Перейти до вмісту

Хто любить, той наказує

Повідомлень в темі: 86

#21 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 19.07.2008 – 13:52

Перегляд дописуMargo (19.07.2008 14:48) писав:

Мені від батьків постійно доставалось, за провину і без, та й доставалось - то слабо сказано. Переживши те, що я пережила, не думаю, що битиму свою дитину (якщо вона в мене буде, гиг). Паски нічого не вирішують. По собі знаю(

коли я була мала я всі паски позаховувала так , що через деякий час і забула про них , а понаходила їх аж через 7 років коли змінювали місце проживання
  • 0

#22 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 19.07.2008 – 13:52

Цитата

якщо щось не по її то вона все старається добитися криком ( це найгірша її риса )
Ги ги

Дітей ще не маю, але сподіваюся, що вони будуть чемні та спокійні... Принаймні таких мені хочеться :). А чи терпець урветься - не знаю. Надіюся, що ні, що не буде такої потреби.
  • 0

#23 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 20.07.2008 – 19:50

Теми об"єднав.

Своє ставлення до цього питання вже виклав вище.............. сам прочуханки отримував з "завидною" регулярністю тож намагаюсь стримуватись зі своєю дітлашнею, але не без того буває.........

Перегляд дописуПавлина (19.07.2008 14:52) писав:

Супер приклади Ги_Ги, Ги_Ги)))))))))))))))))))
  • 0

#24 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.07.2008 – 20:02

Маю сестру, вона настільки вміє виводити з себе батьків, що їх нічого не спасає. Особливо, коли капризує на людях... Подивився я на то і подумав що мені про дітей думати дуже-дуже-дуже рано, бо я би за то всьо.... :)
  • 0

#25 Koketk_@

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 20:34

На це питання відповісти затрудняюсь.Бо не люблю коли при вихованні застосовують силу, але маю друзів які говорять що "Краще б мене тато (або мама) стукнув, аніж читав мені мораль за мою поведінку,бо його слова мене просто розривають" :)

Повідомлення відредагував Koketk_@: 20.07.2008 – 20:37

• 0

#26 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 20.07.2008 – 20:39

Виховати биттям не можна, можна тільки морально скалічити, когось більше, когось менше.
Ні морального ні фізичного тиску не збираюся застосовувати до своїх дітей, щоб чогось від них добитися.
  • 0

#27 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 20.07.2008 – 22:31

фізичне покарання дітей (биття) це один з видів сексуальних стосунків з дітьми, тобто педофілія
  • 0

#28 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 08:04

Перегляд дописуBilyk (20.07.2008 22:31) писав:

фізичне покарання дітей (биття) це один з видів сексуальних стосунків з дітьми, тобто педофілія
:) - АбАснуйтЕ проффесАр ФрОйД.................
  • 0

#29 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 21.07.2008 – 08:41

Перегляд дописуBilyk (20.07.2008 23:31) писав:

Ой жах!!! Тобі що, міски промили?)))
  • 0

#30 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 21.07.2008 – 09:22

мене вчора батьки непустили гуляти лише тому що я неповела молодшу сестру в парк на качелі , а та закатала істерику ( хоча я з нею сижу щодня і так з ранку довечора ) !!! :)
  • 0

#31 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 17:27

Перегляд дописуbendera.UA (21.07.2008 09:04) писав:

:) - АбАснуйтЕ проффесАр ФрОйД.................

можу спробувати, але я не "проффесАр ФрОйД" :)

а давайте навпаки - Ви "АбАснуйтЕ", що в нормально сформованих сім*ях, де чоловік і жінка здорові фізично і морально, поважають себе і одне одного, мають місце випадки фізичного покарання дітей або робиться це систематично

може, також, наведете приклади неблагополучних сімей, де фізичне покарання місця не має

Перегляд дописуБоБриК (21.07.2008 09:41) писав:

Ой жах!!! Тобі що, міски промили?)))

хлопчик, я тебе не ображав, це зробила природа - з неї і кепкуй
  • 0

#32 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 22.07.2008 – 17:48

Побиття може бути різним, можна бавлячись шльопнути дитину - тоді це не буде кривдою.
І в побитті і в психологічному тиску головне це психологічний аспект, наскільки дитина відчуває себе скривдженою.
Все инше - це методи досягнення.
  • 0

#33 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.02.2009 – 22:14

Перегляд дописуNana (13.06.2008 13:09) писав:

чи потрібно наказувати (морально, фізично)?

Одна стаття сьогодні трапилась на очі, не можу не поділитися.

Я давно не дивлюся зомбоящик і навіть не маю уявлення, які канали здійснюють мовлення на території країни. Але коли мені розповіли, що на якомусь державному телеканалі в прайм-тайм йшла передача, в якій громадянин з професорськими регаліями МГІМО давав глядачам докладні інструкції по порку дітей, я не повірив. Справа не в науковому ступені - мене давно не дивує, коли люди з вищими академічними титулами несуть відверту маячню, а думка Декарта або Бродського, які не мали не те що вищої, але і повної середньої освіти, для мене означає незмірно більше, ніж думка більшості «професорів». Але ж не може не вразити невідповідність засобів передачі інформації її змісту. Погодьтеся, якщо в інтернеті пропаганда «бойлаверства» або канібалізму не викликає особливого здивування, то телебачення передбачає певний контроль над змістом передач. Не кажучи вже про російське, яке кілька років перебуває під невсипущим наглядом державних чиновників і спецслужб. Мені важко було повірити, що державне телебачення може відкрито пропагувати середньовічну дикість.

Тоді зі мною поділилися трьома посиланнями. По першому передачу можна завантажити у вигляді торренту. Робити цього я не став - просто ліньки возитися з торрентами і витрачати час на перегляд маячні. По другому можна коротко ознайомитися зі змістом передачі. Про третєособлива розмова. Коли я пішов по ньому, мені здалося, що я опинився на нуднуватому форумі садистів-педофілів. Судіть самі:

Я прихильник покарання дітей. Порка корисна. Але питання як її робити. Я не прихильник принижень і образи, але я вважаю що порка повинна бути по голому тілу, раздівати краще самим, аніж змушувати роздягнутися, треба пояснювати за що і чому покарання. Дитина повинна усвідомити причину Порки. Пороти треба сильно, але не жорстоко... краще багато і довго, аніж занадто сильно і швидко. При порці не можна поспішати, дитина повинна відчути покарання. Я думаю дітей треба пороти, але тільки не пряжкою, краще сильніше ременем випороти.
...
Прошу всіх хто має відповідний практичний досвід підказати - як можна утримати неслухняну дитину під час покарання ременем, якщо хлопчик не хоче слухняно отримувати порку і намагається вирватися? Напишіть про це детальніше. Якщо можна, зупиніться на моменті, як відбувається сама процедура покарання. Що стосується мого погляду на ці речі, то я є прихильником тілесних покарань у вихованні детей. З моєї точки зору порка ременем сприяє виробленню відповідальності у дітей за свої вчинки, розумінню того, що за певні провини дитина буде покарана.
...
З самого початку і по цей день дітей у нас в родині карають тільки за оголеній попі, тому йому довелося спустити все, що на ньому було, до колін. І в той перший раз, і після, караю я його суворо, але не настільки, щоб він не міг сам лежати.

І найгеніальніше:

Я дам вам всім молодим батькам, та й не дуже молодим, хорошу пораду. Якщо ви хочете, щоб ваші дії були ефективніші, додайте до покарання приниження! Якщо звичайно з дитиною ніяк не впораєтеся. Самий вірний спосіб (перевірений на особистому досвіді) КЛІЗМУВАННЯ! Можна відразу після порки, можна без неї! Особливо добре діє при вихованні 14-17-річних дівчаток. Повірте моєму досвіду! Одне клізмування в присутності сусіда-лікаря або родича "для допомоги" і ваша дитина буде як шовкова!

На жаль, наведені вище цитати - не хворобливі фантазії сексуальних девіантів, а реальна практика «виховання» дітей в деяких російських сім'ях. Можна було б сказати, що як поради «професора» МГІМО у згаданій передачі, так і цитати не відображають загальну ситуацію. На жаль, після перегляду декількох форумів, присвячених вихованню дітей, у мене склалося протилежне враження. На одного-двох учасників, які посилаються на педагогічні теорії, знаходиться п'ять користувачів, що відповідають в дусі «мене пороли, і я буду пороти», «предки так робили, були не дурніші за нас». Послідовники монотеїстичних релігій навіть приводять місця з свого «священного писання», в яких заохочується фізичне насильство по відношенню до дітей. Навіть якось ніяково нагадувати, що нещодавно в Європейському Союзі (в 18 країнах якого тілесні покарання дітей заборонені законодавчо) пройшла широкомасштабна кампанія по боротьбі з «силовими методами» виховання дітей.

Кожна освічена людина знає про непоправну шкоду, яку наносять дитячій психіці тілесні покарання. Показово, що навіть радянська педагогіка ставилася до них негативно, хоча, як пише І. С. Кон в книзі «Сексуальна культура в Росії. Полуничка на берізці», на практиці справа була інакша:

«Треба сказати, що в цьому питанні радянська педагогічна теорія і практика різко розходяться. Наша педагогіка завжди засуджували тілесні покарання. На питання великої анкети ВЦІОМ (квітень 1992) "Чи припустимо карати дітей фізично?" ствердно відповіли тільки 16 відсотків росіян, проти висловилися 58 відсотків опитаних. Росіяни виявилися набагато гуманніші представників інших народів колишнього СРСР: тілесні покарання дітей вважають нормальними, допустимими 24 відсотки естонців, 29 відсотків литовців і 39 відсотків узбеків.

На жаль, як нерідко буває, на практиці все інакше. Коли журналіст Микола Філіппов за допомогою педагогічної громадськості провів анонімне анкетування семи з половиною тисяч дітей від 9 до 15 років у 15 містах країни, виявилося, що 60 відсотків батьків використовують у вихованні своїх дітей тілесні покарання; 86 відсотків серед цих покарань займає порка, 9 відсотків - стояння в кутку (на колінах - на горох, сіль, цеглу), 5 відсотків - удари по обличчю і по голові. Іноді покарання за провини важко відрізнити просто від биття, у тому числі відверто сексуального та садистського (принизливо оголяють дитину, б'ють прутом по статевим органам і т. і.). Багато хто з дітей, яких порють, так і непороті, вважають цей стиль виховання нормальним і збираються в майбутньому, коли виростуть, бити власних дітей
».

У цитований книзі І. С. Кон також вказує на ще один наслідок тілесних покарань дітей, про який чомусь мало говорять. Він пише про прямий зв'язок між жорстоким поводженням з дітьми та високим рівнем насильницьких сексуальних злочинів, включаючи групові згвалтування.

На цитати з Біблії відповісти легко. Якщо на сторінках «священних писань» будь-якої релігії заохочується катування дітей, гомофобія, постулюються неповноцінність жінки, легітимується рабство, то в XXI столітті цим сторінкам місце в сміттєвому кошику. Втім, у теологів завжди є можливість перетлумачити ці місця в сенсі, відповідному настроям епохи.

Отак от...

Не можна не звернути увагу на разючу невідповідність цифр опитування одного та іншого - себто більшість батьків кажуть, що це неприпустимо, і приходячи додому б"ють дітей, чітко усвідомлюючи, що вчиняють неправильно.
  • 0

#34 Chornyashka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 23:37

Мене ніколи в житті батьки не били, та й певно вже не будуть. От моралі як читають, то не люблю. Хоча думаю зара такі діти, що трохи бука до них тре, бо інакше на голову вилізуть, по своїй племінниці бачу. Але у всьому винні батьки, з дитинства ліпше вивчити добре, зато потім легше буде як дитині так і батькам.
  • 0

#35 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 18.02.2009 – 07:09

Погоджуюсь. Діти бувають такі що дай боже, але хто ж у цьому винен?
Можна наняти братву, щоб після уроків дурь вибили))
  • 0

#36 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 08:55

Перегляд дописуBilyk (21.07.2008 17:27) писав:

а давайте навпаки - Ви "АбАснуйтЕ", що в нормально сформованих сім*ях, де чоловік і жінка здорові фізично і морально, поважають себе і одне одного, мають місце випадки фізичного покарання дітей або робиться це систематично
Загалом питання якесь недолуге......аля чукотське "стой здєся, іді тудата"..... але будь ласка....
Фізичне покарання лише один з багатьох аспектів виховання. Окремо від інших його взагалі розглядати не доречно. Загалом виховання не можливе без системи заохочення та покарання (так званих кнута й пряника). Головний результат покарання це те, що дитина має боятися не покарання, а того, що батьків засмутить застосувати такий виховний захід - її вчинок, через необхідність вдаватися а не через бажання батьків принизити дитину.
Приклад який переживаю вже три ночі під ряд - захворіла донька....
Три ночі (чомусь саме з вечора загострення) в малої температура під 40....з дружиною всеношні вистоюєм аби збити якось......
За висновками медиків панкріотит в сумі з ангіною....вона в суботу ще й траванулось видать (що й підстігнуло) - з подружкою (в тої батькі на дачі) купили полуфабрикат якихось битків (готове їдло з супер-маркетів) і дома жарили (хазяйки блін - їх би енергію да в благі ціль а не на парашу)..... а хто зна що за гівно вони там купили. Тому в неділю й понеділок крім температури ще й постійна рвота.......... Але то все приказка - "казка" ща буде...
Так от - аби якось зарадити малій необхідно було пити регідрон та проколоти внутрімטязово ліки. Донька панічно боїться уколів і гидує регідроном - тому з крокодилячими сльозами умовляє дружину щоб того не робити. Дружина (з такими ж соплями) на то ведеться - "я не можу її змусити"...... Для малої (принаймі вона так то сприймає) це рівносильно фізичному покаранню (знов тіпа психологічний аспект - тому що ослухалась і всяку гидоту їла)........ Як не пояснюй, як не вмовляй, що то для її ж користі - не діє..... І тут вступа я в якості бабайка (переважно в родині хтось один з батьків кароший, а хтось поганий "коп") і закриваючи очі на соплі, слюні, сльози роблю укол та "допомагаю" (не даючи виплюнуть і тримаючи стакан біля рота) випити ліки.........
Але роблю я то з бажання зарадити, а не з сексуальних міркувань як ви стверджували вельмишановний проффесАр Bilyk........
До речі ви так і не пояснили і не "АбАснАвАлі" звітки такі "глибокі" погляди на цей аспект....
  • 0

#37 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 18.02.2009 – 09:51

моя мала вчора в школу не пішла, бо в неї чобіт порвався :), а в старих йти не хотіла... ..закатала таку істерику..шо торба....
покарання - тиждень без інтернету.....+ поїздка на День пласту під питанням..))))..ну і подвоєно домашні завдання
  • 0

#38 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 18.02.2009 – 11:10

Перегляд дописуCarrion (18.02.2009 08:51) писав:

моя мала вчора в школу не пішла, бо в неї чобіт порвався :), а в старих йти не хотіла... ..закатала таку істерику..шо торба....
покарання - тиждень без інтернету.....+ поїздка на День пласту під питанням..))))..ну і подвоєно домашні завдання
мда, я б тоже не пішла і мені б нічого не сказали. ти сама пішла б?
а наказання вже якесь перевищене. Терпіти не можу коли дитину лякають,от як оце про поїздку.Вона тоді не слухняна буде а зацькована. Домашні завдання вчителі задають а не батьки а ще якщо будете ними наказувати то в неї буде такаааа огида до навчання що...короче нічого путнього з заляканої дитини не виросте. І навчання в неї ВЖЕ асоціюється з покаранням і приниженням-яка вже тут жага до знань?
Тілесні наказання (саме наказання а те просто шльопки легенькі шоб не хуліганило) не використовуватиму ніколи.На мені вже експериментували і подосі це роблять,я рішила що мої діти не будуть боятись батьків,не будуть їх тихо ненавидіти,а будуть їм друзями. Просто треба поставити себе на місце дитини і пояснити їй спокійно не підвищуючи голосу в чому вона не права.Іноді може виявитись що вона якраз права а у вас просто нерви нема куди діти.
  • 0

#39 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 11:13

Перегляд дописуКрихітка (18.02.2009 11:10) писав:

я рішила що мої діти не будуть боятись батьків,не будуть їх тихо ненавидіти,а будуть їм друзями. Просто треба поставити себе на місце дитини і пояснити їй спокійно не підвищуючи голосу в чому вона не права.Іноді може виявитись що вона якраз права а у вас просто нерви нема куди діти.
:) юнацький ідеалізм)))) ех - колись і я такий був....і я так думав :)
  • 0

#40 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 18.02.2009 – 11:16

Перегляд дописуbendera.UA (18.02.2009 10:13) писав:

:) юнацький ідеалізм)))) ех - колись і я такий був....і я так думав :)
:cool2: спитайте мене через 10 років-така сама буду.Ну я розумію,іноді діти так доводять що думаєш "зара возьму за шиворот і закину куда подальше". Є такі,на них слова не діють.Але треба з самого дитинства їх виховувати щоб такими не були. Бо коли залазять на голову то вже занадто.
старість не радість)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних