Перейти до вмісту

Чи не повторює Європейський Союз шлях СРСР?

Повідомлень в темі: 24

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.07.2008 – 08:26

Перегляд дописуNomad (12.07.2008 22:37) писав:

Загроза тероризму, посилення політичної і економічної нестабільності, зростання впливу США, відвертий енергетичний шантаж з боку Росії змусили чиновників ЄС створювати прототип нового утворення- з своєю Конституцією, армією. І ініціатива зустріла опір більшості країн, які є ядром ЄС- Франція, Німеччина. Населення висловило квотум недовіри своїм політикам, які намагаються політичним шляхом вирішити нагальні економічні і соціальні проблеми- тотальну інфляцію, збільшення безробіття.

Населення висловило квотум недовіри, тому що європолітики намагаються злити країни в один безбарвний конгломерат, практично аналог СРСР, де національні культури були на межі знищення універсальним "радянським народом". І ці процеси будуть розвиватись надалі, тому моє бачення подальшої політики, як вона мала б бути - відокремлення від ЄС слов"янського союзу. Ми занадто різні, тому хай Франція, Німеччина та інші західні країни живуть своїм життям, а нам краще було б жити своїм - об"єднати слов"янські країни не територіями і націями, а спільними взаємовигідними договорами і на тому жити.
  • 0

#22 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 14.07.2008 – 08:48

-=VJ=- Ідея цікава, але не думаю, що так легко буде об'днати слов'ян в союзі. Як приклад можна навести хоча б ворожнечу між сербами та хорватами.

П.С. Чи правильно я зрозумів, що Росії в такому союзі не буде?
  • 0

#23 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.07.2008 – 09:11

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (14.07.2008 09:48) писав:

Чи правильно я зрозумів, що Росії в такому союзі не буде?

Звісно, який вона має стосунок до слов"ян? Там слов"янізовані тільки південні області, які заселялись українцями добровільно чи примусово.
Росія до такого союзу може потрапити тільки шматочком, після розвалу - Сибір вже давно зуби гострить на самостійність, туди ж тягнуть північні народи, у яких потихеньку відроджується самосвідомість.

А стосовно ворожнечі - ніхто ж не каже, що потрібно знову їх об"єднувати. Я бачу цей союз, як військово-економічний блок країн, які при цьому у внутрішніх справах керуються власними рішеннями.
До того ж причина більшості ворожнеч лежить в тому, що вони комусь вигідні. Прибрати ці чинники - і об"єднати можна кого завгодно.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 14.07.2008 – 09:12

• 0

#24 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.01.2014 – 11:48

Цитата

Британський прем'єр Девід Кемерон відкрито ратує за посилення контролю над міграцією: «У нашій країні можна побачити заводи, на яких половина робітників - з Польщі, Литви та Латвії. Їх звинувачувати не можна, вони хочуть працювати. Але як країна ми повинні сказати «ні».
http://vybor.ua/arti...e-otstroit.html
Це шлях до дезинтеграції, нмд.

Ну і остарбайтерів-українців висловлювання британського очільника уряду, мабуть, теж певним чином стосується.

Повідомлення відредагував Власюк: 13.01.2014 – 11:50

• -1

#25 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5186 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.01.2014 – 13:05

Британія завжди бочком стояла у ЄС
  • -1