Перейти до вмісту

Про покращення форумних відносин.

Повідомлень в темі: 262

Опитування: Пропозиції змін в Теревенях (114 користувачів проголосувало)

Потрібно відновити Суд?

1. так (70 голосів [61.40%])

Процент голосів: 61.40%

2. ні (44 голосів [38.60%])

Процент голосів: 38.60%

Запровадити розділ критики?

1. так (80 голосів [70.18%])

Процент голосів: 70.18%

2. ні (34 голосів [29.82%])

Процент голосів: 29.82%

Флейм. флуд і оффтоп - прийнятні речі?

1. інколи мають бути))) (79 голосів [69.30%])

Процент голосів: 69.30%

2. неприпустимі (35 голосів [30.70%])

Процент голосів: 30.70%

Голосувати

#41 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 16:10

Перегляд дописуphobos (15.06.2008 17:06) писав:

Шановні, таке вже було. Закінчилось бачите чим. Так що придумайте краще щось нове.

Коли було? І чим закінчилося? Бо я шось напевне пропустив
  • 0

#42 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 15.06.2008 – 16:48

Перегляд дописуNomad (15.06.2008 17:10) писав:

Коли було? І чим закінчилося? Бо я шось напевне пропустив
Був час коли модераторів обирали голосуванням на форумі, з різних причин адміністрацією було вирішено відмінити таку практику.
  • 0

#43 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 15.06.2008 – 16:58

Перегляд дописуphobos (15.06.2008 17:06) писав:

Шановні, таке вже було. Закінчилось бачите чим. Так що придумайте краще щось нове.
незнаю чим воно все закінчилось – можливо мене тоді ще просто небуло

а от придумати шось нове....
а чому б не дати змогу кожному користувачеві бути модератором, але лише у своїх темах??

створив тему, побачив шо думки не по темі полетіли – підправив і всьо пучком
якщо ж набридло правити, то поставив тимчасову або постійну заборону на якогось користувача, яби нічого не міг писати в твоїх темах

чим така ідея погана?

Повідомлення відредагував Vepr: 15.06.2008 – 16:59

• 0

#44 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.06.2008 – 17:02

Перегляд дописуphobos (15.06.2008 17:48) писав:

Був час коли модераторів обирали голосуванням на форумі, з різних причин адміністрацією було вирішено відмінити таку практику.
Я так розумію ти ті причини знаєш? І чому ця схема себе не виправдала?

Перегляд дописуVepr (15.06.2008 17:58) писав:

чим така ідея погана?
так собі ідея. ти пропонуєш забороняти комусь писати в тему через те, що топік-стартеру погляди цієї людини не подобаються :)
  • 0

#45 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 17:09

Перегляд дописуSergiy_K (15.06.2008 18:02) писав:

так собі ідея. ти пропонуєш забороняти комусь писати в тему через те, що топік-стартеру погляди цієї людини не подобаються :)
і це також!

але ж подивись на це з іншого боку – тоді б образ і безглуздої писанини стало б нааааабагато менше :)
  • 0

#46 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 17:14

Перегляд дописуVepr (15.06.2008 18:09) писав:

але ж подивись на це з іншого боку – тоді б образ і безглуздої писанини стало б нааааабагато менше :)
мені так не здається. ти зачепиш людину в одній темі, вона тобі відомстить в іншій. форум накриє кантра :)
  • 0

#47 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 15.06.2008 – 17:14

Перегляд дописуVepr (15.06.2008 18:09) писав:

і це також!

Нічого менше не стане. Просто почнуться сварки між користувачами і безкінечні прохання до модераторів когось забанити. Можливо, стане навіть гірше, ніж є зараз.
  • 0

#48 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 17:16

Перегляд дописуphobos (15.06.2008 17:48) писав:

Ну можна сказати шо за причини такі таємні? Чи це знають тільки одміни?))
  • 0

#49 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 15.06.2008 – 17:17

Sergiy_K сказав:

Мені подобається на Теревенях відсутність ідеологічної заангажованості
А мені в людях почуття гумору подобається. В даному випадку - у тобі.

Sergiy_K сказав:

Боротьба за вплив призвела до появи "клановості"
Це не боротьба за вплив, це звичайне повсякденне й невідворотне явище - симпатії/антипатії. "Клани" існують (і завжди існуватимуть) як серед адміністрації, так і серед рядових користувачів, боротися з ними марно за означенням. Можна хіба що вимагати об'єктивності в конкретних "службових" діях.

Sergiy_K сказав:

зробити виборними одну чи дві посади супермодераторів, вибирати 1-го чи 2-ох суддів (з трьох). Термін перебування на посаді -півроку-рік. Виборцем може вважатись будь-який зареєстрований користувач, в якого є більше певної кількості дописів і/або який перебуває на форумі більше певного часу (конкретно скільки потрібно обговорити).
Гадаю, це практично нічого не змінить (більший "клан" набиратиме більше голосів, та й годі), однак усе рівно підтримую пропозицію. Зараз спробую пояснити Фобосу, чому так.

Sergiy_K сказав:

Стосовно публічності. Існування закритого модераторського розділу -нонсенс. Чого, питається, приховувати порядному модератору від решти користувачів? Нехай там мають право дописувати лише модери, а читати - всі зареєстровані! Так принаймі хоч одна ланка лицемірного ланцюжка "думаю одне - роблю друге - в приват пишу третє - в закриту модерську четверте -в загальнодоступні теми п"яте" буде скасовано.
Гостре питання. З одного боку, я завжди був противником масонських лож. З іншого - по собі знаю, що неодмінно виникає потреба порадитися з адміном (чи ще кимось) у випадку, коли правила можна трактувати двояко чи взагалі діяти на власний розсуд; а на перших порах потрібен ще і свого роду "FAQ модератора". Але в таких випадках краще користуватися ПП чи аською. Хоча... Іноді доречніше, щоб ці запитання-відповіді одразу бачили інші модери - для профілактики, так би мовити. Словом, важко говорити однозначно. Але все-таки існування "секретних" розділів добряче псує атмосферу форуму і нагнітає обстановку. Тим паче, рядовим користувачам взагалі заборонено обговорювати дії адміністрації. Доки цей розклАд зберігатиметься - регулярні конфлікти неминучі. Адміністацію прошу взяти це до уваги.

phobos сказав:

Пишеш листа адміністраторам з своїм баченням розвитку форуму та пропозиціями щодо того як ти можеш їм допомогти то все справити. Думаю при належному рівні твоїх пропозицій розвиток форуму піде в потрібне русло.
А хіба Сергій не так вчинив? З однією лише різницею: листа він написав не приватного, а публічного, щоб інші користувачі теж мали знову висловити свою думку.

phobos сказав:

Чим закінчилося - бачимо чудово: модерів знову призначає адміністрація, однак конфлікти нікуди не поділися й передумов для їх зникнення не видно абсолютно. Тому є сенс модераторів усе-таки призначати за результатами загального ВІДКРИТОГО голосування. Нічого суттєво не зміниться, та принаймі частина незадоволених змушені будуть закрити роти. Бо сказати "я за свободу, а Маркос - тиран!" - це одне, а "Ви всі тут дебіли, бо голосували за тирана" - зовсім інше. В першому випадку можна заробити певну популярність серед рядових користувачів, у другому - самі розумієте.
  • 0

#50 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 17:25

Sergiy_K, Максим Стюфляєв,
ну, в решті решт, “чисто не там, де прибирають, а там, де не засмічують”

розпалювати сварки – то дитсадок
не думаю, що переважна частина – сопливі тінейджєри

а от прохати модератора когось забанити, коли сам можеш просто додати його в чорний список – не логічно

Перегляд дописуNomad (15.06.2008 18:16) писав:

Ну можна сказати шо за причини такі таємні? Чи це знають тільки одміни?))
простим смертним це знати не потрібно :)
:)
  • 0

#51 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 15.06.2008 – 17:27

Ага, багато хто тут писав, мене ше тільки бракувало:).
Чогось такі теми створюються коли я пропадаю.
Спробую викласти свої думки по черзі прочитання дописів. Пропозиції чи роздуми Сергія є слушними, принаймі багато з них.

Цитата

Запити в людей різні і очікування від спілкування також.
Особисто я дуже рідко вступаю в серйозні дискусії, бо давно вже не воюю з вітряками в неті. Я приходжу в нет відпочити від реальних проблем чи просто розважитись. У серйозну дискусію можу вступити лише у випадку, коли хтось зачепить за "живе". Зазвичай не читаю розділу Релігія і полюбляю розділ Смітник:). Тому для тих, кого не влаштовують якісь теми, то просто питаю: а чому не зробити як я? Не заходити, не читати і не дратуватись ? Завжди читаю дописи симпатичних мені людей, де б вони не писали, але як приклад: в нас розбіжності у релігії з, шанованим мною, Сотником і ми просто не торкаємось тих тем за взаємною згодою.
2. З приводу закритої модерської гілки і посадової інструкції модера. Такі гілки існують у всіх нормальних і не дуже форумах, про це заявляю як адмін і модер зі "стажем"(не цього форуму). Лиш не всі користувачі знають про то. В таких розділах завжди обговорються технічні питання і елементарний лікбез.. Для чого користувачам і гостям читати про, наприклад що коли я роблю то і то, то в мене не вискакує то, або не получається то...Ми всі - звичайні люди і академій модерування ніхто не закінчував:ggggg:.
3.

Цитата

Інколи теми видаляються з мотивацією "на прохання автора"
.
Я видаляла дві такі теми з розділу Ігри. Якщо хтось вважає, що зробила неправильно - прошу до розмови в приваті і ми все узгодимо. Я теж помиляюсь і готова вислухати і визнати помилку, коли вона була...
4. Тепер відповідь на питання, яке звучало від декількох користувачів, але відповісти з вагомих причин тоді не могла.

Цитата

Заклики до змін існуючого ладу та їєрархії на Теревенях караються баном на тиждень, при повторному порушенні бан на місяць
.
Як один з авторів діючих правил просто хочу розповісти як то все відбувалось. було написано проект правил, проект писався суддями, і там спробували врахувати (описати) всі спірні випадки з якими стикався суд як в скаргах так і в ПП. Проект правил був поданий на розгляд усім модераторам для обговорення і внесення поправок. Якщо не помиляюсь то обговорення йшло місяці два. Було враховано, усі пропозиції і викинуто те, що вважали зайвим. Всеодно правила вийшли трохи завеликими, спробували скоротити...Допомагали УСІ модератори, проти було двоє. Потім правила подали адмінам, внесли поправки і поставили до вживання :).Для чого написано цей пункт і що мали на увазі "Заклики до змін існуючого ладу та їєрархії на Теревенях караються... " Заклики на зразок тих, що написав Бобрик. При всій повазі до нього, його дії були агресивні і неправильні. Є несправедливість? Можливо, але чому не звернутись у приват? До будь-кого? Хоча б до мене? А він не звертався ні до кого...Був просто крик душі чи що? Давайте міняти всіх, всіх гнати поганою мітлою і ти ди...А чому не вказати конкретно хто тебе образив чи вчинив несправедливо? Чи Бобрику зашкодив Якобз, я, Касандра, cu100?
З приводу того, що деякі дії модерів несправедливі - я говорила не раз. Чомусь у нас якщо знайдуть "жертву" то як сафарі....будуть цькувати і слідкувати за кожною буквою, але такий самий грішок успішно не помічають у інших...Можливо це така розвага? не знаю...і не розумію... Ми всі люди - різні за характерами, манерою спілкування і багатьма іншими чинниками. Наприклад, я можу покарати лише зачинщика флейму, інший мусить дати "здачу", а в когось з модераторів інше бачення методики модерування...Для мене не важко знайти і об"єднати теми, для мене не важко написати ПП з проханням не робити того чи іншого користувача - і це багато хто з вас усіх може підтвердити, але коли щойнозареєстрований користувач приходить з єдиною метою проспатими-прорекламувати свій сайт, тоніякогої користі для Теревень я не бачу і з чистою совістю відправляю його в баню.
5

Цитата

Щодо створення FAQ
Така тема є в гуморі, автор - Маркос. А якщо серйозно то: все прописано в правилах, якщо людина погоджується на реєстрацію - автоматично погоджується з діючими правилами. Якщо не читав - то незнання не знімає....як то кажуть. З приводу як користуватись пошуком чітко прописано і вказано механізм як і що шукати...І тема для новачків була, яка з часом переросла у флуд на зразок - як все класно у вас...
6. KykyRyDZA Ви відчуваєте різницю у пропозиціях і побажаннях між відвертим - далой модеров вони всі сволочі? Може і сволочі, хто зна, але коли ні до кого не звертатись і спробувати просто привернути увагу до себе або просто вихлюпнути негатив на загал...
7. До Маркоса. Хочу звернути увагу супермодератора на неприпустимість зумисного і неодноразового перекручування ніку користувача

Цитата

ти просто загрався, Серьожа....
,

Цитата

СерьожКа. це зробив
. Вас ніхто не називає ні марком, ну мурком ні іншими прізвиськами, тому варто вибачитись певно;), або визнати свою неправоту.
8. Зимова Дівчина

Цитата

з чого ви взяли, що адміністратори не вникають в суть справи? ви екстрасенс?
А ви адвокат? Дозвольте адміністраторам(нагадаю, їх - двоє) самим відповідати за себе:P

Цитата

Пам’ятаю колись у Ластівочки був підпис приблизного змісту: "Знаходжусь в опозиції до адміністрації" (чи модераторів). Тоді за таке не банили.

Цитата

коли бунтівники приходять до влади вони стають ще більшими тиранами, бо їх колись "ображали"))))
Персонально для тих, хто не в курсі. Колись у багатьох форумлян стояло у підписі: Знаходжусь в опозиції до діючих модераторів. Був такий гон у багатьох ну в мене і в Якобза точно памятаю, в Злодюжки...І шо? Ми бунтували? Нє-а...але цей підпис дратував декого і тому нам було добре і правил то не порушувало, оскільки ніяких дій проти Теревень не було :) Маю надію, панночко Зимова, що то не провокація з Вашого боку?
Наразі все. даруйте за великий коментар.
Все, вищесказане - лише моя особиста думка
  • 0

#52 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 17:33

Перегляд дописуVepr (15.06.2008 18:25) писав:

простим смертним це знати не потрібно :)
:)

Спасибі шо пояснив, але я все-таки чекаю відповіді від Фобоса, а не від тебе, "простий смертний" :)
  • 0

#53 Koka-Baka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.06.2008 – 17:33

стоворили б окрему групу де б можна звертатись по допомогу :) :) :)
  • 0

#54 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 498 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.06.2008 – 18:56

Перегляд дописуЛастiвочка (15.06.2008 18:27) писав:

6. KykyRyDZA Ви відчуваєте різницю у пропозиціях і побажаннях між відвертим - далой модеров вони всі сволочі? Може і сволочі, хто зна, але коли ні до кого не звертатись і спробувати просто привернути увагу до себе або просто вихлюпнути негатив на загал...
те і те тесаме тільки по різному зображене. (приклад побажання: "шановна адміністрація, пропоную відмінити на форумі посади модераторів у зв’язку з перевиконнанням їх повноважень. " такщо що перше що друге це знов ж таки той самий пункт: "Заклики до змін існуючого ладу та їєрархії на Теревенях")

щодо обговорення в приваті - то вважаю, що краще обговорювати публічно щоб інші могли бачити який висновок й відповідно в разі винекнення аналогічної ситуації не треба буде заново виясняти усе користувачеві з модератором а просто зробити "вирок" на основі аналогічного випадку, що мав місце.

Повідомлення відредагував KykyRyDZA: 15.06.2008 – 18:58

• 0

#55 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 15.06.2008 – 19:54

Цитата

По-перше, хочеться почитати про пару конкретних прикладів, коли це "можуть" перейшло в "сталось"
Сергію, заходимо в тему:"Скарги" і дивимося кому з модераторів давали попередження :) Там і saljama, і Маркос, і інші.

Цитата

Я цю тему створив не "щоб погнати на модерів" як дехто натякає. А для чого - читай назву.
А я хіба десь писав, що ні?

Цитата

Хто ж винен що всі модератори кому не лінь намагаються тут відписати в стилі "та що ти можеш про нас знати". Ну дійсно що, коли ви так відокремили за допомогою закритого розділу свій колектив від решти форуму.
В розділі для модераторів немає ЖОДНОЇ особистої теми, там все про саме модерування. Інструкції і т.д. і т.п. Що ж такого поганого, що модератори запитують один в одного про якісь "кнопачкі"?

Цитата

А з тобою предметна бесіда навряд чи зараз вийде, адже тебе все влаштовує, а те що не у всіх так "класно" як у окремих представників адміністрації, то їх проблеми
Я не писав, що все. Я написав що все кльово, але ж писав, що є деталі, які можна було б і поліпшити, але якось не виходить це винести на загал :)

Цитата

Крім того я не почув жодної реакції на пропозицію введення часткової виборності на адміністративні посади форуму
Я тільки "ЗА"! Але це не мені вирішувати :)

А взагалі, то тема, як ми бачимо, досить популярна, отже є що покращувати! Гадаю, що було б непогано, якби відродився суд, і було створено розділ критики, хоча тема про побажання і пропозиції й існує :ggggg:

З.І. Ластівочко, як завжди прекрасно розписала все :) Дивуюся аж, як так можна? ;)
  • 0

#56 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 20:09

Переглянула, хотіла багато яких ще роздумів додати, але от моя пропозиція: Створити тему для новачків (або почистити існуючу) з запитаннями-відповідями 2) почекати повернення Бобрика і його скаргу будь-кому з супермодерів у приват. Про результати повідомимо.
  • 0

#57 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 20:13

Перегляд дописуАтеїст (15.06.2008 18:17) писав:

Це не боротьба за вплив, це звичайне повсякденне й невідворотне явище - симпатії/антипатії. "Клани" існують (і завжди існуватимуть) як серед адміністрації, так і серед рядових користувачів, боротися з ними марно за означенням. Можна хіба що вимагати об'єктивності в конкретних "службових" діях.
Особисто мені фіолетово, хто що з ким :ggggg: І клановість ніяку об"єктивність не передбачає, тут рулять відносини "свій-чужий". Мене якраз цікавить, щоб це не переростало в боротьбу за вплив, міряння піпіськами чи цькування окремих користувачів.
У вибірних модерів ставлення до користувача інше виробиться ніж в "помазанників адміна". Але розгул демократії теж може бути шкідливим, надмірна конкуренція і тому подібне сабжу не сприятимуть. Пропозиція проводити відкрите голосування - це "нєшто". Що, фальсифікацій боїмося? ;) На рівні користувача - нехай адміни убезпечують, а коли таким займатиметься адміністрація, то всі "ігри в демократію" втрачають будь-який сенс)))
Я - за поступову апробацію нововведень. Нехай частина (більше одного) суперів обиратимуться, решта призначатиметься. Їхні нинішні начальницькі повноваження збережуться. А модери або як раніше призначаються, або з попереднім рейтинговим відбором двох кандидатур - а далі на розсуд адмінів. В результаті нинішній контроль за діяльністю модерів збережеться, але буде перетасований нинішній недемократично сформований склад супермодераторів.
Оптимальний варіант можна пошукати і в іншому напрямку - це якщо адмінам захочеться побути "добрими царями". Керівні повноваження суперів скасовуються (нагадую зараз лише вони та адміни мають право керувати діями модераторів та штрафувати їх). Вони стають "простими модераторами всіх розділів форуму". Виборності немає ніякої. Штрафи можна ставити будь-кому за порушення в своїх розділах. Якщо когось з модераторського складу буде помічено в переслідуваннях користувачів (в т.ч. - модерів) - відсторонення на тиждень, попередження, далі повертаються, при повторному рецидиві "вендетти" - звільнення з посади, бан на певний час, призначення іншого модера. При такій "військовій диктатурі" Суд, звісно, зайвий. Тільки тут ми надто залежні від волі адміна, та й вони фіг захочуть таким займатись, тобто швидко встановиться нинішня ієрархічна схема "адмін - його заступник супер - модер - ну і далі оті". :P

Перегляд дописуМій_Травень (15.06.2008 20:54) писав:

Сергію, заходимо в тему:"Скарги" і дивимося кому з модераторів давали попередження :) Там і saljama, і Маркос, і інші.
Правильно, ти заходиш, а для мене - "простого смертного" цей розділ вже закритий :) А взагалі - смішний аргумент, це ж Суд покарав, а не супермодератор модератора. І скільки у вас там крику за то було "Як можна попереджувати модератора, це ж білі люди?" :)

Я не писав, що все. Я написав що все кльово, але ж писав, що є деталі, які можна було б і поліпшити, але якось не виходить це винести на загал :)
Це ж чому? Це особисті деталі, з тих які в модераторських гілках ні за які коржики не обговорюються? :)

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 15.06.2008 – 20:17

• 0

#58 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 15.06.2008 – 20:22

Ластiвочка сказав:

Тому для тих, кого не влаштовують якісь теми, то просто питаю: а чому не зробити як я? Не заходити, не читати і не дратуватись ?
Гм... Це мені добре, мій основний інтерес - музика, там я можу хіба що на ТОЛ бочку накотити й на цьому ґрунті отримати мінуса від забув-уже-кого; це не привід для серйозних сварок. А от, припустимо, цікавиться хтось історією чи етимологією, чи релігійними культами, чому це він повинен "не читати"?! Тому, що інші дописувачі в розділі регулярно срач заводять?

Ластiвочка сказав:

Завжди читаю дописи симпатичних мені людей, де б вони не писали, але як приклад: в нас розбіжності у релігії з, шанованим мною, Сотником і ми просто не торкаємось тих тем за взаємною згодою.
А можна й зі мною таку згоду? :)

Ластiвочка сказав:

Для чого користувачам і гостям читати про, наприклад що коли я роблю то і то, то в мене не вискакує то, або не получається то...Ми всі - звичайні люди і академій модерування ніхто не закінчував.
А хіба є необхідність таке приховувати? І, зрештою, Кукурудза правильно сказав, навіщо: щоб різні люди не наступали по черзі на одні й ті самі граблі.

KykyRyDZA сказав:

те і те тесаме тільки по різному зображене.
Ото ж бо й воно, що по-різному. "Можливо, ти просто не в курсі, що ..." і "ну ти й бик колгоспний, хіба не ясно, що ..." - теж майже одне й те саме.
  • 0

#59 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 20:31

ап"ять двадцять п"ять!.
Для тих, хто в танку: які перевибори-вибори? Якщо є претензії до якогось модера-супермодера то прямо і кажіть, а косити всіх під одну гребінку - некрасиво і не порядно. Якщо Вас не влаштовує до прикладу Ластівочка, то чого має йти Якобз? (приклад). Ніхто перевиборів робити не буде. Як можна вирішити конфлікт коли нема конкретних скарг а є лиш "що-небудь, аби потриндіти". До Кукурудзи - шкода, що з мого великого посту ви нічого не зрозуміли. Пане Атеїсте, якщо я скажу, що модерської гілки нема Ви будете задоволені?
Готова до спілкування в приваті. Ще раз прошу всіх мудрих людей спинитись в цій темі...поки що спинитись. Я пас! Готова до відкритого спілкування в приваті. Все.
  • 0

#60 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 15.06.2008 – 20:50

Гадаю, що було б непогано, якби відродився суд
Та не потрібен він. Суд повинен бути безстороннім, а це в даному випадку не можливо. Хтось із суддів симпатизує модераторові "Х", інший його не сприймає. Усе це впливатиме на прийняття рішень. Нащо такий суд? Крім того, повторю, публічні розборки лише посилять напругу. Хіба що робити закритий розділ, щоб про скаргу знав лише її автор, модератор, який притягається до відповідальності, і судді - тоді можна поміркувати. Але знов - таки, а судді хто?

Перегляд дописуЛастiвочка (15.06.2008 21:31) писав:

ап"ять двадцять п"ять!.

Готова до спілкування в приваті. Ще раз прошу всіх мудрих людей спинитись в цій темі...поки що спинитись. Я пас! Готова до відкритого спілкування в приваті. Все.
Підтримую Ластівку. На данному етапі тема себе вичерпала, бо повторюємо одне й те ж. Будуть конкретні скарги чи нові цікаві пропозиції - обговоримо. Товариство, я ще раз повторюю : є конкретні зауваження до модерів - не бійтеся нам про це сказати. Не словом, а ділом! Інакше ваша боротьба за правду - пустопорожня тріскотня! Як ми можемо у чомусь вам допомогти, якщо ви не наводите прикладів?

На цьому участь в обговоренні вважаю для себе поки завершеною. Далі - в приват.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних