Перейти до вмісту

Про покращення форумних відносин.

Повідомлень в темі: 262

Опитування: Пропозиції змін в Теревенях (114 користувачів проголосувало)

Потрібно відновити Суд?

1. так (70 голосів [61.40%])

Процент голосів: 61.40%

2. ні (44 голосів [38.60%])

Процент голосів: 38.60%

Запровадити розділ критики?

1. так (80 голосів [70.18%])

Процент голосів: 70.18%

2. ні (34 голосів [29.82%])

Процент голосів: 29.82%

Флейм. флуд і оффтоп - прийнятні речі?

1. інколи мають бути))) (79 голосів [69.30%])

Процент голосів: 69.30%

2. неприпустимі (35 голосів [30.70%])

Процент голосів: 30.70%

Голосувати

#221 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 07.06.2009 – 12:55

кожен показуэ свої яйця, а інші також їх - тільки в профіль ))

адеквати ведуть себе нормально, а неадеквати ненормально )) а особиста неприязнь певних людей до чієїсь персони то їхні справи, про який суд може й ти справа?))
  • 0

#222 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.06.2009 – 13:09

Перегляд дописуЛастiвочка (7.06.2009 13:49) писав:

Sensssorika О! я тепер знаю, хто покращує відносини на форумі:)
А в мене їх нема. Я на сходини не ходжу(боюся <_< ) і друзів тут не маю)))
Я просто НЕ ПОГІРШУЮ ситуацію. І так хамкою всім здаюся. Думаю у кожному є щось хороше,навіть у матюкливому Фруктові,просто ми звикли людину оцінювати з того боку якого вона нам дає себе показати))

Перегляд дописуzav (7.06.2009 13:52) писав:

Тобто байкот негіднику? Ну, не знаю, я за рішучіші засоби виховання, бугога!
..думаю в такому віці пізно виховувати. Вже тут всі дорослі- самі мають розуміти що вони роблять. В нас же тут не тюрма))
  • 0

#223 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.06.2009 – 13:19

щоб покращити форумні відносини(а комусь і стосунки:))треба:
а-покращити себе, шоб було що (кого) показати на світлинах
бе-попідлизуватися в репі із сюсюкальними коментами
ве-постійно підлаштовуватися під ситуацію
ге-коли ніц не виходить і тебе далі не люблять - є ше варіант з пивом, але там ...чималий ризик провалу.
П.С. Серйозно - закрийте ту тему, бо тут одна демагогія в стилі Карнегі - как падружитса с людьмі <_<
  • 0

#224 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.06.2009 – 17:26

До усіх! Хватить обговорювати людину, якої тимчасово немає на форумі! Прийде - прошу дуже і в приват! Надалі такі дописи буду розцінювати як флейм і офтоп
  • 0

#225 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.06.2009 – 17:58

Перегляд дописуЛастiвочка (7.06.2009 18:26) писав:

До усіх! Хватить обговорювати людину, якої тимчасово немає на форумі! Прийде - прошу дуже і в приват! Надалі такі дописи буду розцінювати як флейм і офтоп
Хто обговорює?
Я, взагалі-то, про методи протидії образам взагалі, а не окремого форумлянина.
І слово негідник я вжив саме як характеристику будь-якого порушника Правил, не окремої особи.
Тож ваше занепокоєння безпідставне.
p.s. Між іншим, ніколи прилюдно не обговорював людей, яким маю можливість усе сказати прямо.
  • 0

#226 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.06.2009 – 21:20

Перегляд дописуzav (7.06.2009 17:58) писав:

Хто обговорює?
Я, взагалі-то, про методи протидії образам взагалі, а не окремого форумлянина.
Підтримую. Мені нема різниці, хто почне хамити, однаково негативно сприймаю, наприклад, хамство форумлянкам з боку любих форумчан - якось не по-джентельменськи. Якщо я хамитиму дівчатам, сам себе потім назву придурком, і буду щиро вибачатись. Те ж саме стосується матів. Якось не навчений матюкатись в жіночому товаристві, і сприймаю таку поведінку збоку любого форумлянина, як неповагу до жіночої частини форуму, брак виховання.

А методи , хи-хи, такий форумлянин сам себе показує з негативного боку, і лишаються дописи та коментарі в рєпі. Він одразу формує про себе якусь думку в користувачів, і не найкращу. Образою можна рахувати звертання до одного юзера в хамській, матюкливій формі, і то тільки тоді, коли постраждалий визнає себе ображеним. У всіх нерви, у когось є якісь комплекси, то вони й зливають їх публічно на користувачах. Чомусь здається, що власне для цього видумана репутація - вона загальнодоступна і немодерована. Тінь форуму, реальний дикий форум. Ніяким чином не виступаю за скасування репутації, просто констатую факт.

Перегляд дописуSensssorika (7.06.2009 12:39) писав:

Не звикла скаржитись) ІГНОР- для нервів і від нервів)
Ну-ну. І ти не бачиш, як на тебе бочку котять, а інші так. Нормально.

Повідомлення відредагував yushchenko: 07.06.2009 – 21:39

• 0

#227 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 07.06.2009 – 21:24

Поставлю інакше запитання - яка користь з цієї теми?
  • 0

#228 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.06.2009 – 21:32

Перегляд дописуNеmesis (7.06.2009 21:24) писав:

Поставлю інакше запитання - яка користь з цієї теми?
Хи-хи. Ми реально тут покращили відносини, усі подружились і обіймаються з щасливими усмішками на обличчі, ставлять одне одному пиво і клянуться в дружбі братанням на крові.
  • 0

#229 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.06.2009 – 11:51

Перегляд дописуyushchenko (7.06.2009 22:20) писав:

Ну-ну. І ти не бачиш, як на тебе бочку котять, а інші так. Нормально.
Ти не уявляєш,але МЕНІ ВСЕ ОДНО що про мене думають інші форумляни,через неадеквантність якосгось конкретного придурка <_<
  • 0

#230 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 12:14

Перегляд дописуЛастiвочка (7.06.2009 08:27) писав:

Найбільше сподобались дописи Зимової і НЕорландіни . Особливо дуже коротко і влучно: щоб покращити відносини тре сходини!!!
Цікаво, чому тобі ці дописи сподобалися, якщо на сходини ти не ходиш?

Я, наприклад, бачила Топпера і Олеську на сходинах. Може тому й сприймаю їх інакше. Люди в реалі відрізняються від того, що пишуть на форумі. Особисті зустрічі допомагають краще розуміти інших. Власне із свого досвіду я можу підтвердити слова Зимової і Неорландіни - сходини переважно покращують відносини між форумлянами <_<
  • 0

#231 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.06.2009 – 12:24

Перегляд дописуБлискавиця (8.06.2009 13:14) писав:

Люди в реалі відрізняються від того, що пишуть на форумі.
Я теж не ходжу.
По-твоєму людина, яка дозволяє собі хамити самим наглим чином тут,в реалі собі такого не дозволить?Лише через те,шо в реалі й справді по голові дати можуть?Сутність людини завжди залишається при ній.
Якшо я в реалі цинічно щось підмітити можу,але не дозволяю собі грубої лексики при сварках,то я і тут себе аналогічно поводжу <_<
  • 0

#232 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 12:38

А ти й не писала, що сходини покращать стосунки)) Тому до тебе в мене питань нема.
  • 0

#233 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.06.2009 – 12:44

Малося на увазі,що якшо людина заздалегідь здається тобі з червинкою,то і бачитися з нею не захочеться.Тому і ні про які сходини не може бути й мови. Я шо- мазохістка? ну та да. Але ж не такої степені)
гг це,кса,не тільки мене стосувалося,але й ПРО мене)

Повідомлення відредагував Sensssorika: 08.06.2009 – 12:47

• 0

#234 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 12:47

Угу, це я й хочу з*ясувати - якщо, наприклад, ти ні разу не прийшла на сходини (нехай поки що твоя думка прозвучить з цього питання)), отже всі тобі здаються "з червинкою"? <_< Або ти боїшся, що твої "червинки" хтось помітить? Я правильно розумію?
  • 0

#235 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 12:53

Я, наприклад, бачила Топпера і Олеську на сходинах. Може тому й сприймаю їх інакше. Люди в реалі відрізняються від того, що пишуть на форумі. Особисті зустрічі допомагають краще розуміти інших. Власне із свого досвіду я можу підтвердити слова Зимової і Неорландіни - сходини переважно покращують відносини між форумлянами <_<
Сходини можуть покращити стосунки між людьми, лише за умови, якщо ці люди між собою в принципі можуть спілкуватись. Прикладів в житті приємного здивування від людини, яку знаєш лише по дописам маю достатньо. Ми абсолютно не збігаємось в поглядах на деякі питання, сваримось несамовито і наживо. Але це лише один аспект життя. Бо окрім політичних чи ще там якихось поглядів і переконаннь є інші грані життя.

Ховатись за форумом просто і це вибір слабких. Я що в житті, що тут, що будь-де висловлююсь однаково — так як я думаю. Різниця між уявленням когось про мене і реальною мною хіба в якихось зовнішніх факторах (голос, зріст, жестикуляція — все чого не побачиш на фото). Внутрішньо то та сама людина. І людей, які собі ствоюють якусь роль на форумі я не розумію. Певно в мене просто інші цілі перебування на форумі.

І ще. Навіть в створеному образі присутня сутність людини, яка його створила. Тому це теж людину не виправдовує.
Я теж, наприклад, дуже добре знаю одного (та де там, і не одного))) грубого порушника правил заборони на матюгання. Але я не влаштовую тут істерик з приводу його забанення. Бо заслужив. І він це знає, і при мені так не висловиться ніколи без дійсно вартої на то причини (це десь 1-3% життєвих ситуацій). Хоча і знаю, що то частіше просто емоції в нікуди, не спрямовані на якусь особу, я його не виправдовую. Тому „я знаю того-то в реалі і він/вона там інші“ не є аргументом як на мене.

Думаю те що таки покращує стосунки саме в Інтернеті, як сказала вже не раз веснянка, це таки згадати про реальне життя і знайти чим в ньому зайнятись. А зациклення на мережевих війнах, помстах, сварках — нерозумно, м’яко кажучи.
  • 0

#236 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 13:01

Саме так, мені повністю подобається твій допис, крім фрази :

Цитата

Але я не влаштовую тут істерик з приводу його забанення. Бо заслужив.
Тому що я дуже добре уявляю, що було б, якби людина, яку я сильно люблю в реалі, потрапила під обстріл приниження і образ на форумі. Зі мною напевне теж трапилася б істерика. Та й з кожним би так було, бо немає серед нас таких, хто здатний придушити в собі обрАзу за кохану людину.
І тут вже питання не в тому - чи ця людина порушник чи ні. Це просто людські стосунки, реально людські. Я це добре розумію.
  • 0

#237 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.06.2009 – 13:02

Цікаво, чому тобі ці дописи сподобалися, якщо на сходини ти не ходиш?
коли допис мудрий - то не має значення ходиш ти на сходини чи ні<_<.
Отримую величезне задоволення від спілкування з тактовними і мудрими людьми, з якими навряд чи зустрінусь в реалі з різних причин.

Блискавка, а ти звідки знаєш чи я ходжу на сходини? :) Це моя особиста справа, а от такі провакативні закиди навряд чи покращать відносини між нами :) Тому надалі прошу не псувати тих відносин, що є і до мене не звертатись, а я в свою чергу - так само:prapor3: Буде мир і жвачка
  • 0

#238 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 13:03

Перегляд дописуБлискавиця (8.06.2009 13:47) писав:

Угу, це я й хочу з*ясувати - якщо, наприклад, ти ні разу не прийшла на сходини (нехай поки що твоя думка прозвучить з цього питання)), отже всі тобі здаються "з червинкою"? <_< Або ти боїшся, що твої "червинки" хтось помітить? Я правильно розумію?
червинка та розбіжність в поглядах різні речі. є неприємні мені люди, яких я змушена іноді бачити, бо хтось з оточення, яке мені цікаве з ними товаришує. але це не покращує мої з ними стосунки. лише навпаки)))))
  • 0

#239 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 13:07

Це зрозуміло <_< Складно підтримувати хороші стосунки з усіма. Я теж так думаю.
  • 0

#240 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 13:13

Перегляд дописуБлискавиця (8.06.2009 14:01) писав:

Саме так, мені повністю подобається твій допис, крім фрази :

Цитата

Але я не влаштовую тут істерик з приводу його забанення. Бо заслужив.
Тому що я дуже добре уявляю, що було б, якби людина, яку я сильно люблю в реалі, потрапила під обстріл приниження і образ на форумі. Зі мною напевне теж трапилася б істерика. Та й з кожним би так було, бо немає серед нас таких, хто здатний придушити в собі обрАзу за кохану людину.
І тут вже питання не в тому - чи ця людина порушник чи ні. Це просто людські стосунки, реально людські. Я це добре розумію.
то не кохана людина, але близька. і я його люблю. але його карають за порушення правил, не більше. з образами він сам чудово розбереться, якщо такі знайдуться))) тим більше бан не кінець світу. є і позафорумне спілкування. це до теми матюгання як епітет до вислову і матюгання з ціллю образи людини (у випадку який і досі всіх тримає на вухах здебільшого людей невинних і взагалі не причетних). зрозуміти захисників просто. друзі на те і друзі, щоб підтримати. але вони бачать все однобоко.
щодо коханих. ну це вже особиста справа кожного. моя кохана людина собі таку поведінку ніколи не дозволить. навіть на форумі. тому тут все відносно.

Перегляд дописуБлискавиця (8.06.2009 14:07) писав:

Це зрозуміло <_< Складно підтримувати хороші стосунки з усіма. Я теж так думаю.
хороші стосунки ні. дипломатичні — запросто.

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 08.06.2009 – 13:12

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних