Перейти до вмісту

Про покращення форумних відносин.

Повідомлень в темі: 262

Опитування: Пропозиції змін в Теревенях (114 користувачів проголосувало)

Потрібно відновити Суд?

1. так (70 голосів [61.40%])

Процент голосів: 61.40%

2. ні (44 голосів [38.60%])

Процент голосів: 38.60%

Запровадити розділ критики?

1. так (80 голосів [70.18%])

Процент голосів: 70.18%

2. ні (34 голосів [29.82%])

Процент голосів: 29.82%

Флейм. флуд і оффтоп - прийнятні речі?

1. інколи мають бути))) (79 голосів [69.30%])

Процент голосів: 69.30%

2. неприпустимі (35 голосів [30.70%])

Процент голосів: 30.70%

Голосувати

#201 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.06.2009 – 20:58

Перегляд дописуCastiel (5.06.2009 20:57) писав:

Ага, на злодію шапка горить. Шо ви так вирішили за всю чесну братію свідчити?
Будете сперечатися?

Перегляд дописуyushchenko (5.06.2009 21:08) писав:

Ну це вже "ябєднічество", ще б кнопку з хустинкою зробили,"Ой, мене образили" :)
Маєте два інших шляхи лише: порушувати Правила взаємними образами й бути заблокованим зрештою або ображати дієво, проте у межах Правил. Я завжди ходжу другою стежкою, бугога!

Перегляд дописуCastiel (5.06.2009 21:20) писав:

На рахунок самої теми. ДУмаю вже давно пора підводити підсумки голосування.
Підводжу: поточний лад у Теревенях не зміниться.
Можете чергову тему створити - потім теж підсумки підводитимемо, ґґґ.
  • 0

#202 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 05.06.2009 – 21:40

Перегляд дописуzav (5.06.2009 21:58) писав:

Можете чергову тему створити - потім теж підсумки підводитимемо, ґґґ.
Зав. По-перше ти не маєш ніякого права розписуватися за всіх модерів і адміністрацію, та хоча б того що ранг у тебе нижчий, як ти б не хотів протилежного. Тому дивися не надірвися.
По друге, своїм виразом "можете чергову тему створити..." ви плюєте в очі по перше: автору теми, по друге усі тим людям котрі щиро викладали свої думки щодо розвитку форуму. Це звучить типу як: "старайтеся дурники, надриваятеся всеодно нічого у вас не вийде".

• 0

#203 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.06.2009 – 22:17

Перегляд дописуCastiel (5.06.2009 22:40) писав:

Зав. По-перше ти не маєш ніякого права розписуватися за всіх модерів і адміністрацію, та хоча б того що ранг у тебе нижчий, як ти б не хотів протилежного. Тому дивися не надірвися.
Я підсумовую: темі купа часу, й адміністрація фактично висловилася, адже не змінює лад форуму.

Перегляд дописуCastiel (5.06.2009 22:40) писав:

Це звучить типу як: "старайтеся дурники, надриваятеся всеодно нічого у вас не вийде".
Це насправді так: старайтеся, смертні, надривайтеся, все-одно нічого у вас не вийде!
"Маю думку, не заперечиш."©
  • 0

#204 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.06.2009 – 13:45

На щастя не замішана в тому всьому, але факт обливання брудом помітила...Сказати можу лише таке:
- образу не можна виправдати нічим, особливо якщо ця образа не була спровокована, людина сама має усвідомити це і вибачатися в приваті, але ні в якому разі не в загалі. Примушувати до загального вибачення - це показуха;
- захищати когось і казати "фу, як не правильно вчинили" теж не годиться, а то займатимемося тим же ж самим (обливанням брудом);
- з прочитаного зробила висновки про окремих людей для себе;

щодо модерської гілки:
- мені всерівно, рівень обсуджуваності буде залежати від рівня культури того, хто обговорює;
- та й не цікаво про що вони там спілкуються, звичайні користувачі теж можуть поспілкуватися про модерів в асьці :) ;

щодо суду:
- не застала того суду, що був. Проте, вважаю, що введення його нічого не змінить :) Просто будуть всерівно "лобісти", які будуть переконувати схилити вирок на ту чи іншу сторону. Або роль будуть грати особисті симпатії\антипатіїї того чи іншого судді.

Просто будьте людяними, та й все. Проблеми вирішаться самі по собі.
  • 0

#205 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 06.06.2009 – 13:53

Тема як на мене не має сенсу - сама назва "про покращення форумних відносин" суперечить тому, що я вже встигла побачити - схема одна й та сама: все гарно, кожен цьомає кожного так штучно, що аж блювати хочеться, потім з"явдяються тонкі натяки, а потім повна злоба - чимось обумовлена або безпідставна, але таки вона є, наче не можна було спокійно висловитись. І всі згадують про цю тему щойно тоді, коли вже повно гімна на форумі всюди. Ця тема має бути катарзісом чи що? Бо поки що результатів не видно, а тема стара. Це раз.
Два - суд це тільки видовище, чергове місце, де можна публічно розводити бруд (і неважливо, чи то всім цікаво чи ні). Тим паче, що існує альтернативний вихід скарги по приваті та ніхто не приховує, що такий спосіб існує. Тільки просто народ час від часу гілйотину хоче побачити. Наче від цього всі відносини покращаться.

Перегляд дописуAmili (6.06.2009 13:45) писав:

На щастя не замішана в тому всьому, але факт обливання брудом помітила...Сказати можу лише таке:
- образу не можна виправдати нічим, особливо якщо ця образа не була спровокована, людина сама має усвідомити це і вибачатися в приваті, але ні в якому разі не в загалі. Примушувати до загального вибачення - це показуха;
- захищати когось і казати "фу, як не правильно вчинили" теж не годиться, а то займатимемося тим же ж самим (обливанням брудом);
- з прочитаного зробила висновки про окремих людей для себе;

щодо модерської гілки:
- мені всерівно, рівень обсуджуваності буде залежати від рівня культури того, хто обговорює;
- та й не цікаво про що вони там спілкуються, звичайні користувачі теж можуть поспілкуватися про модерів в асьці :) ;

щодо суду:
- не застала того суду, що був. Проте, вважаю, що введення його нічого не змінить :) Просто будуть всерівно "лобісти", які будуть переконувати схилити вирок на ту чи іншу сторону. Або роль будуть грати особисті симпатії\антипатіїї того чи іншого судді.

Просто будьте людяними, та й все. Проблеми вирішаться самі по собі.
Я не бачила цього посту ще як писала свій. Але добре сказано.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 06.06.2009 – 13:53

• 0

#206 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 06.06.2009 – 14:12

дійсне покращення форумних відносин - це до розділу про сходини.
я так думаю.
  • 0

#207 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 06.06.2009 – 14:23

Моя думка така: ти людям які дійсно хочуть покращити стосунки на форумі, ця тема непотрібна, вони так все для цього роблять, а ті люди яким на відносини вибачте на***ти навіть не прислухаються до цих 11 сторінок, і продовжуватимуть спілкуватися так як і до того. ІМХО.
  • 0

#208 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.06.2009 – 14:26

Ладно,не буду більше тут флудити-пишу по темі.
Для початку ця тема "про покращення" стосунки тільки погіршує,бо якщо хтось всерйоз збереться щось покращувати-в загал це не буде виставляти напоказ,для цього є приватна скринька. До кожної ситуації збереться купа прокурорів та адвокатів а ще тих що в сторонці нікого не чіпають або іноді вставляють щось таке іронічно-саркастичне.
Суд я ще застала,але скажу чесно-як він пропав я і не помітила,як не помітила і різниці. Суд на форумі це частково безглуздо-люди дорослі,самі розберуться. Звичайно,у нас тут трохи дідовщина,модер всєгда праф,але що вже,ніхто тут нікого й не тримає.
А ще варто в людей спитатись спочатку чи хочуть вони того покращеня бо якщо ні то кому яке діло? Мене ніхто не дістає якщо я з кимось сварюсь,бо це моя особиста справа.Це для прикладу,бо наводити форумні сварки в приклад не маю ніякого бажання.
Для важких випадків існують бани та відсотки. Для мєлочєй-приват. Тоді питання-нащо Суд? Вже нідочого.
  • 0

#209 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.06.2009 – 18:29

Народ, дайте собі спокій з тим судом, особливо коли ви його не застали :) Я була в суді, Бендера і Олександр, люди зовсім різні у всьомуі рішення приймались більшістю голосів, але була можливість вислухати одну і іншу сторону, а користувачам бути в курсі справ і пояснень.....добре було чи ні, то вже минулося і відновлювати його ніхто не буде. Маємо, що маємо:) А тема ця? можливо просто випустити пар чи поговорити, чи обговорити яку ситуацію...вона лежить собі до чергового конфлікту;)
  • 0

#210 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.06.2009 – 19:56

Перегляд дописуЛастiвочка (6.06.2009 19:29) писав:

Народ, дайте собі спокій з тим судом, особливо коли ви його не застали :) Я була в суді, Бендера і Олександр, люди зовсім різні у всьомуі рішення приймались більшістю голосів, але була можливість вислухати одну і іншу сторону, а користувачам бути в курсі справ і пояснень.....добре було чи ні, то вже минулося і відновлювати його ніхто не буде. Маємо, що маємо:) А тема ця? можливо просто випустити пар чи поговорити, чи обговорити яку ситуацію...вона лежить собі до чергового конфлікту;)
Переглянув тему...
Більша частина дописів намагаєтсья втрапити в око адміністраторам й розчулити їх до чи відновлення суду, чи принаймні всенародного обрання медіяторів. Тому категорично вважаю тему провокаційною, а розмови в ній беззмістовними.
  • 0

#211 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.06.2009 – 01:22

Перечитала кілька останніх сторінок теми. Я в шоці, якщо чесно. Хотілось взагалі проігнорувати, але якщо вже така музика, то чого б не заспівати?)

1. Не буду коментувати оцінок інших (я про образи), бо ті, хто кидається тут образами, типу "дура", "ембіцил" і теде по-перше: для мене є людьми, яких я не поважаю, тому і не сприймаю як гомо-сапієнс взагалі; а по-друге: вони насправді недалеко втікли від Фрукта.

2. Не розумію, звідки ви, прості юзери, (якщо брати чисто теоретично) знаєте, що я захищала Фрукта? Усі дописи щодо цієї ситуації я робила в модерській гілці. Звідси випливає: або модерська гілка стала настільки вже доступною, що всі знають, про що там йдеться, - тоді навіщо робити її доступною лише керуючому складу? або хтось напрошується добряче на попередження щодо розголошення закритої інформації...

3. Якщо вже так і вийшли розборки назагал, то кину дещо з моїх дописів у модерській, бо бачу, що той, хто виносив інфо з гілки, добряче фільтрував.
Ось, чого я добивалась (і таки добилась):

Цитата

Щодо штрафування, то так, його(Фрукта) було за що штрафувати, але робіть хоч все це за правилами, за шаблонами та "на свіжу голову". Емоційно (повторюсь) модератор не повинен поступати ніде.

Цитата

Так, штрафувати було за що. Але мені от цікаво: чому не штрафували інших учасників "дійства"? Ну просто спробуйте проігнорувати дописи Фрукта і передивіться всі інші.)

Цитата

Не хочу більше сперечатись. Поставили попередження, бо було за що, визнаю. Зменшили за вибачення - за це дякую. Комусь муляє вибачення? Ну і даремно. Вважаю, що людина мусить вибачатись (і тим більше має повне право) за власні поступки. Багато хто на місці Фрукта не вибачався (я в тому числі). Я його за це поважаю.

Надалі всі закиди, образи та провокації ігнорую: людина, яка ображає іншу людину, - ображає насправді сама себе. Так що ображайте себе наздоров"я.) Ви цього варті, мабуть.)

П.С. В тему. Тема дійсно провокаторська і варта закриття. А щоби покращити форумські відносини, тисніть Скаргу. Стукайте - і вам відкриють.)
  • 0

#212 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.06.2009 – 07:27

Тема має 11 сторінок і в ній не лише останні події <_< Тому вважаю, що закривати тему чи затикати рота бажаючим висловитись культурно і без образ - не правильно. Попахує сталінським режимом:). Найбільше сподобались дописи Зимової і НЕорландіни . Особливо дуже коротко і влучно: щоб покращити відносини тре сходини!!!

Перегляд дописуОлеська (7.06.2009 02:22) писав:

та добилась.:) двоє людей пішло з форуму....між іншими відносини як і були так і залишились, всі спілкуються і дописують як і раніше...
  • 0

#213 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 07.06.2009 – 10:45

Перегляд дописуОлеська (7.06.2009 01:22) писав:

бо ті, хто кидається тут образами, типу "дура", "ембіцил" і теде по-перше: для мене є людьми, яких я не поважаю, тому і не сприймаю як гомо-сапієнс взагалі;
Досить вибірково ти називаєш, хто гомо-сапієнс, а хто ні - тобто якщо фрукт кілька сторінок так матюкався, а він одночасно твій чоловік, то за твоєю логікою виходить, що ти проста <censored>. І твій розподіл, який ти зробила на гомо-сапієнс - теж образа.

2. Не розумію, звідки ви, прості юзери, (якщо брати чисто теоретично) знаєте, що я захищала Фрукта? Усі дописи щодо цієї ситуації я робила в модерській гілці. Звідси випливає: або модерська гілка стала настільки вже доступною, що всі знають, про що там йдеться, - тоді навіщо робити її доступною лише керуючому складу? або хтось напрошується добряче на попередження щодо розголошення закритої інформації...
Дійсно, важко переглянути репи модерів, знати ху із ху на форумі та здогадатись, що там діється. Неабияке айкю до цього потрібне.

Перегляд дописуЛастiвочка (7.06.2009 07:27) писав:

та добилась. <_< двоє людей пішло з форуму....
Ну що ж, мої вітання, що добилась.

zav: утримуємося від переходу на особистості.

Повідомлення відредагував zav: 07.06.2009 – 12:37

• 0

#214 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 07.06.2009 – 10:51

а я думав бардак тільки в реалі ))
  • 0

#215 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.06.2009 – 11:33

Перегляд дописуTeo (7.06.2009 11:51) писав:

а я думав бардак тільки в реалі ))
гг Я теж так думала))
------
Особисто мене тут ніхто не зачепив,щоб я ображалася. Нє,ну бувають,звісно,якісь такі фразочки від певних юзерів,які важко назвати приємними,але я просто абстрагуюся від них. Кинула одного в ігнор і - вуаля!- живу собі спокійно. Я ж бо знаю хто з нас білан капустяний,а хто махаон)))

Не бачила як Фрукт тут матюкався,тобто взагалі-то бачила,але той всім окрім мене відомий випадок я прогавила)

Народ,не сваріться. Якшо людина вам заздалегідь не подобається,то ображатися на неї тупо і не має сенсу. Розумніше просто не звертати уваги. Проігнорити корисніше,ніж сваритися))

Щодо Олеськи,то як не крути,але я б на її місці теж свого чоловіка захищала,хоча в реалі йому б афігєзний концерт,якому б і Рамштайн позаздрили влаштувала б. Не треба на неї нападати))
  • 0

#216 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.06.2009 – 12:33

Перегляд дописуОлеська (7.06.2009 02:22) писав:

або хтось напрошується добряче на попередження щодо розголошення закритої інформації...
"Чо-чо?"© Хіба наявна відповідна заборона?

Перегляд дописуЛастiвочка (7.06.2009 08:27) писав:

Тема має 11 сторінок і в ній не лише останні події <_< Тому вважаю, що закривати тему чи затикати рота бажаючим висловитись культурно і без образ - не правильно. Попахує сталінським режимом:).
Особисте листування з адміністрацією до рук!
  • 0

#217 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.06.2009 – 12:35

Перегляд дописуSensssorika (7.06.2009 12:33) писав:

Народ,не сваріться. Якшо людина вам заздалегідь не подобається,то ображатися на неї тупо і не має сенсу. Розумніше просто не звертати уваги. Проігнорити корисніше,ніж сваритися))
ніхто не свариться<_< всі попали під роздачу:) навіть ті, що тоді там не були :). І забили і поставили в ігнор і спілкуються далі.

Цитата

Щодо Олеськи,то як не крути,але я б на її місці теж свого чоловіка захищала,хоча в реалі йому б афігєзний концерт,якому б і Рамштайн позаздрили влаштувала б. Не треба на неї нападати))
Ну це само собою:prapor3: (я про розгон в реалі), але у нас зазвичай понти на людях чогось, як приклад з репутації:

Цитата

читала вашу перепалку. дивуюсь твоїй реакції на убогу. ти мабуть таки точно не бачив її фото в профілі, бо пожалів би і не зачіпав взагалі.
Не чіпай гімно - смердіти не буде. Пам"ятай це надалі, коли почне знову провокувати.
Цьом, котусік.)

це не можна вдома сказати? але то таке...
треба просто спілкуватись з тими, з ким приємно і цікаво...а коли образи то кнопочка СКАРГА і ми до ваших послуг :prapor3:

Перегляд дописуzav (7.06.2009 13:33) писав:

Особисте листування з адміністрацією до рук!
Заве, та дайте людям поговорити, шо Ви їй-Богу :)
  • 0

#218 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.06.2009 – 12:39

Перегляд дописуЛастiвочка (7.06.2009 13:35) писав:

ніхто не свариться<_< всі попали під роздачу:) навіть ті, що тоді там не були :). І забили і поставили в ігнор і спілкуються далі.
треба просто спілкуватись з тими, з ким приємно і цікаво...а коли образи то кнопочка СКАРГА і ми до ваших послуг :prapor3:
Не звикла скаржитись) ІГНОР- для нервів і від нервів)

Ну це само собою:prapor3: (я про розгон в реалі), але у нас зазвичай понти на людях чогось, як приклад з репутації:
гг я бачила. я спочатку то на себе навіть сприйняла,бо ситуативно,там де був поставлений цей плюс були Я і Фрукт. Та навіть якшо то про мене- я добра атеїстка. Нехай)
  • 0

#219 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.06.2009 – 12:49

Sensssorika О! я тепер знаю, хто покращує відносини на форумі<_<
  • 0

#220 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.06.2009 – 12:52

Заве, та дайте людям поговорити, шо Ви їй-Богу <_<
Поговорити - це в Забавці у флуд.
У Житті ж порталу робоча зона, а не розважальний майданчик!
Гииии!

Перегляд дописуSensssorika (7.06.2009 13:39) писав:

Не звикла скаржитись) ІГНОР- для нервів і від нервів)
Тобто байкот негіднику? Ну, не знаю, я за рішучіші засоби виховання, бугога!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних