0

#78 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 06.07.2006 – 13:59

Перегляд дописуMarcos (6.07.2006 14:23) писав:

а при чому тут народ, взагалі ?
Розділять владу і буду "пілкуватися" про народ, які проблеми.
ніяких...та коли вже це станеться?

Перегляд дописуManfred (6.07.2006 13:34) писав:

Кожна влада поводиться так, як дозволяє їй власний народ. © В. Крижанівський.

... ... ...
  • 0

#79 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 07.11.2008 – 23:51

повний НЕГАТИВ ! :angry12: !
  • 0

#80 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.11.2008 – 23:55

Якщо в порівнянні зі зрадою батьківщині, то спокійніше: як має людина стати яничаром, зненавидіти власну національну належність, то ліпше бути космополітом.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних