Перейти до вмісту

Хто любить, той наказує

Повідомлень в темі: 86

#81 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 02.04.2009 – 21:09

Цитата

Ну і де там в книзі йдеться про копання дітей? Ви напевно не ту книгу читали.

Та ту... Я свого бовдура теж не бив, і що? Виросло і на джипері пересічних громадян чавить, а мені його постійно відмазувати...
А синок кума взагалі ламборгіні Кахи Каладзе розтрощив, і шо тепер чесному таткові робити?

Так що то квіточки, поки малі. А як тринадцятий мине, і стане воно некерованим емо, от тоді і згадаєш ти Спока злим нетихим словом :rolleyes:
  • 0

#82 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 02.04.2009 – 21:31

Перегляд дописуyushchenko (2.04.2009 00:00) писав:

Хи...чомусь мені здається, що у Вас нема дітей наразі.
Це не тамниця - таки нема.

Перегляд дописуyushchenko (2.04.2009 00:00) писав:

Оце кожного разу , як щось треба терміново зробити необхідно дитину зацікавлювати, умовляти, вести переговори...
Деколи нема часу на це, просто-напросто. Скажімо "Зайди на тротуар - машина може виїхати", поки я дочку буду умовляти ми можемо опинитись в моргу обидва.
Ну, можна формувати принципи наперед, щоби потім без поспіху все вирішувалося саме по собі.
Нє, ну, особисто я вважаю, що правила дорожнього руху потрібно пояснити ДО того, як виводити дитину в світу. Так само щодо електрики, полум'я, води й решти загроз. Лише час та бажання батьків.
  • 0

#83 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 02.04.2009 – 21:40

Перегляд дописуzav (2.04.2009 21:31) писав:

Це не тамниця - таки нема.

Ну, можна формувати принципи наперед, щоби потім без поспіху все вирішувалося саме по собі.
Нє, ну, особисто я вважаю, що правила дорожнього руху потрібно пояснити ДО того, як виводити дитину в світу. Так само щодо електрики, полум'я, води й решти загроз. Лише час та бажання батьків.
Добре. "Зійди з тротуару" (дурний велосипедист їде). Усіх ситуацій неможливо передбачити, щоб пояснити наперед їхнє виникнення.
  • 0

#84 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 16:06

Перегляд дописуyushchenko (2.04.2009 22:40) писав:

Добре. "Зійди з тротуару" (дурний велосипедист їде). Усіх ситуацій неможливо передбачити, щоб пояснити наперед їхнє виникнення.
Навіщо передбачати всі ситуйовини? "Незнання деяких фактів компенсуєтсья знанням деяких принципів."©
У даному разі треба якось довести до розуму дитини поняття "обережно", "безпечно".
  • 0

#85 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 14:12

Перегляд дописуNana (13.06.2008 14:09) писав:

чи потрібно наказувати (морально, фізично)? Чи є інші методи у батьків?

Порібно по можливості уникати фізичного виховання. Але буває, що звичайні методи на дитину не діють. Тоді силу можна прикласти але так, щоб не перебільшувати.
Я колись був не ідеальним. Коли ходив в школу і в Україні були купони, я якось був крав гроші... в батьків. Я саме тоді прогулював уроки в школі, і з другом пішов в комп"ютерні зали. Тоді були здається тільки приставки денді в нас... але після цього мені батьки дали гарно ремнем по сраці, що я це надовго запам"ятав. Я на них зараз не злюся і вдячний їм... навіть.
  • 0

#86 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.04.2009 – 14:19

Перегляд дописуzav (3.04.2009 16:06) писав:

Навіщо передбачати всі ситуйовини? "Незнання деяких фактів компенсуєтсья знанням деяких принципів."©
У даному разі треба якось довести до розуму дитини поняття "обережно", "безпечно".
Знає це дитина, знає більшість дорослих, проте жертви від необережності існують.

Потрібне тверде слово, щоб в разі виникнення ситуації дитина послухалась негайно (наприклад вона не помічає цієї ситуації, бо стоїть спиною). Отож "переговори" тут недоречні.
  • 0

#87 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 17:14

Перегляд дописуyushchenko (5.04.2009 15:19) писав:

Знає це дитина, знає більшість дорослих, проте жертви від необережності існують.
Це тому що і перша, і другі вважають, що насправді це все фіґня й загрози не несе. Або ще свідомо нехтують нормами безпечної праці та технікою охорони праці. Із цим треба боротися рішуче, але наврядчи тут допоможе фізичний вплив.

Перегляд дописуyushchenko (5.04.2009 15:19) писав:

Потрібне тверде слово, щоб в разі виникнення ситуації дитина послухалась негайно (наприклад вона не помічає цієї ситуації, бо стоїть спиною). Отож "переговори" тут недоречні.
Іноді, нажаль, ловлю себе на думці, що не відреагую належно на вереск когось щодо моєї небезпеки. Тут дитина неважлива: важливо взагалі належно підібрати слова, аби переконати людину в найкоротший час здійснити заходи для вникнення загрози.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних