Перейти до вмісту

Про покращення форумних відносин.

Повідомлень в темі: 262

Опитування: Пропозиції змін в Теревенях (114 користувачів проголосувало)

Потрібно відновити Суд?

1. так (70 голосів [61.40%])

Процент голосів: 61.40%

2. ні (44 голосів [38.60%])

Процент голосів: 38.60%

Запровадити розділ критики?

1. так (80 голосів [70.18%])

Процент голосів: 70.18%

2. ні (34 голосів [29.82%])

Процент голосів: 29.82%

Флейм. флуд і оффтоп - прийнятні речі?

1. інколи мають бути))) (79 голосів [69.30%])

Процент голосів: 69.30%

2. неприпустимі (35 голосів [30.70%])

Процент голосів: 30.70%

Голосувати

#61 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 15.06.2008 – 21:00

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (15.06.2008 21:50) писав:

Та не потрібен він. Суд повинен бути безстороннім, а це в даному випадку не можливо. Хтось із суддів симпатизує модераторові "Х", інший його не сприймає. Усе це впливатиме на прийняття рішень. Нащо такий суд?
Комусь же він в попередньому вигляді був потрібен :) Не безсторонній, то хоч тристоронній. А закритість це як компромісний варіант. В принципі будь-яка закритість - недемократична.

Перегляд дописуЛастiвочка (15.06.2008 21:31) писав:

Для тих, хто в танку: які перевибори-вибори? Якщо є претензії до якогось модера-супермодера то прямо і кажіть, а косити всіх під одну гребінку - некрасиво і не порядно. Якщо Вас не влаштовує до прикладу Ластівочка, то чого має йти Якобз? (приклад). Ніхто перевиборів робити не буде. Як можна вирішити конфлікт коли нема конкретних скарг а є лиш "що-небудь, аби потриндіти".
Для тих хто в танку: це тема не для вирішення якогось локального конфлікту, а для висловлення пропозицій по покращенню форумної системи. Я б не хотів, щоб тут займались виясненням конкретних особистих претензій чи писали скарги. Поки що для цього діла процедура передбачає приват. Давайте дотримуватись правил. :)
  • 0

#62 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 15.06.2008 – 21:21

Перегляд дописуЛастiвочка (15.06.2008 18:27) писав:

8. Зимова Дівчина

А ви адвокат? Дозвольте адміністраторам(нагадаю, їх - двоє) самим відповідати за себе:)
може і адвокат))) може просто бачу не лише дописи, які підтримують мою думку, але й інші))
просто не люблю, коли не поважають людей, завдяки яким форум існує.
а самі може і відпишуть. як час знайдуть. думаю їм просто набридло розганяти всіх по куткам, як діточок та вигрібати потім лайно (перепрошую!!!) з пісочниці.

Перегляд дописуЛастiвочка (15.06.2008 18:27) писав:

Персонально для тих, хто не в курсі. Колись у багатьох форумлян стояло у підписі: Знаходжусь в опозиції до діючих модераторів. Був такий гон у багатьох ну в мене і в Якобза точно памятаю, в Злодюжки...І шо? Ми бунтували? Нє-а...але цей підпис дратував декого і тому нам було добре і правил то не порушувало, оскільки ніяких дій проти Теревень не було :) Маю надію, панночко Зимова, що то не провокація з Вашого боку?
Якобза я не рахую. У нього постійно в підписі перли. Було навіть щось на кшталт "Модерам лишилось 2 тижні" чи щось таке...навіть коли він сам вже був модером. Це унікальне явище в житті.
Злодюжка...то взагалі вічний революціонер.
Щодо дратував...цікаво кого?...мене дратують лише підписи, які більші дописів))
Щодо бунту...ви бунтували проти тих ким самі і стали. Але одне але...на краще нічого не змінилось.
Це не провокація. Я лише використала цитату Богуслава. Не я про те згадала і мій текст імен не містив. Не варто приписувати моїм дописам те, чого в них немає.

Щодо виборства модераторів.
Так було на початку. В певний момент це почало створювати проблеми. Бо вибравши в модератори людину, яка може і симпатична певній кількості користувачів, проте не шанує ані правила, ані елементарні етичні засади, навряд багато користі принесли цим для форуму.

А суд...як сказав Максим Стюфляєв і я зним погоджуюсь, судити мають право люди незаангажовані. А так як ні для кого не секрет, що між певними користувачами є м’яко кажучи атипатія, про яку об’єктивність може йти мова?
  • 0

#63 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 15.06.2008 – 23:01

тема актуальна і варта уваги...
була дуже здивована тим, шо для модераторів існує окремий прихований розділ :) ... думаю, шо пересічному форумчанину це насамперед образливо... :)

писати можна багато...але хочу наголосити на одному: до будь-якої ситуації ставтесь з посмішкою :) (то ж не катаКЛІЗМИ) ... тоді думаю менше буде злосних модерів, розданих порушень і забанених користувачів :)
бо пам'ятаю своє перше поорушення отримала на другий день після реєстрації за ну зовсім непомітний флейм, але дала зрозуміти шо мені від того ні холодно, ні тепло... тому позбавилась уваги того модератора :ggggg:
  • 0

#64 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 16.06.2008 – 00:16

Я тут написав розлогу відповідь але потім випадково закрив Оперу і все пропало…

Тому «буду круток» що можна зробити з форумом:

0. Нічого не міняти. Найпростійний але найменш дієвий спосіб.
1. Закрити форум. Найдієвий спосіб. Останнім часом мій улюблений :)
2. Створити розділ Критика. Що заважає критикувати в приват адмінкоманді? Немає публіки, яка оцінить героїзм?
3. Послабити/прибрати модерування. Форум з часом загнеться під масою флуду. Ще один смітник в інтернеті нікому не потрібний.
4. Відновити Суд. Свою основну функцію — помирити користувачів і модераторів, він не виконав. Закритий він був через використання його в основному для розваг деякими користувачами — спровокувати модератора а потім вимагати його покарати.
5. Розділити форум на інформаційний і розважальний. Непогана ідея, але треба детально продумати, як це буде виглядати — бо дехто не розуміє, що свобода слова це не вседозволеність а стеження за порядком це не диктатура.
6. Дати доступ користувачам до закритого розділу. Думаю це робити не варто бо він використовується для обговорення суто технічних аспектів роботи модераторів. Там немає настанов, як знущатися з користувачів. Посадова інструкція це трохи перероблені правила форуму і правила здорового глузду.

В мене єдине прохання до усіх — сприймайте форум простіше і зникнуть більшість проблем. Бо судячи з цієї теми дехто уявляє себе не на форумі а як мінімум в Європарламенті або Ґааґському суді.
  • 0

#65 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 16.06.2008 – 00:23

Я за варіант № 0!!!
  • 0

#66 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 498 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.06.2008 – 06:50

0, але забрати той пунктик з правил про зміни існуючого ладу
  • 0

#67 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.06.2008 – 10:31

Суто моя думка: розвели тут демагогію.

1.Правилам нічого не бракує.
2.Невдоволені завжди будуть.
3.Модераторський розділ має бути прихованим, бо він виключно для модераторів, так само як розділ Наука для тих хто цікавить наукою, а розділ Спорт для тих хто цікавиться спортом, а той хто цікавиться і тим і тим сидить в обох.Модераторський розділ як вже казали несе технічний характер і існує радше для бговорення проблем та обговорення сумнівних ситуацій і поділом проблем.
4.Вибори модераторів...Хоч колись я і була "обрана народом", зараз я вважаю що вибирати модераторів має адміністрація.Їй ліпше знати.
5.Дуалізація форуму...Він і так вже давно став дуалізованим,лише технічно не релізований.Нюанс в тім,що деякі вважають ледь не за свій обов`язок дописати пост ледь не в кожній темі.
6.А тепер про сам конфлікт...Думаю Бобрика розбанити..Конфлікт тоді можна було розв`язати в приваті.Чому сам Бобер так не зробив - не питайте, не той тип характеру він.(Не помітили? Бунтарські теми піднімають завжди ектраверти).Його стиль - стьоб.Писав стьобні пости,за них і поплатився(як я вважаю даремно).
  • 0

#68 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 10:35

Перегляд дописуCassandra (16.06.2008 12:31) писав:

Чому сам Бобер так не зробив - не питайте, не той тип характеру він.(Не помітили? Бунтарські теми піднімають завжди ектраверти).Його стиль - стьоб.Писав стьобні пости,за них і поплатився(як я вважаю даремно).
ну так давайте наступного разу хтось когось матом обкладе і ми все спишемо на його характер і пробачимо.Правила однакові для всіх, а його характер то його особисті проблеми.
  • 0

#69 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.06.2008 – 10:38

Перегляд дописуMarcos (16.06.2008 11:35) писав:

ну так давайте наступного разу хтось когось матом обкладе і ми все спишемо на його характер і пробачимо.
Маркосе, не впадай в крайнощі..Це тобі не личить..
Може я зле висловилась..Спробую ліпше: конфлікт можна було вирішити в приваті.А так людину лише розізлили,і пішло-поїхало..В результаті оце все є..
  • 0

#70 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 16.06.2008 – 12:03

Бани.Ось вирішення проблем! Наліво і направо довічні бани! :)
  • 0

#71 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 12:35

Перегляд дописуMarcos (16.06.2008 11:35) писав:

Правила однакові для всіх
:) :)

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 16.06.2008 – 12:35

• 0

#72 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 12:46

Перегляд дописуSergiy_K (15.06.2008 07:42) писав:

Щоб покращити форумних відносини треба зробити так, щоб людям не хотілося їх погіршувати. :)
І я о том же! Кохаймось поки молоді :) Ми того варті, Сєрий чи не так?! :)
  • 0

#73 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 13:08

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.06.2008 13:00) писав:

форум ні під кого не заточений, просто це інформаційно-розважальний портал- це два.
я про стиль оформлення. як він називається це несуттєво. коли йдуть месаги в рядок, а навколо тексту в 20 більше пустого місця . це читається погано, мишка плаче :) . і це використовується як головний аргумент проти "флуду". хоча це недолік засобу спілкування (форуму). на що відповідають "знайди інший", "тут вам не чат". але ж тут все є в готовому вигляді. коли відповідаєте в тему знизу йдуть повідомлення компактно. :)
  • 0

#74 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 15:54

коли не зайду на форум, то постійно якась метушня. Все вам не так і не правильно. Колись же ж все нормально було і форум не сильно змінився, але завжди прийде який довбаний "рєвалюціонєр", якому все не подобається і все треба міняти. е хочеш тут тусуватися, не тусуйся, але не заважай цього робити іншим. Маєш плани перебудови форуму, створи свій власний і роби з нього все що хочеш (такий собі плацдарм для реалізації "геніальних" ідей. Не приємно спілкуватися на форумі стало в більшості через ваші суперечки, в печінках воно вже.
  • 0

#75 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 16.06.2008 – 17:37

Ось і казочці кінець. Для тих хто не встиг висловитись - адмінкоманда чекає на ваші пропозиції в приваті.
  • 0

#76 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 18.06.2008 – 09:38

видалено
  • 0

#77 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.06.2008 – 12:10

Щож, дубль два.

1. Погоджуюсь з автором теми. Подобається його конструктивний підхід до питання.

2. На мою думку, аби покращувати міжфорумні відносити, треба більше спілкуватись між собою поза форумом.
  • 0

#78 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.06.2008 – 18:52

Помодерувала. В темі пишемо лише пропозиції і вирішення. Все інше - видалятиметься!
  • 0

#79 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 20.06.2008 – 22:11

Думаю слід підбити результати голосування та звернутися з питанням щодо змін правил в адміністрацію!
  • 0

#80 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 23.06.2008 – 19:06

Перегляд дописуБоБриК (20.06.2008 23:11) писав:

Думаю слід підбити результати голосування та звернутися з питанням щодо змін правил в адміністрацію!
А думку адміністрації декількома дописами вище ти не бачиш?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних