Перейти до вмісту

ПМС

Повідомлень в темі: 140

#21 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.06.2008 – 21:21

За життя від цих болей пила лише но-шпу і то тільки тоді, коли від болю заснути не могла...а так - терплю..хоч часом ходити навіть не можу)))))))) Просто читала колись, що приймати таблетки при менструальних болях не можна, лише в крайніх випадках.

Повідомлення відредагував Amili: 14.06.2008 – 21:21

• 0

#22 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.07.2008 – 18:50

Перегляд дописуNomad (14.06.2008 16:03) писав:

Погано переживаю- всі дєфачки ходять зля як чортяки, чуть шо- зразу істерика...Важкі дні, нічого не скажеш :)

Перегляд дописуDynkan 113 (14.06.2008 17:31) писав:

А шо Nomad в дечому правий, ПМС відбиваються на чоловіках також, морально...

Ото я в медицині зашпорталась, пишучи)))

Ну по темі: Nomad, Dynkan 113. не завжди так. Є і дівчата, здорові красиві, в яких це, як звичайні дні, і повірте мені, не так їх вже і мало.

А тих, що перетворюються на пару днів у "монстра"... Думаю, можливо в них дещо залежить від характеру, типу хочеться поплакатись, пожалітись, або показати свої "коники". Не кажу, що ви саме на таких потрапляли, але бачу, що так воно і є. То вони (ваші дівчата) не зі зла, то з любові.
  • 0

#23 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.07.2008 – 19:29

Перегляд дописуCurLyheadeD (14.06.2008 21:41) писав:

О, у маминої подружки кожного місяця швидка під вікнами стояла аж до того часу, поки не народила дитину)))

Буває таке положення матки (ретрофлексія), при цьому місячні болісні до родів - після родів матка набуває нормального положення - сильний невиносимий біль вже не повинен турбувати.

Також бажаний перед mensis гарний секс протягом кількох днів підряд (спец. примітка для СергійКа - не цілий день! ... хоча можна й цілий).
Після цього менше болить.

Якщо ж все одно болить - їжте солпадеїн (він один з найліпших знеболювачів). Трамадол небажано :) :)
  • 0

#24 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 06.08.2008 – 00:18

Як не дивно, із самопочуттям в мене все гаразд. Тільки власне перед "апокаліпсисом" підниває живіт - типу, попереджає ). Але настрій в мене такий, що краще б я пила Ношпу! ) Я істерю, наїжджаю, плачу, хандрю, замикаюся в собі і ненавиджу все навколо ).
  • 0

#25 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 08.08.2008 – 15:02

Перегляд дописуПершаЛіпша (6.08.2008 01:18) писав:

Я істерю, наїжджаю, плачу, хандрю, замикаюся в собі і ненавиджу все навколо ).
о так! Як це все знайомо!)
але майже всі навколишні вже звикли до того і намагаються це ігнорувати...або уточняють, чи часом в мене не ПМС)
з одного боку це нормально, а з іншого в ті дні оце "ігнорування" моїх страждань часом обурює))
Так, я Рак, я емоційна, тому в ці дні, я мега-емоційна)...
  • 0

#26 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 08.08.2008 – 15:36

Перегляд дописуAmili (14.06.2008 21:21) писав:

Просто читала колись, що приймати таблетки при менструальних болях не можна, лише в крайніх випадках.
Вважається, що біль терпіти не можна... Колись нам пояснювали на медицині, що біль - це стрес для організму, а він і так в ці діні "стресонутий"... Терпіння може вилізти боком. Практикуючи "Но-шпу" в такі дні, можу порадити пити таки її, бо вона знімає спазми саме тих м"язів, через які болить живіт..
  • 0

#27 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 08.08.2008 – 15:36

А в мене взагалі симптоми ужасні..То живіт болить,от в жар то в холод,то ше якась біда.То голова,яїчники поколюють..Куроше в мене напастой повна срака..Я замітила шо я начинаю істерити ікричати вже тоді коли мене роздратовуюьт..Кажуть йдем позагоряем я пояснюю людині так і так,а вона каже ну і шо..І ось тут я начинаю горланити або ше мене дуже харить коли люди туплть..Не буду ж я на цілий голос всім кричати шо В МЕНЕ МІСЯЧНІ,..гггггггггггрррррррррр
ВОт а на рах талбеток то пю лише КЕТАНОВ це одне шо мені допомагає!

Повідомлення відредагував Ксюшенька: 08.08.2008 – 15:39

• 0

#28 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 08.08.2008 – 15:42

Перегляд дописуКсюшенька (8.08.2008 15:36) писав:

пю лише КЕТАНОВ це одне шо мені допомагає!
Ого!!! Не пий цю заразу... Це дуже сильне знеболювальне і застосовується при кісткових чи післяопераційних болях. А якщо далі сильніше заболить? Вже на повну наркоту перейдеш?
  • 0

#29 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень

Відправлено 08.08.2008 – 16:00

Перегляд дописуVakuolka (8.08.2008 16:42) писав:

Ого!!! Не пий цю заразу... Це дуже сильне знеболювальне і застосовується при кісткових чи післяопераційних болях. А якщо далі сильніше заболить? Вже на повну наркоту перейдеш?

ТАК!!! НІ В ЯКОМУ РАЗІ ЦЕ НЕ ПИЙ!!!
Воно, по-перше, дійсно викликає звикання, а по-друге, дуже сильно дає на нирки!!!

Перегляд дописуКсюшенька (8.08.2008 16:36) писав:

А в мене взагалі симптоми ужасні..То живіт болить,от в жар то в холод,то ше якась біда.То голова,яїчники поколюють..Куроше в мене напастой повна срака..Я замітила шо я начинаю істерити ікричати вже тоді коли мене роздратовуюьт..Кажуть йдем позагоряем я пояснюю людині так і так,а вона каже ну і шо..І ось тут я начинаю горланити або ше мене дуже харить коли люди туплть..Не буду ж я на цілий голос всім кричати шо В МЕНЕ МІСЯЧНІ,..гггггггггггрррррррррр
ВОт а на рах талбеток то пю лише КЕТАНОВ це одне шо мені допомагає!

Ага. Мої теж не розуміють, чим місячні заважають жити ). Подруга взагалі бігає, як молоде оленятко, і іноді навіть забуває, що вони в неї йдуть. )
А я ніяк потім не можу повірити, що їх вже нема ). Ну така гидота: кровяка вічно кудись та й протече, ще й прокладка ж...пу парить! Оце природа "нагородила"! )
  • 0

#30 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 08.08.2008 – 16:02

Перегляд дописуПершаЛіпша (8.08.2008 17:00) писав:

Ну така гидота: кровяка вічно кудись та й протече, ще й прокладка ж...пу парить! Оце природа "нагородила"! )
:rolleyes:
прямо, але правдиво!))
  • 0

#31 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 08.08.2008 – 16:44

Перегляд дописуVakuolka (8.08.2008 16:42) писав:

Хм,дивно..мені це лікар порадив при сильних болях..Я ж не вживаю його кожен місяць)))
  • 0

#32 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 08.08.2008 – 16:50

jak ja vzhe pysala : pms allows women to act like men do everyday! ©

Mene nic ne turbuje, xiba inkoly jakogos' misyacya, ale zagalom prakty4no nixto ne zauvazhuje navkolo..
Ale koly buvajut' boli, to jedyne, w4o pomagaje - Ibuprom Max
  • 0

#33 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 08.08.2008 – 17:12

Перегляд дописуКсюшенька (8.08.2008 17:44) писав:

Хм,дивно..мені це лікар порадив при сильних болях..Я ж не вживаю його кожен місяць)))
Я приймала це знеболювальне після "євроремонту" зубів, бо ніц не могло втамувати біль. А також мені його кололи після оперції як знеболювальне.. суди сама. А крім того, скажи, тебе не насторожує, що в аптеці рідко коли продадуть його без рецепту..
  • 0

#34 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.08.2008 – 21:15

Блін, таке враження шо я зайшов в жіночий кабінет поліклініки :rolleyes: А є ПМС - після менструальний синдром?
  • 0

#35 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 08.08.2008 – 21:31

Перегляд дописуФруктик (8.08.2008 22:15) писав:

Блін, таке враження шо я зайшов в жіночий кабінет поліклініки :rolleyes: А є ПМС - після менструальний синдром?

Хммм....Ну це типу ПостМС.....
  • 0

#36 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.08.2008 – 21:34

Перегляд дописуДарця_Борхес (8.08.2008 22:31) писав:

Хммм....Ну це типу ПостМС.....
як себе почуваєш в ПостМС ?! Доречі, а коли хочеться частіше сексу: до ПМС чи після ПостМС?
  • 0

#37 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 08.08.2008 – 21:38

Перегляд дописуФруктик (8.08.2008 22:34) писав:

як себе почуваєш в ПостМС ?! Доречі, а коли хочеться частіше сексу: до ПМС чи після ПостМС?

Мені хочеться завжди, а як там в кого..... :rolleyes:
В ПостМС - хз....В сене такого не бува...Та кажуть шо трошки краще ніж в ПМС.
  • 0

#38 ПоzZzитивна

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто: іншої планети...

Відправлено 08.08.2008 – 22:48

Емм.. трохи наче тема змінилася з ПМС на самі дні...
По темі, то бува трохи болить живіт... але рідко і майже ніякого дискомфорту. Біль в грудях буває, дратівливість, зміни настрою, і живіт надувається трохи...
  • 0

#39 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень

Відправлено 08.08.2008 – 22:53

Секс під час місячних!!!
Це кому як пощастить. В мене просто все починає взагалі "з берегів виходити", і акт любові стає більше схожим на дайвінг. ) А потім все ліжко у размазаній кровяці, наче з фільму Тарантіно...
  • 0

#40 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 08.08.2008 – 23:23

Цитата

Дарма жінки сердяться, якщо чоловік пропонує секс, коли в них болить голова. Не відмовляйтесь, любі, він просто хоче вас …полікувати. Десять хвилин натхнених прилюдій і в організм поступає гормон окситоцин. Дарма, що назва «кислотна», але дія його дуже лагідна. Він спонукає організм виробляти ендорфіни – природні аналоги морфіна, які знижують чутливість до болі.
А у жінок секс ще знімає болі під час передменструального синдрому, завдяки іншому гормону – естрогену. Увага: передозування природного морфіну і естрогену викликає повторні оргазми і легкі галюцинації з відчуттям польоту.
:rolleyes: :) http://ura-inform.co...2005/05/27/209/

Ось тут про все суперово написано!!! - http://www.molodist.com.ua/?p=141

і ще непогані статті: http://www.ma-ma.ru/...ticle/17325.php

+ http://www.ma-ma.ru/...ticle/17262.php
http://www.ma-ma.ru/...ticle/17238.php
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних