Перейти до вмісту

Секонд-хенд

Повідомлень в темі: 127

#41 Бодька

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київська область

Відправлено 03.05.2007 – 13:11

на секенді була і не один раз! так купа дуже кльових речей! мені там подобається!
  • 0

#42 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 03.05.2007 – 13:16

Перегляд дописуБодька (3.05.2007 14:11) писав:

на секенді була і не один раз! так купа дуже кльових речей! мені там подобається!
да ващє кльово..
жаль шо Шулявка згоріла....
хоча...жаль шо нєгри не згоріли з нею))))))))))
  • 0

#43 Бодька

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 03.05.2007 – 13:24

Перегляд дописуБодька (3.05.2007 13:11) писав:

а на рхунок негрів я не згодна!
  • 0

#44 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 03.05.2007 – 16:28

Перегляд дописуБодька (3.05.2007 14:24) писав:

а на рхунок негрів я не згодна!
ну да ну да...
  • 0

#45 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 03.05.2007 – 17:23

Ну, купувати шось на секонді, воно той, троха бридко, але походити там таки варто, можна такого надивитись...
А взагалі є така файна приказка про любителів закуплятись на секонді шматками: "Хто глибоко копається, той модно одягається"
  • 0

#46 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 03.05.2007 – 22:02

Секонд хенди попалити, разом з їх власниками і продавцями. Все, що залишиться - віддати нелегалам і пеньком під зад в Австралію, туди найдалі.
  • 0

#47 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.05.2007 – 14:28

а як щодо секонд-хенд автомобілів, моторолерів, яхт, побутової техніки?
  • 0

#48 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 22.05.2007 – 16:10

от тіки з нього приїхав
  • 0

#49 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 22.05.2007 – 17:40

Перегляд дописуDistance (24.04.2007 21:54) писав:

про помірні ціни - чула, що останнім часом речі на секондах, особливо нові і якщо вони не 3го сорту, постійно піднімаються в ціні..... подруга казала, що там вже речі і за 300 грн. продають... а іноземці здають їх безплатно.. наші перекупники витрачаються лише на транспорт :ura:
Ого , що у вас за ціни такі? :) У нас можна купити все починаючи від 1грн.-100грн.максимум!!!!!!
  • 0

#50 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 22.05.2007 – 18:46

Ana, та тот в нас дурнів повно! Створили ажіотаж. Уяви дії продавців, у яких в день по сто разів питають чи є лакост. Тож буває і за далеко не нову річ просять більше 100 гривень.
А негри на Шулявці більше грошей заробляють на наркотиках, що продають українцям, ніж на самому одязі. І вони всі нелегали.
  • 0

#51 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 23.05.2007 – 13:43

Перегляд дописуБілий_Дракон (21.04.2007 22:44) писав:

Одяг залишає на собі ауру людини. Одягнувши секонд починаеш думати як минулий власник, відчувати і поводитися як він. Бр-р-р, жахливе відчуття.
Тому НІ.
згодна. Іноді, коли продаються речі нові,не приголні чи то як,не ношені - то можна. А є такі,які вже таскали так років п*ять то нііі...
в мене кожна річ з чимось ассоціюється,а по-своєму я в ній почуваюся...
звідки ти знаєш,шо так було??
  • 0

#52 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 09:23

а ще там воняє... :D
  • 0

#53 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.05.2007 – 16:22

Перегляд дописуmetamoreFoZza (30.05.2007 10:23) писав:

а ще там воняє... :D
Не то слово((( Ніколи! Нічого! навіть не заходжу!!!! І як казала Метаморфозка - воніще, а ще у спеку...брр...Та велика гуманітарка недалеко від нашого будинку, то ви б подивились які мадами риються там, особливо нудить коли в білизні.
правильно казав Киря(нічо шо за старим ніком?) - попалить! Хоча можливо й треба воно для тих, хто живе за межею бідності? В нас повідкривали купу магазинів, називаються "55". Там нові речі і щоб ви не обрали, все по 55 грн. Як на мене, то ліпше дешеве нове аніж ....
  • 0

#54 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 31.05.2007 – 09:10

У нашому місці секонд - це рішення, перш за все, для тих людей, котрі хочуть виглядати стильно за помірну ціну...Давно вже кількість абсолютно нових речей на хенді перевищила кількість старих...Я теж одягаюсь на хенді, тому що там бувають такі оригінальні речі, яких більше в місті не знайдеш ніде...Наприклад, футболки з філософсько-іронічними написами. Моя сестра купила собі недавно футболку, на якій спереду написано:"If you love him let him go", позаду:"If he won't come back he's with me". Отак-вот...
І ще я обожнюю букінстичний базарчик біля памятника Федорову у Львові...Які там книжки продаються за безцінь!..
  • 0

#55 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.06.2007 – 11:53

Новий китайський,турецький непотріб (джинси наприклад) що продаються за 150-250 грн носяться рік не більше, сидять жахливо. Джинси з секонду носяться рік-два, гарно сидять в них зручно якіть їх в 2-3 краща. І + товари на секонді переважно з натуральних тканин, якщо знайти.
Хоч на секонді не вдягаюсь років зо 3, ті старі речі досі у вжитку, а куплені на базарі (нові) лежать у шафі.

Повідомлення відредагував trim: 04.06.2007 – 11:55

• 0

#56 valera

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 12:36

Я там копи придбав
вони в мене два роки держуться
B)
  • 0

#57 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.11.2007 – 22:39

Не люблю і не заходжу, хоча знаю, що там мона щось цікаве купити.. Але уявити на собі одяг, навіть якщо він енну кулькість разів випраний... одяг непонятно кого.... бєєєє.....
Але одяг одягом.. мене найбільше дивувала білизна і колготи на секонді.. в нас спокійненько можна за 2 грн знайти панчошки, шкарпетки, білизну і тд і тп, нові! (це для тих, хто не має грошей на дорогу і якісну річ).. на лотках всяких такі продаються...
  • 0

#58 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.11.2007 – 23:14

На секондах буває одяг не ношений, а такий, який не продався в Європі
  • 0

#59 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.12.2007 – 02:31

Я от що підмітила: речі з секонду не купують або досить забезпечені люди, або люди із села. А то досить непоганий вихід для студентів, які замість тратити гроші на щмотки, витратять їх на якісь поїздки, концерти тощо.

Я купую речі в секонді - джинси, взуття, похідні речі, футболки... Там можна знайти речі досить відомих фірм (щож, якщо до нових бутіковських я ще не допрацювалась...), оригінальні і - найголовніше - натуральні - речі. Терпіти не можу синтетичну ненатуральність наших базарів! Крім того, не люблю бути схожою на інших.
  • 0

#60 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.12.2007 – 10:29

тю..люди..я вас прошу...ніхто нікого ен змушує купувати на секонді..особисто в мене є такий одяг...були в моїй сім`ї такі часи,що закуплялися на секонді..в 13 років я мала обалдєнні кремові чобітки.до речі,вони зараз в моді..Потім..досі маю суперовий ангоровий светр куплений за 40 гривень.Новий коштує десь в районі тих 200-300 гривень..є різниця?
Хоча,зараз я намагаюся купляти нові речі...Нове є нове,але не варто бридитися і від секонду чи стоків(власне нових речей,які не пройшли продажі в Європі)..Іноді це дійсно порятунок,як живеш в скрутному матеріальному становищі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних