Перейти до вмісту

Про покращення форумних відносин.

Повідомлень в темі: 262

Опитування: Пропозиції змін в Теревенях (114 користувачів проголосувало)

Потрібно відновити Суд?

1. так (70 голосів [61.40%])

Процент голосів: 61.40%

2. ні (44 голосів [38.60%])

Процент голосів: 38.60%

Запровадити розділ критики?

1. так (80 голосів [70.18%])

Процент голосів: 70.18%

2. ні (34 голосів [29.82%])

Процент голосів: 29.82%

Флейм. флуд і оффтоп - прийнятні речі?

1. інколи мають бути))) (79 голосів [69.30%])

Процент голосів: 69.30%

2. неприпустимі (35 голосів [30.70%])

Процент голосів: 30.70%

Голосувати

#21 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 15.06.2008 – 12:51

Перегляд дописуMarcos (15.06.2008 13:19) писав:

а Ігри на форумі для кого створено? Чи це вже нікого не задвольняє? Треба мабуть двадцять розділів створити для флуду, щоб всі були спокійні ?
Тоді треба жорсткіше карати за флуд. Я зараз скажу непопулярну річ за яку ризикую нажити ворогів, але має бути точка неповернення, після якої флудера банять не на тиждень і не на місяць, а назавжди.
  • 0

#22 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.06.2008 – 12:56

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (15.06.2008 14:51) писав:

Тоді треба жорсткіше карати за флуд. Я зараз скажу непопулярну річ за яку ризикую нажити ворогів, але має бути точка неповернення, після якої флудера банять не на тиждень і не на місяць, а назавжди.
:) а ви хотіли будемо модераторм і водноча добрим для всіх ?) Такого не буде, я вам зразу кажу.
Навіщо створювати кучу розділів для флуду, якщо будь-яка тема всеодно перетвориться на флуд і таких тем може бути 100, і всі вони будуть схожі між собою
  • 0

#23 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 13:00

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (15.06.2008 13:51) писав:

Навіть самий правидний користувач, принаймі декілька раз писав не по темі. Якщо Зробити так, як ти кажеш, то на форумі значно поменшає активних користувачів. І форум, просто буде викликати відразу, бо написав кількараз не по темі, і гуляєш.
  • 0

#24 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 13:22

Перегляд дописуPit (15.06.2008 14:00) писав:

Навіть самий правидний користувач, принаймі декілька раз писав не по темі. Якщо Зробити так, як ти кажеш, то на форумі значно поменшає активних користувачів. І форум, просто буде викликати відразу, бо написав кількараз не по темі, і гуляєш.
Це зрозуміло. Я не пропоную банити за пару дописів. Але якщо це відбувається постійно і через флуд на серйозні теми нормально поговорити неможливо, то карати треба. Зрозумійте правильно. Чим поганий флуд? Насправді він шкодить нормальному обговоренню, псує спілкування. Конкретний приклад. Припустимо, Ви послухали альбом якоїсь невідомої вам раніше групи. Пісні класні, ви у захваті. Хочете дізнатися про групу більше, створюєте тему на форумі. Тут раптом у темі хтось бовкнув про політику. І починаються дебати. Групу вже ніхто не згадує... Вам приємно буде? А тим, кого зацікавила тема? Чи буде бажання після того ще кудись дописувати? Отак і виходить, що цікаві співрозмовники форум залишають. Ніхто не пропонує банити, за кожен флудовий допис. Але ж є "кадри", які на форумі лише заради флуду! Чи варто їх тримати?
  • 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.06.2008 – 13:24

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (15.06.2008 11:13) писав:

Тепер по суті обговорення. Щодо існування двох груп користувачів - це правда. Така суперечність реально існує. Як знайти золоту середину? Мені здається, для цього не конче запроваджувати два режими перегляду теми. То занадто складна, невідомо чи взагалі реальна процедура. Достатньо чітко поділити розділи форуму на дві половини. У першій половині "серйозні" дискусії, у другій - розваги. У "серйозних" розділах модерація жорстка, в розважальних - мінімальна. Мені здається, це був би найкращий шлях. В принципі, сьогодні частково так і є. Існує розділ "Ігри", де модерація досить м'яка. Треба тільки попрацювати над структурою. Скажімо, розділ "Кохання" міг би існувати в обох половинках форуму з окремими модераторами.
Так процедура нереальна. Але реалізація поділу сайту теж справа непроста і я сумніваюсь чи виправдана. Більше розділів, а головне як позначати для користувача розважальні та серйозні теми в різних "половинках", того ж таки "кохання"? Міняти стиль оформлення?
Флейму і флуду кругом вистачає. На мій смак, то з "Кохання" 95% - розважалка, але хтось може вважає інакше, тобто матимемо ще одне джерело конфліктів. Крім того самі модератори запаряться розділяти :ggggg: це ж доведеться все заново перечитати і для чого? От у мене був конфлікт, коли видалили мій допис з Науки, "дискваліфікувавши" його як "ненауковий" :) . Чисто за стилістичною ознакою: він був у гумористичній формі, але суть його повністю відповідала тематиці розділу. Та й глянути на те що в Науці пишуть, то його пора перейменовувати в Гумористичну науку чи Науковий гумор. :)
Одним словом висувайте пропозиції, де, в яких розділах має бути введений "надзвичайний стан", але стосовно поділу - моє імхо - це нереально.

Щодо ієрархії. Сергію, кажу як модератор : ви дуже перебільшуєте та драматизуєте напругу в стосунках між модераторами і контроль суперів за нашими діями. Послухати вас - просто якась банка з павуками. Можливо, я когось розчарую, але нічого такого немає. Нормальні у нас стосунки. Я тут модератор зовсім новенький. І ніхто зі "старих" мені поки нічого не "втирав". І перед суперами не звітую я за кожен свій крок. Атмосфера у нас доброзичлива. Звісно, суперечки трапляються, але це все нормально і не виходить за рамки. Все у нас ок, не хвилюйтеся за модераторів :) Посадову інструкцію модератора я читав. Можу навіть оприлюднити її тут, якщо так цікаво. Але я вас запевняю : немає там нічого такого, про що ви не знали б. Те саме щодо закритої модерської гілки. Категорично не згоден робити її відкритою. Ви розумієте, що бувають робочі ситуації, коли хочеться порадитись з колегами і не виставляти цього на загальний огляд? Думаю, розумієте. Давайте тоді ваші приватні повідомлення зробимо доступними для загального перегляду. Але знов - таки ви значення тієї гілки переоцінюєте.
1)А я про що? Хочу щоб Посадова інструкція модератора була оприлюднена. ;)
2)А я й не ствержував, що модератори одне на одного вовком дивляться. Також не схильний перебільшувати роль форуму. Не вважаю, що від модерації в когось їде дах. Хоча й не виключаю наявності винятків, але мабуть то не від форумного перенапруження, а вочевидь якісь інші причини. Але якраз оті "суперечки" явно не на пустому місці виникають і впливають на політику модерування. Ви ж не заперечуватимете, що існують явні й усталені симпатії та антипатії, які в тих "робочих ситуаціях" проявляються? Я тут не перший день (хоч в не від початку), досить чітке уявлення маю, і що це все не вчора виникло і що відносини значною мірою сформувались ще до призначення на посади модераторів. Але це все "людське", того не уникнути. Я лише пропоную ввести громадський нагляд, зробити працю модераторів більш публічною. Хто заважатиме спілкуватись модераторам, якщо дописувати в модерському розділі як і раніше будуть лише вони. Доречі аналогію з публікацією ПЛ вважаю хибною. Хто заважає приватно спілкуватись модераторам? Але коли це перетворюється на аристократичне віче, де висуваються абсурдні пропозиції типу "давайте зробим модерацію репутації", то це не може не викликати занепокоєння "простих" користувачів, яким небайдужа доля форуму. Адже по "темі репутації" адміністрація вже неодноразово висловлювала свою однозначно негативну позицію. Але ж не можна виключити, що до такої думки пристануть т.зв. "авторитети" модерського цеху, і, як це часто траплялось в минулому, адміни змінять власну думку. Тоді решта користувачів буде нагло поставлена перед фактом суттєвої модифікації норм користування форумом. Або кричущий випадок ліквідації Суду, коли говорили балакали, створили і використовували, внесли в Правила, а потім бац! взяли і прикрили конторку лише тому, що вона парі-трійці модераторів муляла, бо позбавляла відчуття власної непідконтрольності Правилам. Вочевидь ця "робоча ситуація" теж обговорювалась, але якось вплинути на її перебіг користувачі не могли, їм банально відмовили у врахуванні їхніх інтересів. Та зрозумійте, що введення якогось дієвішого за "скаргу модерам" оберненого зв"язку, коли не лише "воля свише" спускається, а й користувачі впливають на адміністрацію лише позитивно вплине на розвиток Теревень! Раніше багато нововведеннь широко обговорювались і хто скаже, що це не є позитивом? А зараз виглядає так, що свідомо створюється замкнута каста керівників, куди навіть претендувати на вступ можна лише з "одобрямса" "дідів". Але сайт розвивається і я сумніваюсь, що невелика група людей може більш оптимально вказувати "як буде ліпше для сайту надалі" ніж всі наші учасники можуть спільно вирішити. Поставте себе на місце "простого юзера". Заходжу я як порєдний бомж :) оглянути Смітник і бачу, що його конкретно вичистили, майже під нуль. А якщо там була цінна інфа? або дописи і навіть досить великі цікаві теми, неправомірно видалені? а вони там були 100%. Ні, якби я був модером, суровим челябінським модером, то я б був тільки "за". Менше потенційно скандальних дописів з возу - модерації легше. Але на інтереси користувачів знову начхали. Я навіть не хочу вищезгадані випадки обговорювати. Раніше треба було обговорювати свої пропозиції, спільно зі всіма, а не діяти в стилі "київських забудовників" - прийшли розворотили повалили якусь свою фігню, а всім огрібати. Хто не хоче - в бан! Я лише пропоную дві зміни на сайті та загальне збільшення публічності.

категорично не згоден, що ціла тема не може бути флудовою. Може ще й як. От припустимо хтось у моєму розділі Українська мова створює тему про жіночу білизну. Це флуд? Однозначно. Як я буду чинити? Я його негайно видалю.
Ні, оффтоп. Видалення оффтопу і дублюючих тем - що може бути стандартнішим? хорошим тоном я вважаю, що коли користувач попросить перемістити видалений допис чи дописи з дублюючої теми в тему, де вони будуть доречними, то модератор буде зобов"язаний це зробити. Або повідомити про причину відмови. Це ж такі елементарні речі. Інша справа, що у нас частенько лишається ремарка така тема вже є і все. Ну раз ви вже знайшли паралельну тему, то киньте лінк. Адже те, що не всі вміють користуватись пошуком - це вже клінічний факт ;) . Чи невеличка допомога новачкам так сильно переобтяжить? Власне під флудовими я мав на увазі теми назви яких правильні і розділи вірні і обговорення йде, але потім з"являється допис типу "дискусія повністю не відповідає назві. тему в смітник". Це якось негуманно :)

Щодо прав автора теми - питання суперечливе. Створюючи тему, автор несе за неї певну відповідальність. Тому зважати на його думку варто. Інша річ, авторське право не повинно бути абсолютним.
Це ж яким макаром? він несе відповідальність за назву, де вона рощміщена, перший і наступні свої дописи, а не тему в цілому. Хто сумнівається, що такі теми існують - ось приклад. Раніше були й інші такі, безпідставно видалені. Я можу уявити лише один виняток: коли тема ну дуже вже особиста, зациклена на обговоренні й розкритті особистих біографій та й то - виключно зі згоди всіх дописувачів, а коли такої згоди нема - лише підчистка окремих дописів.

Щодо критичного підрозділу - Сергію, згоден повністю! Затишок на "Теревенях" - наша спільна справа і дискусія щодо форумних проблем повинна бути. Мені навіть здається, що створення такого розділу чинним правилам зовсім не суперечить. Гадаю, пункт про "зміну існуючого ладу" запроваджувався саме для боротьби з отим, даруйте, "срачем". Ви ж, Сергію, самі визнаєте, що такі теми часто деструктивні і лише загострюють ситуацію. Тобто розділ зробити можна, але тільки з дуже жорсткою модерацію. Можливо, з двома модераторами. Інакше - труба.
:) Так жорстка та принципова модерація там буде необхідною. Користувачі, незалежно від наявності модераторських повноважень чи звань "старійшин" та "призерів" повинні будуть остерігатися висловлювати там свої думки в стилі останнього допису п.Marcos'a. Проте в нинішньому вигляді це правило використовується виключно для затикання рота невдоволеним діями модераторів. Можливо варто буде змінити його в стилі "Заклики (поза *підрозділом критики*) до змін існуючого ладу та ієрархії на Теревенях караються ....так-то й так-то"

P.S. Як відомо флейм заборонено п. 2.2.1. Правил. От ми і побачимо наскільки "строгою і справедливою" є модерація Теревень, чи отримає п.Marcos свої законні 10% попереджень за свій перший допис :P Вже не кажучи про звичні наклепи і спроби образ до яких всі тут, здається, звикли. Не турбуйся, Marcos, я флеймити на пару з тобою не буду.
  • 0

#26 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 15.06.2008 – 13:27

Sergiy_K
Оце так ти понаписував пропозицій, замучишся читати. Причому більше половини в твоїх словах припущень, здогадок та незнання ситуації.
Судячи з твого допису на форумі є дві основні проблеми: неправильна форумна політика та погане модераторство. Підкажу тобі два найкоротших шляхи як позбутися обох цих проблем:
1. Пишеш листа адміністраторам з своїм баченням розвитку форуму та пропозиціями щодо того як ти можеш їм допомогти то все справити. Думаю при належному рівні твоїх пропозицій розвиток форуму піде в потрібне русло. Якщо ж тебе не послухають завжди є можливість створити власний форум з своїми правилами.
2. Якщо бачиш несправедливі чи свавільні дії модератора - спробуй запитати чому він так поступив, не влаштовує, пишеш в приват суперу агрументовану скаргу, далі мож скаржитись лише адміну. Це правда трохи складніше ніж кидати голослівні звинувачення на весь форум, тай в приваті героїзму твого ніхто не помітить.

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (15.06.2008 13:08) писав:

Сварусе, згоден повністю. Це велика проблема. Даруйте, але форум поступово перетворюється на великий балаган. Це проблема, бо людям, які хочуть спілкуватися на серйозні теми, тут нема чого робити. Я тому і пропоную розділити форум на дві частини.
Було б не погано, для початку, прочитати модерську гілку ось тут.

Перегляд дописуSergiy_K (15.06.2008 14:24) писав:

1)А я про що? Хочу щоб Посадова інструкція модератора була оприлюднена. :)
Станеш модером - прочитаєш.
  • 0

#27 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 13:32

Перегляд дописуMarcos (15.06.2008 13:56) писав:

:) а ви хотіли будемо модераторм і водноча добрим для всіх ?) Такого не буде, я вам зразу кажу.
Навіщо створювати кучу розділів для флуду, якщо будь-яка тема всеодно перетвориться на флуд і таких тем може бути 100, і всі вони будуть схожі між собою
Нічого такого, Маркосе, я не хотів. У мене є своя позиція, комформізмом я не страждаю. Усім сподобатись нереально, я цього й не прагну. Просто я згоден із Сергієм в одному : на форумі є ті, кому потрібні серйозні дискусії, і ті, хто хоче розваг. І кожен має право знайти тут те, що шукає. Я міркую над тим, як зробити так, щоб по можливості одне другому не заважало. От і все.
  • 0

