Перейти до вмісту

Про покращення форумних відносин.

Повідомлень в темі: 262

Опитування: Пропозиції змін в Теревенях (114 користувачів проголосувало)

Потрібно відновити Суд?

1. так (70 голосів [61.40%])

Процент голосів: 61.40%

2. ні (44 голосів [38.60%])

Процент голосів: 38.60%

Запровадити розділ критики?

1. так (80 голосів [70.18%])

Процент голосів: 70.18%

2. ні (34 голосів [29.82%])

Процент голосів: 29.82%

Флейм. флуд і оффтоп - прийнятні речі?

1. інколи мають бути))) (79 голосів [69.30%])

Процент голосів: 69.30%

2. неприпустимі (35 голосів [30.70%])

Процент голосів: 30.70%

Голосувати

#241 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.06.2009 – 13:15

Нєєєє)) Я нікого просто так в своїх же очах не занижую. Всі незнайомі на одному рівні. Можу навести приклади з форумчанами,я свого ставлення не приховую. Але Ластівочка просила тут не писати,тож не буду))
Просто до когось в мене,скажімо так,більша прихильність,до когось емоційний пофігізм,і лише деякі обрані викликають пофігізм з елементами відрази та сарказму)) "Червинка" ж теж не з неба береться,а за якісь "заслуги" ))

Ага. Боюся. Забула як це правильно називається,коли боїшся великих компаній,натовпів,плюс ще й певну самотність в них відчуваєш,навіть якшо вони всі тобі знайомі)
А своїх "червинок" мені нема чого боятися. Я більшістю з них навіть пишаюся))
  • 0

#242 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 08.06.2009 – 13:23

Цитата

щодо коханих. ну це вже особиста справа кожного. моя кохана людина собі таку поведінку ніколи не дозволить. навіть на форумі. тому тут все відносно.

хороші стосунки ні. дипломатичні — запросто.
Я думаю, що твоя кохана людина теж може мати спалахи гніву, особливо, якщо хтось тебе ображає. І моя кохана людина теж не ідеальна і може відреагувати непрогнозовано. Всі ми люди з емоціями.
Щодо дипломатичності - то це навіть не всім дипломатам дано, що вже казати про звичайних людей <_<

На мій погляд мати хороші стосунки з усіма неможливо, та й не варто :) Мене приваблює щирість в людях - щирість допомагає покращити стосунки :). Пізнати людину в реалі можна значно краще, ніж по дописах на форумі.
Тому мене й здивувало, що людина інших заохочує зустрічатися в реалі, а сама не ходить.
Можливі причини небажання ходити на сходини дуже добре описує Sensssorika.
  • 0

#243 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 13:24

Перегляд дописуБлискавиця (8.06.2009 14:18) писав:

Я думаю, що твоя кохана людина теж може мати спалахи гніву, особливо, якщо хтось тебе ображає. І моя кохана людина теж не ідеальна і може відреагувати непрогнозовано. Всі ми люди з емоціями.
давайте не сперечатись, бо мені таки краще знати як і хто проявляє емоції, та турбується про мій захист та честь)))
форум — не реальне життя, тут інші методи.

Перегляд дописуБлискавиця (8.06.2009 14:18) писав:

Щодо дипломатичності - то це навіть не всім дипломатам дано, що вже казати про звичайних людей <_<
дипломати забов’язані — робота така.
а співіснування в суспільстві забов’язує, якщо ти нормальна вихована людина.
  • 0

#244 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 08.06.2009 – 13:27

Є ще таке питання, як враження (перше й не перше) про людину - до цього, коли зустрінеш її в реалі, в тебе є враження про цю людину на основі дописів, поведінки та особистої культури. Можна з кимось не погоджуватися, сперечатися ітд., але зовсім інша річ, коли хтось показує себе з якнайгіршої сторони. Тоді й бажання зустрітись в реалі зникає. І вже нецікаво, чи ця людина дійсно така сама як у віртуалі чи навпаки. Принаймні у мене після останніх подій таке з"явилося. І правду Зимова каже - аргумент, що він/вона у реалі інший/інша просто не аргумент. Якщо хтось вважає, що анонімність в інтернеті звільняє від правил нетикети/особистої культури, то в мене сумніви є відносно совісті тої людини.
  • 0

#245 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 13:29

Зимова, Дівчино, це вже говорить про різні уявлення у тебе і у мене про вихованість і "нормальність".
В цьому й полягає толерантність та дипломатичність - усвідомлювати, що ці поняття про "співіснування в суспільстві" у нас різні. І в кожного з нас свої. Тому й судити по собі не варто. Це звичайно лише моя думка. Тому я її не нав*язую. Ти можеш мати інше уявлення про ці речі <_<.
І з цими різними уявленнями нам якось треба співіснувати, якщо ми цього хочемо, звичайно)).
  • 0

#246 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 08.06.2009 – 13:32

Тема потрохи переходить у тему Наскілько різняться форумчани... та ще одна "Чому форумчани не ходять на сходини" (не пригадую, де саме).
А по темі: все гаразд, розумні люди на скандал нариваються рідко і виходять гідно, а решта розводять драму. Як і у звичайному суспільстві, гиги
О, і додам: загальнолюдські цінності - це заборони, які особисто ви не можете переступити, особисто я їх мав далеко та глибоко, просто мене не тягне на протилежне (зазвичай)

Повідомлення відредагував Гетьман: 08.06.2009 – 13:37

• 0

#247 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 13:41

Перегляд дописуБлискавиця (8.06.2009 14:23) писав:

Пізнати людину в реалі можна значно краще, ніж по дописах на форумі.
Тому мене й здивувало, що людина інших заохочує зустрічатися в реалі, а сама не ходить.
не факт. а отаке тицяння пальцями таки не покращить нічого. а відокремлення реального життя від форумного так.
у всіх же є друзі, рідні, робота, навчання, батьки чи домашні тваринки. присвятіть їм свій дорогоцінний час, якщо бачите, що форум починає вас дратувати. зробіть собі канікули і прийдіть до тями та усвідомте, що то лише форум, а не фронт бойових дій.
бо сварки схожі на ситуацію гавкання пас на сидячого на дереві кота, а репутація перетворилась на паркан на якому люблять писати щось на кшталт
„вася урод“, „таня+коля=love“, „оля+маша+іра=друзі“. хоча ціль репутації — оцінка дописів, а не ставлення до дописувача.

коротше нам бракує дипломатичності в житті, і в Інтернеті. від того і проблеми.

отаке.

Перегляд дописуБлискавиця (8.06.2009 14:29) писав:

Зимова, Дівчино, це вже говорить про різні уявлення у тебе і у мене про вихованість і "нормальність".
В цьому й полягає толерантність та дипломатичність - усвідомлювати, що ці поняття про "співіснування в суспільстві" у нас різні. І в кожного з нас свої. Тому й судити по собі не варто. Це звичайно лише моя думка. Тому я її не нав*язую. Ти можеш мати інше уявлення про ці речі <_<.
І з цими різними уявленнями нам якось треба співіснувати, якщо ми цього хочемо, звичайно)).
уявлення може і різні, але жодне уявлення по вихованість не передбачає обливання брудом всіх і вся. це загальнолюдські поняття про вихованість.

Перегляд дописуГетьман (8.06.2009 14:32) писав:

Тема потрохи переходить у тему Наскілько різняться форумчани... та ще одна "Чому форумчани не ходять на сходини" (не пригадую, де саме).
А по темі: все гаразд, розумні люди на скандал нариваються рідко і виходять гідно, а решта розводять драму. Як і у звичайному суспільстві, гиги
так а що тут може відрізнятись від звичайного суспільства? ті ж люди, ті ж умови. хіба дехто стає сміливішим на плювання. бо ж монітор захищає.
і якщо ідея форуму об’єднуюча, то реалізація протилежна. як і в суспільстві. ідея об’єднати у спільноту, а як реалізація нав’язування стереотипів та відсутність загальнолюдських цінностей.
  • 0

#248 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 13:42

Отже, хто хоче покращити свої стосунки - приносьте їх на гульки.

Хто не хоче - сидіть собі в форумі та випромінюйте собі далі промені поносу. нє, ну бувають же у людей такі хобі, я шо? я ж нічьо...

а ось всі ці розмови - треба бути кращими, треба поводитися чемно...
воно як об стінку горохом. чесно.
на теорії всі дуже розумні. а на практиці такі теми як ця створюють особи яким хочеться понити "мене обіжають, зробіть шось із форумом, він у вас неправильний, на правильних форумах всі всіх люблять"
  • 0

#249 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 13:44

Перегляд дописуNeorlandina (8.06.2009 14:42) писав:

а на практиці такі теми як ця створюють особи яким хочеться понити "мене обіжають, зробіть шось із форумом, він у вас неправильний, на правильних форумах всі всіх люблять"
ой а такі інснують?)))) не вірю. всі всіх любити не можуть навіть теоретично)) інша справа як співіснувати з взаємовигодою?
  • 0

#250 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 14:31

Перегляд дописуNeorlandina (8.06.2009 14:42) писав:

Отже, хто хоче покращити свої стосунки - приносьте їх на гульки.

Хто не хоче - сидіть собі в форумі та випромінюйте собі далі промені поносу. нє, ну бувають же у людей такі хобі, я шо? я ж нічьо...

а ось всі ці розмови - треба бути кращими, треба поводитися чемно...
воно як об стінку горохом. чесно.
на теорії всі дуже розумні. а на практиці такі теми як ця створюють особи яким хочеться понити "мене обіжають, зробіть шось із форумом, він у вас неправильний, на правильних форумах всі всіх люблять"
ґґґ...в цьому випадку мені дуже близька думка Неорландіни <_<

Перегляд дописуЗимова Дівчина (8.06.2009 14:41) писав:

уявлення може і різні, але жодне уявлення по вихованість не передбачає обливання брудом всіх і вся. це загальнолюдські поняття про вихованість.
А в цьому випадку мені близька думка Гетьмана, що загальнолюдських понять не існує. Навіть в українців вони різні, не кажучи вже про інші національності та раси.

Гаразд, я хочу додати, що мені радісно, що Топпер і Олеська – познайомилися на нашому форумі. Це означає, що наш форум дуже життєздатний і що тут можуть розвиватися справжні стосунки між людьми. І що стосунки можуть настільки покращитися – аж до створення сім*ї )).
І мені прикро, до у їх цькуванні (саме так я розцінюю недавні події, нагадую, що це моя особиста думка :)) взяли участь форумляни, які мені теж подобаються.
Це може призвести до того, що ніхто більше не захоче ділитися на форумі своїми справжніми стосунками. І все стане нещирим і штучним – на рівні смайлів та «цьомів».
Якби ці люди замість писати дописи, які їх не прикрашають, натисли кнопку «Скарга», то вся ситуація обмежилася б лише додатковими 10% Топперу.
Я повідомляю тим, хто ще не в курсі, що вчасне натискання кнопки Скарга значно покращує стосунки на форумі :).
Також співчуття одне до одного є великою допомогою у налагоджуванні стосунків.
  • 0

#251 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 14:38

Перегляд дописуБлискавиця (8.06.2009 15:31) писав:

ґґґ...в цьому випадку мені дуже близька думка Неорландіни <_<

А в цьому випадку мені близька думка Гетьмана, що загальнолюдських понять не існує. Навіть в українців вони різні, не кажучи вже про інші національності та раси.

Гаразд, я хочу додати, що мені радісно, що Топпер і Олеська – познайомилися на нашому форумі. Це означає, що наш форум дуже життєздатний і що тут можуть розвиватися справжні стосунки між людьми. І що стосунки можуть настільки покращитися – аж до створення сім*ї )).
І мені прикро, до у їх цькуванні (саме так я розцінюю недавні події, нагадую, що це моя особиста думка :)) взяли участь форумляни, які мені теж подобаються.
Це може призвести до того, що ніхто більше не захоче ділитися на форумі своїми справжніми стосунками. І все стане нещирим і штучним – на рівні смайлів та «цьомів».
Якби ці люди замість писати дописи, які їх не прикрашають, натисли кнопку «Скарга», то вся ситуація обмежилася б лише додатковими 10% Топперу.
Я повідомляю тим, хто ще не в курсі, що вчасне натискання кнопки Скарга значно покращує стосунки на форумі :).
Також співчуття одне до одного є великою допомогою у налагоджуванні стосунків.
В деяких випадках кнопка Скарга - підозріло западає....
  • 0

#252 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 15:20

Перегляд дописуБлискавиця (8.06.2009 14:01) писав:

Тому що я дуже добре уявляю, що було б, якби людина, яку я сильно люблю в реалі, потрапила під обстріл приниження і образ на форумі. Зі мною напевне теж трапилася б істерика. Та й з кожним би так було, бо немає серед нас таких, хто здатний придушити в собі обрАзу за кохану людину.
І тут вже питання не в тому - чи ця людина порушник чи ні. Це просто людські стосунки, реально людські. Я це добре розумію.
Таки цікаво, що було би в явному житті... лаяли б усіх навкруги? Влаштували би масову бійку?
  • 0

#253 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 15:22

Перегляд дописуБлискавиця (8.06.2009 15:31) писав:

І мені прикро, до у їх цькуванні (саме так я розцінюю недавні події, нагадую, що це моя особиста думка <_<) взяли участь форумляни, які мені теж подобаються.
унків.
та ніби на них весь форум клином зійшовся
  • 0

#254 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.06.2009 – 15:25

в тему прочитала оголошення недавно в майстерні: Не кажіть що я маю робити і я не скажу куди вам іти (с)

Перегляд дописуMarcos (8.06.2009 16:22) писав:

та ніби на них весь форум клином зійшовся
та не кажіть))))прийдуть люди і самі дадуть відповідь, нє...тре ж покращувати відносини втикаючись до когось
  • 0

#255 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 08.06.2009 – 19:28

Перегляд дописуБлискавиця (8.06.2009 13:23) писав:

Пізнати людину в реалі можна значно краще, ніж по дописах на форумі.
Можливі причини небажання ходити на сходини дуже добре описує Sensssorika.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (8.06.2009 12:53) писав:

Сходини можуть покращити стосунки між людьми, лише за умови, якщо ці люди між собою в принципі можуть спілкуватись. Прикладів в житті приємного здивування від людини, яку знаєш лише по дописам маю достатньо. Ми абсолютно не збігаємось в поглядах на деякі питання, сваримось несамовито і наживо. Але це лише один аспект життя. Бо окрім політичних чи ще там якихось поглядів і переконаннь є інші грані життя.

Є пропозиція :
Робити сходини в сауні - всі голі і щирі. Там можна покращувати стосунки і навіть їх поглиблювати, намилились і вперед.

Для інспірації пропоную кліп, який ввійшов в класику:
The beloved - Sweet Harmony

Lets come together
Like now
Oh yeah
In sweet harmony.... <_<

Повідомлення відредагував yushchenko: 08.06.2009 – 19:46

• 0

#256 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.06.2009 – 20:42

Слухайте, народ, дайте вже нам спокій! Скільки можна? Якщо усю громаду так дратують наші з Фруктом фотографії, так ми наші спільні фото і так рідко виставляємо, на крайняк взагалі не виставлятимемо. Якщо дратують наші коментарі одне до одного в репутації, так не залазьте туди (в репутації).
І досить вже ВАШИХ істерик, бо приколює, коли людина сама псує повітря і кричить:"Хто псує повітря?!")

П.С. Прошу: закрийте нафіг цю тему! Скільки можна гризтись?
  • 0

#257 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.06.2009 – 11:41

цю тему неможна закрити, це помста заздрості<_<
це як ріаліті шоу, зібрали людей в якісь кімнаті, і хочуть відтворити соціум в маленькому об"ємі, а виходить, що нічого кірм того що сваритись вони невміють
  • 0

#258 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.06.2009 – 12:07

Перегляд дописуKatod (9.06.2009 12:41) писав:

цю тему неможна закрити, це помста заздрості<_<
це як ріаліті шоу, зібрали людей в якісь кімнаті, і хочуть відтворити соціум в маленькому об"ємі, а виходить, що нічого кірм того що сваритись вони невміють
Та? :) ти заздриш, що чоловік 10 обложили матом а тобі не дісталось? )))ну-ну
  • 0

#259 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 09.06.2009 – 12:30

Мда... <_<
І правда - якби не погіршували, то не довелося б і покращувати ті відносини стільки сторінок...
  • 0

#260 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 09.06.2009 – 12:58

Досить піарити той випадок з Фруктом. Останні декілька сторінок про це і мова. На форумі і без того, вибачте на слові, лайна валом. А якщо комусь і кортить то прошу прихильників культу "злого генія форуму Фрукта" створити окрему тему і там описувати який він поганий.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних