Перейти до вмісту

ПМС

Повідомлень в темі: 140

#61 Shchuzyb

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 22:58

Я деколи забуваю що "таке" існує... ось... приклад - говорим деколи, і тут вона щось буркне "то-то не так, то-се не так". І я буркну назад... пройдуть хвилини після буркання - і я почну ржати.... "ну деееееебіл.... курва але ти дурак - сам до себе - в неї ж місячний!" коли згадую. І все зразу пробачаю, і стаю лагідніший... шкода її стає і я стараюсь в ці дні якомога більше приємного та ласкавого зробити для неї)))
  • 0

#62 rubens

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.08.2008 – 23:42

Ненаю чи красивішою чи ні, але облом таки настає коли доходить до діла. І ще чомусь найбільше "любові" хочеться тоді коли приїжають "гості з червонограда". гормони гормонами, але от хлопці мене зрозуміють, ці дні завжди портять плани і бажання, але зате успокоюють душу і серце, думаєш: добре шо є, якби не було - було б гірше :) ..... Готував би памперси..... Одним словом красивішою не красивішою, ви жінки (дівчата) завжди красиві!!!! Честь Вам і хвала!!!
P.S. Дощ.... :rolleyes:
  • 0

#63 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.08.2008 – 08:10

rubens (30.08.2008 00:42) писав:

тоді коли приїжають "гості з червонограда".
мля) ти звідки про червоноград знаєш?

=MAVKA= (29.08.2008 10:34) писав:

Наскільки я помічала, під час цих днів дівчина стає більш привабливішою для чоловіків. Тому найкраще знайомитись, як це не парадоксально, саме в ці дні. Один мій знайомий безпомилково може відчути, що саме зараз дівчина переживає ці дні. Як це в нього виходить - ніколи не могла зрозуміти. Але щось в тому є.
він просто веде календарик. і в ньому все записує, а потім самий модний ходить)))

а я от в ці дні ніколи ні на кого не кричу, сама доброта) і під час ПМС теж по мені ніхто не скаже що в мене зараз такий період) бачта яка я знахідка) а от на рахунок того чи стаю красивішою.... гмммм.... не помічала такого) тре буде придивитися))))

Повідомлення відредагував Красунечка: 30.08.2008 – 08:13

• 0

#64 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 04.09.2008 – 11:09

Хм.. ніколи не помічав,щоб дівчина вела себе або виглядала якось дивно під час візитування гостів з Червонограду( :happytwo: ).Така ж звичайна людина.
  • 0

#65 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6640 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.09.2008 – 12:12

Під час "тих днів" зникає страх завагітніти. це підсвідомо. про то багато вчених писали. вся справа в психології. в ті дні немає ризику завагітніти, тому ти без страху зваблюєш хлопців. може це і правильно, але треба памятати про запах!

до речі. оФФтоп. щодо Червонограду. звідки така назва взялася? я вважаю то неправильно. На укр мові має бути Красноград, у значені "красно" - то красиво! а слово "червоний"- то не з тієї опери, при створенні міста навряд чи його так звали. І недоречно перекладати назву міста з стародавної мови на сучасну.
  • 0

#66 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.09.2008 – 12:37

DarkLordVillis (4.09.2008 13:12) писав:

Під час "тих днів" зникає страх завагітніти. це підсвідомо. про то багато вчених писали. вся справа в психології. в ті дні немає ризику завагітніти, тому ти без страху зваблюєш хлопців. може це і правильно, але треба памятати про запах!

до речі. оФФтоп. щодо Червонограду. звідки така назва взялася? я вважаю то неправильно. На укр мові має бути Красноград, у значені "красно" - то красиво! а слово "червоний"- то не з тієї опери, при створенні міста навряд чи його так звали. І недоречно перекладати назву міста з стародавної мови на сучасну.

О, Господи! Як Ви всі любите мудрувати, зовсім не цікавлячись звідки шо взялося і чому. Про червенські городи коли-небудь чули?
  • 0

#67 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 04.09.2008 – 12:51

Цитата

По-перше, під час критичних днів все-таки можна завагітніти; по-друге, з вищесказаного получається, що в звичайні дні дівчата просто трясуться від страху завагітніти, і тому стають некрасивими і скованими... :happytwo: Це все гормони, хоча я за собою такого не помічала. Знаю, що під час вагітності жінки теж виглядають гарнішими і спокусливішими :angry12:
  • 0

#68 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.09.2008 – 12:53

DarkLordVillis (4.09.2008 13:12) писав:

Страх завагітніти, як і страх (згодом) не завагітніти, повір, є завжди. Неодноразово чула про випадки, коли і під час місячних зачиналось дитя.

А щодо зваблювання хлопців під час ТОГО, то не знаю, як кому, але мене навпаки відштовхує від будь-яких залицянь, хочеться послати всіх і подалі.
  • 0

#69 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 04.09.2008 – 12:57

lorelei (4.09.2008 13:51) писав:

По-перше, під час критичних днів все-таки можна завагітніти;
Яким чином? :happytwo:
  • 0

#70 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 04.09.2008 – 13:02

Цитата

Яким чином?
Якщо критичні дні є нерегулярними, або ще якийсь зовнішній вплив (клімат, стрес і т.д), то може статися збій у гормональній системі жінки - це малоймовірно, але можливо, знаю такі випадки.
  • 0

#71 Link

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 04.09.2008 – 14:44

Перегляд дописуПершаЛіпша (8.08.2008 23:53) писав:

Секс під час місячних!!!
Це кому як пощастить. В мене просто все починає взагалі "з берегів виходити", і акт любові стає більше схожим на дайвінг. ) А потім все ліжко у размазаній кровяці, наче з фільму Тарантіно...
тьфу.як можна займатись сексом під час місячних??
  • 0

#72 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 04.09.2008 – 15:06

Перегляд дописуЗелений молоток (29.08.2008 12:08) писав:

А у мене просто "дар" - діставати осіб жіночої статі саме у ці дні. :angry12:
То не дар... у ці дні їх дістає всьо шо відкидає тінь... :happytwo:
  • 0

#73 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень

Відправлено 04.09.2008 – 15:27

Брр..почитав,аж не пособі якось :angry12: Ще раз дякую Богу за те,що я чоловік!!!Дівчатам тільки можна поспівчувати за такі страждання :happytwo:
А скільки взагалі днів триває ПМС??
  • 0

#74 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 04.09.2008 – 16:43

Перегляд дописуDarkLordVillis (4.09.2008 13:12) писав:

якраз так місто і називається! Червоноград. недалеко від міста в якому я живу.(15 хв. маршруткою) тому мені всі вірять що до мене гості з Червонограда приїхали, а не критичні дні почались) хоча деколи і навпаки виходить(((
  • 0

#75 Lemurka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Обухів, кв. 24

Відправлено 04.09.2008 – 16:50

Ні, Красунечка, тобі пощастило. я - ходяче ПМС, це мої ініціали)))) Мені менш пощастило
  • 0

#76 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.09.2008 – 19:23

Перегляд дописуLink (4.09.2008 15:44) писав:

тьфу.як можна займатись сексом під час місячних??
Елементарно, Link :happytwo:

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (4.09.2008 16:27) писав:

Брр..почитав,аж не пособі якось :ggggg: Ще раз дякую Богу за те,що я чоловік!!!Дівчатам тільки можна поспівчувати за такі страждання :angry12:
Цікаво чи нам таксамо кубіти би співчували якби в них була хотячка, а в чоловіків - трудні будні або боліла постійно голова :cry:
Порядка кілька днів, а чого тебе цікавить?
  • 0

#77 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 04.09.2008 – 19:32

Мабуть тому, що як говорять з "критичними днями" (будемо називати речі своїми іменами, тут немає нічого страшного!!) дівчина, чи жінка очищається повністю... тому ти і стаєш красивішою! :happytwo:
  • 0

#78 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 04.09.2008 – 20:14

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (4.09.2008 16:27) писав:

Брр..почитав,аж не пособі якось :angry12: Ще раз дякую Богу за те,що я чоловік!!!Дівчатам тільки можна поспівчувати за такі страждання :happytwo:

Може тривати від 2 до 14 днів....
  • 0

#79 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень

Відправлено 04.09.2008 – 20:22

Перегляд дописуФруктик (4.09.2008 20:23) писав:

Порядка кілька днів, а чого тебе цікавить?
Для загального розвитку))чому ж іще? :happytwo:
  • 0

#80 MaryAnn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 221 повідомлень
  • Місто:Smila

Відправлено 05.09.2008 – 16:53

так, справді, знайомитися саме в ''ці дні'' потрібно! от я якраз так і познайомилася з одним із своїх колишніх......удачно! :prapor3:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних