Перейти до вмісту

Язичництво на Русі

Повідомлень в темі: 239

#201 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 27.12.2009 – 16:32

Зі святом усіх... На свята я тут не писатиму.. а надалі побачимо..

Всіх християн, усульман, іудеїв, рідновірів і всіх у кого в період МОЇХ свят попадають їхні свята - щиро ВІТАЮ..

King Oni вибачай за холіварщину....
  • 0

#202 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.12.2009 – 22:11

Перегляд допису-=VJ=- (27.12.2009 09:52) писав:

В рідновірстві жінка - не рабиня чоловіка і взагалі "не людина", як в християнстві. Це вільний вибір - хтось хоче, хтось ні. Ніхто не заперечує і не наказує, бо найголовніше - воля людини обирати свій життєвий шлях.
Життєвий шлях можна обирати й без язичництва - які ж переваги від нього?
У Християнстві - саме в Християнстві - жінка, як раз, цілком людина. А хто вона в язичницві й у якому саме - це я залюбки почитаю прямо втут, ги.

Перегляд дописуРодослава09 (27.12.2009 10:24) писав:

От з цього треба виходити. А жінка - це людина, звісно. (Я так собі думаю).
Виходимо: у християнізованій Русі чесні жінки. Вийшли. Далі куди?

p.s.

Перегляд дописуOdonacer (27.12.2009 13:08) писав:

Мабуть ти ніколи не кохав і не знаєш що таке рідне і кохане.
Ви-то точно не кохали, це я вам як експерт кажу.

p.p.s.

Перегляд допису-=VJ=- (27.12.2009 14:42) писав:

Значить нюхає чи курить. Або просто старечий маразм.
А ви не лише нюхаєте, а ще й штиргаєтеся. Або просто таблетки ковтаєте.

Перегляд допису-=VJ=- (27.12.2009 14:42) писав:

Вас взагалі сюди хтось запрошував? Геть з цієї гілки, якщо тут такі дурні для пана речі, і все буде добре.
Наче вас запрошували, ґґґ. Можете ви перші вийти, а ми ще решту маємо наставити на шлях істини.
  • 0

#203 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 10:04

Перегляд дописуManfred (28.12.2009 09:56) писав:

Яко антитеза до Вашого єлейного пафосу про наших предків, яких я теж ніжно люблю і поважаю навіть такими:

Писати цитати з художньої книжки, себто суцільної вигадки, як істину в першій інстанції - це нормально для Вас, ага...
  • 0

#204 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 28.12.2009 – 11:10

Перегляд дописуivansstef (27.12.2009 16:14) писав:

вмерти за рідне це слабість, і наївність

Жити заради рідного, зробити ВСЕ щоб ВИЖИТИ заради РІДНОГО - ось це справа гідна чоловіка...

Згоден, але це вже не має відношення до ваших слів "нормальною практикою в язичників було статеве співжиття з своєю мамою старшого сина після смерті свого батька..."

А вот ваша думка про себе залишається актуальною

ivansstef сказав:

"*думка про себе* тупість деколи вражає..."

• 0

#205 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 11:21

Перегляд дописуManfred (28.12.2009 10:40) писав:

Правильно, коли не вдається заперечити думку, треба обкакати джерело, я Вас розумію :prapor3:

Джерело - це літопис. В даному випадку я літопису не бачу.

До речі, те, що Ви її назвали вигадкою, говорить про те, що Ви її не читали

Я багато чого не читав і ще більше - не збираюсь. Хай мені часу вистачить прочитати те, що на це заслуговує.

инших історичних згадок про наших предків, які мені доводилося в різні часи зустрічати.

Ну то наводьте ці "инши" згадки з джерелами - будемо розглядати, в чому проблема?

Просто озирніться навколо: орії та руси навколо Вас, вони грабують, ошукують одне одного, крадуть, як і колись

То проблеми Вашого оточення - довкола мене такого нема.
Залишається хіба що згадати про давню істину - скажи мені, хто твої друзі, і я зрозумію, хто є ти.

Хочете документальне джерело, та будь ласка:
Це спєцом для юдоненависників, наші "войовничі та героїчні" предки сплачують данину хозарам (юдеям)

І? Що, хтось заперечував факт данини _деяких_ з племен слов"ян хозарам в часи ослаблення слов"янського племенного союзу? Покажіть мені, де саме?

А поки шукаєте, навчу цитувати історичні джерела:

Слов'яни поділяються на багато народів; деякі з них суть християни, між ними знаходяться також язичники і також сонцепоклонники...Більша частина їх племен суть язичники, які палять своїх мерців і поклоняються їм. Вони мають багато міст, також церкви, де навішують дзвони, в які б'ють молотком, подібно до того як у нас християни б'ють дерев'яним калаталом по дошці".

З творів Абуль-Хасана Алі ібн-ХусейнаЮ, відомого як Аль-Масуді, середина Х сторіччя.

Цей цікавий факт можна в тому числі сприймати, як доказ того, що сучасне християнство навіть церкви з дзвонами перейняло у язичників. Тим паче, що деякі хроністи, зокрема Федір Вальсамон, вказують, що грекам передзвін не був відомий, зате у слов"ян дзвони знаходять в могилах ще дохристиянських часів. Хоча, звісно, це лише припущення, яке можна обговорювати.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 28.12.2009 – 11:32

• 0

#206 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 11:37

Просто озирніться навколо: орії та руси навколо Вас, вони грабують, ошукують одне одного, крадуть, як і колись, бо що було те і буде і немає ніц нового під сонцем. Не ошукуйте себе марними казками, а майте мужність прийняти дійсність, як вона є.

Хочете документальне джерело, та будь ласка:

Зображення

© Радзимилловская летопись
Це спєцом для юдоненависників, наші "войовничі та героїчні" предки сплачують данину хозарам (юдеям)

Аби шо брякнути.

Радзивіловский літопис 13-го століття. Після хрещення.

Писана зрадником.

Повѣсть временныхъ лѣт черноризца Федосьєва манастыря Печерьскаго. Откуду єсть пошла Руская земля […] и хто в неи почалъ пѣрвѣє княжи

Судячи з москальскої мови, дописувалася і правилась до безтями і до останнього часу.

Тоді вже нічого рідного не було. Були християне, тому і зраджували. А на малюнку всі, крім мабуть жінок такі бородати, як кацапи, чи гречини. :prapor3:

Повідомлення відредагував Odonacer: 28.12.2009 – 11:48

• 0

#207 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 11:52

Перегляд дописуOdonacer (28.12.2009 11:37) писав:

Аби шо брякнути.

Та я вже в такі дрібниці і не вдавався.
Чого варте лише те, що хазари не були іудеями. Іудаїзм лиш прийняла _частина_ правлячої верхівки і не більше.
  • 0

#208 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 12:58

Перегляд дописуManfred (28.12.2009 12:31) писав:

У даному випадку назва джерела наведена автором.

Автор міг навести все, що йому заманулося.
Нічого схожого я не знаю, автора не вказано, а цитати пошуковиками знаходяться виключно на цю книжку. Тому поки не доведете зворотнього - це залишається вигадкою автора.

ота силенкова писанина не витримує жодної критики.

Не витримує критики жодна "священна книга", оскільки усі вони грунтуються на вірі, яка сама по собі не витримує критики, бо є абсурдом. Тому нема чого сюди тягнути критику.

Проблема у тому, що я ніколи не ставив собі такої специфічної мети, збирати джерела, де мої предки виглядають не найліпшим чином

Сказали А - кажіть і Б.
Інакше виглядаєте відповідно.

Клясика перекручень, де я писав, що ці люди — мої друзі? Фантазуєте?

А де я писав? Нема чого мені свої фантазії ліпити.

нову підкреслюю: майте мужність любити свою рідну історію цілком такою, як вона є, а на цензурованою з прихованими та викресленими місцями.

Ви мені свої недоліки не приписуйте - це не я "намагався забути", а Ви. Тому з собою розбирайтесь.
Коли розберетеся - прийдете розказати, яким чином кількість юдеїв у хазар є моєю рідною історією.
  • 0

#209 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 13:31

Скажіть, всі рідновіри так погано знають історію рідної культури, як Ви?

Ви вважаєте, що радзівіловський літопис, писаний професійними брехунами-монахами, та й ще на москальскій мові заслуговує довіри, як історичний факт?
  • 0

#210 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 14:41

Перегляд дописуManfred (28.12.2009 14:14) писав:

Ні, Ви справді не розумієте, яку дурню написали, чи придурюєтесь?

Та я бачу, що ви точно не придурюєтесь.

Перша редакція вашого так званого літопису була складена близько 1113 року Нестором, ченцем Києво-Печерського монастиря, на замовлення кн. Святополка II Ізяславича. Її друга редакція ставиться до 1116 і була складена Сильвестром, ігуменом Київського Видубицького монастиря, для кн. Володимира Мономаха. А в 1118 році в Переяславі безіменним літописцем була створена третя редакція "Повісті временних літ" для князя Мстислава Володимировича.
То це був індівідуальний заказ, мабуть для царського "навчання"
Новгородський перший літопис старшого ізводу (Сіноідальний список) зберігла до наших днів більш-менш цілісний текст першої редакції "Повісті" у складі зводу 1118 року, але ще з поправками Добрині Ядрейковіча 1225 - 1228 років.

Весь цей літопис якщо не суцільна маячня, то звичайна заказуха, від походження славян від жида Йафета (то мабуть всеж ваш родич) до данини хазарам, яку поляни дали зброєю, що і намальовано в якоїсь редакції.
Данина зброєю... нехай можна ще не таку дурню вигадати, але вірити в це треба бути повним лохом.
  • 0

#211 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 14:53

Перегляд дописуManfred (28.12.2009 14:14) писав:

А ось ще:

А це місце не забули?

"Вопрос о подлинности письма хазарского царя более сложен. Возможно, что в нем содержится изначальное аутентичное ядро, которое было впоследствии переработано. Различные совпадения с рассказом Иуды ха-Леви «Кузари» (начало XII в.) указывают на некий первоначальный документ, откуда были взяты некоторые данные, общие для «Кузари» и для Письма хазарского царя. Есть, однако, исследователи, которые ставят под сомнение всю хазарскую переписку, как, например, С. Дубнов и Г. Грегуар"
  • 0

#212 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 15:14

Перегляд дописуManfred (28.12.2009 13:16) писав:

Чи правильно я Вас зрозумів, що віру рідновірів Ви теж вважаєте абсурдом?

Я пишу "священні книги", Ви пишете "віру" - ну і хто тут "Клясика перекручень"?

Даруйте, але мені не надто приємно читати подібні цитати, вже не кажучи про те, щоб їх розшукувати свідомо, це як гіркі ліки, яких тільки мазохісти можуть свідомо прагнути, свідома ж людина натрапляючи ж на таке просто приймає до відома і не більше.

Цікавий підхід до історії - маєте право, але нема чого тоді лізти зі своїми "історичними оцінками".

Не треба викручуватися, мов вуж між вилами, все Ви чудово розумієте і пам'ятаєте :prapor3:

Бачу, Вам треба пам"ять освіжити.
Я писав: "То проблеми Вашого оточення - довкола мене такого нема". Жодного слова про друзів.
Стосовно ж друзів - просто згадалась фраза, дуже підходить до цього прикладу. Але це ще не значить, що я мав на увазі щось конкретне.
Читати вчіться уважно.

Тут і розбиратися немає чого, просто не треба підлаштовувати історію під себе та свою віру, трохи чеснішим тре бути.

Саме про це я Вам і кажу. Тому або будьте чесними, або продовжуйте "вибіркове вивчення історії" - тільки тоді не лізьте в суперечки.

Перегляд дописуManfred (28.12.2009 15:13) писав:

Чи заскладне?

Занадто абсурдне. Самі вигадали текст щодо якого задали питання - самі і відповідайте.
  • 0

#213 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 15:29

Перегляд дописуManfred (28.12.2009 15:26) писав:

Бачите яка міцне сполучення між "священними книгами" та "вірою".

Якщо Ви не вмієте розрізняти "віру" як "релігію", і "віру" як "почуття" - то до чого тут я?
Хочете софістикою займатись - для цього інші бажаючі є.

Перегляд дописуManfred (28.12.2009 15:26) писав:

Просто дивуюсь наскільки хибно Ви мене розумієте, моєю метою є навспак уникати будь-яких оцінок і сприймати спокійно факти рідної історії

Поки що фактів Ви не навели - Ви прийшли сюди і ляпнули бруду, авторства якого навіть не можете навести. Це називається "уникати оцінок і сприймати спокійно"?
  • 0

#214 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 15:35

Перегляд дописуManfred (28.12.2009 15:13) писав:

Ну про Ваші знання у лінгвістиці вже все ясно, але те, що Ви, навіть, не знаєте хто такий Яфет? Мдя...

Ага, у Ноя один тільки син був жидом. Інші були не жидами. :prapor3:

Я бачу ви тільки читаєте і цитуєте, от тільки розуму так собі і не начитали і не нацитували.
  • 0

#215 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 16:01

Перегляд дописуManfred (28.12.2009 15:40) писав:

Аха, ну то так би одразу і казали, що рідновірство — це не релігія, а почуття таке, емоція, еге? А що незле, емоціонують собі люди, то і нехай

І як воно прикидатись, цікаво?

Тоді, у мене для Вас вельми прикра новина, коли Ной був євреєм, то і Ви теж, оскільки ніхто більше не вбергіся після потопу :prapor3:

То за іудейською релігією так.

А пан Odonacer таки помилився - першим євреєм був Авраам, а не Ной чи Яфет.
  • 0

#216 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 16:05

Тоді, у мене для Вас вельми прикра новина, коли Ной був євреєм, то і Ви теж, оскільки ніхто більше не вбергіся після потопу :prapor3:

Авжеж ніхто? І жінок теж не вберегли?
Тоді я розумію навіщо він різних тварюк набрав.
Збочинець.

Воно і не дивно, бо жиди.

То мабуть і вашого пращура Йафета якась тварюка народила.
  • 0

#217 Kapitoshka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна, Запоріжжя

Відправлено 28.12.2009 – 16:12

Manfred
В принципі, можна.
Але мене спалять, і люди будуть танцювати і співати,а потім мій прах розвіють над Дніпром.
Так краще. Мені подобається.
  • 0

#218 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 01:10

До речі, про Святолава, який підкорив якусь там велику землю, та Володимира, який хрестив Русь. Чомусь на їхньому тлі забувають про Ольгу, котру визнано нівроку християнкою, і про предка Рюрика, котрий цілком може виявитися варягом, покликаним правити вашими язичницькими родичами. Ото хвацькі ваші родичі, що варяга покликали, самі не впоравшись.
  • 0

#219 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 02:47

Перегляд дописуzav (29.12.2009 01:10) писав:

Чомусь на їхньому тлі забувають про Ольгу, котру визнано нівроку християнкою

По-перше не забувають. По-друге - до чого тут вона?

Перегляд дописуzav (29.12.2009 01:10) писав:

предка Рюрика, котрий цілком може виявитися варягом, покликаним правити вашими язичницькими родичами. Ото хвацькі ваші родичі, що варяга покликали, самі не впоравшись.

Пан хоч би посоромився так прилюдно демонструвати незнання історії власного народу.
  • 0

#220 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 29.12.2009 – 08:28

Дуже плідна дискусія!

Якщо Манфред вірить, що він нащадок жида, то нехай буде по вірі його. А от я не вірю в ці жидівські байки, нібито Ной зі своєю жидівською родиною тіко і вижив десь там серед невідомого науці потопу. І взагалі - що це за дурня про всесвітній потоп? Як він набрав кожної тварі по парі, цікаво? До того ж, уявляєте, як виглядав би той ковчег?

А от вірю в Рода, Мокшу, в Даждьбога, котрі дарували русичам Життя, наснагу і щасливу долю. Слава нашому Роду! Я поважаю віру інших народів, навіть жидівську, але не прийму їх у своє серце. Тільки віра моїх предків зігріває душу.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних