←  Політика та Економіка

Теревені

»

Чергове бла-бла-бла уряду......,

Опитування: Робимо ставки панство - (31 користувачів проголосувало)

чи буде виконано всі тези зазначені в цій заяві уряду?

  1. ТАК (у нас найчесніший і найкращій Уряд в світі) (5 голосів [16.13%])

    Процент голосів: 16.13%

  2. НІ (чергове бла-бла-шоу) (10 голосів [32.26%])

    Процент голосів: 32.26%

  3. ЧАСТКОВО (але більшість залишиться словами...) (16 голосів [51.61%])

    Процент голосів: 51.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

 світлина bendera.UA 18.06.2008

Цитата

У проекті змін до Державного бюджету на 2008 рік Уряд передбачив кошти на збільшення з 1 вересня заробітної плати працівникам бюджетних установ

У проекті змін до Державного бюджету України на 2008 рік Уряд передбачив кошти на додаткові дотації місцевим бюджетам на підвищення з 1 вересня цього року мінімальної заробітної плати та запровадження Єдиної тарифної сітки працівникам бюджетних установ.
Про це Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила під час селекторної наради з керівниками обласних державних адміністрацій.

Юлія Тимошенко відзначила, що 30,4 млрд. грн., додатково отримані цього року, завдяки наведенню ладу із збором податків, Уряд планує спрямувати в основному на збільшення субвенцій місцевим бюджетам. Зокрема, Уряд планує 400 млн. грн. перерахувати місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток, а також 1 млрд. грн. - на соціально-економічний розвиток малих міст.

Також, за словами Юлії Тимошенко, додаткову субвенцію передбачено на проведення заходів із підготовки Євро-2012, а саме - понад 4 млрд. грн. передбачається виділити на будівництво автомобільних доріг. При цьому, за її словами, на будівництво і реконструкцію доріг комунальної власності Уряд передбачив додаткову субвенцію в сумі 0,5 млрд. грн.


Джерело: Урядовий портал
Скільки тих "красівих слов" та обіцянок ми вже переслухали.................
Пропоную панство робити ставки (виконають все обіцяне чи ні). А згодом матимемо змогу подивитися на результат...
Відповісти

 світлина Slavko 18.06.2008

до 1го вересня в нашій країні ще як мінімум один раз може змінитися той уряд, і новий уряд внесе нові зміни до бюджету. Кароче все як завжди.
по темі: ні, я вважаю, що це пуста демагогія. Може й підвищять, але лише деяким категоріям держслужбовців (наприклад депутатам:happy1:) та й то зовсім трішки:cool2:
Відповісти

 світлина bulbashka_aero 18.06.2008

Що ближчі вибори, то більше шансів, що хоч щось зроблять :happy1:
Відповісти

 світлина Misercord 18.06.2008

Цікаво, яку інфляцію передбачено урядом в бюджеті. Якщо цей показник буде зазначений невірно, то все виконати дуже легко: і зарплати підняти, і субвенції нарахувати. Єдина проблема в тому, що тоді ці гроші не будуть мати реальної вартості, а все залишиться по-старому... чомусь мені здається, що так воно і буде, але уряд оперуючи голими фактами буде говорити: ми підняли зарплати і оте чергове бла-бла-бла.
Відповісти

 світлина Джульєттко 18.06.2008

Щодо інфляції, то в травні місяці вона була не більше 1.4%
особисто я проголосувала за 1ий варіант...мені би так цього хотілося б... :happy1:
Відповісти

 світлина Олеська 18.06.2008

Чомусь таке відчуття, що наше покоління вже не вірить нікому і ні в що. В наших дідів - затятість і спогади, в батьків - розчарування і розгубленість, а в нас - пустка.
Відповісти

 світлина Margo 18.06.2008

Зараз важко у щось таке повірити, хоч і хочеться, проте всі насторожі. (А перший варіант, щоб настрій підняти?)))

Цитата

Зокрема, Уряд планує 400 млн. грн. перерахувати місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток
Ну навіть якщо уяву напружити, можна таке уявити, що уряд перерахує, але чи ті гроші дійсно за призначенням використовуватимуться. Хоча, що гадати, з першого вересня буде видно.
Відповісти

 світлина Уповноважений 18.06.2008

А толку з тих грошей, якщо виробництво руйнується... Ну хіба що автомобілів легкових все більше клепають, але то навпаки додає інфляції, бо сприяє подорожанню бензину. А гроші не забезпечені товаром - пусті! Звісно ж буде інфляція. Просто її знов урядові метематики-фінансисти так вдало перерахують, що рівень інфляції буде в нормі незважаючи на 300% зростання цін на продукти.
Вступивши до СОТ влада не може стягувати завелике мито з імпорту, проте може стягувати мито з виробленого у нас, а свої ремені владні мужі затягувати не збираються. Тому і виходить, що апельсини дешевші яблук, а аргентинська свинина дешевша домашньої.
Відповісти

 світлина Nomad 18.06.2008

Перегляд дописуОлеська (18.06.2008 13:12) писав:

Чомусь таке відчуття, що наше покоління вже не вірить нікому і ні в що. В наших дідів - затятість і спогади, в батьків - розчарування і розгубленість, а в нас - пустка.

Ога, чо не віримо? Я от вірю шо 10, максимум 20 патронів врятують Батьківщину.

По темі- бла бла бла стопудове, я скоріше повірю в Девіда Блейна, ніж в те шо це всьо не чергова подачка
Відповісти

 світлина :-) 18.06.2008

Важаю, що частково виконають, або вищеописаний варіант росту інфляції, відповідно знецінення - Юлія Володимирівна любить відчитуватися і казати - дивіться які ми хароші - ми тут клюмбу ромашками засіяли :ggggg:


Офтоп: І навіщо в ту СОТ попхалися? Користі - я в своєму гаманці наразі НЕ бачу, а от збитки - ОГОГО :huh:
Ще чого доброго в Євросоюз вступлять. От чому у нас народ не може сам собі господарем бути? :(
Повідомлення відредагував Зелений молоток: 18.06.2008 – 18:40
Відповісти

 світлина bendera.UA 18.06.2008

На разі я не даремно зазначив, що приймаються СТАВКИ!
Тому просив би у відповідях зазначати хто на що "ставить" - за підсумками першому переможцю обіцяю маленький сьрприз (особисто від себе)..............
Відповісти

 світлина Уповноважений 19.06.2008

а як визначатимеш першого переможця? І що саме я мушу поставити на "Ні"?
Відповісти

 світлина bendera.UA 16.09.2008

Як показала практика - такі да, такі - бла-бла-бла

Приклад з останнього засідання НТСЕР 11 вересня в приміщенні Мінпраці.
Як завжди - виїздне засідання цирка-шапіто, а головними клоунами були зам мінфіна Матвійчук і мінпраці Денисова.
Слухали тіпа питання про економічні і соціальні аспекти проекту держбюджету (якого доречі ніхто ніде ще не бачив і тільки минулої п’ятниці КМУ мав його заслуховувати). Доповідав Матвійчук. З близько півсотьеі основних показників майбутнього бюджету оприлюднили 8. Але і того було достатньо щоб побачити яка то лажа. Наприклад там знов відклали з січня на грудень 2009 приведення мінімальної зарплатні до прожиткового мінімума (хоч це і передбачено ще 2 роки назад відповідним Законом України за який одностайно проголосувало 416 нардепів і підписаною 15 квітня 2008 року Тимошенко Генеральною угодою). Коротше - на цьо бабла нєту рябята - ВИБАЧАЙТЕ. Хоча нічого архі критичного з квітня не трапилось (і ВВП як планувалось і на рівень інфляції тоді вже розраховували реальний). Коли почали наїзжати на урядову сторону (доречі на диво солідарно і профспілкова і сторона роботодавців) звучить фраза Матвійчука (цитую дослівно з диктофону - я там ледь щелепу з столу не згрібав) - "Нє, ну ви дивні люди шановні соціальні партнери - ну терпів же народ 14 років, що він ще рік не потерпить....................... Ну ми старалися, але трохи не получилося............ Ну я вам дивуюсь - да підписала премєр угоду, так пообіцяла з січня - але ж вам як пальця дай так ви і руку хочете відкусити".......................
Коротше слово в слово анекдот про уряд - "Ну шо за народ - ми їм вже стільки наобіцяли а вони все не успокояться"......
Але ж на тому не скінчилось............
Останнім пунктом проекту рішення НТСЕР (в редакції урядової сторони) зазначається:
"Підготувати і направити звернення до голови ВРУ від НТСЕР за підписом 3х сторін щодо підтримки нардепами положень і норм проекту держбюджету які підтримуються всіма сторонами Національної ради при Призидентові України" :ggggg: Нє - ну не придєл наглості?
І це при тому що ніхто того проекту в очі не бачив, цифр і розрахунків всіх не знає крім 8 тих що оприлюднили і з половиною не погоджується. Оборзіли сволота....................... хтіли просто під шумок - "ну тіпа ж ми вам доповіли" одобрямсік получить. І головне коли їм почали казати що так не робиться на дурочку впали і ще 3 години тупої балаканини тіпа "А чого тоді ми тут зібралися............. давайте приймемо якесь рішення..............давайте не сабатувати................. ви ведете себе некоректно................... а давайте ось в такій редакції....................а давайте в такій"............... :blink: коротше - ПОВНИЙ І ОСТАТОЧНИЙ ПІПЕЦЬ. З рештою таки цей пункт вилучили з рішення. ЗА проголосувала вся урядова сторона, ПРОТИ - профспілкова і роботодавців в повному складі (така солідарність буває рідко :D ). І у Денисової вистачило наглості ще ляпнуть - "Це трЄба перЄраховАвать гАлАси" (міністр без знання державної мови мав би бути принаймі фахівцем, чого про неї сказати не можу)............. Наче і так не видно. що 2 з 3 паритетних сторін проголосували категорично проти...................
Коротше цирк продовжується - будемо чекати опрелюднення проекту Держбюджету на 2009 рік - то буде "пєстня".........
Відповісти

 світлина Білий Дракон 16.09.2008

Чи готові ви заради політиків пожертвувати дружбою, коханням, сімейними відносинами?
Відповісти

 світлина bendera.UA 16.09.2008

Перегляд дописуБілий Дракон (16.09.2008 15:17) писав:

Чи готові ви заради політиків пожертвувати дружбою, коханням, сімейними відносинами?
Тьфу, тьфу, тьфу......................
А то було питання чи пропозиція :ggggg:
Відповісти

 світлина Білий Дракон 16.09.2008

Перегляд дописуbendera.UA (16.09.2008 15:26) писав:

Тьфу, тьфу, тьфу......................
А то було питання чи пропозиція :ggggg:
Та от, читаю як люди яро відстоюють одних політиків і поносять інших. У мене склалось вражння, що ті люди готові заради них на усе.
Відповісти

 світлина Sotnik 16.09.2008

Сьогодні Юля дуже мальовничо представила бюджет на наступний рік. Її вустами та й мед пити...
Якби все було насправді так красиво, як вона розказує... Але реалії дещо інші.
Завжди хтось в чомусь комусь заважає виконати обіцяне. Так і просится на язик порівняння з поганим танцюристом...
Відповісти

 світлина Білий Дракон 16.09.2008

Мені Янукович гарно підняв зарплату. Тимошенко теж підняла зарплату. А Ющенко весь час міняє дирекцію і це негативно відбивається на заробітку.

Стосовно виконання/невиконання обіцянок. Вони бувають такими:
а) виконані
б) неможливі до виконання (наприкла тра 300 голосів, або не залежать від когось сторонього). Це брехня
в) невиконані через непердбачувані обставини


Тепер візьміть програму і поставте навпроти кожного пункту відповідну букву.
Відповісти

 світлина Sergiy_K 16.09.2008

чергове бля-бля-бля в уряді
Відповісти

 світлина bendera.UA 17.09.2008

Перегляд дописуБілий Дракон (16.09.2008 17:11) писав:

Стосовно виконання/невиконання обіцянок. Вони бувають такими:
а) виконані
б) неможливі до виконання (наприкла тра 300 голосів, або не залежать від когось сторонього). Це брехня
в) невиконані через непердбачувані обставини
Там сплошні "В" будуть - у них же постійно "непердбачувані обставини" - в серпні жнива, в травні посівна, в грудні снігопади...................... якось воно все несподівано підкрадається - хто б міг подумати - і от тобі БАЦ...........
Відповісти