#28 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 13:58

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (15.06.2008 14:22) писав:

Але ж є "кадри", які на форумі лише заради флуду! Чи варто їх тримати?
Я не розумію чесно кажучи такого ставлення до користувачів. Хіба вони на утриманні в когось тут? влеймлять і оффтоплять майже усі, наводити як Маркос приклади людей в яких немає жодного попередження - це чисто полемічні примочки, знов починають робити одних білими та пухнастими (зручними для модератора), а інших демонізувати, мовляв "убили нєгра форум"

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (15.06.2008 14:22) писав:

Вам приємно буде? А тим, кого зацікавила тема? Чи буде бажання після того ще кудись дописувати? Отак і виходить, що цікаві співрозмовники форум залишають.
Оце було б незле не голослівно стверджувати. Якщо хтось пішов з форуму, то тупо вішати всіх собак на місцевих "флудерів" і робити з них цапів-відбувайлів. Поважайте інший стиль спілкування та інші запити користувачів, відмінні від ваших. Те, що одні користувачі модераторам не подобаються не робить їх якимись мутантами. Я знаю не одного користувача які прямо казали, що якби не "гонські" теми, вони б і на тиждень тут не затрималися б. І не можна поділити людей на дві касти, одні - сидіть в пісочниці, поки дяді балакають. В отих "флудерів" інтереси часто виявляються ширшими, а знання не менш глибокими ніж у "вузькоспеціалізованих" дописувачів.

Перегляд дописуСварус (15.06.2008 12:49) писав:

Колись ще давно пропонував зробити наступну фічу: аби користувач міг собі відзначати список видимих йому тем\розділів. Тоді він буде бачити лише їх, і при натиску на Нові дописи, теж нові дописи показувались лиш з тем, обраних користувачем.
Повністю підтримую, сам таке питання на форумі задавав, необхідність в цьому більше ніж назріла. :)

Перегляд дописуphobos (15.06.2008 14:27) писав:

Sergiy_K
Оце так ти понаписував пропозицій, замучишся читати. Причому більше половини в твоїх словах припущень, здогадок та незнання ситуації.
Судячи з твого допису на форумі є дві основні проблеми: неправильна форумна політика та погане модераторство. Підкажу тобі два найкоротших шляхи як позбутися обох цих проблем:
1. Пишеш листа адміністраторам з своїм баченням розвитку форуму та пропозиціями щодо того як ти можеш їм допомогти то все справити. Думаю при належному рівні твоїх пропозицій розвиток форуму піде в потрібне русло. Якщо ж тебе не послухають завжди є можливість створити власний форум з своїми правилами.
2. Якщо бачиш несправедливі чи свавільні дії модератора - спробуй запитати чому він так поступив, не влаштовує, пишеш в приват суперу агрументовану скаргу, далі мож скаржитись лише адміну. Це правда трохи складніше ніж кидати голослівні звинувачення на весь форум, тай в приваті героїзму твого ніхто не помітить.
І в чому ж я неправий? Я пропоную всього дві серйозних орг.реформи, які не потребують великих зусилль 1)відновити Суд 2)зробити критичний розділ
Також має бути виборність частини адмін.корпусу (модери, судді)
Плюс розкрийте модерську гілку read-only. Ну я вам так вже соромно за те, що ви там понаписували, то обнуліть і почніть їх з нового листа. :)

1)я вважаю, що результати дискусії (або їх відсутність) дадуть більше користі ніж аби кожен строчив адмінам монологи.
2)А ти думаєш я цього ні разу не робив? :) але з якої радості між модератором і адміном є проміжна ланка - супермодератор? це сильно спрощує життя кому? ну точно не користувачам. Особливо коли деякі супермодераори мають звичку у відповідь на скаргу кидати "а мені пофігу...". І я знаю яка ця система упереджена.
А посилання таких як я з форуму :ggggg: це - що? визнання власної неспроможності вирішувати питання?
  • 0

#29 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 14:04

Перегляд дописуSergiy_K (15.06.2008 14:40) писав:

Поважайте інший стиль спілкування та інші запити користувачів, відмінні від ваших.
Оце багатьом флудерам непогано було б адресувати.

Я знаю не одного користувача які прямо казали, що якби не "гонські" теми, вони б і на тиждень тут не затрималися б.
Та хто проти? Йдеться лише про те, що все має бути впорядковано.

В отих "флудерів" інтереси часто виявляються ширшими, а знання не менш глибокими ніж у "вузькоспеціалізованих" дописувачів.
То хто ж заважає їм ці знання показати? :)
  • 0

#30 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 15.06.2008 – 14:09

Перечитав усю тему і захотів запитати у всіх:
1. Ви вважаєте, що на теревенях присутня командно-адміністративна система модерування?
2. Ви вважаєте, що теревені форум, де неприпустимий офтоп, флейм і т.д. і т.п.?
3. Ви зустрічали форуми, де система управління більш класна, аніж тут?
4. Ви вважаєте, що на теревенях видаляється будь-який флуд?
5. Ви готові повбивати половину мадерів тільки через те, що вони раз видалили ваш допис?

А тепер що вважаю я:

Цитата

Основна дилема: є користувачі, яким потрібно строго змістовний стиль спілкування, а друга група і їх більшість не проти заходити в теми і ненапряжно офтопити, флеймити і т.п., релаксуватись по-всякому (перетворювати на "мультичат", як казав здається Сварус). Формат форуму явно заточений під перших, але я не бачу підстав відноситись до одних як до "білих людей", а до решти як до наволочі з якою "розмова має бути короткою"
Є і такі, і такі користувачі, звісно ж, але і ті, і ті нормально вживаються на форумі. Хіба не буває такого, що супер-флудер класно відпише в розумну тему, або мегазадрот пожартує так, що всі підстолом лазять? Всі ми люди, і кожного дня у нас різний настрійж. Я, наприклад, один день маю натрій, який дозволяє відписувати лише в "Кохання", іншого - в ігри, третього і туди, і туди! Що ж тут поганого? Чіткого поділу на рорзумних і смішних існувати не може і не має!

Цитата

Стосовно модерації. Я дотримуюсь думки, що найкращим є розумно реалізований демократичний режим, далі диктатура, найгірша охлократія.
А у нас так і є! От згадайте,наприклад, тему про Євробачення. Пам"ятаєте, як ми там всі жваво все обговорювали? Там через допис був флуд - однозначно! Але ж його ніхто одразу не видалив? Ми все обговорили, вислухали один одного, посміялися, отримали задоволення - тепер і видалити можна! І так з більшістю тем. Ніхто в першу ж хвилину ваш флуд не видаляє(ну бувають виключення :)) Ви "перетерли" тему про кохання, разом обговоривши і проблеми цицьок, а потім мадер і видалив! Що ж тут поганого? Все в "тему" :)

Щодо мадерської дідовщини, то дійсно, проблема є... Вона полягає у тому, що деякі користувачі записалися в трупу "Крилов і Ко!" :) і придумують різні басні!

Цитата

Стосовно публічності. Існування закритого модераторського розділу - нонсенс
але нонсенс потрібний...

Цитата

"Заклики до змін існуючого ладу та їєрархії на Теревенях караються баном на тиждень, при повторному порушенні бан на місяць"
погоджюся, що потрібно відновити суд і правильно трактувати сам пункт правил. А не розгдядати пропозиції, як заклики до кардинальних змін!

Цитата

Сварусе, згоден повністю. Це велика проблема. Даруйте, але форум поступово перетворюється на великий балаган. Це проблема, бо людям, які хочуть спілкуватися на серйозні теми, тут нема чого робити
Ну чому це не можна? Макс, ти ж тут щось робиш? :ggggg: Гадаю, що хто схоче, той завжди зможе обговорити потрібне питання. На теревенях багато людей інтелектуальних і обізнаних в усіх сферах діяльності, так що "Ласкаво просимо!"

З.І. Ніколи навіть і не задумувався над тим, що мене щось кардинально не влаштовує на теревенях. Звичайно ж є маленькі недоліки, але тут дуже влучну мудрість підібрала Марго :) . Існуюча система докорінно змінюватися 100% не буде, та й не потрбіно, бо все досить-таки класно і розумно зроблено, а кому не подобаються деякі деталі, то пишіть в "Пропозиції". Не потрібно через дрібниці роздувати скандали. Все у нас класно! А хто це не бачить, то нехай повилазить!
  • 0

#31 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 14:21

Щодо суду. Я не вважаю, що він потрібен. Бо, по - перше, постає просте питання : "А судді хто"? Такі ж учасники форуму зі своїми симпатіями та антипатіями. Який тоді сенс суду? По - друге, від суду відмовились, бо винесення усіх скандалів на люди лише загострювало ситуацію, посилювало конфлікти. Є скарги - в приват. А шоу за склом зі своїх розборок не треба робити.
  • 0

#32 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 14:29

Перегляд дописуМій_Травень (15.06.2008 15:09) писав:

але нонсенс потрібний...

Ніколи навіть і не задумувався над тим, що мене щось кардинально не влаштовує на теревенях. Не потрібно через дрібниці роздувати скандали. Все у нас класно! А хто це не бачить, то нехай повилазить!

я також нічого кардинально міняти не пропоную. пару невеличких, але необхідних реформ.
А те, що у вас все класно, то я і не сумніваюся, ніхто вас в принципі не попереджує, не банить ібо за статусом не положено. Якщо щось не сподобалось в діях інших модерів - завжди можна піти в ту масонську ложу закриту гілку - нагнати бєса на когось несимпатичного. І ніхто ж за це не попереджуватиме. А от коли нічтожний юзер матиме нахабство таке вичудити - бан на тиждень і нікакіх гвоздєй. Але какой в попу разніц, у вас же все так класно.
  • 0

#33 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 14:33

Сергію, я просив коректно. Інакше я сам тему видалю.
  • 0

#34 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 14:38

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (15.06.2008 15:21) писав:

Щодо суду. Я не вважаю, що він потрібен. Бо, по - перше, постає просте питання : "А судді хто"? Такі ж учасники форуму зі своїми симпатіями та антипатіями. Який тоді сенс суду? По - друге, від суду відмовились, бо винесення усіх скандалів на люди лише загострювало ситуацію, посилювало конфлікти. Є скарги - в приват. А шоу за склом зі своїх розборок не треба робити.

А коли буде розділ критики, то і потреби влаштовувати шоу не буде, та й суд можна буде зробити закритим, доступ в нього відкривати лише учасникам процесу. І дозволити в одній темі скарги до суду дописувати навіть забаненим, не знаю чи це можна технічно реалізувати, але це буде справедливо повернути форуму право на оскарження, бо зараз відсилки на "скандальність" є чистим лицемірством. Невже у провокуванні скандальних ситуацій вини модерів немає? Це все казочки для нємєсних, що Суд ганьбив форум.

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (15.06.2008 15:33) писав:

Сергію, я просив коректно. Інакше я сам тему видалю.
Тоді можна було видаляти після першого допису маркоса, хіба ні? :) От теж цікавий підхід: хтось проявив некоректність давайте видалимо тему :)
  • 0

#35 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 15.06.2008 – 14:49

Перегляд дописуSergiy_K (15.06.2008 14:29) писав:

А те, що у вас все класно, то я і не сумніваюся, ніхто вас в принципі не попереджує, не банить ібо за статусом не положено. Якщо щось не сподобалось в діях інших модерів - завжди можна піти в ту масонську ложу закриту гілку - нагнати бєса на когось несимпатичного. І ніхто ж за це не попереджуватиме. А от коли нічтожний юзер матиме нахабство таке вичудити - бан на тиждень і нікакіх гвоздєй. Але какой в попу разніц, у вас же все так класно.
Це типу заздрість до магучасті модераторів з елементами "прабіть на слєзу"?

Сергію, чому ти вважаєш, що модератори не можуть отримати 10% попреджень за пунктом 2.2.1, наприклад? Можуть, просто, коли тобі дають статус мадера, то ти сам частіше починаєш замислюватися над тим, що пишеш і, так би мовити, "нє падавать дурной прімєр", от і все.

Щодо модераторського розділу, то він потрбіний. І читати його не всім обов"язково. Чи ти думаєш, що ми там щодня обговорюємо плвни, як спаровокувати юзерів, які "напрягають", щоб забанити їх на 7 днів? :)

А от суд треба! І, гадаю, що до справи взагалі можна було б 12 присяжних залучити. Так об"єктивніше буде. Призначати присяжних для конкретної справи окремих. Гадаю, що на форумі кожного разу знайдеться 12 нейтральних користувачів, які адекватно і неупереджено могли б розглянути справу, чи не так? А судді, то не завжди найкращий варіант :)
  • 0

#36 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 15.06.2008 – 15:32

угу)) навіть я помітив, що останнім часом відбуваються активні розбори з модерами))
тілько цікаво – а хто з ким чого/кого не поділив?
о__0
  • 0

#37 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 15:45

Перегляд дописуМій_Травень (15.06.2008 15:49) писав:

Сергію, чому ти вважаєш, що модератори не можуть отримати 10% попреджень за пунктом 2.2.1, наприклад? Можуть, просто, коли тобі дають статус мадера, то ти сам частіше починаєш замислюватися над тим, що пишеш і, так би мовити, "нє падавать дурной прімєр", от і все.
По-перше, хочеться почитати про пару конкретних прикладів, коли це "можуть" перейшло в "сталось". щось мені здається зараз буде продовження притчі про білого та пухнастого модера. :)

По-друге, не треба мене утрирувати. Я цю тему створив не "щоб погнати на модерів" як дехто натякає. А для чого - читай назву. Хто ж винен що всі модератори кому не лінь намагаються тут відписати в стилі "та що ти можеш про нас знати". Ну дійсно що, коли ви так відокремили за допомогою закритого розділу свій колектив від решти форуму.

Розділ критики дасть змогу конструктивно вирішувати ті ситуації, в яких нині користувачі все що можуть - це отримати пораду "не подобаються порядки - вали на інший форум".

А з тобою предметна бесіда навряд чи зараз вийде, адже тебе все влаштовує, а те що не у всіх так "класно" як у окремих представників адміністрації, то їх проблеми :)

Крім того я не почув жодної реакції на пропозицію введення часткової виборності на адміністративні посади форуму :)
  • 0

#38 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 15:53

Підтримую дві ідеї:
1) ввести розділ критики, але не перетворювати його на стіну плачу, а шоб було всьо адекватно, конструктивно.
2) модераторів потрібно обирати, супермодераторів нехай призначають одміни

Про флейм, флуд і оффтоп нічого не можу сказати, тому шо не думаю, що в цьому питанні можна дійти до компромісу.
  • 0

#39 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 15.06.2008 – 15:55

Перегляд дописуSergiy_K (15.06.2008 16:45) писав:

Крім того я не почув жодної реакції на пропозицію введення часткової виборності на адміністративні посади форуму :)
народний модератор – булоб круто))
та невже в тебе є хоч якась надія на те, що таке дійсно станеться?? :)
  • 0

#40 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 15.06.2008 – 16:06

Перегляд дописуVepr (15.06.2008 16:55) писав:

народний модератор – булоб круто))
та невже в тебе є хоч якась надія на те, що таке дійсно станеться?? :)
Шановні, таке вже було. Закінчилось бачите чим. Так що придумайте краще щось нове.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних