Перейти до вмісту

Секонд-хенд

Повідомлень в темі: 127

#81 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 21.01.2008 – 21:35

Перегляд дописуЛастiвочка (17.01.2008 14:26) писав:

Ага...тільки мої три кг припали на когось іншого :) . Можете мене закидати тут шматтям з секондхенду, але навіть дивлюсь на тих, хто купує не дуже привітно...хоча десь всередині усвідомлюю, що є люди які за межею бідності...до тих ставлення інше
ось я купую на секонді нерідко :)
доведеться тобі тут на чверть форуму не дуже привітно дивитись :D :)
  • 0

#82 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 21.01.2008 – 22:41

Перегляд дописуБоривітер (21.01.2008 21:35) писав:

ось я купую на секонді нерідко :)
доведеться тобі тут на чверть форуму не дуже привітно дивитись :D :)
Непривітно - то м"яко сказано))). Мене більш цікавить чи є ше хтось з такими поглядами як в мене(про секонд)
  • 0

#83 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 22.01.2008 – 11:59

Перегляд дописуЛастiвочка (21.01.2008 22:41) писав:

Непривітно - то м"яко сказано)))
ти на них з руками і ногами кидаєшся і кусаєш їх в шию?! :) :)
  • 0

#84 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 22.01.2008 – 21:13

Цитата

. Можете мене закидати тут шматтям з секондхенду, але навіть дивлюсь на тих, хто купує не дуже привітно...
Тупо, але цікаво: ЧОМУ? :)
  • 0

#85 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.01.2008 – 00:18

Чесно кажучи як приходжу на ринок або в якісь крамниці з одягом не рідко стає сумно із штампованості одягу... хіба мати купу грошей щоб купувати у справді оригінальних та не стадартних магазинах.. тому лишається секонд, тільки тут можна знайти речі, які мені до вподоби за нормальну ціну...
  • 0

#86 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 23.01.2008 – 00:24

Ну пояснювати довго, а якщо коротко то: є досить НОВИХ речей по доступним цінам, а одягнути щось на себе з думкою що до тебе це носив нєгр, вмер і тобі його шмаття сюди прислали - то жах суцільний. І не кажіть мені про всілякі там хім і термообробки...А особливо коли досить таки ефектні кобіти риються в ношеній білизні - то не передати словами. В мене під вікнами то й базар, так що надивилась...
  • 0

#87 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 28.01.2008 – 14:15

Перегляд дописуБілий_Дракон (21.04.2007 21:44) писав:

Одяг залишає на собі ауру людини. Одягнувши секонд починаеш думати як минулий власник, відчувати і поводитися як він. Бр-р-р, жахливе відчуття.
Тому НІ.

Чула я, що одяг завжди зберігає ауру свого власника, навіть якщо після його смерті пройшло багато років. Можливо це звучить як справжній брєд, але була в мне колись одна гарнюсінька жовтенька кофтинка з секонду. Спочатку вона мені і не сподобалась, але коли я її одягла, мною оволодів насрій якогось неймовірного піднесення, бажання чогось прагнути, я відчувала себе майже королевою, така впевненість у собі... Декілька років ця кофтинка була моєю найулюбленішою, хоча була в мене й купа різних досить непоганих речей. Відтоді і почала вірити у ауру та всякі там дії тієї людини, якій належала ця річ до мене...

Перегляд дописуmetamoreFoZza (30.05.2007 09:23) писав:

а ще там воняє... :(

Ой, ненавиджу цей хімічний запах, таке враження що цей одяг обійшов весь світ і вже коли на ньому зібрався весь пил усього світу, то його "перехімічили" якось, а тепер цей жахливий запах... :prapor3:

Перегляд дописуЛастівочка (30.05.2007 16:22) писав:

Та велика гуманітарка недалеко від нашого будинку, то ви б подивились які мадами риються там, особливо нудить коли в білизні.

Не розумію я таких людей, можна ще одягти чиїсь джинси, светр чи так курточку якусь, але білизну... НІКОЛИ! Це вже зовсім не поважати себе, носити після когось таке. А ще бачила як літом продають багато таких "хендових" купальників, а яких клейонку ліплять на одне місце (ну ви зрозуміли про що я), навіть в руки брати не хочеться.

Перегляд дописуoksdemidova (14.01.2008 20:15) писав:

нє не треба продають якусь фігню :yes:

Фігню? Чому?
Секонди бувають різні. Іноді можна знайти хороші речі, які не будуть виглядати так, як інші - з інкубатору. Можна ще купити сумки, взуття (іноді досить непогане), іграшки, деякий одяг... Але це дуже рідко і то тільки тоді, коли цю річ ми купуємо щоб носити вдома. Краще купити щось дороге, чим багато дешевого...
  • 0

#88 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 28.01.2008 – 20:46

Перегляд дописуБісенятко (28.02.2006 22:08) писав:

Цікаво було б дізнатися як ви відноситесь до секонд-хенду?
:prapor3: гори гори йаааааснооо, щоооби не погааааасло :yes:

....ну теє, то, як його, стирілізація від усіляких сибирок та триперів))))
  • 0

#89 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.01.2008 – 20:55

Я також не можу сказати, що відношуся до купівлі таких речей позитивно. А то про ауру залишену на одязі навіть не чула. Моя знайома завжди щось на секонді знайде, і скільке ходить - така як була, без усякої чужої аури....
  • 0

#90 Koka-Baka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 18.05.2008 – 11:03

я відношуся нормально.А це я купив на секонді

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  PICT0749c.JPG   35.71К   1 Кількість завантажень:

• 0

#91 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 18.05.2008 – 11:15

я за)))
краватки, футболки, сумки - можна знайти ексклюзифф))))
  • 0

#92 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 18.05.2008 – 16:38

Обожнюю! Доречі, щоб ви не казали, але 80% секонду - це майже не ношені речі, я там навіть речі з бірками знаходила. Хоча я не бідна особа, але на секонді і стоках одягаюсь з джитинства. Просто люблю якісний і дешевий одяг.
Улюблена речі з секонду : тапки в формі голови Гомера Сімпсона, камуфляжні капрі( деякі так дивувалсь,коли взнали, де я це купила!), дві пари широких штанів( весь час думаю, шо вони нові) і купи-купи футболок вартістю від 3 до 20 грн.
Сьогодні в стоці купила майку з написом "Пиво, будь-ласка!" на іспанській...) Мені так вона хавається))
  • 0

#93 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.05.2008 – 17:11

Я "за" секонду. Джинси і взуття на кожен день переважно купую в секонді, як і багато інших речей, - люблю якісний і натуральний одяг.
А щодо ношеності і запаху, то кілька разів помічала, як одну річ нову перемірює чимало різних (іноді вонючих) жінок. Після такого я річ не куплю. А з секонду я кілька разів перепираю.
І ще одне. Хто не пройшов період безгрошів"я, не виживав за копійки, - той може і не знати, що таке гуманітарка і як вона спасає іноді молоду людину, яка хоче жити, одягатись оригінально, їздити кудись і т.д., а на те все маєш лише обмежені копійки...
  • 0

#94 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.05.2008 – 19:41

А ще дуже гарний автомобільний секонд. Бо щоб купити нормальну машину 3-5 років до $10000, придеться переїхати до США чи Європи, бо переплачувати не хочеться.
  • 0

#95 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 15:02

Ви чули, шо секонди може будуть закривати?Це ж просто жах! мене наш секонд так виручив, коли я в останній день бігала і шукала речі до пластового однострою... адже де я б ще знайшла нову коричневу спідницю за 50 грн?
  • 0

#96 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 08.01.2009 – 15:09

В секонді нічого не купую. Я взагалі одяг не люблю купувати, а тут іще на секонд іти...
ПЕС. А шо "пласт" ще активно діє?
  • 0

#97 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 16:46

Перегляд дописуFT232BM (8.01.2009 16:09) писав:

В секонді нічого не купую. Я взагалі одяг не люблю купувати, а тут іще на секонд іти...
Звичайно діє! ще й як! Пластуни - то молодці!!!
  • 0

#98 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 16:52

Перегляд дописуFT232BM (8.01.2009 15:09) писав:

діє, але не для мене... я себе гордо посвятила в колишні пластунки:-Р
  • 0

#99 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 17:04

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (8.01.2009 17:52) писав:

діє, але не для мене... я себе гордо посвятила в колишні пластунки:-Р
Знаю багато і теперішніх і колишніх пластунів... особливо дружу з лісовими чортами. І хочу зауважити, що навіть якщо колишній пластун - це в людині відчутно і відно.. :gryzin:)) Так що +1;)

Щодо секонду... вважаю, що нічого страшного в цьому немає. Звичайно, не купувати білизну чи якісь дійсно інтимні речі. А от взуття, одяг на щодень, звичайно, можна. Це не є щось страшне, сумне і невиразне. Якісні і недорогі речі. моя сестра постійно купує реч для своїх трьох синів, які ростуть як на дріжджах. І коли ще старшенькому (зараз уже йому 6-й рік) купили були вітчизняні колготи, які після дводенного повзання на колінах розлізлись, потім купили колготи з секонду, то і старший відповзав, і середній, і молодшого ті колготи чекають.. нічого їм нема...

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 08.01.2009 – 17:09

• 0

#100 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 08.01.2009 – 17:16

Гуманітарка асоціюється у мене дитинством, щасливим дитинством. Сім"я тоді була бідна, багато чого собі не могла дозволити, але я і зараз добре пам"ятаю, як їздив з мамою кожного місяця купувати любу м"яку іграшку яка мені сподобається і всього за 1 грн...Де мої 5 років? :gryzin:

Зараз не купую там нічого, бо мені подобаються речі які продаються на ринку. Люблю одягатись простєнько і со вкусом) Але коли хочеться чогось ТАКОГО то іду на гуманітарку))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних