Перейти до вмісту

Хто любить, той наказує

Повідомлень в темі: 86

#41 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 18.02.2009 – 11:23

Перегляд дописуКрихітка (18.02.2009 11:10) писав:

мда, я б тоже не пішла і мені б нічого не сказали. ти сама пішла б?
а наказання вже якесь перевищене. Терпіти не можу коли дитину лякають,от як оце про поїздку.Вона тоді не слухняна буде а зацькована. Домашні завдання вчителі задають а не батьки а ще якщо будете ними наказувати то в неї буде такаааа огида до навчання що...короче нічого путнього з заляканої дитини не виросте. І навчання в неї ВЖЕ асоціюється з покаранням і приниженням-яка вже тут жага до знань?
Тілесні наказання (саме наказання а те просто шльопки легенькі шоб не хуліганило) не використовуватиму ніколи.На мені вже експериментували і подосі це роблять,я рішила що мої діти не будуть боятись батьків,не будуть їх тихо ненавидіти,а будуть їм друзями. Просто треба поставити себе на місце дитини і пояснити їй спокійно не підвищуючи голосу в чому вона не права.Іноді може виявитись що вона якраз права а у вас просто нерви нема куди діти.
пішла б звичайно і в старих..тим більше, шо вони нормальні, я б в кросівках пішла.....школу пропустила-значить більше домашнього, логічно-нехай відробляє пропущений день. а де тут залякування?
Вона ввечері вже й сама в шоці з себе була...погодилась бути чемною...такшо на свято поїде( батьки відходять швидко)
  • 0

#42 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 18.02.2009 – 11:31

Перегляд дописуКрихітка (18.02.2009 11:16) писав:

:) спитайте мене через 10 років-така сама буду.
При нагоді запитаю)))

Цитата

Ну я розумію,іноді діти так доводять що думаєш "зара возьму за шиворот і закину куда подальше". Є такі,на них слова не діють.Але треба з самого дитинства їх виховувати щоб такими не були. Бо коли залазять на голову то вже занадто. старість не радість)
Отож. Але крім родинного виховання з "самого дитинства" є такі "виховні" аспекти як школа, вулиця, друзі і т.д. ....
І от тоді починає вилазити - "мАтякАтся круто", "плЯватся прІкольнА", "куріть ващє абАлздєнна", "а ми с пАдружкАми на рУскам рАзгАваривАєм - Атпад полнИй"............ от тоді ку ку приходить :)
  • 0

#43 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 11:43

Перегляд дописуbendera.UA (18.02.2009 08:55) писав:

.

Але роблю я то з бажання зарадити, а не з сексуальних міркувань як ви стверджували вельмишановний проффесАр .
ага..найгірший согад з раааннього дитинства..втеча від мами з свічками від температури.. :)

Повідомлення відредагував Carrion: 18.02.2009 – 11:44

• 0

#44 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 18.02.2009 – 12:23

Перегляд дописуNana (13.06.2008 13:09) писав:

Як, на вашу думку, потрібно поводитися із провинившимися дітьми, чи потрібно наказувати (морально, фізично)? Чи є інші методи у батьків? Адже навіть у Біблії сказано, що “ніколи не наказана дитина зробить сором своїй матері”.

На мою думку застосування сили для такої дитини це не вихід з ситуації. Треба словесно зробити так, щоб дитина зрозуміла свою помилку і старалася більше її не повторювати. Коли батьки за кожну дрібницю фізично карають дітей - ця дитина буде тільки озлоблена на батьків, вона буде думати, що всі для неї хочуть тільки поганого, все забороняють, заставляють щось робити і т.п. Це не вихід.
Але бувають різні варіанти. Коли в магазині, або в маршрутному таксі бачиш маму з дитиною, яка вже в 6-8 років "посилає" маму "ніжними" словами і абсолютно не реагує на її слова. Це вже брак виховання і вседозволеність. Таку дитину вже потрібно іншими методами виховувати (якщо вдасться) і слова тут не допоможуть.
Недавно бачила в якомусь серіалі, що молода дівчинка (18 років) почала зустрічатися з хлопчиком і банально "загуляла" з ним. Але в хорошому смислі цього слова. Вони ходили в кіно, на диско. І, звичайно, приходили пізно додому. І от суворий таточко посадив її під домашній арест заборонивши їй зустрічатися з ним. Вона і тікала, і просила... Все марно. Отже, це повний маразм дівчину в 18 років "виховувати" таким способом. Це ж тільки озлобить її. А як кажуть "запретный плод сладок". А тим більше свобода!
  • 0

#45 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.02.2009 – 01:38

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (18.02.2009 12:23) писав:

Але бувають різні варіанти. Коли в магазині, або в маршрутному таксі бачиш маму з дитиною, яка вже в 6-8 років "посилає" маму "ніжними" словами і абсолютно не реагує на її слова. Це вже брак виховання і вседозволеність. Таку дитину вже потрібно іншими методами виховувати (якщо вдасться) і слова тут не допоможуть.

Таку дитину вже нема сенсу виховувати.
  • 0

#46 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 01:43

в мене на вулиці живе хлопчик, шкода малого: мама алкоголічка, тата нема, живуть в паршивих умовах,.....дитині 8 років, його луплять з раннього дитинства..але добрішої і милішої дитини я давно не зустрічала, гарно навчається, не жадібне, цікаве привітне дитя...цікаво чи то надовго?
  • 0

#47 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.02.2009 – 15:47

Перегляд дописуNana (13.06.2008 13:09) писав:

Як, на вашу думку, потрібно поводитися із провинившимися дітьми, чи потрібно наказувати (морально, фізично)?
Вважаю,що до дітей треба творчо підходити. Якщо і карати,то не фізично.
Я з дітьми займаюся репетиторством англійської-німецької. Так от була одна така балувана дитина- жах! Ніяк їй на місці не сидиться, я їй щось пояснюю- вона все повз вуха пропускає, питаю, чи зрозуміла, вона:"Так!" ,починаю вправи з нею робити- вона наче вперше бачить. Сама по собі дитина не дурна, але не може і не хоче концентрувати на чомусь увагу більше ніж на 5 секунд. Батьки з нею панькаються....так вона мене так дістала, сказала їй,що якщо вона зараз же не зробить те ,що я від неї вимагаю- я з нею ще півтори години займатимусь. А якщо і потім не зробить, то не піду поки вона не усвоїть матеріал. бідна дитина так перелякалася,що їй весь день доведеться сидіти за столом і займатися німецькою,що враз присмиріла і впоралася з завданнями навіть швидше,ніж я очікувала)))
  • 0

#48 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 15:57

Перегляд дописуSensssorika (19.02.2009 15:47) писав:

Вважаю,що до дітей треба творчо підходити. Якщо і карати,то не фізично.
Я з дітьми займаюся репетиторством англійської-німецької. Так от була одна така балувана дитина- жах! Ніяк їй на місці не сидиться, я їй щось пояснюю- вона все повз вуха пропускає, питаю, чи зрозуміла, вона:"Так!" ,починаю вправи з нею робити- вона наче вперше бачить. Сама по собі дитина не дурна, але не може і не хоче концентрувати на чомусь увагу більше ніж на 5 секунд. Батьки з нею панькаються....так вона мене так дістала, сказала їй,що якщо вона зараз же не зробить те ,що я від неї вимагаю- я з нею ще півтори години займатимусь. А якщо і потім не зробить, то не піду поки вона не усвоїть матеріал. бідна дитина так перелякалася,що їй весь день доведеться сидіти за столом і займатися німецькою,що враз присмиріла і впоралася з завданнями навіть швидше,ніж я очікувала)))

А як воно батькам того дітятки? Їм також скоро це в користь не піде. А приклад я не вважаю творчим підходом. Тут було присутнє психологічне покарання.
  • 0

#49 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 19.02.2009 – 16:50

В неслухняних дітей є причина чому вони такі. Часом хвороба, фізично змучені діти жах які вередливі.

Але головне не втратити звязок з дитиною. Спілкуватись з нею.

"Хто сказав, що мудрість, це щось більше як розуміння дитини"

Повідомлення відредагував Amba: 19.02.2009 – 16:50

• 0

#50 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 15:59

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (18.02.2009 12:23) писав:

Таку дитину вже потрібно іншими методами виховувати (якщо вдасться) і слова тут не допоможуть.

П'ять найпоширеніших методів «фізичного виховання» та їх результати

1. Потрясти за плечі
Нормальні батьки ніяк не карають дитей, яким ще немає двох років. А ось гарненько його струснути, коли його репетування вже не стерпіти, можуть. Але якщо трясти сильно і довго (або несильно, але регулярно), можуть відбутися крововиливи в сітківку очей, внутрішньочерепні крововиливи, судоми, довготривалі зміни центральної нервової системи, а іноді навіть сліпота. У малюків до двох років - тонкі черепні кістки, підвищений вміст мозкової рідини, мозок активно росте і простір між ним і черепною коробкою дуже великий. Саме тому наслідки трясіння такі серйозні.

2. Дати запотиличник
Недарма в єдиноборстві удари ззаду по голові заборонені. У потиличному отворі черепа знаходиться довгастий мозок. Сильна дія на нього може привести навіть до зупинки дихання. А розташовані там же зорові горби обробляють сигнали, що поступають від очей. Тому їх пошкодження може погіршити зір.

3. Надирати вуха
Якщо робити це регулярно і сильно, посилений притік крові до голови може спровокувати мігрень.

4. Ударити по щоках або губах
Банальний, але сильний ляпас у маленької дитини може привести до пошкодження мімічних м'язів обличчя. Замахуючись долонею по губах, при різниці висоти дорослого і дитини можна потрапити ребром долоні по носу. А це - удар з арсеналу боїв без правил, здатний пошкодити крихку носову перегородку.

5. Нашльопати
Деякі рекордсмени забивають долонею цвяхи, так що рука руці - різниця. Марно ляпанець вважають найнешкідливішим з фізичних покарань. Ударна хвиля від нього стрясає внутрішні органи, і особливо це шкідливо для дівчаток: у них страждають яєчники. Якщо дитина виривається або удар направлений з висоти зросту дорослого, він може довестися дуже високо, в зону крижів. Це може закінчитись зсувом хребців, пошкодженням крихкого куприка. Якщо ж шльопають від низу до верху, під сідниці, вібрація передається по хребетному стовпу в шийний відділ. А утиски нервів в цій області - причина спазмів судин і головних болів.

• 0

#51 ur4olka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 01.04.2009 – 16:30

я проти насильства! треба вміти знаходити підхід!
  • 0

#52 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 01.04.2009 – 16:38

Перегляд дописуur4olka (1.04.2009 16:30) писав:

я проти насильства! треба вміти знаходити підхід!
А ніхто не говорить про насильство, як таке. І що робити, коли знайти інший підхід вже не вдається?
  • 0

#53 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.04.2009 – 17:40

Перегляд дописуМалюсінька (1.04.2009 17:38) писав:

І що робити, коли знайти інший підхід вже не вдається?

Головою думати
Звісно набагато легше стати ворогом власній дитині на все життя...
  • 0

#54 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 01.04.2009 – 18:32

Перегляд допису-=VJ=- (1.04.2009 18:40) писав:

Головою думати
Звісно набагато легше стати ворогом власній дитині на все життя...

А шо тут думати, трохи фізичного впливу на м'яке місце ще нікому не зашкодило, інакше вони на голову вилізуть та ще й ноги звісять і потім вже ніякий вплив не допоможе. Характер людини формується до 14 років, далі вже дитина стає некированою.
  • 0

#55 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 01.04.2009 – 18:55

Перегляд дописуkompman (1.04.2009 19:32) писав:

А шо тут думати, трохи фізичного впливу на м'яке місце ще нікому не зашкодило, інакше вони на голову вилізуть та ще й ноги звісять і потім вже ніякий вплив не допоможе. Характер людини формується до 14 років, далі вже дитина стає некированою.
А пан ніколи не думав над тим, шо своїм вихованням ви і виховуєте дитину?
  • 0

#56 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.04.2009 – 18:57

Ін май хамбл опініон, якшо в твоєї дитини є брат чи сестра,то їм один від одного набагато більше "дістанеться" ,ніж від батьків.
Перевірено досвідом: я в чотири роки так pushed свого брата,що його в лікарню возили- зашивати брову.
  • 0

#57 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень

Відправлено 01.04.2009 – 19:07

Перегляд дописувеснянка (1.04.2009 19:55) писав:

А пан ніколи не думав над тим, шо своїм вихованням ви і виховуєте дитину?

Я виховою так, як виховували мене і не можу сказати, що моє виховання таке погане
  • 0

#58 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 01.04.2009 – 19:15

Перегляд дописуkompman (1.04.2009 20:07) писав:

Я виховою так, як виховували мене і не можу сказати, що моє виховання таке погане
То можуть сказати тільки люди, які вас оточують і з вами спілкуються, ібо - збоку краще видно.А щодо виховання дітей, то один класик сказав, що по-справжньому ми виховуємо дітей тоді, коли ми їх не виховуємо (тобто приклад поведінки батьків- то вже виховання, і пасок чи ремінець тут ні при чому).
  • 0

#59 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень

Відправлено 01.04.2009 – 19:19

Перегляд дописувеснянка (1.04.2009 20:15) писав:

А щодо виховання дітей, то один класик сказав, що по-справжньому ми виховуємо дітей тоді, коли ми їх не виховуємо (тобто приклад поведінки батьків- то вже виховання, і пасок чи ремінець тут ні при чому).

Можливо ця істина спрацьовувала з минулим поколінням (нашим з Вами і ще старшим), а до сучасних дітей це не стосується, в них інші пріоритети і кумири.
  • 0

#60 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.04.2009 – 19:40

Перегляд дописуkompman (1.04.2009 20:07) писав:

О, ну зрозуміло - "мене батьки били, і я своїх дітей битиму". Значить питання типу "допоможіть суто практичними порадами! Мені важливі всі дрібниці. Який ремінь вибрати - широкий або вузький? Як часто слід карати хлопчика і скільки ударів ременя він повинен отримати за ті чи інші провини? Як готувати дитину до порки і що робити, якщо він відмовляється зняти штанці, а він у мене досить сильний? И як, вибачте, слід пороти? Він хлопчик досить великого зросту, на коліна його вже не покладеш, на дивані він теж слухняно лежати не буде. Отже, його потрібно якось утримувати під час покарання, але як це робиться я уявляю погано. Чула, що треба поставити дитину на підлогу на коліна й затиснути його голову між ніг, але не цілком впевнена, так як практичного досвіду не маю. Допоможіть порадою - як все це краще зробити!" Вас не мають турбувати. Може дасте цій людині практикум, переймається ж...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних